برگزیده های پرشین تولز

SPAMMER

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه مدتیه یه سری کاربر میان عضو میشن و هرکاری دلشون میخواد میکنن. تنها کاری که با اینا باید انجام دادا بی محلی کردن بهشونه.

منظورم اینجور کاربراس:

http://forum.persiantools.com/search.php?searchid=1539559

تو این تاپیک ازین به بعد ازینا دیدم یا دیدین میایم معرفی میکنیم که بقیه بدونن دارن تو تاپیک چه جونوری میرن.

به جونور:
آره حتماً میایم با شما تجارت الکنرونیک میکنیم. حتما!!!:hmm:

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
یه مدتیه یه سری کاربر میان عضو میشن و هرکاری دلشون میخواد میکنن. تنها کاری که با اینا باید انجام دادا بی محلی کردن بهشونه.

منظورم اینجور کاربراس:

http://forum.persiantools.com/search.php?searchid=1539559

تو این تاپیک ازین به بعد ازینا دیدم یا دیدین میایم معرفی میکنیم که بقیه بدونن دارن تو تاپیک چه جونوری میرن.

به جونور:
آره حتماً میایم با شما تجارت الکنرونیک میکنیم. حتما!!!:hmm:
101.gif

me too

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
اجازه هست منم یه چند تایی معرفی کنم؟...البته شاکی نشین این نظر منه شما هم فردا بیاین هر کسی رو که خواستین معرفی کنین: اسپمرها از نظر من:

در حال حاظر اکثر آیدیهایی که به x ختم میشه و یوزرهای boros , amir145 , و همون آیدی که تو آواتورش یک علامت سوال هست اسم آیدیشو الان یادم نیست...فعلا اینا تا بعد!!!

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اجازه هست منم یه چند تایی معرفی کنم؟...البته شاکی نشین این نظر منه شما هم فردا بیاین هر کسی رو که خواستین معرفی کنین: اسپمرها از نظر من:

در حال حاظر هر آیدی که به x ختم میشه و یوزرهای boros , amir145 , و همون آیدی که تو آواتورش یک علامت سوال هست اسم آیدیشو الان یادم نیست...فعلا اینا تا بعد!!!

خودتی ...........

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
میگم دعوا نکنین حالا
با گفتمان حل میشه
101.gif

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
بزار ما این وسط کارو کاسبیمونو راه بندازیم ...

فروش انواع چوب وچماغ به قیمت با ور نکردنی ...

بهترین آمار و عد ه ی دعوا را فقط از ما بخواهید ...

( توجه : همه ی محصولات با گارانتی بین المللی می باشند ! )

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

در حال حاظر هر آیدی که به x ختم میشه و یوزرهای boros , amir145 , و همون آیدی که تو آواتورش یک علامت سوال هست اسم آیدیشو الان یادم نیست...فعلا اینا تا بعد!!!
اون X یعنی چی اونوقت؟ مستقیم بیا بگو Dariux دیگه.

ضمنن وضع ایجحا رو متخشش (درست گفتم؟
127fs4573872.gif
) نکن. واگرنه باز میان به من گیر میدن
Boese0.gif

ضمنن داش ناشناس هم اسپمر نیست.
اسپمر الان خودتی. این تاپیک جدی بود. کاملاً جدی. بعد تو ومدی توش اسپم کردی.
2efkro3.gif

hosseinrz

Registered User
لایک‌ها
2
ریپورت بده دوست عزیز
ریپورت بده
با این آدما طرف نشو (به کسی جسارت نشه منظورم اونهایی هستن که سوء استفاده می کنن)

امیدوارم مدیران در پاکسازی فروم نقش پررنگ داشته باشند.

hosseinrz

Registered User
لایک‌ها
2
ریپورت بده دوست عزیز
ریپورت بده
با این آدما طرف نشو (به کسی جسارت نشه منظورم اونهایی هستن که سوء استفاده می کنن)

امیدوارم مدیران در پاکسازی فروم نقش پررنگ داشته باشند.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
آره میبینم تاپیک خیلی جدیه.. ...جالبه شما پست منو بخون اگر راجع به موضوع تاپیک نبود اونوقت بگو اسپمه.....شما هم بیا اینجا اسم منو بگو مشکلی نیست...این وسط کسی که ناراحت میشه به خودش شک داره ...من نظر خودمو گفتم....یعنی چیزی که احساس میکردم...قضاوت هم بماند به عهده مدیران....نگفتم که صد در صد اینا هستن که...این که یک یوزر آیدیهای مختلفی میسازه و میاد در باره آیدیهای دیگرش نظر میده هم چیز جدیدی نیست...به هر حال ...من فکر کردم اینجا میشه نظرات رو آزادانه بیان کرد...ببخشید ما اشتباه کردیم اینجا پست دادیم اصلا!!!!

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره میبینم تاپیک خیلی جدیه.. ...جالبه شما پست منو بخون اگر راجع به موضوع تاپیک نبود اونوقت بگو اسپمه.....شما هم بیا اینجا اسم منو بگو مشکلی نیست...این وسط کسی که ناراحت میشه به خودش شک داره ...من نظر خودمو گفتم....یعنی چیزی که احساس میکردم...قضاوت هم بماند به عهده مدیران....نگفتم که صد در صد اینا هستن که...این که یک یوزر آیدیهای مختلفی میسازه و میاد در باره آیدیهای دیگرش نظر میده هم چیز جدیدی نیست...به هر حال ...من فکر کردم اینجا میشه نظرات رو آزادانه بیان کرد...ببخشید ما اشتباه کردیم اینجا پست دادیم اصلا!!!!
خواهش میکنم. ادامه بده لطفاً.

فقط:

من انقدر بیکار نیستم آی دی جدیدی بسازم بیام درباره ی خودم نظر بدم. ازین عقده ها ندارم خوشبختانه. (نگفتم شما داری ها!!)

ضمنن اومدی مستقیم داری میگی هر آی دی که به ایکس ختم بشه اسپمره (منم جزوشم) و رفیقمم گفتی اونوقت میگی ما بخودمون شک داریم و فکر کردیم با ما بودی؟؟

عجب!!!!!
127fs4680111.gif

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
احتیاج به تاپیک زدن نیست. موردی دیدید ، ریپورت بدید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا