برگزیده های پرشین تولز

هن جديد ال سوني اريكسون مسخره W580

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
W580i

W580i_Front_Closed_h_117447.jpg

W580i.jpg

440c6c8ca5.jpg

W580i_Right_Side_Closed_Style_White.jpg

W580i2.jpg

وقت امدن كَوشي به بازار ربع سوم سال 2007
will be available in selected markets from Q3 2007

:. مصدر .:​

مثل اينكه از دبليو 850 استقبال زيادي نشد سوني اريكسون تصميم به تعويض قاب كَوشي كَرفت واسم كَوشي رو برعكس كرد !

skyx

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
4
خسته نباشي
تو همه فروم ها يكي بايد مثل شما باشه
شما خودت نميدوني چه نعمتي واسه محصولات سوني
بدون اينكه خودت بدوني برندهاي ديگه رو ضايع مي كني
چون اين نوع تاپيكها سوني رو بيشتر معروف مي كنه.جايي ديگه نگو كه سوني بنده خدا فروشش كم ميشه:p
راستي همه عرب ها هم مثل شما از سوني مي ترسن؟

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
مساله اینه که این دوست ما هم مثل خیلی های دیگه هستن که اینطوری فکر میکنن چون مثلا نوکیا N95 رو داده سونی هم باید ...
مثلا اگه سونی یه گوشی مثل iPhone میساخت الان همه به به و چه چه میکردن! حتی اگه هیچ کدومشون در آینده هم نتونن اون گوشی رو بگیرن! ;)
جالب هم اینجاست که بر خلاف دوستان اینجا , سونی اصلا براش مهم نیست که نوکیا چی داد و اونم زودتر یه چیزی مثل اون باید بده! و داره کار خودش رو میکنه و فعلا رو بازار گوشیهای ارزونتر ( مخصوصا موزیک فونها) داره کار میکنه.

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
مساله ضايع كردن سوني نيست خودش داره خودش رو ضايع ميكنه ... اخه جرا بايد همه كَوشيهاش عين هم ديكَه وتكراري باشن ؟؟!!

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
مساله ضايع كردن سوني نيست خودش داره خودش رو ضايع ميكنه ... اخه جرا بايد همه كَوشيهاش عين هم ديكَه وتكراري باشن ؟؟!!

خب یه شرکت سالی 100 تا گوشی میزنه و توش 10 تاش متمایز هست یه شرکتم 30تا گوشی میسازه و همش شبیه تر به نظر میاد.
مثلا شما یه نگاه به صفحه سامسونگ تو Gsmarena انداختین؟ همه گوشیها شبیه هم! و حتی اسماشون هم مثل هم!!! ولی وقتی یه اسمارت فون زد و بچه ها تاپیکشو اینجا زدن همه سامسونگ رو تحسین کردن. ولی کسی کاری نداره که 200 تا مدل دیگش مثل هم هست!!!

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
آقا بحرینی این سلیقه شما هست.نظر شما هرچی هست باید توی پست های تاپیک زده بشه نه توی عنوان تاپیک.

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به نظر من که خیلی گوشی خوشکلی هست.

noisymind

Registered User
لایک‌ها
1
این لا یسمع تسمع که نوشتی یعنی چه؟!

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
بابا این عرب ها هم عجب گدا شدن ...

خوب من هم از اونجایی که واسه خانم یه P990 گرفتم ! شدم به نوعی طرفدار SE !:f34r:

گرچه آ خرشم نفهمیدم این از چی چیه این گوشی خوشش اومده بود !؟!

خودم میخواستم واسش N73 بگیرم ! اما گیر داده بود زشته :blink: !!!!!!!

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
مساله اینه که این دوست ما هم مثل خیلی های دیگه هستن که اینطوری فکر میکنن چون مثلا نوکیا N95 رو داده سونی هم باید ...
مثلا اگه سونی یه گوشی مثل iPhone میساخت الان همه به به و چه چه میکردن! حتی اگه هیچ کدومشون در آینده هم نتونن اون گوشی رو بگیرن! ;)
جالب هم اینجاست که بر خلاف دوستان اینجا , سونی اصلا براش مهم نیست که نوکیا چی داد و اونم زودتر یه چیزی مثل اون باید بده! و داره کار خودش رو میکنه و فعلا رو بازار گوشیهای ارزونتر ( مخصوصا موزیک فونها) داره کار میکنه.

کاملا تایید میشه...مخصوصا این جمله که پر رنگ تره در مورد این جمله باید بگم که اگر دقت کنید عکس این جمله در مورد نوکیا صادقه!!! نیست؟!! ...خیلی عجیب شما مثل من فکر میکنی یا شاید هم من مثل شما فکر میکنم:D ...یک توصیه هم بهتون میکنم !!!!...با اینایی که هرچی بهشون میگی آخر حرف خودشونو میزنن و اصلا به حرف شما توجهی ندارن بحث کردن نه تنها خوب نیست بلکه فایده هم نداره;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا