برگزیده های پرشین تولز

w850 or n73 or 6288

vahidh

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
بین این سه مدل کدومو پیشنهاد می کنید؟

coloredpencil

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
7
سلام دوستان
بین این سه مدل کدومو پیشنهاد می کنید؟

سلام دوست عزیز

اول بگو که چی واست مهم هست ...چه میخوای ازش؟ اوریج توی اینا گزینه معقول ان73 هست ... :happy:

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
حود من N73 دارم و خیلی ازش راض هستم . اگر از لحاظ امکانات می خوای N73 بگیر اما اگر از لحاظ کلاس میخوای W850 رو بگیر . چون الا دست هر کسی یه N73 میبینی D:

vahidh

Registered User
لایک‌ها
0
اخه به نظرم n73 به این قیمت نمی ارزه کل پولی که میدی پول دوربین 3مگش هست و ضمنا این رو هم بگم که یه دوربین عکاسی خوب دارم

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
اخه به نظرم n73 به این قیمت نمی ارزه کل پولی که میدی پول دوربین 3مگش هست و ضمنا این رو هم بگم که یه دوربین عکاسی خوب دارم

اگه دوربین عکاسی خوب داری همون W850 رو بگیر که هم ارزونتره و هم خوشگلتر و با کلاستره...و از High class walkman slider لذت ببر...:happy:

vahidh

Registered User
لایک‌ها
0
من خودم هم با w850 خیلی حال می کنم واقعا خوشگله اما به نظر تو که سونی اریکسونی این گوشی اینقدر می ارزه؟

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
قیمتی که من دارم 390 تومنه ولی به نظر من 330 -350 براش مناسبه...

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
w850 طراحی جالبی داره...قیمتش یک کم بالاتر از حد انتظاره...ولی خب دیگه داره نون طراحیشو میخوره ه!!!!

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
با این قیمت w850 نمیارزه مگه از طرحیش کسی خوشش بیاد. با این قیمت از سونی اریکسون باز K800 خیلی بهتره.

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با این قیمت w850 نمیارزه مگه از طرحیش کسی خوشش بیاد. با این قیمت از سونی اریکسون باز K800 خیلی بهتره.

به نظر من در راستای خز کردن N73، بهتر هست که ایشون هم N73 بخرند. :D
ولی بدون شوخی من می گم همون N73 خوب هست.

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4

N73 دیگه نیازی به توصیه نداره بهترین انتخاب رنج قیمتی خودش هست و کاملا هم شناخته شده است.

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
N73 دیگه نیازی به توصیه نداره بهترین انتخاب رنج قیمتی خودش هست و کاملا هم شناخته شده است.

یکبار من از نوکیا تعریف کردم، ولی N73 دیگه اونجوری هم نیست که نیاز به توصیه نداشته باشه.

vahidh

Registered User
لایک‌ها
0
قیمتی که من دارم 390 تومنه ولی به نظر من 330 -350 براش مناسبه...
اگه 350 بود که دیگه شک کردن و سوال کردن نداشت بدون شک میگرفتمش اخه دوربینش هم دوئه !
به نظر شما ایتقدر افت می کنه ؟ تا کی باید صبر کرد؟

vahidh

Registered User
لایک‌ها
0

اخه همونطور که گفتم n73هم به این قیمت نمی ارزه بیشتر پول دوربینه من میوزیک ادیشنش رو دست یکی از دوستام دیدم صدای هندزفریش از k750هم کمتره که این برای من مهمه و فکر نکنم به گرد پای w850هم برسه
البته من صدای w850رو نشنیدم اگه کسی شنیده یه توضیحی بده هم هندزفری هم اسپیکرش رو

rshahamiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من هفته پیش یک دونه w850 خریدم .چون معمولا من هر سال چهار پنج تا گوشی عوض میکنم و تکنولوژیهای جدید رو تو اونها بررسی میکنم .معمولا هم cell phone نمیخرم چون چیزای جدیدی ازشون در نمیاد.بعد از مدتها این اولین سل فون من هستش .
w850 کیفیت صدا و بلندگوی خیلی خوبی داره ، منوهاش خیلی زیبا هستند خودشم که آخر زیبایست . دوربینش هم در مقایسه با p990 معمولی هست . دوربین p990 تنها دوربین خوبی بود که من توی موبایلها دیدم .چون رندرینگ نرم افزاری خیلی قوی داره و البته auto focus . سرعت w850 و کارکرد اون هم خیلی خوب هست .اگه به دنبال گوشی باکلاس که دست همه هم نباشه و خوش صدا هستی انتخابی بهتر از 850 نداری . البته N73 هم دستگاه جالبی هست . ولی غیر از صدای بلندگوش برتری دیگه ای نسبت به بقیه nسریها نداره . ضمن اینکه دستگاه زیبایی آنچنانی هم نداره. من n73 خودم نداشتم ولی n80 داشتم خیلی هم ازش راضی بودم.
بطور کلی مقایسه یک cell phone با smart phone معقولانه نیست ربطی هم به برند گوشی نداره .در ضمن n95 هم دیروز ریلیز شد .

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخه همونطور که گفتم n73هم به این قیمت نمی ارزه بیشتر پول دوربینه من میوزیک ادیشنش رو دست یکی از دوستام دیدم صدای هندزفریش از k750هم کمتره که این برای من مهمه و فکر نکنم به گرد پای w850هم برسه
البته من صدای w850رو نشنیدم اگه کسی شنیده یه توضیحی بده هم هندزفری هم اسپیکرش رو
پس روی W810i با گارانتی و سریال اصلی فکر کن، که حدود 290 تومن میشه و مموری 512 مگابایتی هم همراهش هست.
شاید W810i آخرین گوشی سری Walkman باشه که اتوفوکوس داره.
من با K800i هم ور رفتم، ولی خیلی خوشم نیومد.

Amiin

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
7
اخه همونطور که گفتم n73هم به این قیمت نمی ارزه بیشتر پول دوربینه
اتفاقا N73 به خاطر ارزون بودن قیمتش نسبت به امکاناتش الان زیاد شده. مثل K750 که با امکانات بالاش حدود 200 قیمت داره. N73 به غیر از دوربین در اندازه ی صفحه نمایش، اسپیکر های 3 بعدی استریو، مموری داخلی، HSCSD، EDGE و سیستم عامل با W850 تفاوت داره.

vahidh

Registered User
لایک‌ها
0
سلام من هفته پیش یک دونه w850 خریدم .چون معمولا من هر سال چهار پنج تا گوشی عوض میکنم و تکنولوژیهای جدید رو تو اونها بررسی میکنم .معمولا هم cell phone نمیخرم چون چیزای جدیدی ازشون در نمیاد.بعد از مدتها این اولین سل فون من هستش .
w850 کیفیت صدا و بلندگوی خیلی خوبی داره ، منوهاش خیلی زیبا هستند خودشم که آخر زیبایست . دوربینش هم در مقایسه با p990 معمولی هست . دوربین p990 تنها دوربین خوبی بود که من توی موبایلها دیدم .چون رندرینگ نرم افزاری خیلی قوی داره و البته auto focus . سرعت w850 و کارکرد اون هم خیلی خوب هست .اگه به دنبال گوشی باکلاس که دست همه هم نباشه و خوش صدا هستی انتخابی بهتر از 850 نداری . البته N73 هم دستگاه جالبی هست . ولی غیر از صدای بلندگوش برتری دیگه ای نسبت به بقیه nسریها نداره . ضمن اینکه دستگاه زیبایی آنچنانی هم نداره. من n73 خودم نداشتم ولی n80 داشتم خیلی هم ازش راضی بودم.
بطور کلی مقایسه یک cell phone با smart phone معقولانه نیست ربطی هم به برند گوشی نداره .در ضمن n95 هم دیروز ریلیز شد .
صدای اسپیکرش چطوره ؟ میشه با چی مقایسه اش کرد؟
قیمت رو هم میشه بفرمایید؟
دوربینش اتوفوکوس و ماکرو نداره؟نه؟
و اینکه از این بیشتر راضی هستید یا n80 ؟

بالا