برگزیده های پرشین تولز

معرفی کارت های حافظه (رم) مناسب برای گوشی

علیرضا

Registered User
لایک‌ها
11
سلام دوستان
شاید این تاپیک تکراری باشه،:blush: ولی می خواستم یک تاپیک زده بشه تا اطلاعات **** یافته ای درباره کارت های حافظه گوشی که در بازار به رم گوشی معروفه و انواع مختلفی از جمله اصل، غیر اصل، دارای قاب، فله ای!، مارک های مختلف ارائه بشه.
درباره تجربه هاتون و اینکه از کجا بفهمیم یک کارت حافظه اصل هست و چه برند هایی برای چه گوشی هایی خوب است و چه گوشی هایی تا چقدر کارت حافظه را پشتیبانی می کنند، بگید و ...
یا علی، شروع کنید!...;)

مدیر هم اگر خواست سنجاق کنه!!!

علیرضا

Registered User
لایک‌ها
11
اولش خودم سوال می کنم!
برای نوکیا ان73، 2 گیگ پشتیبانی می کنه؟
و برای اون یک کارت حافظه سرعت بالا و خوب و با قیمت مناسب، چه مارکی خوبه و کجایی باشه؟ (درباریه اصل و فرعش و توجه به چی در هنگام خرید و گارانتی و ...) و در انتها حدود قیمتش...
یا علـــی

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
در مورد Memory به نظرم به توصيه دوستان گوش کنيد و X-Byte يا Transcsend تهيه کنيد / اینطور که میگن X-Byte 2 گيگ رو 45.000 میدن و Transcsend 1 گيگ رو 25.000 / من برای يکی از دوستان يه کينگستون 1 گيگ گرفتم [ قيمت'ش بين 10 تا 14 هزار میدن ] ولی واقعا ناراضی هست و میگه خيلی مشکل داره / نمیدونم حالا مشکل کلی از N73 هست يا از این کينگستون ، البته چند نفر ديگه هم از کينگستون ناراضی بودن
302.gif

علیرضا

Registered User
لایک‌ها
11
در مورد Memory به نظرم به توصيه دوستان گوش کنيد و X-Byte يا Transcsend تهيه کنيد / اینطور که میگن X-Byte 2 گيگ رو 45.000 میدن و Transcsend 1 گيگ رو 25.000 / من برای يکی از دوستان يه کينگستون 1 گيگ گرفتم [ قيمت'ش بين 10 تا 14 هزار میدن ] ولی واقعا ناراضی هست و میگه خيلی مشکل داره / نمیدونم حالا مشکل کلی از N73 هست يا از این کينگستون ، البته چند نفر ديگه هم از کينگستون ناراضی بودن
302.gif
دوست عزیز ممنون.
پس 2 گیگ برای ان 73، X-Byte، رو پیشنهاد می کنی...
برای کجاست؟ و اصل و فرع داره؟
دیگر دوستان نظرشون چیه؟

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
راست'ش توصيه من نيست
302.gif
/ اگر اشتباه نکنم " Amiin " این مورد رو توصيه کرد / درکل کينگستون رو از ليست'ت حذف کن / قسمت N73 هم سوال'ت رو مطرح کنی راهنمايی میکنن
298.gif

arash3000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من دیشب یه مموری 512 کینگ استون خریدم 15 تومان میخواستم ببینم چه جوریاست از کجا بفهمم اصله یا نه؟
راستی تو گوشیم مینویسه 480 مگابایت این یعنی تقلبی بودن؟
ممنون

علیرضا

Registered User
لایک‌ها
11
دوستان فکر نکنم خرید کارت حافظه خوب از خود گوشی کم اهمیت تر باشه!
چون تمامی این اطلاعات شما تو همین کارت حافظه می مونه!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
چند تا مارک stick duo خوب رو هم با قیمت معرفی نمایید!!!

علیرضا

Registered User
لایک‌ها
11
دوستانننننننننننننننننننننننننننننننننن!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کجایید؟

بالا