برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
دو سه روز بعد از رسیدن سفارش جدید فرصت شد که نظر و تجربه ای که از این سری اسانس ها داشتم را با دوستانی که علاقه مند هستند درمیون بزارم امیدوارم که در انتخاب شفاف تر و دقیق تر شون تاثیر داشته باشه

کرید اونتوس
از اون عطرهای معروف هست که طرفدارهای خاص خودش رو داره و میشه گفت بیشتر اشخاص ازتباط خوبی باهاش برقرار می کنند. رایحهای متفاوتی میشه ازش استشمام کرد ولی غلبه اصلی با بوی ترنج ( لیمو مانند) هست شاید دلیل اصلی دوستانی که رایحه این اسانس رو با مدل اصلی متفاوت می دونند هم همین باشه چون همینطور که اینجا می تونید ببینید کسایی که از این ادکلن استفاده کردن رایحه غالب رو اناناس انتخاب کردن (هرچند که خودم تا حالا اصل این اودکلن رو تجربه نکردم) ولی با همه اینها توی اسانس های رضا جان جز کارهای خوب و بالا محسوب می شه که ارزش تست رو داره

رالف لورن
انتظار چنین بوی خوبی رو از این اسانس نداشتم میشه گفت تمام عطرها و رایحه های گل های بهاری رو با هم جمع کرده و یه بوی شاد و لطیف رو ساخته برای منی که طرف دار رایحه های تلخ و اسپایسی هستم جالب بود هر چند کار مردانه است ولی میشه گفت رایحه عطر خانم ها بسیار نزدیک میشه

تافی
همونی که خود آقا رضا و بقیه دوستان می گن هست. تنها رایحه ای که همه باهاش اشنا هستند بوی تافی ولی با غلظت بالا و پخش بوی فوق العاده زیاد. (حتما با فیکساتور بالا باید تهیه بشه برای من 60% اسانس بود)

بی دلیشن:
رایحه خنک و دوست داشتنی و در یک کلام خود هندوانه. نگهش داشتم برای روزهای گرم تابستان جنوب ، اونوقت قدرت خودش رو بهتر نشون میده

تام فورد نویر
یک از کارهایی که رضا جان لطف کردن پیشنهاد دادن و چون تام فورد بود نتونستم نه بیارم. مثل همه کارهای تام فورد پخش بو و ماندگاری بالا. رایحه غالب نسبتا تند و (گرم) هست که شاید خیلی ها باهاش ارتباط برقرار نکنند ولی یه رایحه دوم و ضعیف تری داره که واقعا عالی و دوست داشتنی هست بقول مهندس بوی پنکیک لوازم ارایشی خانم ها رو داره و بنظر من ته رایحه ای است که تو دیور هوم اینتنس هم وجود داره یه نوع بوی عود یا زنبق باید باشه (برای من حس خاک ابپاشی شده رو داره که ادم دوست داره مزش کنه) این اسانس هم باید فوق العاده لایت و با فیکساتور زیاد تهیه بشه

مونت بلانک اندیویژوال
اصالت خانواده مونت بلانک توش دیده میشه رایحه اش مقدار کمی، تند و تیز و فوق العاده خنک هست. حس اب نبات های نعنایی تند که موقع سرما خوردگی برای باز شدن بینی استفاده می کنم رو داشت. ازش واقعا خوشم اومد رایحه جالبی داره

دلارنتا
رایحه خوب و مورد پسند اغلب خانم ها رو داره بنظر من جز انتخاب های مناسب هست اگه بخوام خیلی نکته بینی بخرج بدم میشه گفت رایحه ها خوب هستند ولی سرزنده نیستند

بوگارت: قابل قبول و میشه گفت تاحدی تلخ

چندتا تستر کاغذی هم فرستاده بودن که از توشون میشه به بلومجیک و الفرد دانهیل اشاره کرد رایحه های واقعا عالی داشتند و از این دوتا خیلی خوشم اومد بلو مجیک تا حدودی رایحه توت فرنگی و فانتزی ، و دانهیل هم واقعا در مقابل دانهیلی که خودم داشتم بهتر بود میشه گفت رایحه دارچین توش بیشتر خودش رو نشون میداد ولی بنظر من بدترین نوع تست یه عطر، تست کاغدی اون هست چون خیلی از نقاط قوت یا حتی ضعف عطر رو بخوبی نشون نمی ده ترجیح میدنم از این به بعد اگه می خوام یه رایحه را واقعا بررسی کنم از تستر های دو گرمی استفاده کنم

مورد اخر که باید بهش اشاره کنم و تو سفارش اول در موردش صحبت کردم در مورد بوی توباکو وانیل هست. توباکویی که من سفارش داده بودم با غلضت بالا بود بخاطر همین رایحه اولیه ای که داشت بوی اسپایسی و فلفی تندی بود از فیکساتوری که اقا رضا برای لایت کردن بلک افغان فرستاده بودن دو گرم هم به توباکو اضافه کردم که باعث شد بوی فلفی کمتر و رایحه تنباکو بیشتر خودش رو نشون بده البته رایحه انتهایی وانیل هم میشه گفت قوی تر شد. من که خودم هر دوحالتش رو دوست درام ولی دوستانی که زیاد با بوی فلفل و ادویه راحت نیستند سعی کنند توباکو وانیل رو بیشتر بصورت لایت سفارش بدن

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سفارش جناب سعادتمندی @saadatmandi86 حضورا خدمت شون تحویل شد.تصادفا متوجه شدیم که در یک سال (1370) با هم وارد دانشگاه علم و صنعت شدیم و در یک ساختمان درس می خوندیم. من مهندسی شیمی و ایشون مهندسی مواد. اینم دو تا عکس از ساختمون مهندسی شیمی و مواد. مهندسی برق هم در همین ساختمون بود.
دانشگاه علم و صنعت از نظر فضا و زیبایی بصری فکر کنم تو کل ایران تک باشه.IMG-20150104-WA0003.jpg
IMG-20150104-WA0006.jpg
دوست دیگه ای هست از علم و صنعت؟ لطفا پ خ بده!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
رالف لورن
انتظار چنین بوی خوبی رو از این اسانس نداشتم میشه گفت تمام عطرها و رایحه های گل های بهاری رو با هم جمع کرده و یه بوی شاد و لطیف رو ساخته برای منی که طرف دار رایحه های تلخ و اسپایسی هستم جالب بود هر چند کار مردانه است ولی میشه گفت رایحه عطر خانم ها بسیار نزدیک میشه
تافی
همونی که خود آقا رضا و بقیه دوستان می گن هست. تنها رایحه ای که همه باهاش اشنا هستند بوی تافی ولی با غلظت بالا و پخش بوی فوق العاده زیاد. (حتما با فیکساتور بالا باید تهیه بشه برای من 60% اسانس بود)
بی دلیشن:
رایحه خنک و دوست داشتنی و در یک کلام خود هندوانه. نگهش داشتم برای روزهای گرم تابستان جنوب ، اونوقت قدرت خودش رو بهتر نشون میده
سلام و تشکر از لطف آرش عزیز که با حوصله تجربه و سلیقه ی ارزشمند خودش رو برای ما نوشته.

تام فورد نویر
یک از کارهایی که رضا جان لطف کردن پیشنهاد دادن و چون تام فورد بود نتونستم نه بیارم. مثل همه کارهای تام فورد پخش بو و ماندگاری بالا. رایحه غالب نسبتا تند و (گرم) هست که شاید خیلی ها باهاش ارتباط برقرار نکنند ولی یه رایحه دوم و ضعیف تری داره که واقعا عالی و دوست داشتنی هست بقول مهندس بوی پنکیک لوازم ارایشی خانم ها رو داره و بنظر من ته رایحه ای است که تو دیور هوم اینتنس هم وجود داره یه نوع بوی عود یا زنبق باید باشه (برای من حس خاک ابپاشی شده رو داره که ادم دوست داره مزش کنه) این اسانس هم باید فوق العاده لایت و با فیکساتور زیاد تهیه بشه
دوستانی که مرتب سراغ دیور هوم اینتنس رو می گرفتین؛ تام فورد نویر رو تست کنین!
مونت بلانک اندیویژوال
اصالت خانواده مونت بلانک توش دیده میشه رایحه اش مقدار کمی، تند و تیز و فوق العاده خنک هست. حس اب نبات های نعنایی تند که موقع سرما خوردگی برای باز شدن بینی استفاده می کنم رو داشت. ازش واقعا خوشم اومد رایحه جالبی داره
چندتا تستر کاغذی هم فرستاده بودن که از توشون میشه به بلومجیک و الفرد دانهیل اشاره کرد رایحه های واقعا عالی داشتند و از این دوتا خیلی خوشم اومد بلو مجیک تا حدودی رایحه توت فرنگی و فانتزی ، و دانهیل هم واقعا در مقابل دانهیلی که خودم داشتم بهتر بود میشه گفت رایحه دارچین توش بیشتر خودش رو نشون میداد ولی بنظر من بدترین نوع تست یه عطر، تست کاغدی اون هست چون خیلی از نقاط قوت یا حتی ضعف عطر رو بخوبی نشون نمی ده ترجیح میدم از این به بعد اگه می خوام یه رایحه را واقعا بررسی کنم از تستر های دو گرمی استفاده کنم
عطر ها فوق العاده هستن. این دانهیل آلفرد هم به حدی منو مجذوب خودش کرده که الان مجدد میخوام سفارش بیشترش رو بدم.
سفارش دومم رو تحویل گرفتم
توسکان لدر و وان میلیون خیلی خوب بودند، تستر بلو مجیک هم عالی بود. کلا آقا رضا خیلی با حوصله و پر انرژی هستند.
بلو مجیک جادوی آبی؛ شما رو به رایحه ای جادویی دعوت می کنه!
توباکویی که من سفارش داده بودم با غلضت بالا بود بخاطر همین رایحه اولیه ای که داشت بوی اسپایسی و فلفی تندی بود از فیکساتوری که اقا رضا برای لایت کردن بلک افغان فرستاده بودن دو گرم هم به توباکو اضافه کردم که باعث شد بوی فلفی کمتر و رایحه تنباکو بیشتر خودش رو نشون بده البته رایحه انتهایی وانیل هم میشه گفت قوی تر شد. من که خودم هر دوحالتش رو دوست دارم ولی دوستانی که زیاد با بوی فلفل و ادویه راحت نیستند سعی کنند توباکو وانیل رو بیشتر بصورت لایت سفارش بدن
توباکو وانیل به نظر من خیلی ملایم و دلنشین هست.
کلا پیشنهاد من در مورد همه عطرها بوی لایته. جز استثناهایی مثل کرید اونتوس.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
رییس اتحادیه واردکنندگان لوازم آرایشی، بهداشتی و عطریات معتقد است که نمی‌توان ادکلن‌های تقلبی را از اصل تشخیص داد.
محمدرضا بوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با بیان این‌که واردکنندگان ادکلن‌ هم نمی‌توانند ادکلن‌های اصل را از تقلبی تشخیص دهند، اظهار کرد: در حال حاضر افرادی در اتحادیه هستند که سال‌هاست در بخش عطر و ادکلن فعالیت می کنند و تجربه زیادی دارند اما اگر دو بسته‌بندی ادکلن‌های اصل و تقلبی را کنار هم بگذاریم آن ها نیز نمی توانند تشخیص دهند چرا که از لحاظ ظاهری امکان پذیر نیست.
بوترابی در پاسخ به سوالی درباره پر کردن برخی از ادکلن‌های وارداتی در داخل کشور گفت: در این گونه موارد شیشه و اسانس عطر و ادکلن از خارج کشور وارد می شود و در کشور با الکل طبی و آب مقطر مخلوط و در داخل شیشه‌ها پر می شود.
وی ادامه داد: میزان افزودن الکل طبی و آب مقطر به اسانس‌ها براساس فرمول‌های خاص انجام می‌شود که هر چه این میزان کمتر باشد کیفیت ادکلن بیشتر است.

من خودم از سال 77 یا 78 به این طرف دیگه اودکلن نخریدم. بخاطر این که یک فارنهایت قلابی بهم فروخته شد حدود 27/28 تومن که اون موقع پول خیلی زیادی بود برای یک اودکلن. خرید اودکلن با قیمت بالا نه توجیه اقتصادی داره؛نه به ریسکش می ارزه. بهتره ادم ده تا اودکلن ساخته شده از اسانس هر کدوم 10 میل داشته باشه و تنوع رایحه ها رو تجربه کنه تا یک اودکلن 100 میل بخره. تفاوت قیمت هم بسیار زیاده بین این دو روش. به خصوص در شرایط اقتصادی فعلی.

saadatmandi86

Registered User
لایک‌ها
189
سفارش جناب سعادتمندی @saadatmandi86 حضورا خدمت شون تحویل شد.تصادفا متوجه شدیم که در یک سال (1370) با هم وارد دانشگاه علم و صنعت شدیم و در یک ساختمان درس می خوندیم. من مهندسی شیمی و ایشون مهندسی مواد. اینم دو تا عکس از ساختمون مهندسی شیمی و مواد. مهندسی برق هم در همین ساختمون بود.
دانشگاه علم و صنعت از نظر فضا و زیبایی بصری فکر کنم تو کل ایران تک باشه.مشاهده پیوست 738314
مشاهده پیوست 738315
دوست دیگه ای هست از علم و صنعت؟ لطفا پ خ بده!

بنام خدا
سلام آقا رضا. برای بنده باعث افتخار است که زمانی با جنابعالی در یک دانشگاه تحصیل کرده ام ( در اصل در یک ساختمان).
اسانس تافی : با توجه به غلظت بالا و شیرینی زیاد بهتر است حتما رقیق شده استفاده گردد . ماندگاری روی لباس چندین ساعت و بسیار قابل قبول است . راه دیگر استفاده از آن ترکیب با سایر اسانسها می باشد که جنابعالی آنرا پیشنهاد داده اید( ترکیب تاقی + بی دلیشس)
اسانس بلو رالف لورن : رایحه مطبوع گلی که البته گل یاس بسیار خودنمایی می کند با ماندگاری قابل قبول . همانطور که در ادکلن اصل آن نیز تعریف شده است به نظر می رسد برای
بانوان طراحی شده ولی آقایان نیز بسته به سلیقه می توانند مشتری این عطر باشند.
با احترام

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
با سلام به همه ی عزیزان؛ در برخی پیام های خصوصی یا روی وایبر و واتساپ بعضی دوستان سلیقه ی شخصی بنده رو در خصوص عطر می پرسن. من راستش مدتیه که ترکیب عطرها رو استفاده می کنم! جدیدترین ترکیبی که ساختم و یک بوی میوه ای خنک خیلی محشر پیدا کرد ترکیب اگزریوس؛بی دلیشس و کرید اونتوس هستش که یه کم پگاسوس هم توش ریختم.
یک بلک ارکید مخصوص خودم هم دارم(!) که بوی تلخ و خنک داره. 212 تلخ و بی دلیشس خنک رو به بلک ارکید اضافه می کنم و ترکیبش به دلم می شینه. این روزها بیشتر بوی تلخ و خنک دلم می خواد. سلیقه ی بویاییم ثابت نیست و هر از گاهی تغییر می کنه. برای شما هم همین طوره؟ در یک سال اخیر تغییری داشته؟
پی نوشت: خوشبختانه اینجا داره تبدیل میشه به پاتوق عطربازها. دوست دارم این رویه رو.

Last edited:

msaj87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
سلام
خیلی ممنون از آقا رضا، سفارش سومم رو حضورا تحویل گرفتم. و یک جلسه بسیار خوب هم داشتیم، بسیار از صحبت ها و راهنمایی های ایشون استفاده کردم. واقعا سپاسگذارم.
در مورد عطرهای جدیدی که گرفتم. تستر ها خیلی شیشه های شادی داشتند، برای همراه بودن هم سایزشون عالیه. از بوی بلو فورمن خیلی خوشم امد. دانهیل الفرد هم خوش بوئه و هم کلا جدیده برای من.
یه عکس یادگاری از اون روز در دفترشون رو میزارم. به قول ایشون خاطرات خوب داشته باشیم از عطرها و مصاحبت ها:)
WP_20150107_005 .jpg

موفق باشید

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
سلام اقا رضا حال شما چطوره؟؟
تبریک میگم بالاخره راه انداختین تاپیکو
گفتم که راه بندازین اینجا میتونین بیشتر فعالیت کنین

خوشحالم که اصرار های زیادم جواب داد و اینجا تاپیک زدین و شروع به فعالیت کردین:D:D:D

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام اقا رضا حال شما چطوره؟؟
تبریک میگم بالاخره راه انداختین تاپیکو
گفتم که راه بندازین اینجا میتونین بیشتر فعالیت کنین

خوشحالم که اصرار های زیادم جواب داد و اینجا تاپیک زدین و شروع به فعالیت کردین:D:D:D
سلام. از لطف تون ممنون. خوبم. واقعیت اینه که دوستانی نظیر شما بنده رو تشویق کردن در اینترنت و پرشین تولز هم فروشگاه عطر باز کنم. البته راه اندازی این فروشگاه همون طور که میشد حدس زد به مذاق برخی خوش نیومد و بنده رو که در بازار نخ تهران هم سالهاست فعالم (قبل اون هم معاون آموزش یک هنرستان بودم) و شکر خدا چنان اعتباری دارم که چند میلیاردر تو اون بازار چک سفید امضا بهم میدن؛ گل و بلبل و همستر فروش خطاب کردن!
یکی از لوازم حضور در عرصه تجارت؛ شناخت صحیح رقبا و توان بالقوه و بالفعل اوناست.
وقتی رقیب قدری چه به لحاظ توان مالی چه از نظر تخصصی (در کار عطر معناش میشه شناخت دستهای اول وارد کننده و نمایندگان مستقیم مطرح ترین کمپانیها؛ هم چنین شناخت رایحه ها و داشتن ذوق و سلیقه و ... نهایتا داشتن اطلاعات کافی در حوزه روان شناسی و فن بیان عالی و ...)
به بازار وارد میشه؛ نمیشه با بداخلاقی و رقابت ناسالم از صحنه بیرونش کرد. این کار آب در هاون کوفتنه.
من اومدم برای موندن. نه رفتن. اومدم برای این که امکانی رو فراهم کنم برای دوستانی که به هر دلیل ترجیح میدن اسانس بخرن؛ تا اسانس با کیفیت خیلی بهتر از آنچه هم اکنون سر هر کوچه و بازار می فروشند؛ با قیمت های بسیار مناسب در دسترس شون قرار بدم. از این که با عطرهای من برای خودشون و بقیه خاطره بسازن واقعا خوشحال میشم. این جوری حس می کنم سهمی دارم در زندگی شون. رنگی زدم بر خاطرشون ...
عطر یاد یار؛ یادگار ماندگارترین خاطره معطر در دنیاست و چه سعادتی بالاتر از این برای من؛ که این خاطره معطر با عطرهای "یاد یار" ساخته شده باشه!
سپاس مجدد از لطف تون.

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
سلام شب همه عزیزان بخیر
جناب هادی این سفارش دوم بنده هست که بعد از معرفی عطرهای شما به دوستان و آشنایان انتخاب شده هم کیفیت و هم قیمت رقابتی عطرها همه را وسوسه میکنه تا شارژ شگفت انگیز عطر بشند ;)
کریستال نویر 6 عدد
ویکند 1 عدد
آکوا دی جیو 3 عدد
بلو فور من 4 عدد
اسپرینگ 2 عدد
رالف لورن 2 عدد
بای کلوهه 4 عدد
باربری لندن 2 عدد
بلک افغانو 3 عدد
بوگارت 5 عدد
آیدل 2 عدد
سیمپلی پینک 1 عدد
بی دلیشس 1 عدد
کیس می 2 عدد
بلک ارکید 2 عدد
اسکار دلارنتا 1 عدد
همچنین تستر بقیه کارها که جزو اون 20 تستری که سری قبل گرفتم نبودند
و 2 عدد تستر اکلت
اندازه ظرفها و بقیه توضیحات را پخ کردم.

امیدوارم بتونم این عطرهای زیبا و شگفت انگیز را به تعداد بیشتری معرفی کنم تا ازشون لذت ببرند.

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
امروز به سفارش یکی از مشتریهام بی دلیشس و کرید اونتوس و بلک ایکس اس x رو ترکیب کردم چی شد! بلک ایکس اس x بوی اناناس داره. دقیقا اناناسه و گرم و شیرین محسوب میشه. اون دوتای دیگه کاملا خنک هستن. ترکیب کلی خنکه و شیرین با بوی یک باغ میوه!

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
حالا که میوه فروشی راه انداختی بلو مجیک رو هم اضافه می کردی دی:
بنظرم برای کسایی مثل من که از رایحه لیمویی (ترنج) زیاد کرید اونتوس خوششون نمیاد ترکیبش با چیزهای دیگه روش خوبیه
تا جایی که دیدم رایحه اصلی کرید اناناسی هست شاید ترکیبش با sx بتونه به بوی اصلیش نزدیکش کنه البته تا حالا sx استشمام نکردم

---------------------------------------------------------------

می خوام به دوستان مونت بلانک ایندیویژوال رو سفارش ویژه کنم. خیلی از اسانس ها خوب هستند ولی تعدادکمی هستند که می شه بهشون گفت یه اتفاق جدید.

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
حالا که میوه فروشی راه انداختی بلو مجیک رو هم اضافه می کردی دی:
برای خودم بعدا به ترکیبات یاد شده اضافه می کنم ببینم چی میشه. راستش قبلا به این فکر کرده بودم اما بلو مجیک بوی خیلی خاصیه. نمی دونم تو ترکیب چطور خودشو نشون میده. منتظریم نظر شما رو در مورد اسپرینگ و سی بای کلوهه دریافت کنیم. دو تا کار خیلی شاخ محسوب میشن اما تو فروشگاه اینترنتی زیاد دیده نشدن! همین طور ورساچه کریستال نویر . دوست عزیزم اقا مصطفی @mostafa a دیشب 6 ظرف کریستال نویر سفارش داد 4 تا سی بای کلوهه. در خرید قبلی تسترشون رو برده بود. کارهای سوئیسی با این کیفیت در اینترنت که همه می دونیم به چه قیمتی فروخته میشه. بیرون از اینترنت هم حداقل 2 برابر قیمت منه.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
برای خودم بعدا به ترکیبات یاد شده اضافه می کنم ببینم چی میشه. راستش قبلا به این فکر کرده بودم اما بلو مجیک بوی خیلی خاصیه. نمی دونم تو ترکیب چطور خودشو نشون میده. منتظریم نظر شما رو در مورد اسپرینگ و سی بای کلوهه دریافت کنیم. دو تا کار خیلی شاخ محسوب میشن اما تو فروشگاه اینترنتی زیاد دیده نشدن! همین طور ورساچه کریستال نویر . دوست عزیزم اقا مصطفی @mostafa a دیشب 6 ظرف کریستال نویر سفارش داد 4 تا سی بای کلوهه. در خرید قبلی تسترشون رو برده بود. کارهای سوئیسی با این کیفیت در اینترنت که همه می دونیم به چه قیمتی فروخته میشه. بیرون از اینترنت هم حداقل 2 برابر قیمت منه.

اول تذکر بدم که ارتباط خوبی با بوی گلها (بغیر از اسانس گل محمدی اونم فقط اسانس مشکی رنگش) نمی تونم برقرار کنم و اینم به سلیقه هر شخص مربوط میشه پس توضیحاتم رو با این پیش زمنیه بخونید.

اسپرینگ
از اسمش پیداست بوی بهار میده و دقیقتر بوی بهارنارنج و تا حدودی گل مریم (که من واقعا باهاش مشکل دارم). دوستانی که دونبال این بوها و مقداری تلخی هستند می تونند جزو انتخاب هاشون قرارش بدن

سی بای کلوه
تا حدودی بوی شکوفه های سیب (یا خود سیب) رو میده بعلاوه یه رایحه دیگه که من متوجه نشدم (یه رایحه ای که تو صابون های لوکس صورتی هم هست). دوستانی که برای خانم ها سفارش دادن بهتر می تونند نظر بدن. البته بنظر من چون یه کار لایت هست پخش بو و ماندگاریش هم متوسط هست

بلوگاری اکوا:
تقریبا تعریف همه ازش یکسان و درست هست. مقداری خنک و تلخ. البته تندیش قابل تحمل هست بهتر بگم مواد خنک و تلخ بکار رفته توش با هم هماهنگ هستند به شکلی که اجازه نمی ده یک رایحه خیلی رو بقیه تاثیر بزاره. یه مدت بعد از اسپری بوش بهتر خودش رو نشون میده

Last edited:

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام
سفارش سومم رو حضورا تحویل گرفتم. از بوی بلو فورمن خیلی خوشم امد. دانهیل الفرد هم خوش بوئه و هم کلا جدیده برای من.
به سلامتی اصفهانی های عزیز (چه ساکن اصفهان چه مقیم تهران)و ساکنین اصفهان @mostafa a و @pejmans و محمد سعید اعظمی در انجمن همسایه و @r.mehrabi و @msaj87 و ... ؛ که بیشتر از هر کجای ایران تا حالا با عطر یاد یار خاطره ساختن! با عطرهایی که فردا برای آقا مصطفی @mostafa a ارسال می کنم؛ ایشون بالغ بر 43 عطر از عطرهای منو بردن (اسکالیپچر - هدیه ایشون - و تام فورد نویر تو لیست عطرها نیست فعلا) و رکورد زدن!
آقا مصطفی دوستان منتظر خواندن نظرات بیشتری از شما هستن.بخاطر این که تمام عطرهای لیست رو دارین!
می خوام به دوستان مونت بلانک ایندیویژوال رو سفارش ویژه کنم. خیلی از اسانس ها خوب هستند ولی تعدادکمی هستند که می شه بهشون گفت یه اتفاق جدید.
ارش جان ممنون. منم مثل شما نظرم اینه که مونت بلانک ایندی ویژوال عطریه که باید جای خودش رو نه فقط در کلکسیون عطربازها؛ بلکه در مصرف روزانه عطر آقایون پیدا بکنه. به خصوص وقتی به هوای گرم نزدیک تر بشیم. البته با این که بوی خنکی داره کاملا قدرتمند بوشو به رخ می کشه.باندراس هم همین طوره.
سی بای کلوهه
تا حدودی بوی شکوفه های سیب (یا خود سیب) رو میده بعلاوه یه رایحه دیگه که من متوجه نشدم (یه رایحه ای که تو صابون های لوکس صورتی هم هست). دوستانی که برای خانم ها سفارش دادن بهتر می تونند نظر بدن. البته بنظر من چون یه کار لایت هست پخش بو و ماندگاریش هم متوسط هست
عزیزم شما تستر سی بای کلوهه رو استفاده کردین بو به نظرتون لایت اومد! رایحه قدرتمندیه.
دقیقا بوی سیب رو میشه حس کرد و گاز زد! ورساچه برایت کریستال هم دقیقا هلو هست. در کنارش سیب با قدرت کمتر.
راست میگی میوه فروشی راه انداختم! با بلک افغان چیکار کردی؟ لایتش کردی ببینی حست رو عوض می کنه یا نه؟

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
از فیکساتوری که فرستاده بوده ۱۵ میل مونده بود فعلا تو مرحله اول کمی کمتر از نصف افغان رو بهش اضافه کردم
بنظرم الان خیلی لایت شده چون پخش بوش زیاد دوام نمیاره احتمالا چند گرم دیگه هم اضافه میکنم ببینم چطور میشم

Sent from my iPhone using Tapatalk

kingPresident

Registered User
لایک‌ها
1,324
سلام
آقا یه ادکلن میخوام ، به یه عطر فروش دادم بو کرد گفت این London هست ! بوش شیرینه این دوست منگل ما شیشو گم کرده
زنونس عطر
شدید دنبالشم موجود دارید؟

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام
آقا یه ادکلن میخوام ، به یه عطر فروش دادم بو کرد گفت این London هست ! بوش شیرینه این دوست منگل ما شیشو گم کرده
زنونس عطر
شدید دنبالشم موجود دارید؟
سلام. اگه باربری لندن رو می فرمایید. بله در لیست هست. پست شماره یک تاپیک رو ملاحظه بفرمایید.

kingPresident

Registered User
لایک‌ها
1,324
سلام. اگه باربری لندن رو می فرمایید. بله در لیست هست. پست شماره یک تاپیک رو ملاحظه بفرمایید.

احتمال میدم همین باشه
بوش گرم و شیرینه؟
نوشتید گرمی؟ من میخوام کادو بدم به چه صورته ؟جعبه و شیشه نداره؟

بالا