برگزیده های پرشین تولز

NGAGE QD::Z530::Z520::Z1010 ??

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
NGAGE QD::Z530::Z520::Z1010
با سلام به اساتيد دوست من در خريد اين گوشيها دو دل است ....:)
از نظر شما كدوم گوشي در ميون اينا از همه بهتره .... از هر نظر و ارزش خريد رو داره :)
ممنون ميشم راهنمائي كنيد .... البته دوستاني كه تجربه كار با اين گوشيها رو دارند بحث آنتن دهي و استحكام رو هم در نظر بگيريد .....سپاس :)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
z1010 مگه گیر آوردین?! اگر با ابعادش مشکل نداشته باشین زد1010 توصیه میشه...البته نگفتین چه امکاناتی دقیقا از گوشی میخواین این z1010 هم خیلی قدیمیه (2003) همون موقع هم تو بازار کم بود از کجا گیر آوردین؟!!!...فکر کنم قیمتش هم از اون 3 تای دیگه بالاتر باشه.... چون امکاناتش بیشتره...البته شما نگفتین دقیقا از گوشی چی میخواین تا بهتر راهنمایی کنیم!!!

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
z1010 مگه گیر آوردین?! اگر با ابعادش مشکل نداشته باشین زد1010 توصیه میشه...البته نگفتین چه امکاناتی دقیقا از گوشی میخواین این z1010 هم خیلی قدیمیه (2003) همون موقع هم تو بازار کم بود از کجا گیر آوردین؟!!!...فکر کنم قیمتش هم از اون 3 تای دیگه بالاتر باشه.... چون امکاناتش بیشتره...البته شما نگفتین دقیقا از گوشی چی میخواین تا بهتر راهنمایی کنیم!!!

واقعيتش قضيه اينه كه دوست من اوليتن فاكتورش قيمته گفته بود ماكزيمم 160 بيشتر پول نداره و اينكه گوشي يه حافظه اي داشته باشه كه بتونه يه چند تا آهنگ بريزه روش :rolleyes: طبيعتا با اين اوصاف بلوتوث هم ميخواد و اينكه در اصل يه گوشي آنتن دهي خوب و مقاومت خوبي داشته باشه .... همين ها كفايت ميكنه .
منم با اجازه شما رفتم تو سايت
کد:
WWW.GSM.IR
اونجا يه سرچي زدم اينارو تقريبا پيدا كردم كه قيمتشونم زده بود فكر كنم تو بازار موجوده كه قيمت داده :wacko:
بهرحال راهنمائي كنيد ممنون ميشم :)

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147

Babak

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
32
سلام
من یه N-Gage QD با 1 گیگ رم دارم که واقعا عالیه برای خودم کلا 190 تومن آب خورد و واقعا ازش راضیم تا الان بالای 10 دفعه ناجور خورده زمین ولی خداروشکر هیچ مشکلی براش پیش نیومده از آنتن دهی , صفحه نمایش بسیار بزرگ , کیفیت عالی MP3 ( هیچ گوشی رو دستش ندیدم ) و از نظر برنامه ای کاملن راضیم

دوستان خودم دنبالش بودن ولی گیر نیووردن نوکیا فعلا دیگه تولید نمیکنه فک میکنم باید دنبال دست دومش باشی
ضمنا یه تایپک هم خودم برای انگیج زده بودم و یه مقاله راجع بش نوشته بودم یه سرچ بکنی گیر میاری
موفق باشی

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ممنون از همه دوستان :)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
با این اوصاف زد 530 هم بد نیست