برگزیده های پرشین تولز

بدست آوردن ۱۲۰۰ جم رایگان در بازی Clash Of Clans ( آموزش تصویری )

Ali.S_98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من نویسنده سایت فنجون هستم و یک پست در باره بدست آوردن 1200 جم در بازی کلش آف کلنز نوشتم و خیلی مورد استقبال قرار گرفت باسه همین گفتم اینجا هم براتون بزارم تا شاید به دردتون بخوره.
آموزش تصویری و مرحله به مرحله .

اگر شما هم یه گوشی اندرویدی یا آی او اس داشته باشید ، حتما تا حالا اسم این بازی محبوب و دوست داشتنی به گوشتون خورده !! (Clash Of Clans ، کلش آف کلنز ) یکی ازآرزوهای بازیکنان در این بازی ، بدست آوردن جم رایگان هست که اگر بخواهید در داخل بازی این کار رو انجام بدید شاید چند ماه طول بکشه تا بتونید برای مثال ۱۰۰۰ تا جم برای ساخت کارگر چهارم (بیلدر شماره ۴) ، بدست بارورید.

اما حالا من یک روشی پیدا کردم که توسط خودم تست شده و کاملا عملی هست.

یکی از راحت ترین و کم خرج ترین راه های بدست آوردن گیفت کارت ( روی موبایل و کامپیوتر قابل استفاده هست ) استفاده از یک سایت خارجی هست که به شما اجازه میده تا با باز کردن چند سایت و در مدت کم بتونید ۱۵ دلار در حسابتون ذخیره کنید و یک گیفت کارت ۱۵ دلاری بگیرید.

گیفت کارت چیست ؟

شما در صورتی که گیفت کارت گوگل پلی رو داشته باشید ، میتونید به راحتی و کاملا قانونی از گوگل پلی خرید کنید. یعنی وقتی که گیفت کارت رو گرفتید میتونید بعد از روشن کردن قند ش-ک-ن وارد بازی بشید و روی گزینه خرید جم کلیک کنید و با وارد کردن رمز گیف کارتتون که دریافت کردید ، به راحتی ۱۲۰۰ جم با ۱۵ دلار بخرید.

نکته مهم : فکر نکنید اینکار سخت هست ، اتفاقا از راحت ترین روش هاست. حالا آموزش مرحله به مرحله دریافت گیفت کارت رو همراه با تصویر براتون قرار دادم تا خدایی نکرده گیج نشید.

مرحله اول

برای وارد شدن به سایت دریافت گیفت کارت اینجا کلیک کنید
برای شما هیچ تفاوتی نداره که با این لینک ثبت نام کنید یا لینک های دیگر ...

مرحله دوم

صفحه ای مانند عکس زیر مشاهده میکنید..

روی گزینه Create Free Account کلیک کنید.

مرحله سوم

صفحه ای مانند عکس زیر مشاهده مکنید.

در قسمت UserName یک نام کاربری به دلخواه و در قسمت Password هم یک رمز به دلخواه برای خود انتخواب کنید..

در قسمت Email هم ایمیل خودتون رو وارد کنید..

بقیه گزینه ها را اگر تغییر ندهید مشکلی ندارد ولی در آخرین گزینه رمزی که در مستطیل میبینید را وارد کنید و بعد روی گزینه Create Free Account زیر آن جایی که رمز را وارد کردید کلیک کنید.

خیلی خوب حالا ثبت نام تمام شد.

مرحله چهارم

بعد از ثبت نام وارد صفحه ای مانند عکس زیر میشوید.

روی یکی مستطیل های سفید رنگ کلیک کنید.

صفحه ای مانند صفحه زیر باز میشود

در قسمتی که من کلمه fenjon را تایپ کرده ام کلیک کنید و هر چیز که دوست دارید تایپ کتید. (هر چیزی مثل fenjon یا کلمات دیگر به دلخواه)

حالا روی Submit Review کلیک کنید.

روی مستطیل های سفید رنگ دیکر هم که در مرحله چهارم روی یکی از آنها کلیک کردیم ، کلیک کنید و همین کار را برای آنها نیز انجام دهید.

خیلی خوب .

حالا به صفحه اصلی ( صفحه عکس شماره ۴ ) باز گریدید.

همان طور که در عکس زیر میبینید ، من تا الان (در یک روز) ۵.۱۰ دلار جمع کردم و تا یک هفته دیگه اگر هر ۲ یا ۳ روز یک بار این کار رو انجام بدم ، ۱۵ دلار میگیرم و باهاش ۱۲۰۰ تا جم میخرم.

Snapshot_2014-11-22_153741-400x308.png

حالا برای شما آموزش به دست آوردن درآمد بیشتر را قرار میدم.

خوب حالا راه دیگری هم برای کسب درامد وجود دارد و آن هم اینکه شما دوستانتون را به این سایت دعوت کنید و برای مثال اگر دوست شما در این سایت 3 دلار کسب درآمد کند ، این سایت 0.3 دلار به شما جایزه میدهد.

خوب برای دعوت دوستان در صفحه ی اصلی زیر کادر Invite Friends یک لینک وجود دارد که برای هر کاربر متفاوت است.

خوب ، همونطور که در عکس بالا مشاهده میکنید گزینه اول (Link) آدرسی است که باید آن را به اشتراک بگدارید تا افراد دیگر رو به سایت دعوت کنید و درآمد کسب کنید.

همون طور که در مقابل گزینه Referrals میبینید ، من تا به حال 128 نفر رو دعوت کردم و در تصویر زیر درآمد من که 38 دلار هست رو میتونید مشاهده کنید.

بعد از اینکه موجودیتون به 15 دلار رسید با کلیک بر روی گزینه Cash Out در صفحه اصلی ، میتوانید گیفت کارت خود را دریافت و 1200 جم در بازی Clash Of Clans خریداری کنید.

موفق باشید

ali03

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام من تمام کادر هارا باز کردم سه دلار دادش چه جوری بیشترش کنم

Ali.S_98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
علی جان لینکت رو به اشتراک بزار و زیر مجموعه جذب کن
من از همین راه تا الان 40 دلار جمع کردم

Ali.S_98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام من تمام کادر هارا باز کردم سه دلار دادش چه جوری بیشترش کنم

خوب ، همونطور که در عکس بالا مشاهده میکنید گزینه اول (Link) آدرسی است که باید آن را به اشتراک بگدارید تا افراد دیگر رو به سایت دعوت کنید و درآمد کسب کنید.

ivioji

Registered User
لایک‌ها
170
تاحلا برداشت داشتین ؟

mahkoom021

Registered User
لایک‌ها
489
مسخره بازی ان
یه برنامه مثل این بود به اسم topcounty
بعضی اوقات سایتهایی که باز میکنی رو نمیشمارد
بعضی اوقات حجم برنامه هایی که میگرفتی و هزینه ای که بابت حجم میدادی بیشتر از هزینه خرید گیفت کارت میشه
کلا دنبال چیز مفت نباشید شاید گیرتون بیاد ولی بجاش اعصابتون رو از دست میدید

Ali.S_98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
مسخره بازی ان
یه برنامه مثل این بود به اسم topcounty
بعضی اوقات سایتهایی که باز میکنی رو نمیشمارد
بعضی اوقات حجم برنامه هایی که میگرفتی و هزینه ای که بابت حجم میدادی بیشتر از هزینه خرید گیفت کارت میشه
کلا دنبال چیز مفت نباشید شاید گیرتون بیاد ولی بجاش اعصابتون رو از دست میدید
من خودم هم این برنامه ای که میگید و خیلی راه های دیگه رو تست کردم اما این بهترین و بی دردسرترین راه هست و من خودم بیشتر از 40 دلار تا حالا با این سایت جمع کردم

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
فکر کنم این سایت اسکم باشه حالا دقیق نمیدونم ولی توی بعضی سایت ها اشاره شده اسکمه

بالا