برگزیده های پرشین تولز

مقایسه حرفه ای بین DVD خام های مختلف بازار، و آموزش طرز صحیح رایت

ali.hosseinzadeh13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
دوستان عزیزی که تو کار cd& dvd هستند میخوام ازشون راهنایی بگیرم واسه ورود به این کار،لطفا اگر میشه منو کمک کنید تا بدونم چطور باید شروع کنم.

ahriman lord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اول تشکر حسابی از این تاپیک فوققققققققققققققققققققق مفید!
اقا من یک انیمه بین فوق معتادم!تقریبا دو ترایی انیمه دارم 800 گیگ اش رو اکسترنال میخوام رابت کنم!
قبلا با x-pro رایت میکردم حرف نداشت اما دیروز رفتم مارک shaan خریدم بسته 50 تایی 18 تومن.
اولا حجمش 4.35
دوما رایت که میکنم به اخر که میرسه بعضی ها رو میزنه bad (قرمز) ولی قشنگ نشون میده فیلم ها رو موندم چه کنم رو ارور قرمزه
http://s4.picofile.com/file/8164422284/Dwm_2015_01_17_17_21_47_82.jpg

lکلا برای ده سال اینده میخواسم سالم نگه دارمشون! اقا کسی پیشنهادی نداره؟ اگه بده برم یک مدل دیگه بخرم فدا سر گربه و ضرر!!!

dadasalam

Registered User
لایک‌ها
185
سلام
اول تشکر حسابی از این تاپیک فوققققققققققققققققققققق مفید!
اقا من یک انیمه بین فوق معتادم!تقریبا دو ترایی انیمه دارم 800 گیگ اش رو اکسترنال میخوام رابت کنم!
قبلا با x-pro رایت میکردم حرف نداشت اما دیروز رفتم مارک shaan خریدم بسته 50 تایی 18 تومن.
اولا حجمش 4.35
دوما رایت که میکنم به اخر که میرسه بعضی ها رو میزنه bad (قرمز) ولی قشنگ نشون میده فیلم ها رو موندم چه کنم رو ارور قرمزه
http://s4.picofile.com/file/8164422284/Dwm_2015_01_17_17_21_47_82.jpg

lکلا برای ده سال اینده میخواسم سالم نگه دارمشون! اقا کسی پیشنهادی نداره؟ اگه بده برم یک مدل دیگه بخرم فدا سر گربه و ضرر!!!
10 سال !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حاجی مگه JVC خریدی میخوای 10 سال عمر کنه ؟
مگر اینکه تو خلا و تو تاریکی نگهش داری
=)))))))))))))))))))

دی وی دی ایرانی اونم گرید B
کاریش نمیشه کرد عزیز

ahriman lord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
( تو فراتر از خلا نگه داری میکنم :) )
یعنی میپره؟چجوریه حداقال برای یکی دو بار گزاشتن تو دستگاه برا 1-2 سالی چی؟

ahriman lord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان میشه بهترین مارک دی وی دی 9 رو معرفی کنی؟

ahriman lord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لعنت خدا بر چین! و پرینکو و شان و ... هر چی دی وی دی قیمت زیر 500 تومنه!!!
اخر رفتم مارک vevo ضلال مثل اب 800 تومن دونه ای گرفتم عالی!!
هیف!خودم مجموعه قبلیم رو با X-pro DVD+R زدم هر چی چک میکنم بدون ارور!
اقا کسی از این مارک جایی سراق نداره؟( DVD+R باشه)

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
10 سال !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حاجی مگه JVC خریدی میخوای 10 سال عمر کنه ؟
مگر اینکه تو خلا و تو تاریکی نگهش داری
=)))))))))))))))))))

دی وی دی ایرانی اونم گرید B
کاریش نمیشه کرد عزیز
عزيز بنده ضبط ماشينم JVC سي دي خور هستش مال 12 سال پيش هنوزم داره عالي كار مي كنه. JVC اصل ژاپن يك مارك بسيار عاليه. بنده ضبط خانگيشو هم داشتم ، سقف خونه بعلت نم ديدگي افتاد روش هيچيش نشد. الان كيفيتش شايد مثل اون موقعه ها نباشه اما هنوزم قطعات اصليش مال ژاپنه(مثل پايونير و سوني).
لعنت خدا بر چین! و پرینکو و شان و ... هر چی دی وی دی قیمت زیر 500 تومنه!!!
اخر رفتم مارک vevo ضلال مثل اب 800 تومن دونه ای گرفتم عالی!!
هیف!خودم مجموعه قبلیم رو با X-pro DVD+R زدم هر چی چک میکنم بدون ارور!
اقا کسی از این مارک جایی سراق نداره؟( DVD+R باشه)
عزيز اينا همش از دم متفرقه هستند. حداقل بايد يكسال از كپي يه DVD بگذره تا بشه در مورد كيفيتش نظر داد. كلا اگر جايي باشه كه مركز فروش CD و DVD باشه و با انصاف باشه از نظر قيمتي شما اونايي كه گرونتر هستند رو بگيريد معمولا درجه 3 نيستند و شايد درجه 2 باشن. به نظر من توي ايران دنبال درجه 1 اصلا نگرديد.

دی وی دی فاینال ایا کیفیت خوبی ذاره؟
آشغال به تمام معنا.

MY EDU

Registered User
لایک‌ها
56
سلام
پرینکو مشکی خوبه یا نه؟
میخوام 1 ترا انیمه روش بزنم رو سینما خانگی ببینم برا همین میخوام ببینم خوب ساپورت میکنه یا نه

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
سلام
پرینکو مشکی خوبه یا نه؟
میخوام 1 ترا انیمه روش بزنم رو سینما خانگی ببینم برا همین میخوام ببینم خوب ساپورت میکنه یا نه
دوست عزیز یکی دوتا تست بزن با رایترت بعد تست بگیر ببین چطور جواب میده
اما در کل پرینکو دیسک خوبی نیست اگر بخواهی دیتا روش نگهداری

MY EDU

Registered User
لایک‌ها
56
دوست عزیز یکی دوتا تست بزن با رایترت بعد تست بگیر ببین چطور جواب میده
اما در کل پرینکو دیسک خوبی نیست اگر بخواهی دیتا روش نگهداری

شما چه نوع مارکیرو پیشنهاد میکنید?
بسته ۵۰ تاییش چنده?

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
دوست عزیز برند خاصی رو نمیشه پیشنهاد کرد چون برای آرشیو کردن باید به سازگاری مدیا با رایتر توجه کرد و مهمتر اینکه بیشتر هزینه کرد
یه زمانی ورباتیم خوب بود
من از اسمارت بای هم راضی بودم فقط اصلی باشه البته کلا مدیا های موجود در ایران FACK هستن اما خود دیسک اصلی باشه
الان قیمتها رو ندارم متاسفانه اگر تهران هستید میتونید برید پاساژ ایران میتونید خرید خوبی داشته باشید

MY EDU

Registered User
لایک‌ها
56
دوست عزیز برند خاصی رو نمیشه پیشنهاد کرد چون برای آرشیو کردن باید به سازگاری مدیا با رایتر توجه کرد و مهمتر اینکه بیشتر هزینه کرد
یه زمانی ورباتیم خوب بود
من از اسمارت بای هم راضی بودم فقط اصلی باشه البته کلا مدیا های موجود در ایران FACK هستن اما خود دیسک اصلی باشه
الان قیمتها رو ندارم متاسفانه اگر تهران هستید میتونید برید پاساژ ایران میتونید خرید خوبی داشته باشید

ممنون از پاسختون
DVD رایتر خوب چه مارکی را پیشنهاد میکنید؟ (برای مشاهده و رایت )
من یه Liteon و سامسونگ داشتم ولی نمیدونم چجوریا بود.
ولی از Liteon تعریف شنیدم، نظر شما چیه؟
و فرق DVD-R و DVD+R چیست؟

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
من الان پایونیر اف ایکس دارم که دیگه موجود نیست خداییش عالیه
اما درکل طبق سابقه من سونی بهترین خوندن رو داشته
و در مورد رایت من با پایونیر خیلی راحت بودم ایسوز هم بی اذیت بوده
من اصلا لایتونهای موجود رو اصلا دلخوشی ازشون ندارم
در مورد پلاس و ماینس الان نمیتونم زیاد توضیح بدم اگر سرچ کنید کلی مطلب دستتون میاد اما شخصا طبق چیزایی که خوندم صرفا از پلاس استفاده میکنم

dadasalam

Registered User
لایک‌ها
185
به زودی برترین دیسک در بازار ایران
با آشغال های چینی تایوانی خداحافظی کنید
FTI is a leading world class manufacturer dedicated to serve the most demanding customers with its high-end data storage solutions for professional and archival applications.
Vision_BOS.jpg Vision_Disc.jpg

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
به زودی برترین دیسک در بازار ایران
با آشغال های چینی تایوانی خداحافظی کنید
FTI is a leading world class manufacturer dedicated to serve the most demanding customers with its high-end data storage solutions for professional and archival applications.
مشاهده پیوست 753240 مشاهده پیوست 753239
من این مارک رو تابحال نشنیده بودم. یه بررسی کردم و اسامی 10 برند برتر DVD Blank رو جستجو کردم:
http://www.amazon.com/gp/top-rated/electronics/1036658

توی سایت معروف آمازون که همه دیگه میشناسن , همون طور که میبینید اسمی ازش نیست.اینم یه سایت دیگه که باز هم همون عرایض آمازون رو تقریبا تایید می کنه:
http://dvd-copy-software-review.toptenreviews.com/what-s-the-best-blank-dvd-brand-.html

اما توی سایت زیر
http://www.digitalfaq.com/reviews/dvd-media.htm
صرفا در کلاس زیر اسمش اومده
~ 2nd Class Blank DVD Media / “Duplication Grade” non-Archival Discs ~

و برای آرشیو و در کلاس 1 نیز معرفی نشده.
در هر صورت اینکه این مارک بهترین مدل در ایران باشه بنده اصلا قبول ندارم.

dadasalam

Registered User
لایک‌ها
185
من این مارک رو تابحال نشنیده بودم. یه بررسی کردم و اسامی 10 برند برتر DVD Blank رو جستجو کردم:
http://www.amazon.com/gp/top-rated/electronics/1036658

توی سایت معروف آمازون که همه دیگه میشناسن , همون طور که میبینید اسمی ازش نیست.اینم یه سایت دیگه که باز هم همون عرایض آمازون رو تقریبا تایید می کنه:
http://dvd-copy-software-review.toptenreviews.com/what-s-the-best-blank-dvd-brand-.html

اما توی سایت زیر
http://www.digitalfaq.com/reviews/dvd-media.htm
صرفا در کلاس زیر اسمش اومده
~ 2nd Class Blank DVD Media / “Duplication Grade” non-Archival Discs ~

و برای آرشیو و در کلاس 1 نیز معرفی نشده.
در هر صورت اینکه این مارک بهترین مدل در ایران باشه بنده اصلا قبول ندارم.
لطفا پرینکوتون را استفاده کنید. هیچ وقت ریویو چارت هارا استنباط قرار ندید
اینجا سمینار بین المللی بزرگترین کمپانی های جهان هست که تمام کسانی که در این سمینار هستند بزرگترین پخش کننده مدیا در دنیا هستند
chart-jpg.719717

آمازون که گذاشتید برترین هایی هستند که مردم رای دادند
این که یک سایت چارت میزاره برا اینه که کمپانی مورد نظر حمایتش میکنه و پول بهش میده
جالبه بدونید ورباتیم الان توسط فاکون تولید میشه میتونید سرچ کنید
verbatim made in uae

یک دی وی دی لو گریدش میتونه همون تی گیتی باشه با مدیا FTIو TTH02
که قبلا بود و بعد از افزایش دلار طبق درخواست مردم تی گیت رفت به هند سفارش داد

در کل در ایران چون فرهنگ استفاده از دیسک خوب وجود نداره و وسع مردم نمیکشه دی وی دی دونه 1000 بخرن اینطور هست
به زودی عکسشو میزارم
بزرگترین فروشگاه در کانادا
http://www.duplication.ca/falcon/falcon-blank-dvd-media.htm
یکی از بزرگترین پخش کننده مدیا و Distributor آمازون در آمریکا
http://www.discmakers.com/shop/parentgroups/blankdvd.asp

این دی وی دی که گذاشتم یکی از قیمت مطلوب هاش هست گرید پروفشنالش دونه 1000 تومنه

وببخشید یک وقت فکر نکنید من ناراحت شدم
من نظرم اینه که ایرانی انسان پارسی برترین هارا لیاقت داره برا همین همیشه برترینها را وارد کردم و طبق معمول مردم جنس چینی تایوانیشونو میخرند

The Best Quality Blank DVDs.

Reliable high quality blank DVD media is essential for saving your priority files and protecting the important data you rely on most. Disc Makers offers a variety of ways to meet these data storage needs, selling only Grade-A blank DVDs from top brands including JVC, Verbatim, and Falcon – all known throughout the industry for their superior quality. We also offer Disc Makers Ultra brand blank media, which boasts the lowest reject rate of any DVD-R guaranteed. In addition, Disc Makers Premium blank discs offer everyday performance and value at an aggressively low price. Choose from silver or white inkjet printable blank DVDs, Ultra Hard Coat , Thermal, Silver Everest, HydroShield, and LightScribe blank DVD-Rs, or upgrade to 24K Archival gold DVDs with a scratch resistant bottom for long-term storage of sensitive data, video, and photographs. We ship direct, to offer you industry-leading compatibility and quality at prices you won't find anywhere else.

Falcon Professional Media Blank DVDs. Big Savings on Professional-Grade DVD-Rs.
Falcon Media is a world class archival solutions provider and a manufacturer of professional optical data storage media. Rated AAA in reliability and compatibility with its Certified Swiss Quality, Falcon DVDs feature hub-printable surfaces to get maximum results from thermal, inkjet and silkscreened printers. View all Falcon Media options.

Read more: Blank DVDs | DVD-Rs | Blank Media | Blank Discs | Disc Makers http://www.discmakers.com/shop/parentgroups/blankdvd.asp#ixzz3Qmzqlyvt

Last edited:

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
لطفا پرینکوتون را استفاده کنید.
لطفا جوسازی نکنید. بنده کی عرض کردم که پرینکو خوبه که شما می فرمائید Princo استفاده کنم!؟!؟ پرینکو هم یه مارک من درآوردی هستش که هیچ جایگاهی در دنیا نداره و به نظر بنده واسه آرشیو آشغاله.

هیچ وقت ریویو چارت هارا استنباط قرار ندید
پس عرایض شما رو ملاک قرار بدم؟ سایتهای جهانی رو بیخیال شم!؟ لطفا حرف غیرمنطقی نزنید.
اینجا سمینار بین المللی بزرگترین کمپانی های جهان هست که تمام کسانی که در این سمینار هستند بزرگترین پخش کننده مدیا در دنیا هستند
chart-jpg.719717

آمازون که گذاشتید برترین هایی هستند که مردم رای دادند
این که یک سایت چارت میزاره برا اینه که کمپانی مورد نظر حمایتش میکنه و پول بهش میده
این عکس رو از کجا آوردید؟ بزرگترین!!!!!!!! از این سمینارها و همایشها زیاد. بنده هم توی همایش پاور گرین که نماینده تمام برندهای دنیا بودن حضور داشتم. از این حرفا زیاد.
اولا که توی لینکی که از آمازون و سایر سایتها دادم چارتی در کار نیست. جالبه سایت آمازون و بقیه سایتها که لینک دادم رو به گرفتن رشوه واسه تبلیغ متهم می کنید که ارزش جنسی که خودتون وارد میکنید رو بالا ببرید!؟
همه جا مثل ایران نیست که تحریم باشه و تاجرانش جنس درجه 8 چینی وارد کنند و جنس چینی رو توی اذهان مردم بد کنند در حالیکه آیفونهای موجود در خود آمریکا رو چین میزنه و حتی کفشهای نایک و ... و مردم اصلا روی کیفیتها نظر ندن یا الکی نظر بدن. برندهای TDK و Sony رو دیگه تمام دنیا میشناسن. Sony که خودش مخترع Blu-Ray هستش اصلا بحثی روش نیست. Verbatim هم از زمان فلاپی دیسک توی بازار بوده و بیش از 30 سال قدمت داره.
جالبه بدونید ورباتیم الان توسط فاکون تولید میشه میتونید سرچ کنید
verbatim made in uae
لطفا لینک بدید. اما لینک معتبر.

در کل در ایران چون فرهنگ استفاده از دیسک خوب وجود نداره و وسع مردم نمیکشه دی وی دی دونه 1000 بخرن اینطور هست
موافقم. چون جنس قلابی زیاده.

بزرگترین فروشگاه در کانادا
http://www.duplication.ca/falcon/falcon-blank-dvd-media.htm
یکی از بزرگترین پخش کننده مدیا و Distributor آمازون در آمریکا
http://www.discmakers.com/shop/parentgroups/blankdvd.asp
میشه بفرمائید بر چه اساسی شما این فروشگاهها رو بزرگترین معرفی میکنید؟ لطفا نگید همه حرفه ای ها می دوننو .... از این جور حرفها. مدرک ارائه بدید. لینک معتبر.

وببخشید یک وقت فکر نکنید من ناراحت شدم
من نظرم اینه که ایرانی انسان پارسی برترین هارا لیاقت داره برا همین همیشه برترینها را وارد کردم و طبق معمول مردم جنس چینی تایوانیشونو میخرند
جنس چینی درجه یک در موارد بسیار از جنس آمریکایی بهتر و گاها گرونتره. اینقدر الکی پشت سر چنسهای چینی بدگویی نکنید. این تاجرهای ما هستند که میرن و جنس درجه 8 سفارش میدن. حتی نخست وزیر چین در یه کلیپ از ایرانیها بخاطر متهم کردن اجناس چینی گله مند بود. بی وجدانی اکثر تاجران ایرانی و عدم نظارت ربطی به بد بودن جنس چینی نداره.
طرز فکرتون قابل ستایشه. اما با عرض پوزش به نظر بنده شما حرفاتون بیشتر جنبه مبالغه داره.
در حال حاضر DVD های TDK و Sony اصل توی بازار موجوده قیمتشم همین حدوده 1000 تومانه. کیفیت هم عالی. اما مشتری خیلی کم داره.
من نمیگم این برندی که شما فرمودید بده. اما شما خیلی دارید مبالغه می کنید عزیز.

The Best Quality Blank DVDs.

Reliable high quality blank DVD media is essential for saving your priority files and protecting the important data you rely on most. Disc Makers offers a variety of ways to meet these data storage needs, selling only Grade-A blank DVDs from top brands including JVC, Verbatim, and Falcon – all known throughout the industry for their superior quality. We also offer Disc Makers Ultra brand blank media, which boasts the lowest reject rate of any DVD-R guaranteed. In addition, Disc Makers Premium blank discs offer everyday performance and value at an aggressively low price. Choose from silver or white inkjet printable blank DVDs, Ultra Hard Coat , Thermal, Silver Everest, HydroShield, and LightScribe blank DVD-Rs, or upgrade to 24K Archival gold DVDs with a scratch resistant bottom for long-term storage of sensitive data, video, and photographs. We ship direct, to offer you industry-leading compatibility and quality at prices you won't find anywhere else.

Falcon Professional Media Blank DVDs. Big Savings on Professional-Grade DVD-Rs.
Falcon Media is a world class archival solutions provider and a manufacturer of professional optical data storage media. Rated AAA in reliability and compatibility with its Certified Swiss Quality, Falcon DVDs feature hub-printable surfaces to get maximum results from thermal, inkjet and silkscreened printers. View all Falcon Media options.

Read more: Blank DVDs | DVD-Rs | Blank Media | Blank Discs | Disc Makers http://www.discmakers.com/shop/parentgroups/blankdvd.asp#ixzz3Qmzqlyvt
لطفا به جای Copy/Paste مطلب لینشکو بزارید. ممنون میشم.

Last edited:
بالا