برگزیده های پرشین تولز

بی نهایت فضا برای ایمیل های یاهو

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
یاهو بزرگترین سرویس دهنده ایمیل در دنیا قصد داره در ماه MAY فضای سرویس های رایگان ایمیل های خودش رو از یک گیگابایت به بی نهایت تغییر بده .
yahoomaillogo1.jpg

یاهو ۱۰ سال پیش سرویس ایمیل های خودش رو راه اندازی کرد ، در ابتدا ۲ مگ فضا در اختیار کاربرانش قرار داد ولی خیلی زود این مقدار رو به ۴ مگ رسوند در اون زمان شرکت معروف SanDisk اقدام به ساخت حافظه های فلش ۲ مگابایتی برای دوربین های canon کرد ، شرکت Compaq کامپیوتر هایی با حافظه بالای ۱۶ ، ۳۲ ، ۶۴ و ۱۲۸ را در بازار ارائه کرد . در اون سال Caleb دیسک های فلاپی با حجم فوق العاده بالای ۱۴۴ مگ رو ارائه کرد .

در سال ۲۰۰۴ فضای ایمیل یاهو برای رقابت با جیمیل به ۱۰۰ مگ و در سال بعدش یعنی ۲۰۰۵ به ۱ گیگ ارتقا یافت . در همین ایام شرکت Olympus دوربین هایی با حافظه ۱ گیگ را ساخت و شرکت HPکامپیوتر هایی با هارد ۱۶۰ گیگ را ارائه داد ، شرکت Corsair حافظه های فلش ۴ گیگی رو ساخت و در این ایام اپل آی پاد های ۳۰ گیگابایتی رو عرضه کرد .

و حالا در سال ۲۰۰۷ یاهو فضای ایمیلش رو به بی نهایت ارتقا داده . در این سال SanDisk حافظه های فلش ۸ گیگی می سازه ، Alienware کامپیوتر هایی با هارد یک ترابایت رو عرضه می کنه و اپل همچنان آی پاد های ۸۰ گیگابایتی خودش رو به فروش می رسونه .

در حال حاضر رقیبات اصلی یاهو یعنی گوگل و ماکروسافت به ترتیب ۲.۸ و ۲ گیگ فضا در اختیار کاربرانشون قرار می دهند . به نظر من این کار یاهو انقلابی دوباره در اینترنت هست درست مانند همان زمانی که گوگل اقدام به ارائه جیمیل با فضای ۱ گیگ کرد . باید منتظر پاسخ رقیبان یاهو باشیم ( پاسخ سخت گوگل به یاهو رو در زمان ارتقا ایمیل های یاهو به ۱ گیگ رو به یاد داریم ) .

اما باید ببینیم این جمله برای کدام دسته کاربردی تر هست : ” دیگر نیازی به پاک کردن ایمیل های خود ندارید ” . باید ببینیم آیا واقعا یاهو بدون داشتن آرشیو می تونه یه همچین حرفی بزنه یا نه …
جهت کسب اطلاعات بیشتر می تونید به اینجا مراجعه کنید .

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
اون موقع که تازه جيميل اومده بود يه شرکتی بود که 3 گيگ ميداد ! کسی اسمشو يادش مياد ؟ يعنی همون آدرسشو؟

Mamylo

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
10
یاهو بزرگترین سرویس دهنده ایمیل در دنیا قصد داره در ماه MAY فضای سرویس های رایگان ایمیل های خودش رو از یک گیگابایت به بی نهایت تغییر بده .
yahoomaillogo1.jpg

یاهو ۱۰ سال پیش سرویس ایمیل های خودش رو راه اندازی کرد ، در ابتدا ۲ مگ فضا در اختیار کاربرانش قرار داد ولی خیلی زود این مقدار رو به ۴ مگ رسوند در اون زمان شرکت معروف SanDisk اقدام به ساخت حافظه های فلش ۲ مگابایتی برای دوربین های canon کرد ، شرکت Compaq کامپیوتر هایی با حافظه بالای ۱۶ ، ۳۲ ، ۶۴ و ۱۲۸ را در بازار ارائه کرد . در اون سال Caleb دیسک های فلاپی با حجم فوق العاده بالای ۱۴۴ مگ رو ارائه کرد .

در سال ۲۰۰۴ فضای ایمیل یاهو برای رقابت با جیمیل به ۱۰۰ مگ و در سال بعدش یعنی ۲۰۰۵ به ۱ گیگ ارتقا یافت . در همین ایام شرکت Olympus دوربین هایی با حافظه ۱ گیگ را ساخت و شرکت HPکامپیوتر هایی با هارد ۱۶۰ گیگ را ارائه داد ، شرکت Corsair حافظه های فلش ۴ گیگی رو ساخت و در این ایام اپل آی پاد های ۳۰ گیگابایتی رو عرضه کرد .

و حالا در سال ۲۰۰۷ یاهو فضای ایمیلش رو به بی نهایت ارتقا داده . در این سال SanDisk حافظه های فلش ۸ گیگی می سازه ، Alienware کامپیوتر هایی با هارد یک ترابایت رو عرضه می کنه و اپل همچنان آی پاد های ۸۰ گیگابایتی خودش رو به فروش می رسونه .

در حال حاضر رقیبات اصلی یاهو یعنی گوگل و ماکروسافت به ترتیب ۲.۸ و ۲ گیگ فضا در اختیار کاربرانشون قرار می دهند . به نظر من این کار یاهو انقلابی دوباره در اینترنت هست درست مانند همان زمانی که گوگل اقدام به ارائه جیمیل با فضای ۱ گیگ کرد . باید منتظر پاسخ رقیبان یاهو باشیم ( پاسخ سخت گوگل به یاهو رو در زمان ارتقا ایمیل های یاهو به ۱ گیگ رو به یاد داریم ) .

اما باید ببینیم این جمله برای کدام دسته کاربردی تر هست : ” دیگر نیازی به پاک کردن ایمیل های خود ندارید ” . باید ببینیم آیا واقعا یاهو بدون داشتن آرشیو می تونه یه همچین حرفی بزنه یا نه …
جهت کسب اطلاعات بیشتر می تونید به اینجا مراجعه کنید .
از مطلب ممنون
حالا کی میشه بی نهایت؟

Admiral-sale-13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
yahoo تا pop3 رو مثل gmail مجانی نکنه کسی ترفش نمیره

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
( پاسخ سخت گوگل به یاهو رو در زمان ارتقا ایمیل های یاهو به ۱ گیگ رو به یاد داریم ) .
کدوم پاسخ ؟

aminhastam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من هنوز هم یاهو بهتر از جیمیله:rolleyes:

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
البته مشخص است که یاهو می خواهد با اینکار از دیگر رقیب های یزرگ خود عقب نماند .

با اینکه الان gmail قابل اطمینان تر است ؛ اما به دلیل همان سابقه من هنوز هم با یاهو بیشتر کار می کنم .

به نظر من هنوز هم یاهو بهتر از جیمیله
البته باید عرض کنم که این اواخر یاهو خیلی مشکلات داشت و سیستم هوشمند آن در بسیاری از مواقع دچار اشتباهات فاحشی می شد .

امیدوارم که این مشکلات یاهو هم حل شود .

البته به طرفش می نوشتید بهتر بود .

این خدمات زمانی برای یاهو هم رایگان بود و من خودم استفاده می کردم . اما در نهایت پولی شد و اگر جانب انصاف را رعایت کنیم باید بگویم که خیلی قابلیت خوبی است که الان دیگر به صورت رایگان در یاهو وجود ندارد .

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
1 گیگ یا بالاتر برای ایمیل بنظرتون کاربردی هم داره ؟؟ برای من که این همه ایمیل تبلیغاتی و ...میاد هنوز حجمش به نصف هم نرسیده :D

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
1 گیگ یا بالاتر برای ایمیل بنظرتون کاربردی هم داره ؟؟ برای من که این همه ایمیل تبلیغاتی و ...میاد هنوز حجمش به نصف هم نرسیده :D

به نظر من اين براي نشان دادن يك نوع فناوري جديد هست كه سرويس دهندگان ايميل فضاي قابل توجهي به صورت
رايگان در اختيار عموم مي گذارند كه شايد بسياري از افراد فقط از چند درصد اين فضا را استفاده كنند (مثل خودم).

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
البته به طرفش می نوشتید بهتر بود .

این خدمات زمانی برای یاهو هم رایگان بود و من خودم استفاده می کردم . اما در نهایت پولی شد و اگر جانب انصاف را رعایت کنیم باید بگویم که خیلی قابلیت خوبی است که الان دیگر به صورت رایگان در یاهو وجود ندارد .

الان ياهو مگه pop3برداشته ميگه
يادمه يه ايميل با .co.uk ميشد pop3داشت

Mahiar0

لایک‌ها
1,208

اره همين هم خيلي
اين همه سال تازه براي من 18% پرشده

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
گیگ یا بالاتر برای ایمیل بنظرتون کاربردی هم داره ؟؟ برای من که این همه ایمیل تبلیغاتی و ...میاد هنوز حجمش به نصف هم نرسیده
در ساده ترین حالت اگر 100 تا ایمیل با اتچمنت 10 مگی دریافت کنید میشه یک گیگ!

و این در مرور زمان برای افرادی که زیاد با اتچمنت کار میکنند کم هم میاد(شاید 3 سال)

Mahiar0

لایک‌ها
1,208
در ساده ترین حالت اگر 100 تا ایمیل با اتچمنت 10 مگی دریافت کنید میشه یک گیگ!

و این در مرور زمان برای افرادی که زیاد با اتچمنت کار میکنند کم هم میاد(شاید 3 سال)

براي ما ايراني ها زياده
با اين سرعت

parsbin

Registered User
لایک‌ها
3
به نظر من که Gmail خیلی سر تر از یاهوه
من هم خیلی وقته یاهو رو گذاشتم
با اون تبلیغات فشرده ای که در صفحه میزاره اصلا آدم رو گیج میکنه !
جیمیل ساده تر و بالطبع حرفه ای تره

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
الان ياهو مگه pop3برداشته ميگه
يادمه يه ايميل با .co.uk ميشد pop3داشت

بله مهیار جان
هنوزبرای برخی از کشورها این خدمات را ارایه می دهد . اما برای general خود این خدمات را حذف کرده و به صورت پولی در اختیار می گذارد .
البته برای آن کشورهایی که این خدمات را هنوز رایگان ارایه می کند ؛ از خدمات دیگر کاسته است .

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من هم خیلی وقته یاهو رو گذاشتم
با اون تبلیغات فشرده ای که در صفحه میزاره اصلا آدم رو گیج میکنه !
جیمیل ساده تر و بالطبع حرفه ای تره
درسته
خصوصت آژاکس بودنش خیلی خوبه
این یاهو جدیده هم که خیلی سنگینه

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292

میلاد جان

یه جور بازی تبلیغاتی است برای نشان دادن قدرت شان . برای یاهو که زمانی امپراطور این گونه خدمات بود الان خیلی سخت است که بخواهد از چند شرکت تازه تاسیس رو دست بخورد . به همین جهت همه تلاش خود را به کار بسته که البته تا امروز در بسیاری از آنها شکست خورده . مثل ajax در یاهو جدید

بالا