برگزیده های پرشین تولز

جنایات صدام برای همیشه فراموش نخواهد شد

jenpt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قهرمانان واقعی ایران این جانبازان شیمیایی هستند نه این داریوش و کوروش سکندر
که فقط به فکر خویش و تخت بودند

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

آقای عزیز بفهم داری چی میگی ... هنوز نیومده عضو نشده بحثای بی محتوا میزنی و به عقاید دیگران توهین میکنی و میگی من نمیزارم و من اجازه نمیدمو ... اینقدر من من نکن

این تاپیک های بی محتوارو هم (فواید صلوات و ...) نزن آقاجون ... خیلی دینداری دینتو تو دلت نگه دار باشه که بری بهشت ... تو کار دیگران هم دخالت نکن ... جانبازان و شهدا که از کشور دفاع کردن جای خودشون رو دارن و برای ما عزیزند ولی کوروش بزرگ و داریوش تاریخ و افتخار ما ایرانیانند و شما حق نداری در موردشون بدون هیچ سوادی قضاوت کنی و نظر رو هوا بدی.

بعد برو دوتا کتاب راجع به واژه سکندر بخون بعد بیا اینجا حرف بزن که همینجوری رو هوا یک چیزی میپرونی ...

kamion

Registered User
لایک‌ها
604
تو که هیچی از داریوش و کوروش کبیر نمی دونی چرا حرف می زنی قبول این شهیدان این جانبازان هم قهرمانانند اما کوروش یه چیز دیگست . کوروش اصلا قابل قیاس با اینها نیست حتما کتیبه های کوروش رو بخون و همچنین وصیت نامشو در ضمن اینم در نظر داشته باش که کوروش مال چند سال پیشه!!!

Hades66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6

بیچاره این شهیدان و جانبازان عزیزی که به خاطر تو و امثال تو که هیچ بویی از هویت و شرافت نبردند
جونشون رو فدا کردند.
تویی که به تاریخ و فرهنگ و هویت کشور خودت اهمیت نمیدی چجوری دم از شهید و جانباز و .. میزنی؟؟!!؟؟

jenpt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هنوز فراموش کردید که کوروش و داریوش و چمیدونم سکندر برای کشور گشائی و قدرت و سلطنت می جنگیدند نه برای دین خدا اینها دین نداشتند همه اینها مشرک به دین الهی بودند این وصیت نامه ای هم که شما ازش میگید جعلی هستش توی کدوم دین از طرف خداوند سفارش شده که بیایید و کشور گشائی کنید و ممالک دیگر رو به تسخیر و هجوم خود در بیاورید این وصیت نامه داریوش و ایل و تبارشو رو کسانی نوشته اند که عاشق سلطنت بودند
شما هم فریب خوردید
قهرمانان واقعی ایران جانبازان و شهداء گرامی بوده اند که بدون هیچ چشم داشتی از جان خود مایه گذاشتند
ولی شماها...

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هنوز فراموش کردید که کوروش و داریوش و چمیدونم سکندر برای کشور گشائی و قدرت و سلطنت می جنگیدند نه برای دین خدا اینها دین نداشتند همه اینها مشرک به دین الهی بودند این وصیت نامه ای هم که شما ازش میگید جعلی هستش توی کدوم دین از طرف خداوند سفارش شده که بیایید و کشور گشائی کنید و ممالک دیگر رو به تسخیر و هجوم خود در بیاورید این وصیت نامه داریوش و ایل و تبارشو رو کسانی نوشته اند که عاشق سلطنت بودند
شما هم فریب خوردید
قهرمانان واقعی ایران جانبازان و شهداء گرامی بوده اند که بدون هیچ چشم داشتی از جان خود مایه گذاشتند
ولی شماها...

همین میگم سوادت در همین حده دیگه ... منشور حقوق بشر کوروش بزرگ الانه تو موزه بریتانیاست و روزانه هزاران نفر دارن میبیننش و به روان پاکش درود میفرستند. تندیس شبیه سازی شده اش هم الان روی سر در ساختمان حقوق بشر سازمان ملل داره مثل فانوسی به نماد از پاسداری از حقوق بشر میدرخشه. اونوقت تو میگی جعلیه ؟؟؟؟ واسش نوشتن ؟؟؟ کی نوشته ؟؟؟
بعدشم تو هنوز نمیدونی که اسکندر دشمن ایران بوده و نه قهرمان ملی و نمیدونی که اسکندر رو نباید با کوروش و داریوش بزرگ بنیانگزاران امپراتوری پارس مقایسه کنی.
همین امثال انسانهایی مثل تو هستند که باعث به وجود آمدن جنگ و فدا شدن جوانان کشور یا معلولیت های جنگی و غیره میشن.
حداقل برو این حرفاتو یک جا بزن که خریدار داشته باشه نه اینجا ... (منظورم تو کوره داهاتاییه که مردمش روی فرهنگم ندیدن و فکر میکنن مشکلاتشون با صلوات فرستادن کامل حل میشه)

kamion

Registered User
لایک‌ها
604
شما هم فریب خوردید
ولی شماها...
خدا یه عقلی به تو بهد یه کیسه پول هم به من

jenpt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خداوند تو را هدایت کند به روباه گفتند شاهدت کیه گفت دم خودم
موزه بریتانیا برای خودش در بعضی از موارد همچون دستنوشته کوروش دروغ پردازی هائی میکند
قهرمانان ملی ایران همان شهداء هستند براستی اگر اینها نبودند خوزستان الان در دستان آمریکا بود و خوزستان جز خاک عراق بود همواره ترسوهائی چون شما تا در تاریخ ایران هستید کشور به سمت فرو پاشی خواهد رفت

Hades66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
شما هم فریب خوردید
ولی شماها...

حق داری این حرفا رو بزنی دست خودت نیس آخه =
40onhow.gif
44knzoh.gif

:lol: :lol:

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
cyrus-cylinder.jpg

« من (کوروش) تمامی ساکنین پیشین آنها را گرد هم آورده و منزلگاه آنها را به ایشان بازگرداندم ...
روا نداشتم کسی وحشت را بر سرزمین سومر و اکد من دوست دارم فرا آرد. نیازمندیهای بابل، تمامی پرستشگاههای آنان را پیش دیده داشتم و در بهبود زندگی همگان کوشیدم. شهروندان بابِل....... همه یوغهای ننگین بردگی را از مردمان بابل برداشتم. خانه‌های ویران شان را آباد کردم. به تیره بختیهایشان پایان دادم. »

180px-Cyrus_portrait.jpg

kouroshm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خداوند تو را هدایت کند به روباه گفتند شاهدت کیه گفت دم خودم
موزه بریتانیا برای خودش در بعضی از موارد همچون دستنوشته کوروش دروغ پردازی هائی میکند
قهرمانان ملی ایران همان شهداء هستند براستی اگر اینها نبودند خوزستان الان در دستان آمریکا بود و خوزستان جز خاک عراق بود همواره ترسوهائی چون شما تا در تاریخ ایران هستید کشور به سمت فرو پاشی خواهد رفت

در جوابت مثل همیشه باید گفت که:

آن کس که نداند و نداند که نداند ........ در جهل مرکب ابد الدهر بماند

مناظره با جاهل ثمری ندارد ...

kamion

Registered User
لایک‌ها
604
چند سوال می پرسم>>
آیا
1- تو آخوند نیستی؟
2- تو به حرف آخوندا زیاد توجه می کونی؟
3- تو کتاب تاریخ جمهوری اسلامی رو می خونی؟
4- تو عرب نیستی؟

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
صدام فقط یه عروسک خیمه شب بازی بود اونی که سر کار آوردش خودش اون رو برداشت چون دیگه مهره قابل اعتماد و مفیدی براش نبود.
حالا بیابید پرتقال فروش را ...

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
شما هم فریب خوردید
ولی شماها...

در این شکی نیست که جانبازان و شهدا قهرمان بودند ولی تو همینطوری نمیتونی بیای کسی رو مشرک به دین الهی کنی

ببین اون موقعی که کوروش داشته حکومت میکرده خوشبختانه دین اسلام هنوز بوجود نیومده بود . دوست داری میتونی ناراحت شی ولی دیگه اون زمان گذشته که ملت بشینن یه سری خذعبلات رو باور کنند .

قسمت سبز : توی دین اسلام وگرنه برای چی به ایران حمله کردند و کشورگشایی کردند ؟

من نظرم رو گفتم امیدوارم زیاد ناراحت نشده باشی

outomo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کوروش و داریوش درسته که جز قهرمانان همیشگی ایران هستند ولی اگر دین هم داشتند اونوقت میتوان گفت که به فکر سلطنت نبودند

loyal280

Registered User
لایک‌ها
4
شما نبايد به تاريخ ما توهين كنيد ..همگي جز هويت ملي ما هستند ..

فقط ميدونم كوروش يه وطن پرست واقعي بوده ..وقتي ميخوسته بميره ..گفته جسدمو موميايي نكنين تا جزو خاك ايران بشه

البته فراموش نكن كه آقايان در جنگ عراق به دنبال فتح كربلا بودند..واسه همين اينقدر جنگ طول كشيد و بهترين فرزندان ايران از بين رفتند.طولاني شدن جنگ البته دلايل ديگه اي هم داشته

بالا