برگزیده های پرشین تولز

كاپيتان «كريس اير» چگونگی ورود ملوانان را از روی نقشه نشان داد

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
خبرگزاري انتخاب : تلويزيون‌ ايران‌ تصاويرجديدي‌ از نظاميان‌ بازداشت‌ شده‌ انگليسي‌ را پخش‌ کرد‌.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری «انتخاب»، در این تصاویر، كاپيتان «كريس اير» و «فليكس كارمن»، به حضور در آب های ایران اذعان کردند.

كاپيتان «كريس اير» تاكيد كرد، ‪ ۱۵‬نظامي انگليسي روز ‪ ۲۳‬مارس ‪ ۲۰۰۷(‬سوم فروردين ‪ (۱۳۸۶‬در آبهاي ايران بازداشت شدند.
2004658678872842235_rs.jpg

وی در اين گفت وگو از روي نقشه چگونگي ورود به آبهاي سرزميني ايران و نحوه بازداشت خود و ‪ ۱۴‬نظامي ديگر انگليسي را توسط مرزبانان دريايي ايران توضيح داد.

وي همچنين از برخورد خوب و انساني مرزبانان دريايي ايران به هنگام بازداشت و پس از آن تشكر كرد.

ستوان "فليكس كارمن" يكي ديگر از نظاميان بازداشت شده دراين گفت وگو ضمن اعتراف به ورود غيرقانوني به آبهاي ايران،از روي نقشه نحوه بازداشت نظاميان انگليسي را دقيقا توضيح داد.

پيش تر نيز دو تن ديگر از نظاميان انگليسي به دليل ورود غيرقانوني به آبهاي ايران از مردم كشورمان عذرخواهي كرده بودند.

وزارت خارجه نیز لحظاتی پیش اعلام کرد که به زودی نسبت به انتشار تصاویر جدید، واکنش نشان خواهد داد.

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
چون این خبر دیشب پخش شده(از العالم)

احتمالا امروز از شبکه خبر یا یک هم پخش بشه

(الانبم گفتن که اخبار ساعت 9 شبکه خبر نشون داده!)

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
اينم لينك فيلم: http://tiknews.org/files/sounds/756992521briti.wmv

من خودم الان فیلم رو دیدم.مثل اینکه انتخاب سوتی داده و فیلم قبلی رو گذاشته

اخبار ساعت 1 شبکه خبر هم الان نشون داد فیلم جدیدی رو. اخبار بعدی شبکه 1 ساعت 2

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
به نظر من هر هفته چند تا از این اجنبی ها رو دستگیر کنیم ، باهاشون خوشرفتاری کنیم ، بعد به نیروی های زحمتکش بسیجی تزریقشون کنیم ، اینطوری هم ما بسیجی بیشتری داریم ، هم اونا نیروهاشون کم میشه

بهتر نیست ؟

TruthPraiser

Registered User
لایک‌ها
10
واژه نخست سه نام اين شهر به ترتيب تاريخ ع ش ق
رو که نیست سنگ پای قزوینه ماشاالله.

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

سربازان گمنام امام زمان حتما از بازجوییهای فنی استفاده کردند . فکر کنم اگر گمی فنی تر می شد به طرح براندازی **** از طریق کودتای نظامی هم اعتراف می کردند .

شما فکر می کنید که اگر من یا شما تو یک کشور دیگه چند هفته زندانی می شدیم برای آزادی به چه چیزهایی حاضر بودیم اعتراف کنیم ؟؟؟ کمی صبر کن برادر . بگذار اینها پاشون به کشورشون برسه ...

بدرود .

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
شما فکر می کنید که اگر من یا شما تو یک کشور دیگه چند هفته زندانی می شدیم برای آزادی به چه چیزهایی حاضر بودیم اعتراف کنیم ؟؟؟ کمی صبر کن برادر . بگذار اینها پاشون به کشورشون برسه ...
حرف زدن که راحته!!!!

شما اگر می دونستی بار حقوقی این حرفت چقدره اصلا این حرفو نمی زدی.......

به هر حال بازار شایعه و حرفای بی پایه و اساس در ایران به مدد رادیو ها و سایتهای خارجی به شدت افزایش پیدا کرده!

جالبه از همین حرفها هم نتیجه میگیرن که وضعیت ایران خطرناکه.........

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14

.

همون کاری که دیپلمات های ایرانی اسیر اسراییل کردن

همون کاری که دیپلمات های ایرانی اسیر آمریکا کردن

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حرف زدن که راحته!!!!

به هر حال بازار شایعه و حرفای بی پایه و اساس در ایران به مدد رادیو ها و سایتهای خارجی به شدت افزایش پیدا کرده!

شایعه ای در کار نیست، این 15 ملوان و تفنگندار نیروی دریایی انگلستان در آب های کشور عراق دستگیر شده اند.
مقامات کشور ما هم باید به خاطر این اقدام غیر قانونی و توجیه ناپذیر خودشون از دولت و مردم انگلستان عذر خواهی کنند.

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
حرف زدن که راحته!!!!

حالا كه صحبت از بار حقوقي شد اينم در نظر بگيريد. تو ايرانو نميدونم ولي در جوامع بين المللي اعترافات اسرا در مدت اسارت هيچگونه ارزش قانوني ندارد. اين اعترافات فقط وقتي معني پيدا ميكنه كه توسط يك دادگاه بيطرف گرفته بشه.

من كه نميدونم اونها واقعا در آبهاي ايران دستگير شدند يا نه، ولي بگذاريد فرض كنيم اينطور بوده. اينها يك مشت سرباز بيشتر نيستند و وقتي رفتند اونطرف حتي اگر در آبهاي ايران دستگير شده باشند، اونها مجبورشون ميكنن بگن تو عراق دستگير شدن. اونوقته كه ديگه ضايع ميشه. اينها با اين كارهاشون فقط ملت ايران را ضايع كردند و ميكنند. وگر نه اعترافات اين اسرا هيچ ارزشي در بر نداره.

shex

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حرف زدن که راحته!!!!

سعی کنید در گفتگو باهم یکدیگر را تهدید نکنید اینکار دقیقا همان کاریست که با گروگانها شده و آنها به هر چه ایرانی ها بگویند اعتراف خواهند کرد .ضمنا من یکی از دستگاه های gpsمشابه آنچه از ملوانهای انگلیسی کرفتند را در شرکت دارم و امتحان کردم و دیدم براحتی میشود اطلاعات قبلی را پاک و اطلاعات (مختصات جغرافیایی)را در آن ثبت کرد.

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
می دونستید الان تو تمام کلیسا های انگلیس دارن برا نجات گروگان ها ی انگلیسی دعا می کنن!کسایی که دارن افکار عمومی انگلیسو با اقدامات غیر عقلانیشون برعلیه ایران تحریک می کنن یه مشت احمقن که بر اثر حماقتش به کشورشون خیانت می کنن!;)

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ملوانان انگلیسی 24 ساعت پس از اولتیماتوم بلر ، بدون محاکمه آزاد شدند .

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
بلر: ايران كشوري متمدن و قابل احترام است
"توني بلر" نخست وزير انگليس روز چهارشنبه با ابراز خوشحالي از تصميم دولت ايران براي آزادي ‪ ۱۵‬نظامي انگليسي، ايران را كشوري متمدن و قابل احترام معرفي كرد.

به گزارش ايرنا، وي در اظهاراتي به مناسبت آزادي نظاميان كشورش گفت: مي‌دانم كه امروز خانواده آنها آسايش خاطر بسياري يافتند.

بلر در حالي كه "مارگارت بكت" وزير خارجه انگليس وي را همراهي مي‌كرد، پس از خروج از نشست هيات دولت به خبرنگاران گفت، ايران كشوري با تمدن باستاني و قابل احترام است.

وي گفت: ما نيت بدي نسبت به شما نداريم و بالعكس، به شما احترام مي‌گذاريم.

نخست وزير انگليس افزود: تلاش داريم مشكلات خود با دولت شما را به صورت مسالمت آميز و با گفت وگو حل و فصل كنيم.

بلر همچنين از تلاشهاي وزارت خارجه، وزارت دفاع و دفتر نخست وزيري انگليس براي آزادي نظاميان اين كشور تشكر كرد.

پانزده ملوان و تفنگدار نيروي دريايي ارتش انگليس از سوم فروردين ماه جاري به علت نقض حريم سرزميني ايران در آبهاي شمال خليج فارس تحت بازداشت بودند.

"محمود احمدي نژاد" رييس جمهوري ايران امروز موافقت كشورمان را با آزادي نظاميان انگليسي به عنوان هديه‌اي به مناسبت سالگرد ميلاد حضرت محمد (ص) اعلام كرد.

دفتر نخست وزيري انگليس در بيانيه‌اي اعلام كرده است: از آنچه كه رييس جمهوري (ايران) درباره آزادي ‪ ۱۵‬پرسنل ما اعلام كرد، استقبال مي‌كنيم.

همچنين دولتمردان و سياستمداران انگليس و خانواده نظاميان آزاد شده انگليسي، از اقدام ايران براي آزادي ‪ ۱۵‬نظامي اين كشور استقبال كردند.

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به همه

چقدر ما ایرانیها مهمان نوازیم . اول طرف را زندانی می کنیم که به خاک ما تجاوز کردی . بعدش تو بوق می کنیم و همه دنیا را خبر دار می کنیم . با کلی کشور سرشاخ می شیم و شورای امنیت برامون قطعنامه صادر می کنه . بعدش یکهویی همه چی عوض می شه . برای تجاوز کاران عزیز کت و شلوار شیک می خریم و رییس جکهورمون هم میاد تا دم هواپیما بدرقشون می کنه که بابا نمی دونستیم شما قبل از تجاوز صیغه خونده بودین . بازهم از این طرفها تشریف بیارین .

راستی برای زندانیهای ایرانی که هر عید توسط **** عفو می شند هم رییس جمهور میاد و براشون تاکسی می گیره ؟؟؟ یا خون این انگلیسیهای جهانخوار به قول شما رنگین تره ؟؟؟

داداش این قبری که تو خودت را براش داری می کشی .... مرده توش نیست . خودتو خیلی خسته نکن .

آی خندیدیم . آیییییییی خندیدیم . ها ها ها . تجاوز کردند محاکمه و زندانیشون کنیم .... به حق چیزهای ندیده و نشنیده .

اخوی ، mehdi2021 من فکر می کردم بعد از اینکه رییس جمهور محبوب را در پای پلکان هواپیما در حال بدرقه دیدی تا چند روز اینطرفها آفتابی نمی شی ولی ماشاالله ، رو که نیست . برادر یادته گفتی چرا اون ماهیگیر آلمانیو .. محاکمه شدند و اینها ... .حالا فهمیدی کار کار کیاست ؟؟؟

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
راستی اخوی MEhdy2021 با آقای شایان صحبت کن تا آی دی تو عوض کنه . می دونی ایشون قلب رئوفی داره و وقتی بفهمه که بی ترمزی و یکدفعه جو گرفتت و از سر جوانی و کمبود مطالعات در تاریخ معاصر یک چیزی گفتی مطمئنا تسهیلاتی را برات قایل می شه . بالاخره ما هم دوست نداریم شما تو فروم به خاطر حمایت کورکورانه از کارهای دیگران سر افکنده باشیو کسی تحویلت نگیره .

بدرود .

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
آی خندیدیم . آیییییییی خندیدیم . ها ها ها . تجاوز کردند محاکمه و زندانیشون کنیم .... به حق چیزهای ندیده و نشنیده .
عجیبه ها!!!!!!!!1

خوبه اینترنت جایی نیست که آدم حرف توی دهن کسی بزاره . چون همه مطالب مکتوب هست!

شما خبری از هر یک از مسولان داری که حرفی از محاکمه زده باشه؟؟؟

اگر یه مرور هم حرفای منو بکنی من گفتم ایران چیزی از انگلیس نخواسته و کاری نمی خواد بکنه که شما ها می ترسید! و جناب بلر و بوش و اتحادیه ی اروپا و... شلوغش کردن
این هم حرفایی که من قبلا زدم: http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1076697&postcount=145

شما میتونی بری نظرات کاربران رو توی بازتاب بخونی!

اکثریت مخالفن و همه با لحن تندی در مورد سربازان حرف زدن انگار اونا چه جنایتی کردن؟؟؟!

15 ملوان وارد آبهای ایران شدند.حداقل کار دستگیریه اونها بود. ایران هم به تهدیدات وقعی ننهادو اصلی ترین هدف ایرانم این بود که نشون بده با کوچکترین تعرضی ایران عکس العمل نشان میدهد!!!
15 تا ملوان به چه درد میخورد؟
اول طرف را زندانی می کنیم که به خاک ما تجاوز کردی . بعدش تو بوق می کنیم و همه دنیا را خبر دار می کنیم . با کلی کشور سرشاخ می شیم و شورای امنیت برامون قطعنامه صادر می کنه .
جنگ رسانه ای را ایران راه انداخت!آخه وقتی موضوع رو دنبال نمیکردی چرا نظر میدی؟

اصلا ایران که تعطیل بود! فقط تلویزیون کار می کرد که اونهم تا 3-4 روزه قبل خیر زیادی منعکس نمیکرد. در مقابل جنگ رسانه ای عظیمی که بر علیه ایران راه افتاد ایران چند تصویر از ملوانان نشون داد که اعتراف می کردن وارد خاک ایران نشدن!
که دوستان با اطلاعات ما هم می گفتن نشون دادن اسرای جنگی..... که اصلا اینا اسیر جنگی نبودن
راستی اخوی MEhdy2021 با آقای شایان صحبت کن تا آی دی تو عوض کنه . می دونی ایشون قلب رئوفی داره و وقتی بفهمه که بی ترمزی و یکدفعه جو گرفتت و از سر جوانی و کمبود مطالعات در تاریخ معاصر یک چیزی گفتی مطمئنا تسهیلاتی را برات قایل می شه . بالاخره ما هم دوست نداریم شما تو فروم به خاطر حمایت کورکورانه از کارهای دیگران سر افکنده باشیو کسی تحویلت نگیره .
شما هم میتونی آیدیت رو به بامزه تغییر بدی!با یه درخواست در تاپیک مخصوصش برات انجام میدن

بهترین بازتابی که از این کار متحورانه من دیدم این بود که کاندولیزا رایس در مصاحبه با فاکس نیوز داشت میگفت که ایران با این کارا خودش رو منزوی تر کرده که مجری برنامه گفت من خلاف نظر شمارو دارم و ایران در جهان محبوبتر شد

کورکورانه !!!!

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193
چه میکنه فشار جامعه جهانی
اینبار که به میمنت میلاد رسول این متجاوزینه از خدا بی خبر رو با کت و شلوار نو و سوغات نفیس از صنایع دستی اصفهان و کلی پسته ایرانی به سزای اعمالشون رسوندیم
دشمنان بدونن که اگر فشار رو بیشتر بکنن ... به مناسبت نیمه شعبان با امریکا هم رابطه برقرار می کنیم !!!

من کاری به اینکارا ندارم
اما این احمدی نژآد که کلیه حقوق مسلم ملت ایران اهم از کار ، بیمه ، حقوق کافی ، امنیت اجتماعی ، حق تحصیل رایگان و ... رو داده و حالا فقط مونده انرژی هسته ای آیا در مقام ریسس جمهور کار مهمتری جز
اعلام کشف داروی ضد ایدز ( که جکی بیش نبود )
اعلام تمام موفقیت های چشمگیر هسته ای
و بدرقه متجاوزان
نداره ؟
مگه توو امریکا هر اکتشاف و اختراعی رخ میده جرج بوش اعلام میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تو ریسس جمهوری مردک ... می دونم باورش برای خودتهم سخته اما در دوره قحط الرجال و از بخت سیاه ایران زمین چندین ماهه ریسس جمهور شدی . بهتره مثل یک ریسس جمهور رفتار کنی تا سخنگوی وزارت ارتباطات و فن آوری !!
و یا یک روضه خون درجه چندم
آخه کدوم ریسس جمهوری طی سخنرانیش میگه : و خداوند ناظر اعمال ماست ... ما جهت رضای خداوند گام بر میداریم !!
بابا مگه تو روضه خونی ؟ حرف سیاسی بزن ...
هرچند بقول نبوی : احمدی نژاد دهنش رو که باز می کنه ضرر چند میلیارد دلاری به اقتصاد مملکت میزنه
لذا شایدم بهتر باشه همینجور مثل روضه خونا حرف بزنه تا یک فرد سیاسی

این مرد کوچک که از شهرداری رسیده به راس مملکت از دیدن خودش توی تلوزیون و بخصوص شبکه های خارجی خوشحال میشه !! یه چیزی شبیه آقا دوربینی !!
در حقیقت دوست داره در صدر اخبار جهان باشه ... حالا اگر با کارهای درست حسابی نشد راه حماقت همیشه بازه

بگذریم که طالع ایرانه من بد شوم است . خوش بحال خودم که فرار کردم از این مملکت .
باور ندارم لیاقت توده بیش از این باشد
شاید همون 1.2 درصدی که 12 فروردین 58 رای نه دادند ناراضی باشند که ... لقشون بهتره از اونجا در برن
98.2 % موافق لیاقتی بیش از پرزیدنت نژاد ندارند
تکبیر

بالا