برگزیده های پرشین تولز

فروش اسکریپ انتقال مطالب از بلاگفا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

minalover9977

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
با سلام
وظیفه ی این خبرخوان تولید محتوی از طریق وبلاگ های بلاگفاست که این کار را بدون تداخل انسانی و به صورت کاملا خودکار انجام می دهد !
در واقع تنها کاری که شما باید انجام بدهید مدیریت سیستم از طریق کنترل پنل حرفه ای مدیریت می باشد که آن هم با توجه به بازدید بالای سایت شما در مدت کوتاه و همچنین خودکار بودن سامانه بسیار آسان می باشد …
برخی از امکانات پنل مدیریت :
مدیریت کامل تبلیغات بنری ، پست ثابت و پاپ آپ
مشاهده ی کامل آمار مربوط به وب سایت
امکان تغییر تنظیمات وب سایت
قابلیت عضویت و ورود کاربران
و …
برخی از امکانات این اسکریپت :
کاملا خودکار و بر اساس فناوری کرون جابز
بدون نیاز به دخالت انسانی برای کپی اخبار
ایجاد ساب دامین برای هر وبلاگ به صورت مجزا
کاهش امکان پنالتی سایت با کم کردن ارسال سیگنال های اسپم به گوگل
قابلیت جست و جوی کاملا حرفه ای
امکان ایندکس فوق العاده ی مطالب

توجه نمائید که پس از خرید امکان فروش آن به شخص ثالث را ندارید ! مگر با اجازه ی صاحب اثرا

وب گذر چند روز پیش را هم که دیدید این هم وب گذر امروز سایت :
http://www.uplooder.net/img/image/18...16a0b649/5.PNG

http://www.uplooder.net/img/image/24...6ebc9d97/4.PNG

لطفا اگر سوالی دارید در پیام خصوصی ارسال نمائید
با احترام

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
این اسکریپت توسط گروه پرشین تولز تولید و به قیمت 130 هزار تومان تولید به فروش می رسد شما چطور به خودتون اجازه ی فروش میدید ؟ اونم با10 برابر قیمت !!!
مدیران لطفا رسیدگی کنید :
@M+J
@drdexter

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,683
این اسکریپت توسط گروه پرشین تولز تولید و به قیمت 130 هزار تومان تولید به فروش می رسد شما چطور به خودتون اجازه ی فروش میدید ؟ اونم با10 برابر قیمت !!!
مدیران لطفا رسیدگی کنید :
@M+J
@drdexter
لطفا این بحث رو تموم کنید
هر بنده خدایی تایپیک فروش میزنه، میپری میگی اسکریپت منه
شما اگه فکر میکنی اسکریپت شما دزدیده میشه، اسکریپت(ت) رو قفل کن :|
بنده هم این اسکریپت رو دارم، دلیل نمیشه از شما خریده باشم
این اسکریپت اصلا واسه شما نیست ک میگید شما تولید کردید

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
لطفا این بحث رو تموم کنید
هر بنده خدایی تایپیک فروش میزنه، میپری میگی اسکریپت منه
شما اگه فکر میکنی اسکریپت شما دزدیده میشه، اسکریپت(ت) رو قفل کن :|
بنده هم این اسکریپت رو دارم، دلیل نمیشه از شما خریده باشم
این اسکریپت اصلا واسه شما نیست ک میگید شما تولید کردید
صرفا محتویات این تاپیک رو با این تاپیک مقایسه کن : !
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=62787
کل محتویات + اسکرین شات کپیه !
در ضمن شما تاج سری خواستی به هر کسی بفروشی مشکلی نیست :)
ولی ایشون بدون اجازه ی بنده اسکریپت ویرایش شده رو داره میفروشه !

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,683
صرفا محتویات این تاپیک رو با این تاپیک مقایسه کن : !
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=62787
کل محتویات + اسکرین شات کپیه !
در ضمن شما تاج سری خواستی به هر کسی بفروشی مشکلی نیست :)
ولی ایشون بدون اجازه ی بنده اسکریپت ویرایش شده رو داره میفروشه !
حرف شما متین، اما من هر تایپیک ک در این مورد بود رو دیدم، تو همه تایپیک ها گفتید ک اسکریپت شماست
ب نظرم شما لایسنس گذاری کن، هم خیالت راحت باشه + خودت بیشتر فروش کنی :)

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
حرف شما متین، اما من هر تایپیک ک در این مورد بود رو دیدم، تو همه تایپیک ها گفتید ک اسکریپت شماست
ب نظرم شما لایسنس گذاری کن، هم خیالت راحت باشه + خودت بیشتر فروش کنی :)
حتما از این پیشنهاد شما استفاده میکنم !
اسکریپت رو قفل شده میفروشیم که خیال خودمون هم راحت باشه
شب خوش:general311:

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
تو وب هاستینگ ؟؟؟ ندیدم

والا اگر مدیران اینجا که با تو دستشون توی یه کاسه هست اون تاپیک رو حذف نمی کردند همه چیز مشخص میشد .
من ؟؟ نسخه رایگان ؟؟ ههه برووووووو . من خودم سال 88 اینو از اقای کریم ابادی گرفتم تو هنوز الکسا نمیدونستی چیه سایت من اون موقع الکسا 124 بود . بعد اگر من نبودم که همین اسکریپتی که تو داری ناقص هستش هم دستت نمیوفتاد . و اگر من نسخه رایگان بود که سایت هام همه الکسا زیر 600 نمیشدن .
برو عزیزم یه اسکریپت پیدا کردی قیافشو عوض کردی جمعیت هم ساده به امید الکسا زیر 1000 هعی 100 تومن 100 تومن میفروشی . اخه مرد حسابی اگر اسکریپت کار می کرد خودت باش سایت میزدی درآمد هرکدومشون روزی 200 تومن بود . اونوخ مغز ... خوردی بیای بفروشی که الگوریتمش لو بره ؟؟؟
:D
شتر از شتربان استر می طلبد ...
حیف شد که تاپیک حذف شد ! ویرایش های پی در پی پست هات ...
حرف هایی که کاربر هایی به غیر از خودت و مولتی هات زده بوند :)
الکسا 124 ؟ :D
الان با همین اسکریپت سایت 190 دارم پس حرف زیادی نزن :)
از نسخه هایی هم که تو فروختی زیاد موجوده ! به قیمت های میلیونی ولی حتی یکیشون هم زیر 1000 نیست :D ! :
SEELP.COM
IRANWEBFA.IR
و ...
ولی همین الان 6 تا از مشتریای من زیر 1000 هستند که بگردی تو انجمن و الکسا (که بهتر از من میدونی ! ) پیداشون میکنی ...
شما همین جوری فکر کن که مدیرا با من دستشون تو یه کاسه است عزیز ! اخه مرد حسابی مدیری که 15 سال سابقه داره میاد به خاطر یک گرون دو هزار من رو اخراج یا بن کنه ؟
میای تو این تاپیک اون تاپیک نظر میدی فکر میکنی خیلی کار کردی ؟
این همه سایت بالا اوردیم با رتبه ی زیر 1000 تو چی داری ؟ هیچی فقط حرفات هستند ! :)
اون ماژول هایی هم که ما نوشتیم 1 صدمش رو تو خوابت هم نمیتونی ببینی :) (کپی مطالب از بیتوته ، سیمرغ ، پینگ آنی مطالب ، نمایش مطالب در ایفریم ، پشتیبانی از 18 وبلاگ دهی ، بازم بگم ؟ بگم ؟ :D )
خدا رو شکر فروش روزانه ی این اسکریپت + ماژول هاش و ... از درآمد 1 ماه شما بیشتره (همون 500 ت که دوستت گفت ;) )
این هم ارزشی نداره که به خاطرش با تو بحث کنم ! مشتریای من دمو های زیر 1000 رو اکثرا میبینن و میخرن با حرف نه کسی میاد زیر 1000 نه کسی میره بالای 100000 پس بهتره به فکر کار خودت باشی ... :)

WebPardaz

Registered User
لایک‌ها
210
شتر از شتربان استر می طلبد ...
حیف شد که تاپیک حذف شد ! ویرایش های پی در پی پست هات ...
حرف هایی که کاربر هایی به غیر از خودت و مولتی هات زده بوند :)
الکسا 124 ؟ :D
الان با همین اسکریپت سایت 190 دارم پس حرف زیادی نزن :)
از نسخه هایی هم که تو فروختی زیاد موجوده ! به قیمت های میلیونی ولی حتی یکیشون هم زیر 1000 نیست :D ! :
SEELP.COM
IRANWEBFA.IR
و ...
ولی همین الان 6 تا از مشتریای من زیر 1000 هستند که بگردی تو انجمن و الکسا (که بهتر از من میدونی ! ) پیداشون میکنی ...
شما همین جوری فکر کن که مدیرا با من دستشون تو یه کاسه است عزیز ! اخه مرد حسابی مدیری که 15 سال سابقه داره میاد به خاطر یک گرون دو هزار من رو اخراج یا بن کنه ؟
میای تو این تاپیک اون تاپیک نظر میدی فکر میکنی خیلی کار کردی ؟
این همه سایت بالا اوردیم با رتبه ی زیر 1000 تو چی داری ؟ هیچی فقط حرفات هستند ! :)
اون ماژول هایی هم که ما نوشتیم 1 صدمش رو تو خوابت هم نمیتونی ببینی :) (کپی مطالب از بیتوته ، سیمرغ ، پینگ آنی مطالب ، نمایش مطالب در ایفریم ، پشتیبانی از 18 وبلاگ دهی ، بازم بگم ؟ بگم ؟ :D )
خدا رو شکر فروش روزانه ی این اسکریپت + ماژول هاش و ... از درآمد 1 ماه شما بیشتره (همون 500 ت که دوستت گفت ;) )
این هم ارزشی نداره که به خاطرش با تو بحث کنم ! مشتریای من دمو های زیر 1000 رو اکثرا میبینن و میخرن با حرف نه کسی میاد زیر 1000 نه کسی میره بالای 100000 پس بهتره به فکر کار خودت باشی ... :)
منظورت از دمو سایت سیلپ و ایران وب فا و بلاگریدر هست که همش از بچه های خودمونه ؟؟؟ ههه . بله عزیزم الکسا 124 از خود اقای کریم ابادی میتونی بپرسی . من چی دارم ؟؟؟ من لینک اثبات توی همه ی سایت هایی که اومدن زیر هزار دارم ؟؟ ولی تو چی داری ؟؟ فقط حرف این امکانات رو میزنی . عزیز دلم iranwebfa.ir نیست iranwebfa.com هستش . من حیف وقتی که با تو میزارم بحث می کنم . نوشتن این ماژول ها کار داره ؟؟؟ هزارتا ماژول هم بنویسی وقتی جواب نگیری به چه دردی میخوره ؟؟؟ الان همین اسکریپتت وقتی مشتری هات به من پیغام خصوصی میدن پشتیبانی میخوان . روشن کننده همه چیزه . من حقوق پایه ام به اندازه ای هست که نیازی به این درآمد نداشته باشم و اگر نیاز داشتم مثل تو که میومدم میفروختم . من به قیمت های میلیونی فروختم و به وعده خودم عمل کردم . ولی تو چی ؟؟؟ من ارزش کارمو پایین نیاوردم چون زحمت کشیدم براش . ولی تو چی ؟؟ یه اسکریپت رو ناقص دانلود کردی و بیکار نشستی و فقط امکانات مسخره بهش اضافه می کنی در صورتی که کاربردی نداره .تو حتی دمو سایت هات از منه . مثل ایران وب فا و سیلپ و سایت دوستم بلاگریدر . برو عمو جون .

لینک های اثبات رو هم میزارم تا چند دقیقه دیگه .

در ضمن لطفا اسم منو هم از تو سایتت پاک کن

این صفحه :

http://www.datagozar.com/دانلود-اسکریپت-rss-خوان-بلاگفا-با-دمو-زیر-500/

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
منظورت از دمو سایت سیلپ و ایران وب فا و بلاگریدر هست که همش از بچه های خودمونه ؟؟؟ ههه . بله عزیزم الکسا 124 از خود اقای کریم ابادی میتونی بپرسی . من چی دارم ؟؟؟ من لینک اثبات توی همه ی سایت هایی که اومدن زیر هزار دارم ؟؟ ولی تو چی داری ؟؟ فقط حرف این امکانات رو میزنی . عزیز دلم iranwebfa.ir نیست iranwebfa.com هستش . من حیف وقتی که با تو میزارم بحث می کنم . نوشتن این ماژول ها کار داره ؟؟؟ هزارتا ماژول هم بنویسی وقتی جواب نگیری به چه دردی میخوره ؟؟؟ الان همین اسکریپتت وقتی مشتری هات به من پیغام خصوصی میدن پشتیبانی میخوان . روشن کننده همه چیزه . من حقوق پایه ام به اندازه ای هست که نیازی به این درآمد نداشته باشم و اگر نیاز داشتم مثل تو که میومدم میفروختم . من به قیمت های میلیونی فروختم و به وعده خودم عمل کردم . ولی تو چی ؟؟؟ من ارزش کارمو پایین نیاوردم چون زحمت کشیدم براش . ولی تو چی ؟؟ یه اسکریپت رو ناقص دانلود کردی و بیکار نشستی و فقط امکانات مسخره بهش اضافه می کنی در صورتی که کاربردی نداره .تو حتی دمو سایت هات از منه . مثل ایران وب فا و سیلپ و سایت دوستم بلاگریدر . برو عمو جون .

لینک های اثبات رو هم میزارم تا چند دقیقه دیگه .

در ضمن لطفا اسم منو هم از تو سایتت پاک کن

این صفحه :

http://www.datagozar.com/دانلود-اسکریپت-rss-خوان-بلاگفا-با-دمو-زیر-500/
فکر کنم تو خودت با خودت درگیری عزیزم ؟
اخه ایران وب فا یا سلیپ تو ارزش داره که ادم بخواد به عنوان دمو معرفی کنه ؟ بلاگ ریدر هم که مال تو نیست :) پس حرف اضافی خاموش :D
چرا چرت و پرت میگی عزیزم ؟ مشتریای من به تو پیام میدن ؟
مشتریای بنده اکثرا فقط نگاه میکنند چون نصب و ... پای خودمه و مثل تو نیستم که فقط حرف بزنم و بگم فلان مال منه ! اخه این سایت ها چه ارزشی دارن من دمو بدم ؟
ثانیا سایتی که دادی مال من نیست و مال هر کی هست برو یقش رو بگیر :D
اسکریپت 30 تومنی همین میشه دیگه :)
هی میگی ناقص ناقص چرا زر اضافی میزنی آخه پسر خوب ؟ کدوم اسکریپت تو از 18 تا وبلاگ دهی پشتیبانی میکنه ؟
کدوم سایت زیر 1000 تو ؟ نه کدوم ؟
تو فقط یه اسکریپت ناقص داری که به قیمت قضاف بهت انداختن حالا میخوای ملت رو سر کیسه کنی ...
اگه نوشتنش کار ینداره پس چرا فقط حرف میزنی ؟ یک صدمش رو تونستی اجرا کنی ؟
حیف اون تاپیک که حذف شد !
ایشون میگفت که 6 ماه روی بلاگ ریدر وقت گذاشتیم بعد این جا میگه ...
حیف وقت من که سر بحث با یه ... داره تلف میشه ! عزیزم خوش باش با اون سایت هات ...

WebPardaz

Registered User
لایک‌ها
210
فکر کنم تو خودت با خودت درگیری عزیزم ؟
اخه ایران وب فا یا سلیپ تو ارزش داره که ادم بخواد به عنوان دمو معرفی کنه ؟ بلاگ ریدر هم که مال تو نیست :) پس حرف اضافی خاموش :D
چرا چرت و پرت میگی عزیزم ؟ مشتریای من به تو پیام میدن ؟
مشتریای بنده اکثرا فقط نگاه میکنند چون نصب و ... پای خودمه و مثل تو نیستم که فقط حرف بزنم و بگم فلان مال منه ! اخه این سایت ها چه ارزشی دارن من دمو بدم ؟
ثانیا سایتی که دادی مال من نیست و مال هر کی هست برو یقش رو بگیر :D
اسکریپت 30 تومنی همین میشه دیگه :)
هی میگی ناقص ناقص چرا زر اضافی میزنی آخه پسر خوب ؟ کدوم اسکریپت تو از 18 تا وبلاگ دهی پشتیبانی میکنه ؟
کدوم سایت زیر 1000 تو ؟ نه کدوم ؟
تو فقط یه اسکریپت ناقص داری که به قیمت قضاف بهت انداختن حالا میخوای ملت رو سر کیسه کنی ...
برو از خدا بترس پسر جون
منظورت از ناقص اینه ؟؟؟

www.iranwebfa.com/esbat.txt
www.sepidad.com/esbat.txt
www.ammar313.ir/esbat.txt
www.blogreader.ir/esbat.txt ( اگر لازمه بگم یوزرمو بزنه داخلش )

از seelp.com هم بزنم ؟؟؟؟

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
منظورت از ناقص اینه ؟؟؟

www.iranwebfa.com/esbat.txt
www.sepidad.com/esbat.txt
www.ammar313.ir/esbat.txt
www.blogreader.ir/esbat.txt ( اگر لازمه بگم یوزرمو بزنه داخلش )

از seelp.com هم بزنم ؟؟؟؟
http://www.alexa.com/SITEinfo/SEELP.COM
http://www.alexa.com/SITEinfo/iranwebfa.com
کیفت کارت برای همه مشخص شد و مخصوصا این که هیچ وقتی نذاشتی روی بلاگ ریدر :D (6 ماه که چیزی نیست :))) )
حالا دموی های من رو بیا با اینا مقایسه کن :)
یه سرچی بزنی بد نیست :
سایت 670 ایران
سایت 120 ایران
سایت 950 ایران
منظورم از ناقص همین بود که دادی ! هیچ امکانی نداره و فقط یک اسکریپته که مفتش گرونه ...

WebPardaz

Registered User
لایک‌ها
210
http://www.alexa.com/SITEinfo/SEELP.COM
http://www.alexa.com/SITEinfo/iranwebfa.com
کیفت کارت برای همه مشخص شد و مخصوصا این که هیچ وقتی نذاشتی روی بلاگ ریدر :D (6 ماه که چیزی نیست :))) )
حالا دموی های من رو بیا با اینا مقایسه کن :)
یه سرچی بزنی بد نیست :
سایت 670 ایران
سایت 120 ایران
سایت 950 ایران
منظورم از ناقص همین بود که دادی ! هیچ امکانی نداره و فقط یک اسکریپته که مفتش گرونه ...

اول برو اسم منو پاک کن عمو بعد بیا اینجا

دوم این که دمو های تو ادرس نداره ؟؟؟

و اینم نمونه سایتی که توی دیتاگذر گزاشتی :

www.ammar313.ir/esbat.txt چرا لینک من تو اینه ؟

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670

اخه ادم حسابی دیتا گذر مگه مال منه بیام پاکش کنم ؟ یعنی خودت این رو نمیدونی ؟ :D
سرچ بکنی میاد دستت ...
ولی حیفم میاد ادرس رو بدم بهت ! اون قدر .... هستی که بری گزارش کنی مثل سایت قبلی که تا 1100 بالا اومدیم ولی بعد دیدیدم از طرف افرادی مثل تو گزارش ارسال شده

WebPardaz

Registered User
لایک‌ها
210
اخه ادم حسابی دیتا گذر مگه مال منه بیام پاکش کنم ؟ یعنی خودت این رو نمیدونی ؟ :D
سرچ بکنی میاد دستت ...
ولی حیفم میاد ادرس رو بدم بهت ! اون قدر .... هستی که بری گزارش کنی مثل سایت قبلی که تا 1100 بالا اومدیم ولی بعد دیدیدم از طرف افرادی مثل تو گزارش ارسال شده

خصوصيات خودتو به من نسبت نده دوست عزيز مگه اين كه تو خودت چنين موردي وجود داره كه فكر كني هركسي مثل خودته ، من نياز به گزارش سايت تو ندارم . اما وقتي بايد حرفي رو ميزني با مدرك بزني ، اگر تو ادعاي داشتن اينا رو داري و بي مدرك داري حرف ميزني
پس اقا منم سايت رتبه زير ٢٠ دارم ولي ادرسشو نميدم چون انقد ..... هستي كه بخواي گزارشش كني

Sent from my iPhone using Tapatalk

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
خصوصيات خودتو به من نسبت نده دوست عزيز مگه اين كه تو خودت چنين موردي وجود داره كه فكر كني هركسي مثل خودته ، من نياز به گزارش سايت تو ندارم . اما وقتي بايد حرفي رو ميزني با مدرك بزني ، اگر تو ادعاي داشتن اينا رو داري و بي مدرك داري حرف ميزني
پس اقا منم سايت رتبه زير ٢٠ دارم ولي ادرسشو نميدم چون انقد ..... هستي كه بخواي گزارشش كني

Sent from my iPhone using Tapatalk
اره تو راست میگی عزیزم !
وقت بحث با تو رو ندارم ...
با سایت زیر 20 ت خوش باشی :D

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102

سلام سایت دیتاگذر هیچ ربطی به جناب وب مستر نداشته و ندارد ! ایشون تا همین دیروز به جرم کلاه برداری محروم از فعالیت بودن .
همین جناب وب مستر چند دامین رنک دار به یکی از دوستانم فروخت و پولشو گرفت و انتقال نداد که به زودی تاپیک شکایت ازشون میزنه.

Last edited:

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
http://hyfun.ir/
این دمو که شما گذاشتید (جناب وب مستر )دقیقا نسخه جناب کوشافر است که من خریدم و برای فروش گذاشتم اگه شما بلد بودید ادیت و اپدیت کنید ! حداقل user not found رو در زیر لینکا حذف میکردید دقیقا همین نسخه که میدی 350 هزار تومان ما داریم میفروشیم 20 هزار تومان
در این لینک www.yon.ir/oldrss

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
شما خوىت رو با من عوضي گرفتی کوچولو ...
شما هنوز هم به عناون مولتی یوزر فعالیت میکنی :)
کلاه برداری ات هم که تو فروم ثابت شده است البته نه برای بنده !
همچنین در مورد دامنه ها ! تمامی دامین ها منتقل شده اند و البته اون دوستتون خود شما هستید (مولتی یوزر کاربر Milan SEO) به میخواهید ادرس بدم که سایت بالا اوردید باهاشون ؟
همچنین این شما هستید که به علت کلاه برداری ایدی یاهو + سایتتون رو عوض کردید و بنده الان به عنوان فروشنده ی معتبر فعالیت میکنم ولی شما هنوز هم همون کلاه بردار قبلی هستید !

الان فکر میکنی خیلی کار جالبی کردید ؟
طراحی یک قالب اصلا کاری داره ؟ شما که داری از مردم کلاه برداری میکنی توصیه میکنم یه سری هم به این جا بزنی :
HYFUN.IR/BACKEND
چی شد ؟
همون اسکریپت رایگانه :)
و این هم نسخه ی 4 شما :D :
http://zalooo.ir/backend/
چه جالب !
شما اصلا پنل مدیریت اسکریپت ما رو دیدی که داری نظر میدی (خودم تو تاپیک فروش گذاشتم میتونی بری ببینی عزیزم :) )
در کل این پولا خوردن نداره عزیز ...
از طرز حرف زدن شما معلوم هست چه شخصیتی دارید !!!
از شما به عنوان توهین و اتهام به ملتی یوزر بودن و کلاه برداری به من همین الان شکایت شد. در صورتی که حرف آقای سعید کوشافر و بقیه دوستان در مورد تبانی شما و مدیران صحت نداشته باشد طبق قوانین به دلیل اتهام ، خراب کردن تاپیک دیگران ، بی احترامی تا شمارو اینجا بن نکنن دست بردار نخواهم بود.
بنده به درخواست کاربر میلان سئو سایت دیتاگذر رو ساختیم ولی ایشون انصراف داد و سایت های دیگری در ضمینه سئو دارند.
ایشون هم هنوز فروشنده معتبر هستند ! البته قضیه شما با ایشون به من ارتباطی نداره کار اون سئو هست و ...
بنده که در سایت دیتاگذر فعالیت میکنم درخواست دارم فقط 1 مورد شکایت از یکی از آموزش ها و برنامه های موجود در دیتاگذر بیاورید که کارنکرده و ...
طراحی قالب؟ تا امروز اصلا دمو ارائه نشده بود از کارامون اما از مشتریانمون درخواست کردیمم سایتشون رو بعنوان دمو ارائه بدیم که در دیتا گذر هست.
سایت zalooo.ir/ اصلا سایت هیچ کدام از مشتریان ورژن 4 بنده نیست و این اتهام کذب بزرگی نسبت به ما است . سایت مشتریان بنده camethod.org آقای کریمی و cleanbill.org آقای محی الدینی است.
در مورد Hyfun.ir فکر میکنید عوض کردن پوشه backend کاری داره ؟ در سطح افراد تحصیل ابتدایی حرف میزنید !
بنده قادرزاده هستم 09211824823 این آدرس تائید بنده برای سایت دیتاگذر از پی لاین : http://trusted.payline.ir/status-45318
در تاپیک خودتون هم به کذب یه پست دادید بدین شکل:
توجه :
وب سایت دیتاگذر به آدرس DATAGOZAR.COM هیچ ارتباطی با ما ندارند لطفا از ارسال پیام برای پشتیبانی فایل های خریداری از این سایت و یا درخواست نصب وبلاگ دهی خودداری نمائید ، زیرا محصولات فروخته شده توسط این سایت هیچ مشابهتی با اسکریپت ما ندارند و فقط یک قالب ساده می باشد ...
در صورتی که از فرد دیگری خرید نموده اید و راضی نیستید می توانید از پلیس فتا اقدام نمائید نه از بنده !

به صورت تماما کذب که بتونید اسکریپت خودتون رو به مردم قالب کنید و مارو خراب کنید ! که این مورد هم به مدیران اطلاع دادا شد . ;)

به دوستان عزیز توصیه میکنم صفحه اول این تاپیک رو به صورت کامل مشاهده کنند !

Last edited:

foozoli

Registered User
لایک‌ها
251
جمعش کنید بابا. ما این همه تا پیک زدیم اخر به کجا رسید جناب مدیر دیتاگذر تمومش کن باو.شکایت داری برو واقعا شکایت کن
این همه تاپیک چی شد؟؟فردا هم اینم پاک میشه الکی خودتو درگیرنکن
اقا سعید هم این همه دمو داد ترس داشت مگه از ریپورت.تازه اثبات هم کرد که سایت ها زیر 1000 هستن
بعد این تاپیک فکر کنم شروع بشه بچه دبیرستانی و.....

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
از طرز حرف زدن شما معلوم هست چه شخصیتی دارید !!!
از شما به عنوان توهین و اتهام به ملتی یوزر بودن و کلاه برداری به من همین الان شکایت شد. در صورتی که حرف آقای سعید کوشافر و بقیه دوستان در مورد تبانی شما و مدیران صحت نداشته باشد طبق قوانین به دلیل اتهام ، خراب کردن تاپیک دیگران ، بی احترامی تا شمارو اینجا بن نکنن دست بردار نخواهم بود.
بنده به درخواست کاربر میلان سئو سایت دیتاگذر رو ساختیم ولی ایشون انصراف داد و سایت های دیگری در ضمینه سئو دارند.
ایشون هم هنوز فروشنده معتبر هستند ! البته قضیه شما با ایشون به من ارتباطی نداره کار اون سئو هست و ...
بنده که در سایت دیتاگذر فعالیت میکنم درخواست دارم فقط 1 مورد شکایت از یکی از آموزش ها و برنامه های موجود در دیتاگذر بیاورید که کارنکرده و ...
طراحی قالب؟ تا امروز اصلا دمو ارائه نشده بود از کارامون اما از مشتریانمون درخواست کردیمم سایتشون رو بعنوان دمو ارائه بدیم که در دیتا گذر هست.
سایت zalooo.ir/ اصلا سایت هیچ کدام از مشتریان ورژن 4 بنده نیست و این اتهام کذب بزرگی نسبت به ما است . سایت مشتریان بنده camethod.org آقای کریمی و cleanbill.org آقای محی الدینی است.
در مورد Hyfun.ir فکر میکنید عوض کردن پوشه backend کاری داره ؟ در سطح افراد تحصیل ابتدایی حرف میزنید !
بنده قادرزاده هستم 09211824823 این آدرس تائید بنده برای سایت دیتاگذر از پی لاین : http://trusted.payline.ir/status-45318
در تاپیک خودتون هم به کذب یه پست دادید بدین شکل:
توجه :
وب سایت دیتاگذر به آدرس DATAGOZAR.COM هیچ ارتباطی با ما ندارند لطفا از ارسال پیام برای پشتیبانی فایل های خریداری از این سایت و یا درخواست نصب وبلاگ دهی خودداری نمائید ، زیرا محصولات فروخته شده توسط این سایت هیچ مشابهتی با اسکریپت ما ندارند و فقط یک قالب ساده می باشد ...
در صورتی که از فرد دیگری خرید نموده اید و راضی نیستید می توانید از پلیس فتا اقدام نمائید نه از بنده !

به صورت تماما کذب که بتونید اسکریپت خودتون رو به مردم قالب کنید و مارو خراب کنید ! که این مورد هم به مدیران اطلاع دادا شد . ;)

به دوستان عزیز توصیه میکنم صفحه اول این تاپیک رو به صورت کامل مشاهده کنند !
شما "کاربر تازه وارد" ریپورت کن ببینم چی کار میتونی بکنی ...
مدیران هم قب هر کاری ایپی رو چک می کنند :)
از کاربرایی که به بنده پ خ میدن که از تو خریداری کردند ولی هیچ نظری ازشون تائید نشده و سایت هم ناقص داده شده بیش از 5 مورد موجوده !
تو عددی نیستی که بخوام خرابت کنم ، خوش بختانه مشتریای بنده من رو میشناسن ثانیا بنده دیگه فروشی از این اسکریپت به کاربر تازه وارد ندارم و فقط پشتیبانی میکنم :) (به جز نسخه ی 4 و اگر کار اسکریپت جدید تموم بشه به کل تاپیک جدید میزنم )
این سایتی هم که دادید دوستان برن ببینن رتبش رو بعد بیا سایت بزن پسر جون !
ثانیا شکی در کلاه بردار بودن و مولتی یوزر بودن شما ندارم (مدرک هم خواستید به مدیران تحویل میدم :) ) + سایتی که شما زدی از 4 تا وبلاگ دهی پشتیبانی میکنه و اصلا با اسکریپت بنده قابل قیاس نیست
http://www.alexa.com/siteinfo/cleanbill.org
نیازی هم به ادامه تاپیک نمیبینم ...
اگر هم پستی بده با توجه به تازه وارد بودنت ایگنور میشی و حرفت هم 1 ریال ارزش نداره :)
ولی این پولا خوردن نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا