برگزیده های پرشین تولز

فروش اسکریپ انتقال مطالب از بلاگفا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
دیگه لزومی نمیبینم بخوام تاپیک رو ادامه بدم.اینم اخرین پستمه.حالا فحش میخوای بدین و... بخودتون مربوطه
خودت گفتی ازش بپرس منم پرسیدم.عکس از گفتگو هم که ضمیمه کردم میگه اسکریپت تو نیست.عکس که ضمیه کردم دیگه والا نمیدونم چیکار کنم.حالا اگه میبینی دروغ میگه بخودت مربوطه
دمو زیر 1000 هم ندیدم (اون اولیه رو هم پیدا میکنم مدیرشو).هرکی بیاد بگه که اسکریپت فلان سایت برای منه که نمیشه-ولی دومین ادرس رو که دادی از مدیرش پرسیدم وعکس ضمیمه کردم
خدافظ همگی
این که اول من گفتم گفت و گو ها بین ودمونه .... ولی شما بویی از انسانیت نبردی که به اون چیزی که قولش رو دادی عمل کنی !
دمو هم روز به روز دارن پیشرفت میکنند و خدا رو شکر که همشون روز به روز دارن بهتر میشن ...
به دستور فروم منیجر این تاپیک رو ادامه نمیدم هر کی صحبتی داره پ خ بده ... :)
با احترام

foozoli

Registered User
لایک‌ها
251
راستش خدا اون بالا وایستاده میدونه کی ادمه کی ادم نیست کی بو از انسانیت برده کی نبرده وکی هرچقدر ضایعه بشه بازم از رو نمیره-منم قول دادم ادرس سایت رو ندم به کسی، نه گفتگوهارو نزارم
اون که اره-اینجور سایت ها قطعا روز بروز پیشرفت میکنن-با این همه مطالب و اگر روش کار بشه رتبش پایین میاد
منم به درخواست دوستان تاپیک رو ادامه نمیدم ...
انشاا.. سایت همگی زیر 1000 بیاد :)
روز بر همگی خوش

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
راستش خدا اون بالا وایستاده میدونه کی ادمه کی ادم نیست کی بو از انسانیت برده کی نبرده وکی هرچقدر ضایعه بشه بازم از رو نمیره-منم قول دادم ادرس سایت رو ندم به کسی، نه گفتگوهارو نزارم
اون که اره-اینجور سایت ها قطعا روز بروز پیشرفت میکنن-با این همه مطالب و اگر روش کار بشه رتبش پایین میاد
منم به درخواست دوستان تاپیک رو ادامه نمیدم ...
انشاا.. سایت همگی زیر 1000 بیاد :)
روز خوش
خدا خودش اون بالاست :)

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
خدا خودش اون بالاست :)
یعنی با این عکس ها که دادی خود مشتریش گفته کلاه برداری کرده اسکریپت ناقص داده و فلان و بلان این یارو هنوز از رووو نمیره خخخخخخخخخخخخ :D:D:D:D
0243afda291a40bb1.png

ضمن اینکه ایشون 10 بار به 10 شکل متفاوت معلوم شد که کلاه برداره ! من نمیدونم ارتباط بین ایشون و جناب Forum manager چی هست یک تماسم داشتم با سایت پرشین تولز در این رابطه یه خانم گفتند همچین چیزی امکان نداره و حتما به این آدرس ایمیل بدید رسیدگی میکنیم : [email protected] که چند روزه منتظر جوابم !!!!:D
من هیچ اسپمی غیر از فحش و ناسزا های شما در این تاپیک نمیبینم که مدیران این سایت رسیدگی نکردند و جواب شمارو طبق قانون سایت ندادن و جناب Forum manager همونطور که تو عکس گفتید بهتون گفته میخواد اسپم هارو پاک کنه !!!!!!!!!!! :D ;)

Last edited:

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
یعنی با این عکس ها که دادی خود مشتریش گفته کلاه برداری کرده اسکریپت ناقص داده و فلان و بلان این یارو هنوز از رووو نمیره خخخخخخخخخخخخ :D:D:D:D
0243afda291a40bb1.png
شما بزار از تازه واردی در بیا بعد بیا این حا نظر بده !
مدیریت میگه چرا با بچه جماعت دهن به دهن میشی ...
کلاه بردار هم جد و ابادته بچه پر رو هی هیچی نمیگم میای زر میزنی با اون مولتی یوزر هات :)
هنوز عکس کاربرایی که به مدن پ خ میدن میگن از این کلاه بردار خریدیدم نظرمون رو هم تائید نمیکنه تو پی سی ام هست :D این عکس هم میگیه از بلاگفا پشتیبانی میکرد و... و حرفی در مورد من نزده ولی تو که ماشالله اسمت همه جا پیچیده !

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
شما بزار از تازه واردی در بیا بعد بیا این حا نظر بده !
مدیریت میگه چرا با بچه جماعت دهن به دهن میشی ...
کلاه بردار هم جد و ابادته بچه پر رو هی هیچی نمیگم میای زر میزنی با اون مولتی یوزر هات :)
هنوز عکس کاربرایی که به مدن پ خ میدن میگن از این کلاه بردار خریدیدم نظرمون رو هم تائید نمیکنه تو پی سی ام هست :D این عکس هم میگیه از بلاگفا پشتیبانی میکرد و... و حرفی در مورد من نزده ولی تو که ماشالله اسمت همه جا پیچیده !
سواد نداری دیگه بخون اینجوری گفته:D :D :D :
یه اسکریپت از آقای وبمستر خریدم که ناقص بود و کم و کسری داشت و فقط بلاگفا پشتیبانی میکرد منبع هم نمیزد !!!!!!!
c01bf73aff91ce1f1.png

کلاه بردار جماعت بی سوادن وگرنه کلاه بردار نمیشدن ;) این پولا خوردن نداره میشه زهر مار میره تو گلو خودتو پدر و مادرت به فکر اون دنیا باش.

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
سواد نداری دیگه بخون اینجوری گفته :
یه اسکریپت از آقای وبمستر خریدم که ناقص بود و کم و کسری داشت و فقط بلاگفا پشتیبانی میکرد منبع هم نمیزد !!!!!!!
بچه جون هنوز تو مدرسه درس خواندن بهتون ندادن ؟ (به اون مرحله نرسیدید :D)

1.PNG 2.PNG 3.PNG 5.PNG
حیف وقتی که به خاطر یه بچه 13 ساله تلف بشه ... :)
دیگه نبینم تو تاپیک زر بزنی ها !
هنوز تو تاپیک فروشی که زده بودی خیلی چیزا هست !
@afshin313 رو که هم یادته اقای برنامه نویس ؟ :)

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
بچه جون هنوز تو مدرسه درس خواندن بهتون ندادن ؟ (به اون مرحله نرسیدید :D)

مشاهده پیوست 759235 مشاهده پیوست 759236 مشاهده پیوست 759237 مشاهده پیوست 759238
حیف وقتی که به خاطر یه بچه 13 ساله تلف بشه ... :)
دیگه نبینم تو تاپیک زر بزنی ها !
هنوز تو تاپیک فروشی که زده بودی خیلی چیزا هست !
@afshin313 رو که هم یادته اقای برنامه نویس ؟ :)
الان این عکس ها که دادی یکی گفته دیتاگذر اسکریپت ناب تو رو میده به قیمت ارزون یکی دیگه اومده میگه ریپ زده !! :D:D اسکریپت ریپ زده !!!!!!!!!!!!!!!!!!! یه چیز دقیق بپرس که ما هم بفهمیم تکلیفمون چی هست.
همون آقای @afshin313 میتونی ازش بپرسی که من حسین جوانمرد صاحب میلان سئو هستم یا خیر !! البته اگه با گفته اونم از رو بری !
یعنی تو فرق بین نسخه رایگان و نسخه سعید خان رو نفهمیدی ؟

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
الان این عکس ها که دادی یکی گفته دیتاگذر اسکریپت ناب تو رو میده به قیمت ارزون یکی دیگه اومده میگه ریپ زده !! :D:D اسکریپت ریپ زده !!!!!!!!!!!!!!!!!!! یه چیز دقیق بپرس که ما هم بفهمیم تکلیفمون چی هست.
همون آقای afshin313@ میتونی ازش بپرسی که من حسین جوانمرد صاحب میلان سئو هستم یا خیر !! البته اگه با گفته اونم از رو بری !
یعنی تو فرق بین نسخه رایگان و نسخه سعید خان رو نفهمیدی ؟
حرفی ندارم :
http://forum.persiantools.com/threa...حی-فروش-مکالمه-رایگان-و.657446/#post-10732814
:)

datagozar.com

Registered User
لایک‌ها
102
الان این اسکریپته 20 تومنی من که لینک دادی که شما + چند سرویس بلاگ دهی میفروشیش به 350 تومن ! که این نسخه با نسخه رایگان فرق داشت معلوم شد بعد تحقیق بنده و از افشین معذرت میخوام که فکر کردم نسخه رایگانست ،این نسخه ابتدایی از اقای سعید هست ! که چی؟
بحث با شما به جایی نمیرسه چون منطق شما در مواقع رو شدن دستتون فحش دادن و ناسزا هست و مدیراهم که خواب. گفتنی ها گفته شد عکس ها گذاشته شد . بدرود

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
الان این اسکریپته 20 تومنی من که لینک دادی که شما + چند سرویس بلاگ دهی میفروشیش به 350 تومن ! که این نسخه با نسخه رایگان فرق داشت معلوم شد بعد تحقیق بنده و از افشین معذرت میخوام که فکر کردم نسخه رایگانست ،این نسخه ابتدایی از اقای سعید هست ! که چی؟
بحث با شما به جایی نمیرسه چون منطق شما در مواقع رو شدن دستتون فحش دادن و ناسزا هست و مدیراهم که خواب. گفتنی ها گفته شد عکس ها گذاشته شد . بدرود
همین لبخند برای تو کافیست ...
:)
چه رویی !
@oiu
:D
http://forum.persiantools.com/bazar/feedback/انجام-معامله-دامنه-datagozar.136326/view

Last edited:

foozoli

Registered User
لایک‌ها
251
اخه بابا جناب وبمستر شما مگه فروم منیجر بهتون نگفت ادامه نده.چرا ادامه میدید؟بزار هرچی میخوان بگن
حداقل رو فروم منیجر رو زمین ننداز

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
اخه بابا جناب وبمستر شما مگه فروم منیجیر بهتون نگفت ادامه نده.چرا ادامه میدید؟بزار هرچی میخوان بگن
حداقل رو فروم منیجر رو زمین ننداز
درسته حق با شماست ، اشتباه از بندست ، عذر میخوام ...
قلف :D
@datagozar.com حرفی داری پــ . خ کن :)
حیف نمیخوام تاپیک رو ادامه بدم ...
دامنه های متعلق به میلان سئو(دیتاگذر !) :
2 تا رنک 3 بلاگفا
textlink.ir
و چند تا دامین بین المللی که تو پنلش هست و خودم منتقل کردم از سایت ParsDomain.net ...
آقای وب مستر من حرفی نمیزدم توی این چند روز چون اطلاعی نداشتم !
شما کلاهبرداری به تمام معنا هستید !
ماجرای دامنه هایی که خریدم و ندادید بماند .
( دلیل هم اینه که من بلد نیستم انتقال بدم و شما نمیتونی شناسنامتو بفرستی تائید کنن و .... )

اسکریپت هم شما به من قبلا همون موقع که ازتون دامنه ها رو داشتم میخریدم هی گفتی همکارمی و ... بهت میدم 30 ت !
الان همون اسکریپت شما داری میدی مثلا به قیمت خیلی بالا تر !
ولی دیتاگذر با امکانات و قالب هایی که بهش اضافه کرده میده انقدر .
خدایی دیگه رو میخواد اینطوری حرف زدن !

( البته بماند در حاشیه میگم اینو که من از سایت دیتاگذر کنار کشیدم و تحویل دادم سایتو به دوستم ، خداروشکر تراکنش هاشون بالاست ، نظراتم میتونید ببینید .)​
این یوزرت میره با اون یکی بالا میای ؟
با این همه تراکنش 2 تا دمو داری ؟ :D
ای شیاد ! من به تو پیشنهاد اسکریپت دادم ؟ (بیا با پینت بگو اره ایناهاش ! )
راستی اتفاقی ایمیل تو با دیتاگذر هم یکیه :)
مدیران رسیدگی کنند !(این چقدر رو داره ؟)

Last edited:

MilanSeo

Registered User
لایک‌ها
55
آقای وب مستر من حرفی نمیزدم توی این چند روز چون اطلاعی نداشتم !
شما کلاهبرداری به تمام معنا هستید !
ماجرای دامنه هایی که خریدم و ندادید بماند .
( دلیل هم اینه که من بلد نیستم انتقال بدم و شما نمیتونی شناسنامتو بفرستی تائید کنن و .... )

اسکریپت هم شما به من قبلا همون موقع که ازتون دامنه ها رو داشتم میخریدم هی گفتی همکارمی و ... بهت میدم 30 ت !
الان همون اسکریپت شما داری میدی مثلا به قیمت خیلی بالا تر !
ولی دیتاگذر با امکانات و قالب هایی که بهش اضافه کرده میده انقدر .
خدایی دیگه رو میخواد اینطوری حرف زدن !

( البته بماند در حاشیه میگم اینو که من از سایت دیتاگذر کنار کشیدم و تحویل دادم سایتو به دوستم ، خداروشکر تراکنش هاشون بالاست ، نظراتم میتونید ببینید .)​

WebPardaz

Registered User
لایک‌ها
210
وبمستر جان الان من از یوزر @mahmoodsoft ادمین ویدئو نما که انقدر تعریفشو می کنی باید دعوت کنم بیاد اینجا یه سری مواد رو توضیح بده ؟؟ در صورتی که اجازه بدن عکس شات گفتگو من و ایشون رو بزارم .

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
وبمستر جان الان من از یوزر @mahmoodsoft ادمین ویدئو نما که انقدر تعریفشو می کنی باید دعوت کنم بیاد اینجا یه سری مواد رو توضیح بده ؟؟ در صورتی که اجازه بدن عکس شات گفتگو من و ایشون رو بزارم .
اقا سعید موارد رو پ خ کنید فروم منیجر بهم اخطار داده ... در صورتی که موارد ذکر شده در این تاپیک صحیح باشه شخصا نسخه ی 4 رو رایگان پابلیک میکنم ...

WebPardaz

Registered User
لایک‌ها
210
اقا سعید موارد رو پ خ کنید فروم منیجر بهم اخطار داده ... در صورتی که موارد ذکر شده در این تاپیک صحیح باشه شخصا نسخه ی 4 رو رایگان پابلیک میکنم ...
عکسا ها رو همینجا قرار میدم . همه ببینن .
دارم افزونه که از کل صفحه عکس میگیره نصب می کنم رو فایرفاکس . نسخه 4 ؟؟ مثل کسی که ازت پول میخواد به جای نویسندگی میخوای مثلا فلان نسختو بهش بدی :|

WebPardaz

Registered User
لایک‌ها
210

MilanSeo

Registered User
لایک‌ها
55
درسته حق با شماست ، اشتباه از بندست ، عذر میخوام ...
قلف :D
@datagozar.com حرفی داری پــ . خ کن :)
حیف نمیخوام تاپیک رو ادامه بدم ...
دامنه های متعلق به میلان سئو(دیتاگذر !) :
2 تا رنک 3 بلاگفا
textlink.ir
و چند تا دامین بین المللی که تو پنلش هست و خودم منتقل کردم از سایت ParsDomain.net ...

این یوزرت میره با اون یکی بالا میای ؟
با این همه تراکنش 2 تا دمو داری ؟ :D
ای شیاد ! من به تو پیشنهاد اسکریپت دادم ؟ (بیا با پینت بگو اره ایناهاش ! )
راستی اتفاقی ایمیل تو با دیتاگذر هم یکیه :)
مدیران رسیدگی کنند !(این چقدر رو داره ؟)
نه عزیزم یکی نیست !
بگو مدیر چک کنه آی پی ها رو یا مک ها رو !
شما که اصلا به هیچ وجه رازی نمیشی مشکلی نیست من برا بقیه میگم که یهویی اشتباه نکن به شما پول بدن !

وب مستر

Registered User
لایک‌ها
670
عکسا ها رو همینجا قرار میدم . همه ببینن .
دارم افزونه که از کل صفحه عکس میگیره نصب می کنم رو فایرفاکس . نسخه 4 ؟؟ مثل کسی که ازت پول میخواد به جای نویسندگی میخوای مثلا فلان نسختو بهش بدی :|
چرا داری دروغ میگی ؟
اصلا میدونی جریان اون نویسنده چیه که داری نظر میدی؟ طرف قرار بود روزی 30 پست بزنه گفت 700 تامیزنم اسکریپت بده منم گفتم مشکلی نیست ... اومده همش رو یک جا زده ...
چرا داری دروغ میگی ؟
خب ؟
ایشون از بنهد اسکریپت خریده و چیز دیگه ای نخواسته ... که چی ؟ سورسشون رو من نوشتم تحویل دادم باز هم چیزی بدهکار شدیم ؟
پول هم گرفتی ازش بعد میای یقه ی من رو میگیری !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا