برگزیده های پرشین تولز

درخواست اختیارات ویژه برای مقابلـۀ سریع با کاربری ملقّب به "تنگنا" ....

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام خدمت مدیریّت پرشین تولز، به اعتقاد من همـۀ اعضاء و مدیران پرشین تولز از این موضوع آگاهی کامل دارند و نیازی به توضیح بیشتر در این مورد نیست.
بنده این تاپیک را ایجاد کردم تا از مدیران درخواست کنم به من و تعدادی دیگر از کاربران مورد اطمینان، اختیاراتی ویژه داده شود تا بتوانیم تاپیک ها و پست های این موجود بی فرهنگ و مخرّب را حذف کنیم و من تنها نباشم و این اختیارات به چند نفر دیگر نیز داده شود چون احتیاج به کار گروهی داریم تا بتوانیم قسمت "گفتگوی آزاد" و سایر بخش ها را همواره مورد بررسی قرار دهیم و فقط با همان کاربر خاص مقابله کنیم.

سایر دوستان متقاضی نیز می توانند در همین تاپیک، درخواست خود را ارائه دهند.

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
من تا صبح دیشب ان بودم
وقتی اولین پست رو توی php داد وقتی دیدم یه ان چشمام گرد شد!!!!

فروم رو داره به چالش می کشه!!! که البته می شه گفت در اثر سیاست های غلط یکی از مدیران(دشمن تراشی!!)

رنج ای پی شو ببنید !!!

عضو گیری رو هم منوط به تیید مدیران کنید تا اطلاع ثانوی!!
با اینکه فکر نکنم فایده داشته باشه چون این ادم ها همین الان دو یا سه ای دی دارن

بهترین راه هم مذاکرس!!!
ایمیل ویا ای دی اصلی این ادم حتما توی دیتا بیس هست!!!

این نظر من

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
بله خیلی افتضاح شده
به نظر من باید عضویت رو محدود کنن
ولی یه جورایی ادمین ها حاضرن این وضع باشه ولی یه وقت 4 تا کاربر جدید رو از دست ندن

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
بهترین گزینه اینه که اون مدیر خودش رو اصلاح کنه!!!
چون با این وضع ملت دارن یاد میگیرن چه جوری حال بگیرن!!!!
دیشب یه یوزر بود اما ممکنه فردا ....!!!!

جواب سیاست غلط همین می شه!!!
قوانین نا نوشته فروم باید عوض بشه!!!

sokooot

Registered User
لایک‌ها
10
راستی یادم رفت بگم که :
تنگنا رو در اصل ما خودمون درست کردیم و خیلی بزرگش کردیم
توی گفتگو ازاد در مورد فیلمش و ...
هرجا پست دری وری دیدین گفتین تنگنا و ...
تنگنا پرور بودید
این رفتار ما با سیاست غلط اوم مدیر باعث شده این وضع به وجود بیاد
به نظر من اختیار ادیت و یا حذف پست به تعداد ی از کاربرای فعال بدن همین
بقیه هم نسبت به این پست ها بی تفاوت باشیم !!!
از رو این جوری می ره!!!

فکر کنم بهترین راهه!!

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
البته افراد دیگری هم...........

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
راستی یادم رفت بگم که :
تنگنا رو در اصل ما خودمون درست کردیم و خیلی بزرگش کردیم
توی گفتگو ازاد در مورد فیلمش و ...
هرجا پست دری وری دیدین گفتین تنگنا و ...
تنگنا پرور بودید
این رفتار ما با سیاست غلط اوم مدیر باعث شده این وضع به وجود بیاد
به نظر من اختیار ادیت و یا حذف پست به تعداد ی از کاربرای فعال بدن همین
بقیه هم نسبت به این پست ها بی تفاوت باشیم !!!
از رو این جوری می ره!!!

فکر کنم بهترین راهه!!
بله همینطور است که شما می فرمایید .

بهترین کار این است که بی تفاوت باشید به این دسته از کاربران یا بهتر است بگویم به این اندیشه !!!

وقتی مطلبی را می سازد هیچکس reply نکند . هیچ کدام از کاربران کوت نکنند . فقط ریپورت بدهند .

بدترین چیز برای هر انسان این است که در جمعی حضور داشته باشد که بقیه اعضای آن جمع ؛ نه دوستش باشند نه دشمنش . انگار حضور ندارد . انگار کسی او را نمی بیند .

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6

بهترین کار این است که بی تفاوت باشید به این دسته از کاربران یا بهتر است بگویم به این اندیشه !!!

وقتی مطلبی را می سازد هیچکس reply نکند . هیچ کدام از کاربران کوت نکنند . فقط ریپورت بدهند .

بدترین چیز برای هر انسان این است که در جمعی حضور داشته باشد که بقیه اعضای آن جمع ؛ نه دوستش باشند نه دشمنش . انگار حضور ندارد . انگار کسی او را نمی بیند .
تایید میشه ، فقط بد ریپورت بدیم بهتره

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
اخه قضیه : اینه که چاهی نکن بهر کسی اول خودت دوم کسی !!!

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
من موافق نیستم که برای عضویت محدودیتی گذاشته بشه ! به خاطر یک (یا چند نفر ) آدم دیوانه که باعث اذیت دیگران نمیشن ! اینجوری از ترس اینکه یکی بیاد اذیتمون کنه خودمون خودمون رو اذیت میکنیم !

بعدم زیاد بهش بها ندیم خودش خسته میشه میره ! مگه چقدر انرژی داره ! حالا یکی بیاد دری وری بنویسه ! تا وقتی باهاش بحث نکنیم فقط یه چند تا پست اضافی توی چند تا تاپیکه که پاک میشه !

ولی گاهی وقتا فکر میکنم اینقدر هام که به نظر میاد کم خرد نیست ! مخصوصا وقتی خودش با خودش با چند تا آیدی بحث میکنه :D

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
با عرض سلام خدمت مدیریّت پرشین تولز، به اعتقاد من همـۀ اعضاء و مدیران پرشین تولز از این موضوع آگاهی کامل دارند و نیازی به توضیح بیشتر در این مورد نیست.
بنده این تاپیک را ایجاد کردم تا از مدیران درخواست کنم به من و تعدادی دیگر از کاربران مورد اطمینان، اختیاراتی ویژه داده شود تا بتوانیم تاپیک ها و پست های این موجود بی فرهنگ و مخرّب را حذف کنیم و من تنها نباشم و این اختیارات به چند نفر دیگر نیز داده شود چون احتیاج به کار گروهی داریم تا بتوانیم قسمت "گفتگوی آزاد" و سایر بخش ها را همواره مورد بررسی قرار دهیم و فقط با همان کاربر خاص مقابله کنیم.

سایر دوستان متقاضی نیز می توانند در همین تاپیک، درخواست خود را ارائه دهند.
من هم حرف این دوستمون رو تایید می کنم
چرا
هفته قبل رو نمی دونم کی یادش هست یه کاربری با نام "" خرمالو "" از ساعت 2 تا 5 یا 6 صبح چه کارهایی که در بخش های این فروم نکرد.
و کسی هم نبود جلو این جریان رو در اولین دقایق بگیره...نزدیک به3 یا 4 ساعت این جریانات تو همه ی بخش های سایت بود...

amir145

Registered User
لایک‌ها
1

من حرفهاي اقا بهروزو شديدا تاييد مي كنم :)

amir145

Registered User
لایک‌ها
1
من موافق نیستم که برای عضویت محدودیتی گذاشته بشه ! به خاطر یک (یا چند نفر ) آدم دیوانه که باعث اذیت دیگران نمیشن ! اینجوری از ترس اینکه یکی بیاد اذیتمون کنه خودمون خودمون رو اذیت میکنیم !

بعدم زیاد بهش بها ندیم خودش خسته میشه میره ! مگه چقدر انرژی داره ! حالا یکی بیاد دری وری بنویسه ! تا وقتی باهاش بحث نکنیم فقط یه چند تا پست اضافی توی چند تا تاپیکه که پاک میشه !

ولی گاهی وقتا فکر میکنم اینقدر هام که به نظر میاد کم خرد نیست ! مخصوصا وقتی خودش با خودش با چند تا آیدی بحث میکنه :D

من حرفهاي ايشونو قويا تاييد مي كنم:)

اخرین مرد مقاوم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بسم الله الرحمن الرحيم
از مديران ارجمند تقاضا دارم اين تايپك را پاك نكنند.

ياداشت پاياني_ يا نتيجه و خلاصه نتايج بدست امده از مبحث سياست هاي دوگانه سايت در برخود با بعضي از تايپك ها
ارسال براي اطلاع اعظاء بعد از پاک شدن یوزر
درضمن سعی در انحراف مبحث ندارم و فقط برای اطلاع است

دوستان و همرهان محترم :
چون در اينجا به طور كلي رسم نيست كسي نتيجه يك مبحث ايجاد شده
را كه به وسيله ارسال هاي زياد و متوالي كاربران در
مورد ان مبحث ايجاد شده را جمع اوري و خلاصه
و نتيجه مفيد انرا بنويسد ودر دسترس كاربران جديد و يا حتي كاربران عضو شده در مبحث بگذارد
به همين علت با عث سر در گمي افراد تازه
وارد يا حتي كابران قديمي در حين ورود به مبحث هاي طولاني شده

و چون اكثرا" اين افراد تمام ارسل ها را نمي خوانند
با ورود به تايپك و دادن متن هاي ارسالي باعث سردرگمي هر چه بيشتر
خود به انحراف كشيدن مبحث، ايجاد ناراحتي ،درست
شدن جوي غير دوستانه، و ...در اخر با لطف مديران
ارجمند باعث پاك شدن و حذف كل تايپك ميشوند
به هر حال ما اين نتيجه گيري و خلاصه كار ما در تايپكي به نام: سياست هاي دوگانه سايت در برخود با بعضي تايپك ها در اختيار شما قرار ميدهيم البته الن تايپك به لطف مدير گران قدر وگرامي ارشد < جناب اقاي شايان >پولوم شد هر چند كه قبل از ان خود به اخر خط رسيدن تايپك را اعلام كرده بودم

ابتدا از تمام مديران ودوستان گرامي تشكر مي كنيم كه با شركت خود در تايپك ما را خرسند كردند هر چند كه هيچ فايده هم نداشت
انچه گذشت

ابتدا مديران محترم قوانيين مرام نامه را باز گو كردند بدون اينكه توضيحي در مورد ان بدهند.
مديراني محترم و گرامي چون live for what/ behroz\ar.shirazi/mehdi

ابتدا يكي از مديران كه هميشه لطف دارند و مطالب بنده را پاك ميكنند جاي تايپك را تغيير داد و مرا در يك جاي گمنام قرار داد در حاليكه من نطر بچه هاي قسمت تاريخ مي خواستم. نه بر وبچ قسمت مر بوط به فرم ها را .اما بشنويد ادامه داستان ما را
سپس سر كله كاراگاه جواني فكر كنم كه اسمش بايدliyapeng باشد پيدا شد كه من نمي دانم اين كارگاه در مبحث ما چه مي كرد
به هر ترتيب گير داده كه من همان تنگنا ; ;كاربر اخراجي هستم و دليل را هم اورده بود كه اي كاش نياورده بود كه دلايل وي خود موضوع انحرافي مبحث شود و تعدادي از دوستان وارد مي شند به مبحث براي تبادل نظر و گفتگو با اين گارگاه .
كه گفته بود: با توجه به متن ارسالي من در ان زمان كه بايد 30 يا 35 باشد كه شما بايد كاربر بون شده باشيد زيرا تعداد تايپك تان پايين است
و چه طور در اين مدت كم به اين يقيقن رسيده ايد .

يكي از دوستان نيز به نام BRADER SHIAN پيامي داد

متن پيام BRADER SHIAN:
با چهل يک پست در مورد فروم نظر ميدي
!خ واهان برخورد با بقيه مي شي! اگه مدير يا خداي نکرده ادمين بشي !فروم مي کني سايت مرکزي القاعده شعبه تهران!

جواب من :
دوست عزيز
خوش به حال پست هاي شما
اينجا متهم نمي خواهيم با ان نوششته هاي کج وکولت

بعد يكي از دوستان ارسال كرده بود كه ملاك فعال بودن راسال متن و تايپك نيست در جواب به متن ارسال گارگاه كه اين شود موضوع انحرافي بحث.
فكر كنم اقاي ياشار بود بايكي ديگه .اقاي ياشار به شدت با نظر كارگاه مخاف بود و در ارسال هاي خود انرا ثابت كرد

متن :اين متن اقاي ياشار است كه در جواب به كارگاه و يك نفر كه موافق كارگاه بوده نوشته
من نمي دانم چرا شما ها همواره از تعداد پست بالا به عنوان يك برتري بزرگ ياد مي كنيد__. به پيوندهاي زير نظري بيفكنيد:

http://forum.persiantools.com/u32961.html
http://forum.persiantools.com/u27026.html
http://forum.persiantools.com/u35641.html
آيا به نظر شما تعداد پستهاي اين كاربران فعال زياد است

بله او راست مي گفت تعداد متن ارسالي پايين بود ولي چه ربطي به بحث اصلي داشت بايد از ان دو پرسيد

بعد جناب داريوش امدن كه نطز ايشان نيز اين بود كه از مرام نامه سوء استفاده ميشود ولي دليل نياورد

بعد دوستي متني ارسال كرد كه اسمش mo_toori بود نمي دانم اين ديگه براي چي امده تو مبحث
بعد شروع كرد به گرفتن غلط املاي من در تايپك فكر كنم دستيار كارگاه بود

متن ارسالي وي به من و كارگاه:

اين دوست ما چرا با نوشتن حروفي که مدل نقطه دار هم دارند اينقدر مشکل داره؟ ذ د ز ر خ ح!! کي به کي ميگه نوشته هات... .
کارگاه لياپنگ، لطفا تحقيق کنيد چطور يک شبه تعداد پست هاي Zolghairen اينقدر زياد شد!!

من جواب وي را در پيام شخصي دادم.

بعد دوباره مديران محترم نظراتي دادند و ما نيز نظرات خودمان كه بعضي از مديران شاكي شدند
به بعضي از ان نظارت كنيد

نوشته اي از ar.shirazi مدير
کاربر ذوالقرنين

اين بار آخرتان باشد که با يکي از مديران فروم اينگونه صحبت ميکنيد.

پاسخ شما در پستهاي متوالي از طرف مديران و کاربران داده شده است .

اين انجمن به همينگونه است که ميبينيد.اينجا يک انجمن خصوصي است ،
نه بخشي از بيت المال ! و اموال عمومي . شما قوانين را خوانده ايد و با اعتقاد و الزام
به قبول داشتن آنها اجازه فعاليت در فروم را داريد . در صورتي که با اين قوانين مشکل داريد ،
لطفا در اين فروم فعاليت نفرماييد يا حداقل بحثهاي بي مورد اينچنين راه نيندازيد
.

جواب بنده
بنده با مديران گرامي سايت مشکلي ندارم و تمام مديران سايت محترم اند و کاربران تابع اند.

منظورمن نداشتن مديريت به معناي عام است يک مدير بايد صبور مهربان انتقاد پذير و........
در ضمن انها نيز از کلمات مناسب استفاده کند و نه از سخن هاي غير منطقي
اگر سخن من باعث تو هين به مديري شده است متاسفم و غرضي نبوده و نيست

همه ما از چيزي که بهره مي برييم بايد تابع قوانين باشيم و من نيز هستم
و فقط سعي در بهتر شدن داشتيم.

نگران نباشيد اين مبحث اگر خوب نباشد باز از بعضي از تايپک ها بهتره

قبول کنيد عدالت اجرا نمي شود
--------------------------------

چند متن غير منطقي و غير معقول نيز رد بدل شد كه نياز به گفتن نيست ودر اكثر انها چيز جالب نبود.

متن اخرين پيام يكي از مديران
متن ارسالي Zolghairent كه بنده هستم
هر چند شما مديران هر وقت که بخواهيد هر تايپکي را مي بنديد

ولي خوب است خود اعتراف به بي عدالتي در متن قبلي کرديد
از رنگ رخساره پيداست سر درون

جواب مدير
فقط تاپيک رو نميبنديم , بن هم ميکنيم
مدراتور ها برا اين وجود دارند که هرکسي رو تشخيص دادن , جو فروم رو خراب ميکنه , جلوشو بگيرند , اگه ميخواي بن بشي ادامه بده !

جواب من:

_________مدير محترم

اهرم فشار شما عالي است

عضو دوباره شدن کاري هم نداره

نه جو را مي خواهيم خراب کبيم نه به خراب شدن جو کمک مي کنيم

درواقع خواهان قوانين جديد در مرام نامه و دادن کمي امتياز به کاربران ايجاد کننده تايپک برخورد جدي با متخلفان، نظارت بيشتر مديران محترم و ........

شما سروران بهتر بود بيشتر مدارا و گوش به حرف معترظين ميكرديد________

------------------------------------------

بله دوستان. بعد چند نفر مرا متهم به كل كل كردند و گفتند كه من سعي در راه اندازي بحث ها براي بهم زدن جو دارم
اما متن يكي از دوستان

LEnIn+$
باز دوباره کل کل؟!!
چند دوست هم گير داده بودند به هم يكي اقاي ياشار و ديگري BRADER SHIAN و سيامك كه ازكاربران فعال بودند

كه متن ارسال هاي بيهوده انها را نيز قرار داده ايم

نوشته اي از mo_toori
قابل توجه بعضي ها. درضمن لياپنگ داشتم باهات شوخي مي کردم ولي يادم رفت اسمايلي بزارم، برا همين جدي شد!
ياشار جان، با سفيد مينويسي! نکنه علاقت به فلسفه بيشتر شده

جواب ياشار
ببخشيد دقيق متوجه منظورت نشدم.-----------------متن بعدي
نوشته اي از liyapeng كارگاه
البته ياشار جان شما هم مثل همو دوستمون متن كامل پست من رو نخونديا ؟؟
ولي در مورد اين هايي كه لينك دادي فقط مي تونم بگم :وا

جواب ياشار:
چرا آخه؟ مگه مدير يا فعال شدن به تعداد پسته؟ آقاي شيرازي خودش با 300 تا پست مدير برنامه نويسي شد.
=======متن بعدي
نوشته اي از BRADER SHIAN
اديت شد!جواب ياشار:
جان من بگو اولش چي گفته بودي که اديت کردي؟
در ضمن اينطوري پست مي زني ممکنه بقيه فکر کنن به خاطر زياد کردن پستات داري مي نويسي. اينجور موقع ها به جاي اديت کردن از دکمه ديليت استفاده کن!
ضمناً مولتي کوت هم امکان جالبيه اگه ازش استفاده کني!!
موفق باشي.

دوستان مطالبي ديگر نيز فرستادند
متن از: ياشار
چرا آخه؟ مگه مدير يا فعال شدن به تعداد پسته؟ آقاي شيرازي خودش با 300 تا پست مدير برنامه نويسي شد.
جواب:liyapeng
آخه ياشار عزيز من كي گفتم كه مدير يا فعال شدن به تعداد پسته ؟؟
بنده عرض كردم كه ايشون به دليل تعداد پست هاي كم و تاريخ عضويت جديدشون كه فقط دو - سه روزي ازش مي گذشت بايد كاربري باشند كه قبلا بن شدن
.
-------------------------
بعد از اينكه ديدم به طور 100 درصد به هيچ نتايجي اون با اين وضع نمي رسم
پيام اخر را دادم:

با توجه به نظرات عجولانه و کمي غير منسفانه همچين نداشتن روحيه انتقاد پذيري و با توجه به اخطارها متعدد مديران محترم سايت و برخود هاي خشک پرونده اين تايپک را مي بنديم0

من قصد داشتم در پايان نتيجه گيري کنيم اما
بدون هيچ نتيجه گيري به پايان کار رسيديم.

اميدواريم در اينده نزديک کسي هم به اعتراض ها و انتقادات رسيدگي کنند. و تايپکي ايجاد شود
در واقع سوء تفاهم است معذرت مي خواهم
همين طور از مديران محترم و گرامي

پيامي در ادامه نفرستيد
اخرين ارسال ذولقيرن

كه دوستنان شروع كرداند به دادن پيام خيلي عجيب در حاليكه تايپك را بسته بوديم ولي دوستان باز نيست مطلب فرستادن كه تمام مطاب مذخرف بود

يكي از دوستان خواستار بسته شدن تايپك شده بود . معلوم شد اين دوست كه كابر فعال ورزش بود مطالب بالا را كه خودمان بسته شدن ان را اعلام كه البته دقايقي بعد توسط مدير محترم تايپك بسته شده بود را تقظا كرده بود

متن از daneshmand
فکر کنم اين تاپيک همين جا بسته بشه خيلي بهتره ، چون نحوه برخورد هيچ کدومتون در شان و شخصيت خودتون نيست.
متني ديگر نيز ارسال شد واخرين ان اين بود
متن از طرف من بوده است به يكس از مديران كه اقاي سيامك جئاب داده
با سلام

ا
فرض کن در يک قايقي< مثل همين جا > هستيم . يگ نفر مي گويد که من مي خواهم جاي خود را سوراخ کنم . و كار نداردشما با دعوت امديد يا بي دعوت
اکر ساکت باشيم و بي اعتنا قايق غرق مي شود حتي اگر هيچ قانوني بين ان ها نباشد . جلو اين کار را مي گيرند. جه برسد اينجا

جوابي اقاي سيامک
اين قايق در حال حاظر به گل نشسته است(فيلتر!) پس مدير مي تواند به سلامتي بچه هاي فروم کل قايق رو هم سوراخ کند، قايق خودش است..
و اخرين مطلب كه باز نيز جناب سيامك براي BRADER SHIAN كه از دو كاربر فعال انتظار نداشتيم
متن سيامك براي BRADER SHIAN
اديت؟!
آن هم در عرض 3 دقيقه؟!

Today, 08:01 PM

Last edited by BRADER SHIAN : Today at 08:04 PM

بعضي از متن هاي كه در اواسط امده نيز بعد از متوقف شدن سايت توسط من است به طوريكه بعد از پايان متن دوستان مطالب بسار بي فايده يا هرز و شخصي براي هم ارسال كزدند

اري برادر كار تايپك به پايان رسيد بدون هيچ نتيچه اي كه مهمترين عامل ان نداشتن اختيارت براي به وجد اورندگان سايت هااست.
در پایان هیچ کدام از این کاربران به علت فعال بودن مورد مواخذه قرار نگرقتند و به جای ان مرا مجاذات کردند : مکافات عملچون اين مطالب بعد از پاك شئن تايپك توسط دست نيرومند مدير ارشد بوده دسترسي به عين مطالب غير ممكن بود و همه مطالب عين ان چيزي نيست كه در تايپك دوستان ارسال كردند هر چند اگر هم بود فايدهاي نداشت
و در اخر هم با لطف غزیزان یوزر من پاک شد

در همين جا پرونده ياداشت اين تايپك يا سرگذشتي بر يك تايپك را ميبندديم. در ضمن نام تعدادي از دوستان را نيز اورده
اميدوارم مفيد بوده باشد.
1. جناب مديران محترم

live for what/ behroz\ar.shirazi/mehdi
2.كاربران محترم فعال
daneshmand\BRADER SHIAN\سيامک\ يا شار وعده اي ديگر كه نمي دانم
3.كاربرهاي رجيستري
LEnIn+$\mo_toori\liyapeng\داريوش و عدهاي كه نامشان را مي دانم

قضاوت با شما است

BRADER SHIAN

Registered User
لایک‌ها
2
عجب!1.اینکه بگیم کسی که درمورد چیزی تجربه ای نداره نباید کارشناس بشه اینقدر توهین امیزه!;) کسی که پستهای کمی داره یعنی بی تجربست و در مورد گفتگوی ازاد و فقط تجربه توش حرف اولو مزنه نباید نظر بده!
2.در ضمن مدیری که به این رجیستر یوزر عزیز اخطار داد(جناب شیرازی!) بخاطر برخورد با کاربران فعالی که قانون شکنی کردند!(طفلکیا!;) ) معروفه ! و تو این تاپیک متهمک می شه چرا با کاربرای فعال برخورد نکرده!:lol:
3. عنوان تاپیک درخواست برخورد با یوزر های متعددالایدیه!و یکی از این یوزرها الان داره توش پست می زنه!:lol:

اخرین مرد مقاوم

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عجب!1.اینکه بگیم کسی که درمورد چیزی تجربه ای نداره نباید کارشناس بشه اینقدر توهین امیزه!;) کسی که پستهای کمی داره یعنی بی تجربست و در مورد گفتگوی ازاد و فقط تجربه توش حرف اولو مزنه نباید نظر بده!
2.در ضمن مدیری که به این رجیستر یوزر عزیز اخطار داد(جناب شیرازی!) بخاطر برخورد با کاربران فعالی که قانون شکنی کردند!(طفلکیا!;) ) معروفه ! و تو این تاپیک متهمک می شه چرا با کاربرای فعال برخورد نکرده!:lol:
3. عنوان تاپیک درخواست برخورد با یوزر های متعددالایدیه!و یکی از این یوزرها الان داره توش پست می زنه!:lol:

عجب حرفهایی:blush:

صد رحمت به اون گارگاه

دوست گرام کاش کمی هم نگاه به متن ارسالی خود در تایپک می نداختی.

باز هم دوباره دنبای متهم ید: متهم گریخت

در مورد تعداد ÷ست

من از خار روی دیوار فهمیدم
نا کس کس نمی گردد به این بالا نشینی ها:lol:

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
عجب حرفهایی:blush:

صد رحمت به اون گارگاه

دوست گرام کاش کمی هم نگاه به متن ارسالی خود در تایپک می نداختی.

باز هم دوباره دنبای متهم ید: متهم گریخت

در مورد تعداد ÷ست

من از خار روی دیوار فهمیدم
نا کس کس نمی گردد به این بالا نشینی ها:lol:

در مورد تعداد پست منم موافقم تعداد پست بالا هیچی رو ثابت نمیکنه;) یه کاربری تو بازارچه فعالیت داره
ومثلا 9999 تا پست هم داره:blink:
حالا شمابری پستاشو نگاه کنی از هر 10 تا 9 تاش در رابطه با خرید وفروشه;) حالا این یوزر متخصص چیه؟
کاربرای هم هستن که مثلا 50 تا پست بیشتر ندارن ولی تمام پستاش مودبانه دقیق ودر رابطه با مطلبه

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14

به نظر من تنگنا بیمار روانی هست و به نوعی کمبود محبت داره ... موجودی ست بسی دم دمی مزاج و محتاج توجه

بالا