برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری با سود بالا و مطمئن در swisscash

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alireza_123

Registered User
لایک‌ها
10
سلام

بچه ها میخوام شما رو با یه سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا آشنا کنم .این سرمایه گزاری در شرکت swisscash میباشد. شاید تا حالا چیزایی هم شنیده باشید .

شرکت swisscash با سرمایه اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام به سرمایه گذاری در بخشهای مختلف مانند کشاورزی . انبوه سازی . سهام . فارکس و ... کرده و ماهیانه ۲۵٪ سرمایه افراد رو به صورت سود مادام العمر به اشخاص پرداخت میکنه . وبه پلن (( 25 SIP ))معروف هست. در این پلن شما نیاز به معرفی شخصی ندارید و تنها با سرمایه ای که گذاشته اید ماهیانه سود میگیرید.

برای اطلاعات بیشتر از سایت من بازدید کنید.http://swisscash-tehran.blogfa.com/

هرگونه سوالی داشتید میتونید در قسمت نظرات وبلاگ یا با میلم [email protected] در میون بذارید.

همواره آنان که ریسک می کنند ، دنیا را تغییر می دهند . انسانهای بسیار کمی در جهان،بدون ریسک ،"آزادی مالی"را تجربه کرده اند.

سوالی بود در خدمتم.

alireza_123

Registered User
لایک‌ها
10
خب حالا میخوام این سرمایه گذاری رو با توضیحات کامل براتون توضیح بدم.

1) برنامه ی سرمایه گذاری Swiss :
Swiss Investment Plan (SIP25

SWISSCASH در طول سالها توانسته بازگست مالی عالی برای سرمایه گذارانش فراهم کند.

در حال حاضر این کمپانی با توجه به سود سرشاری که از سرمایه گذاریهایش دارد ، اقدام به بازپرداخت قطعی ۲۵٪ در ماه برای همیشه نموده است.

به یک مثال توجه کنید:

فرض میکنیم شما 1۰۰۰۰۰$ سرمایه در SIP25 می گذارید:

مدت زمان باز پرداختها : هر 30 روز تقویم میلادی .

مبلغ باز پرداخت:

۲۵۰۰۰ $ در ماه برای همیشه.

فرض میکنیم شما ۵۰۰۰۰$ سرمایه در SIP25 می گذارید:

مدت زمان باز پرداختها : هر 30 روز تقویم میلادی .

مبلغ باز پرداخت:

۱۲۵۰۰ $ در ماه برای همیشه.

توجه:

کمپانی اعلام کرده است در صورتی که به هر دلیل این بازپرداخت خارج از توان کمپانی باشد٬ ۲ پیشنهاد برای شما دارد:

۱) اصل پولتان به شما بازگردانده شود.

۲) در طرح جدیدی که در آن زمان توسط کمپانی پیشنهاد می شود (که ممکن است بالاتر یا پایین تر از ۲۵٪ باشد) سرمایه گذاری کنید.

سرمایه گذاران جهانی نیازی به نگرانی در مورد بازگشت سرمایه ی خود ندارند.

زیرا شرکت SwissMutualFund باز پرداخت قطعی اصل سرمایه را برای سرمایه گذاران خود گارانتی کرده است و همچنینن SwissCash اصل و سود سرمایه گذاری شما را گارانتی کرده است.

این قسمت از تسهیلات مالی با سرمایه گذاری های معمولی شرکت های تعاونی متفاوت است. همچنین با سرمایه گذاری مدت دار بانکها و یا محلهای سرمایه گذاری که با نوسان بازار احتمال سود یا ضرر وجود دارد متفاوت است.

تسهیلات مالی Swiss Cash بدون شک بهترین محل سرمایه گذاری حال حاضر با درصد بازپرداخت بسیار بالا و حداقل ریسک می باشد.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
دوست عزیز
گول اینارو نخور
من خودم پیر این راهم
شما فکر میکنی اگه واقعا شرکتی میتونست ماهی 25% سود بده کسی میرفت تو بانک سرمایه گذاری کنه سالی 5%؟
پس همه بانکا باید ورشکست میشدن
بقیه رو هم گمراه نکن
از ما گفتن بود
خواه پند گیر خواه ملال

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سلام

بچه ها میخوام شما رو با یه سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا آشنا کنم .این سرمایه گزاری در شرکت swisscash میباشد. شاید تا حالا چیزایی هم شنیده باشید .

شرکت swisscash با سرمایه اشخاص حقیقی و حقوقی اقدام به سرمایه گذاری در بخشهای مختلف مانند کشاورزی . انبوه سازی . سهام . فارکس و ... کرده و ماهیانه ۲۵٪ سرمایه افراد رو به صورت سود مادام العمر به اشخاص پرداخت میکنه . وبه پلن (( 25 SIP ))معروف هست. در این پلن شما نیاز به معرفی شخصی ندارید و تنها با سرمایه ای که گذاشته اید ماهیانه سود میگیرید.

برای اطلاعات بیشتر از سایت من بازدید کنید.http://swisscash-tehran.blogfa.com/

هرگونه سوالی داشتید میتونید در قسمت نظرات وبلاگ یا با میلم [email protected] در میون بذارید.

همواره آنان که ریسک می کنند ، دنیا را تغییر می دهند . انسانهای بسیار کمی در جهان،بدون ریسک ،"آزادی مالی"را تجربه کرده اند.

سوالی بود در خدمتم.

همين الان رهاش كن كه بعدآ دير ميشه
نگي كه نگفتي !!

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
مگه ایگلد هنوز کار میکنه؟
30ifk3k_th.gif

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
یاد گلدن استار و پاکس میکس به خیر.
cry2.gif
127fs3972929.gif

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
یاد گلدن استار و پاکس میکس به خیر.
cry2.gif
127fs3972929.gif
کجا یادش به خیر
بدبختمون کرد
میشناختم کسی که خونشو فروخت گذاشت تو گلدن استار
البته اون دیگه خیلی ابله بود
ولی به هر حال زندگیشو باخت

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
کجا یادش به خیر
بدبختمون کرد
میشناختم کسی که خونشو فروخت گذاشت تو گلدن استار
البته اون دیگه خیلی ابله بود
ولی به هر حال زندگیشو باخت
یادمه با چه ذوق و شوقی درباره گلدن صحبت میکردیم.چه تاپیکی داشت.بچه های قدیمی و با معرفت...
cry2.gif

از بچه های اون تاپیک فقط تو موندی یا حداقل فقط تو رو میبینم.
بعدش هم که زدی تو فارکس و...
اگه اون پولا رو از دست نمیدادی شاید الان وضع فرق میکرد نه؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
یادمه با چه ذوق و شوقی درباره گلدن صحبت میکردیم.چه تاپیکی داشت.بچه های قدیمی و با معرفت...
cry2.gif

از بچه های اون تاپیک فقط تو موندی یا حداقل فقط تو رو میبینم.
بعدش هم که زدی تو فارکس و...
اگه اون پولا رو از دست نمیدادی شاید الان وضع فرق میکرد نه؟
نه زیادم فرق نمیکرد :D
در هر حال فقیر بودم
help.gif

ولی دورانی بودا
چه برنامه ریزی ای کرده بودم
طبق اون برنامه ریزی الان کره ماه باید مال من میبود
نامردا حق منو خوردن
24.gif

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
نه زیادم فرق نمیکرد :D
در هر حال فقیر بودم
help.gif

ولی دورانی بودا
چه برنامه ریزی ای کرده بودم
طبق اون برنامه ریزی الان کره ماه باید مال من میبود
نامردا حق منو خوردن
24.gif
آره.کی فکرشو میکرد گلدن هم یه روزی اسکم بشه.اینقدر بهش اعتماد داشتیم که فکرش رو هم نمیکردیم ولی بالاخره اون اتفاقی که نباید میفتاد افتاد...
من هم کلی برنامه ریخته بودم و جدول زمانبندی و میزان سرمایه گذاری و ...
اگه نمیرفت الان خفن مایه دار شده بودیم...:D
loudlaff.gif

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
آره.کی فکرشو میکرد گلدن هم یه روزی اسکم بشه.اینقدر بهش اعتماد داشتیم که فکرش رو هم نمیکردیم ولی بالاخره اون اتفاقی که نباید میفتاد افتاد...
من هم کلی برنامه ریخته بودم و جدول زمانبندی و میزان سرمایه گذاری و ...
اگه نمیرفت الان خفن مایه دار شده بودیم...:D
loudlaff.gif
عیب نداره
ولی راستشو بخوای من خوشحال شدم که تو گلدن اون ضرر رو دادم
باعث شد از خط این مسخره بازیا بیام بیرون
و برم دنبال راه درستش

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
عیب نداره
ولی راستشو بخوای من خوشحال شدم که تو گلدن اون ضرر رو دادم
باعث شد از خط این مسخره بازیا بیام بیرون
و برم دنبال راه درستش
حالا راه درستش چیه؟!!

alireza_123

Registered User
لایک‌ها
10
خب بد نیست در جواب دوستان ترجمه پیام مدیر مالی شرکت رو به مناسبت آغاز سومین سال کاریش که تقریبن 2 هفته پیش داد براتون بذارم . تصمیم با خودتون.

--------------------------------------------------------------------------------

پیام مدیر اجرایی درآغاز سومین سال کاری 2007
درود و تبریک SwissCash به همه سرمایه گذاران، برنامه ریزان مالی، مشاوران و مدیران منطقه ای.
سال 2006 سال بسیار خوبی برایSwissCash بود. همه استراتژیهای سرمایه گذاری که به وسیله تیم های سرمایه گذاری ما به اجرا گذاشته شد نتایج بسیار عالی و مثبت داشته اند. تعداد سرمایه گذاران ما به صد ها هزار تن و در بیش از صد کشور دنیا رسیده است. من رضایت کامل دارم زیرا نه تنها ما به همه هدفهای اصلی خود رسیده ایم بلکه از برنامه پیش بینی شده برای آینده نیز جلو هستیم. بر طبق اطلاع من، شما سرمایه گذاران این شرکت، که نمایندگان شرکت نیز هستید بازده بسیار عالی درسال 2006 دریافت کرده اید و این امر مایه مسرت بسیار زیاد من است.

در حین جمع آوری اطلاعات از رؤسای سازمانها و مدیران منطقه ای خود در طول سال افکار جالبی به ذهن من خطور کرده است. میخواهم "فرمانهای متناقض" دکتر کنت ام کیت ( Dr Kent M Keith) را با شما در میان بگذارم زیرا اکنون بهترین موقع برای بررسی، تجدید نظر، تجدید گروهی و تجدید برنامه برای سالی که در پیش داریم میباشد. در ظرف 40 سال گذشته این دستورالعمل ها الهام بخش بسباری از مردم دنیا که از آن استفاده کرده اند بوده و امیدوارم شما نیز آنها را بدقت بخوانید زیرا امکان دارد که اثر بسیار عمیقی در زندگی شخصی و همچنین در حرفه شما که امور مالی با SwissCashاست داشته باشد.

1- مردم، بی منطق، بی خرد، و خودخواه هستند. با وصف این با آنها مهربان باشید.

ما هر روز از سرمایه گذاران درخواستهای مختلف دریافت میکنیم؛ میخواهند گزارشهای مالی و یا همه جواز های تجارتی ما را ببینند؛ میخواهند حساب سود و ضرر شرکت مان را؛ پرونده سرمایه گذاری هایمان را؛ صورت جلسه هیئت مدیره مان را به آنها بدهیم؛ برای آنها برنامه های نمایشی سیار ارائه کنیم؛ برای آنها تبلیغات در رسانه ها ترتیب دهیم؛ یا میخواهند با من ملاقات و از مراکز ما در سرتاسر دنیا دیدن کنند. میخواهند اطلاعات تبلیغاتی را خودشان فراهم کنند، از وب سایت خود برای تبلیغ و ترویج SwissCashاستفاده کنند، برنامه ای در میان برنامه های SwissCashتولید کنند، و همه گونه تصمیمات غیر منطقی، ناعاقلانه و خودخواهانه که فقط به سود آنها اما باعث بدنامی و عواقب بدی برای شرکت و سایر سرمایه گذاران میشود بگیرند. با وصف این ما سعی میکنیم تا سر حد امکان با آنها همکاری کنیم، به آنها در فهمیدن کمک کنیم وهمه را یکسان عزیز بداریم، زیرا میدانیم که سرمایه گذاران ما همه دارای سوابق فرهنگی مختلفی هستند.

من یقین دارم که ظرف چند روز گذشته از شما در مورد ایمنی و محفوظ بودن سرمایه گزاری در SwissCashسئوالی شده است. آیا شرکت ماه آینده میبندد؟ آیا میتوانید لطفا نرخ تبدیل کمتری برای معامله های الکترونیکی به من بدهید؟ آیا میتوانید برنامه وابسته SwissCashخود را به من برگردانید؟ شما کاملا سر در گم شدید. من دلیلش را میفهمم، زیرا شما در ظرف پنج ماه گذشته سود خود را سر موعد دریافت کرده اید. شما شخصا پنج نفر را میشناسید که بیش از یک میلیون دلار آمریکایی در SwissCashبدست آورده اند. و این درخواست ها که از شما میشود بر خلاف قوانین و شرایط شرکت است. صبور باشید. لطفا به این اشخاص روی خوش نشان دهید. برای آنها با منطق توضیح دهید و بهترین راه حل را در اختیارشان بگذارید. اگرفایده ای نداشت وقت خود را بیش از این هدر نکنید، نفر بعدی منتظر است.

2- اگرنیکی کنید شما را به داشتن انگیزه پنهانی خودخواهی متهم میکنند. با وصف این نیکی کنید.

بسیاری از گروه ها و اشخاص بی وجدان٬ SwissCashو ذخیره دوجانبه سویسی ( Swiss Mutual Fund) را به حقه بازی، کلاهبرداری، عملیات بدون جواز، وعملیات به قصد بالا کشیدن پول مردم، متهم کرده اند، و همه این اتهامات به دلیل سود بسیار زیادی است که ما پرداخت میکنیم. با وصف این ما به توسعه هر چه بیشتر و روز افزون تجارت خود ادامه میدهیم و باعث حسادت روزافزون آنها که در دایره ما نیستند میشویم. صحیح است، ما کماکان سودی بیشتر از سود سرمایه گذاری های معمولی میپردازیم، زیرا تعهد ما اینست که بهترین بازده را به سرمایه گذاران خود بپردازیم.

ممکن است که شما، با بهترین نیات، مشتاق باشید که SwissCashرا با بهترین دوستان و بستگان خود در میان بگذارید. آنها با سوء ظن به شما نگاه میکنند مثل اینکه شما میخواهید پول آنها را از دستشان درآورید. نترسید و شوکه نشوید. با ارائه این سکوی مالی شگفت انگیز به کسانی که برای وقت و کمک شما ارزش قائلند پیشروی کنید.

3- اگر موفق باشید، دوستان دروغین و دشمنان واقعی بدست خواهید آورد. با وصف این به دنبال موفقیت باشید.

امروزه توانایی مالی شما از آنچه 6 ماه یا 12 ماه و یا 20 ماه پیش داشتید بیشتر است. متوجه میشوید که بسیار کسانی سعی میکنند بهترین دوست شما یا شریک جدید تجارتی شما باشند، در اداره ثروت تازه بدست آورده شما را کمک کنند، و سایر موارد از این قبیل. این امر طبیعی است. طبیعت بشر خواستار نزدیک بودن به افراد ثروتمند و مشهور میباشد. در عین حال چندین دشمن که به موفقیت شما حسودی میکنند بدست می آورید. مردم از شما بدگویی میکنند؛ آرزوی به هم خوردن معاملات شما را دارند. با وصف این شما موفق هستید. من از شما میخواهم به این نفوذ های منفی ترتیب اثر ندهید؛ به توسعه خود ادامه دهید و افکار خود را در توانایی خود که منجر به دستیابی به اهداف مالی شما با SwissCashمیشود متمرکز کنید.

اما در باره شرکت، SwissCashدر ظرف دو سال گذشته کارآیایی بسیارخوبی داشته است. دشمنان ما هرروزه متخصصان دزدی کامپیوتری را بکار میگیرند که به سایت ما دسترسی پیدا کنند. ما "شبه SwissCash" در سرتاسر دنیا داریم که بدون مجوز کارمیکنند و سعی دارند عملیاتشان را به عنوان وابسته ما ارائه کنند. اشخاصی هستند که برای بی اعتبار کردن ما مرتب در اینترنت و سایر رسانه های گروهی دروغ پخش میکنند. ما جوابی به آنها نمیدهیم، و کماکان به موفقیت خود ادامه میدهیم. چرچیل هم بدگو زیاد داشت. پلی استیشن 3 سونی هم همینطور. میکروسوفت دشمن زیاد دارد و نرم افزارش نیز پر از روزنه است. با وصف این همه این اشخاص موفق بوده و هستند. ما نیزشواهد موفقیت خود را در نتایج خود میدانیم و دفاع از کارآیی مان را به عهده سرمایه گذ اران خود محول میکنیم.

4- کار نیکی که امروز انجام میدهید فردا از یاد رفته است. با وصف این نیکی کنید.

تعدادی از مشاوران مالی SwissCashمولتی میلیونر شده اند و هدف و دید اصلی SwissCashرا فراموش کرده اند. تعدادی از آنان به شرکت پشت کرده و به خاطر منافع شخصی خود، شرکت را مورد حمله قرار داده اند. تعدادی نیزبه حمله شخصی برعلیه ***** و شخصیت "اشخاص بالا تر از خود" پرداخته اند. این اعمال هرگز نتوانسته و نباید مانع همکاری به نحو احسن ما، وشما، با یکدیگر شود. ما هرروزدر امور مالی یک پله از روز قبل جلوتر هستیم. ما به شما هیچ شکایتی نمیکنیم که تیم های ما چقدر خسته میشوند و چقدر تا دیروقت کار میکنند که شما بتوانید 7/98 درصد (حد متوسط در 365 روز گذشته) وقت اضافی برای سایت مالی خود آنلاین داشته باشید و بتوانید بازده عالی برای برتامه های خود؛ برنامه سرمایه گذاری (SIP) ، برتامه وابسته (SAP) ، برنامه درآمدی (SRP ) ، برنامه مالی (SFP) ، و پدیده ذخیره بازارسهام (EMF) ، دریافت کنید. SwissCashهرگز از نیکی کردن و حمایت از سرمایه گذاران حقیقی اش کوتاهی نکرده است. به جای هدرکردن انرژی برای جلوه دادن دستاوردهای خود، SwissCashو ذخیره دوجانبه سویس ( Swiss Mutual Fund ) ترجیح میدهند وقت خود را متمرکز تبریک به سرمایه گذاران که در رساندن شرکت به سطح عالی کنونی اش سهم بسزایی داشته اند، بنمایند.

5- درستکاری و روراست بودن شما را آسیب پذیر میکند. با وصف این درستکار و روراست باشید.

ما حقیقت را به سرمایه گذارانمان میگوییم. آیا SwissCash گاه بگاه مشکلات و مسائلی دارد؟ البته. وقتی ما در سیستم ایمنی وب سایت خود مشکلی داریم آنرا پیدا کرده و حل میکنیم. ما برنامه هایی بکار برده ایم که سیستم ما را ترفیع دهد وامنیت آنرا زیادتر کند، اما این دلیل نمیشود که هرگز مشکلی نخواهیم داشت. از اول دسامبر 2006 ما دیگر ورود انتقال مخابره ای ( Iincoming Wire Transfer ) را از سرمایه گذاران جهانی که نمیتوانند اجرای اکید قانون CYK (مشتری خود را بشناسید) را تضمین کنند، از طریق تریبون جاری آنلاین قبول نمیکنیم. ما پیش بینی این را کردیم که ممکن است با قانونگذاران بعضی از کشورها مشکلی داشته باشیم و این برای ما قابل قبول نیست. مااز طریق به راه انداختن یک سیستم معامله جهانی یک راه حل دراز مدت پیدا کرده ایم، اما مدتی طول میکشد تا آنرا میزان کرده و کاربردش را روان و آسان کنیم. این امر باعث شده که در مورد جمع وجورکردن SwissCash شایعاتی پخش شود که غیر منتظره هم نبود، اما به هیچوجه حقیقت ندارد. ما اول از همه مشکلات خود را آشکار کرده ایم، و در عین حال راه حلهای عملی برای پنج تا ده سال آینده را نیز ارائه داده ایم. شما سرمایه گذاران با تجربه و عاقل به محض شنیدن مشکلات از خود ما عکس العمل عجولانه نشان نمیدهید؛ بلکه از روی راه حل و نتیجه آن قضاوت میکنید.
من با کمال افتخارتایید میکنم که SwissCash تا ریال آخرهمه سرمایه گذاران را به آنها پرداخت کرده است. البته گاهی بدلیل اشتباهات معمول و یا شرایط غیر قابل اجتناب مشکلاتی پیش می آید. بهای درستکاری و روراست بودن اینستکه ما ممکن است از نظر دیگران، و حتی گاهی در نظر سرمایه گذاران جدید خود، آسیب پذیرباشیم. با وصف این ما ترجیح میدهیم درستکار و روراست باشیم. شرکت ما هرگز سیاست فریب دادن سرمایه گذارانمان را نداشته، در عوض ما نیز از سرمایه گذاران خود انتظار همین درستکاری و روراستی را داریم. در حال حاضر- سرمایه گذاری ها با سرعت زیاد توسعه پیدا کرده است!
6- بزرگترین مردان و زنان با برترین ایده ها ممکن است بوسیله کوجکترین مردان و زنان با بدترین ایده ها از بین بروند. با وصف این ایده برتر داشته باشید.
بسیاری از مشاورین مالی دنیا عقیده دارند که غیر ممکن است ما بتوانیم یک چهارچوب مالی جهانی را برقرار نگهداریم که 300% بازده به برنامه سرمایه گذاری (SIP) ما تا 6 ماه، سپس 8 ماه، سپس 12 ماه، سپس 15 ماه میپردازد؛ در حقیقت پس از 20 ماه ما هنوز به قوت خود و حتی قویتر پابرجاهستیم. بعضی ها برای خود حد نساب زمانی برای جمع و جور کردن یا بستن شرکت ما گذاشته اند، زیرا بر طبق سرمایه گذاری کنونی خودشان چنین بازدهی غیر ممکن است، اما این مدت زمان های ابداع شده بارها و بارها تمدید شده اند. به نظر من با خیال راحت شرط بندی کنید که باز هم تمدید خواهند شد! بجای قبول کردن شکست، منتقدین اکنون می گویند که ما در سال آینده به دلیل توسعه جهانی نمیتوانیم مخارج خود را پایین نگهداریم و کارآیایی سرمایه گذاری هایمان به ثبوت 20 ماه گذشته نخواهد بود، پیش بینی می کنند که در آینده ما چنین بازده بالایی پرداخت نخواهیم کرد. اما ما همچنان ایده های بزرگ و برتر داریم، بخصوص پس از ارائه پدیده ذخیره بازارسهام (EMF) در دسامبر 2006.
من این را خوانده ام که به عقیده بعضی ها ارائه پدیده ذخیره بازارسهام (EMF) نشانه احتیاج بسیار زیاد شرکت به سرمایه جدید است، اما آنها که از سال 2005 با ما بوده اند میدانند که این برنامه ازهنگام نطق آخر سال 2005 من در کار بوده است. تنها دردسامبر2006، پدیده ذخیره بازارسهام (EMF) در حد متوسط 25% ترقی کرده است. باز هم منتقدین میگویند که این خارق العاده است و غیر ممکن است که ظرف چند ماه آینده به اینصورت بماند. همچنین، چند تن از سرمایه گذاران کوتاه مدت با رضایت کامل از چنین سود سرشاردر ظرف چند هفته، همه اوراق بهادار خود را فروختند، اما اجازه بدهید من یادآوری کنم که ایده برتر و بزرگ داشته باشید. این شما هستید که با داشتن ایده برتر، در دست "کوچکترین مردان و زنان" مهدوم نخواهید شد، و بیشترین ثروت را در SwissCash بدست خواهید آورد!
بخاطر دارید اولین بار که راجع به SwissCash شنیدید و این موقعیت سرمایه گذاری را با دوستان یا همسر خود که در مورد سرمایه گذاری و بازار سهام های بین المللی از شما واردتر بودند در میان گذاشتید؟ همه فکر میکردند شما دیوانه اید؛ عقیده داشتند که این شرکت ظرف چند ماه بسته خواهد شد و پول همه را حیف و میل خواهد کرد، زیرا تجربه بدی از این سرمایه گذاریهای خارجی داشتند. اما شما ادامه دادید، زیرا شما ایده بزرگ و برتر داشتید. شما باید از ابنکه در وهله اول ایده برتر داشتید به خود افتخار کنید. من به شما تبریک میگویم زیرا اگر این ایده برتر نبود، اکنون این اخبار را نمیخواندید، و سال 2007 را با اوضاع مالی بهتر از 2005 یا 2006 شروع نمیکردید. انیشتن دیوانه بود. نیوتن دیوانه بود. داروین دیوانه بود. ارویل و ویلبر رایت دیوانه بودند. همه آنها اکنون در بهشت میخندند. بنا بر این همچنان ایده برتر و رویای خود را در سر داشته باشید.

7- مردم همیشه طرفدار زیردستان اما پیرو صدرنشینان هستند. با وصف این به نفع معدود زیردستان بجنگید.
مردم معتقدند که اگرآمار ذخیره دوجانبه سویس ( Swiss Mutual Fund) درست باشد، مدتها پیش باید در لیست شرکت های عمومی قرار میگرفت، همچنین باید واضحترو دسترسی عموم به آن آسانتر باشد. من میخواهم بپرسم که آیا شما میدانید که ده تا از پر سود ترین سازمانهای مالی دنیا خصوصی و درحوزه قضایی خارج از کشور میباشند و هیچکدام از مجله ها و ژورنالهای مالی آنها را نمیشناسند؟ آنها سرمایه گذاری، عملیات، و پرونده های خود را در حد امکان از معرض خبری دور نگهمیدارند. استراتژی سرمایه گذاری مخصوص خود دارند و به اداره کردن بیلیون ها دلار برای ثروتمندترین اشخاص دنیا کمک میکنند.
مردم همیشه پیرو اشخاص در صدر هستند زیرا جرات نمیکنند ریسک کنند؛ ترجیح میدهند همه چیز راکد بماند، همانطورکه بیست سال پیش در کلاسهای امور مالی تدریس میشد، و همانکه هرروزه در روزنامه ها و مجلات امور مالی میخوانند. آنها سود مطمئن را ترجیح میدهند، یک بازده قابل پیش بینی بر طبق پارامترهای اصلی و قراردادی، مستند، و ثبت شده. نظر ما این است که اگر شما با این سود راحت تر هستید به همین نحو ادامه دهید. SwissCash برای کسانی است که بازده دیگری برای سرمایه خود میخواهند. SwissCash برای کسانی است که حاضرند به خاطر سود بیشتر ریسک کنند. در حقیقت اکنون SwissCash هم برنامه با سود ثابت دارد و هم با سود متغیر. با وصف این SwissCash برای همه مناسب نیست. SwissCash برای کسانی است که عقیده دارند ومیخواهند برای زیردستان تلاش کنند، برای آنها که ازهم اکنون تغییر روال سرمایه گذاری جهانی را در آینده میبینند.
مشاور شخصی امور مالی شما به شما توصیه میکند که در برنامه های پایه دار، برنامه های دوجانبه، ذخیره های بیمه بازنشستگی، مستغلات، و اوراق بهادارکه در دست سازمانهای درجه یک امور مالی است، سرمایه گذاری کنید. اگر شما هم اکنون در این برنامه ها سرمایه گذاری کرده اید من به شما تبریک میگویم زیرا این ها سرمایه گذاری های بسیار خوبی هستند. باور کنید، قلبا میگویم. اما شما سرمایه گذاری بهتری در SwissCash کرده اید زیرا به خود اطمینان داشتید و این خود حقیقت غیر قابل انکار است. از اطمینان شما به خودم و SwissCash متشکرم. از اینکه به جای پیروی از صدرنشینان، شانسی هم به زیردستان داده اید متشکرم. فراموش نکنید که داستان موفقیت خود را با دیگران نیز در میان بگذارید.
8- ممکن است آنچه که در طول سالها ساخته اید یکشبه خراب شود. با وصف این به ساختن ادامه دهید.
اجازه بدهید یک داستان برای شما بگویم. ذخیره دوجانبه سویس ( Swiss Mutual Fund) هیچ تضمینی برای موفقیت SwissCash ، برنامه مالی جهانی که ما در سال 2003 برنامه ریزی آنرا شروع کردیم نداشت. من شخصا وقتی در سال 2004 به سمت مدیر کل امور مالی منصوب شدم به هیچوجه تصور نمیکردم که SwissCash به این وسعت و سرعت در نواحی مختلف رشد کند. اگر این پروژه به بدترین نحو شکست میخورد ذخیره دوجانبه سویس ( Swiss Mutual Fund) ممکن بود صدها میلیون دلار از دست بدهد. مسائل زیادی باید بررسی میشد، مشکلات بسیاری باید حل میشد و پشتوانه مالی زیادی برای شروع SwissCash لازم بود و هنوز هم برای حفظ آن لازم است. برای من خیلی جالب است که درتبادل نظر اشخاص بی اطلاع یا در بلاگ و یا در مطبوعات محلی میخوانم که SwissCash فقط یک نقشه ساده هرمی با تسهیلات سرمایه گذاری اینترنتی است. در حقیقت مرا خوشحال میکند؛ زیرا نشان میدهد که در ظاهر همه چیز ساده به نظر می آید! اگر ما تمامی این برنامه مالی را پایه بندی بسیار عالی نکرده بودیم و پول بسیار زیادی صرف مشکلات فراوان و اصلی نکرده بودیم، SwissCash به اینجا نرسیده بود و شاید هرگز براه نمیفتاد.
اما با همه بی اطمینانی ها ما به ساختن ادامه دادیم. و تیم ما فقط نمیسازد؛ بلکه ما یکی از موفق ترین سکوهای امور مالی آنلاین معاصر را ساخته ایم. اگر این شرکت ریسک نمیکرد، اگر این تیم به ساختن دست نمیزد، به چنین روزی نمیرسیدیم. اما به خاطر تعهد و بصیرت ما، هنوز داریم این تسهیلات مالی را با شما میسازیم، قوی تر از همیشه!
بسیار کسانی هستند که شما را از سرمایه گذاری و ادامه ساختن رویای مالی خود با SwissCash منع و دلسرد میکنند زیرا به عقیده آنها و بر طبق تجربه گذشته و تخصص کنونی خود، رویای شما نیز ممکن است بر باد رود. میخواهم از شما بپرسم که آنها از SwissCash چه میدانند و شما از SwissCash چه میدانید؟ از خود، نه از کس دیگر، بپرسید. SwissCash یک چهارچوب عظیم مالی آنلاین میباشد. چهارچوب به این عظمت وقت زیادی برای برنامه ریزی و پول زیادی برای ساختن و اداره کردن لازم دارد و یکشبه از هم نمیپاشد. اگر انسان با دید ترس به دنیا بنگرد همواره در ترس بسر خواهد برد، یا ترس از آزمایش کردن و شکست خوردن است، یا ترس از آزمایش نکردن. اگر پای انتخاب باشد من دومی را انتخاب میکنم. نکته اصلی من اینستکه در هر حال بسازید. و نه فقط بسازید، بلکه یک شبکه محکم مالی در SwissCash بسازید زیرا این آینده مالی شماست – آنرا با اعتماد و افتخار بسازید!
9- مردم ممکن است واقعا محتاج کمک شما باشند اما اگر سعی کنید به آنها کمک کنید ممکن است به شما حمله کنند. با وصف این کمک کنید.
دهها، صدها و هزارها تن از سرمایه گذاران اوضاع مالی بهتری دارند و هزاران نفر با SwissCash میلیونرشده اند، اما ممکن است هنوز با ما به خاطر کمک کافی به آنها نکردن مشکلی داشته باشند. برای اینکه ما زیر بار آنها نرفتیم. برای اینکه به عقاید و پیشنهادات آنها ترتیب اثر ندادیم. برای اینکه وسایل و تسهیلات کافی برای میلیونر شدن آنی آنها فراهم نکردیم. برای اینکه برنامه قابل عرضه به بازار برای آنها آماده نکردیم. برای اینکه پولی که باید ارسال میکردند بسرعت پردازش نکردیم. برای آنکه به آنها بیشتر پول نپرداختیم. برای اینکه ایمیل آنان را بلافاصله جواب ندادیم. برای اینکه به تلفنشان جواب ندادیم. برای اینکه مدیران منطقه ای ما به انها کمک کافی نکرده اند. با وصف این ما هرگز از کمک به کسانی که میخواهند به خود کمک کنند دریغ نکرده ایم. ما هنوز به همان سرعت که دلخواه ما و برطبق برنامه ریزی خودمان است پیش میرویم، با اطمینان به اینکه آنچه به نفع شرکت ماست به نفع سرمایه گذاران ما نیز میباشد.
اگر این شرکت بر طبق خواسته ها و نظرات همه سرمایه گذارانش اداره میشد، از آنجا که سرمایه گذاران دارای صد ها فرهنگ مختلف هستند، من به شما توصیه میکردم که بلافاصله SwissCash را ترک کنید! ما مردم را به نحواحسن از دید خودمان کمک میکنیم و از شما نیزهمین انتظار را داریم.
10- اگر بهترین تلاش خود را به دنیا عرضه کنید باز هم تودهنی میخورید. با این وصف بهترین تلاش خود را عرضه کنید.
خواهش میکنم کماکان SwissCash را با همه در میان بگذارید. هم به کسانی که میشناسید و هم به کسانی که هنوز نمیشناسید کمک کنید. همیشه شخصی پیدا میشود که از شما خوشش نمی آید. از شما خوشش نمی آید زیرا شما ثروتمند هستید، زیرا شما خیلی زودتر سرمایه گذاری کرده اید، زیرا شما سخت تر کار میکنید و زیرا شما فعالانه تبلیغ SwissCash را میکنید. هیچکس بی عیب نیست، از جمله من و شما؛ در هرصورت بهترین تلاش خود را بکنید. دنیا نیز در عوض به شما نیکی خواهد کرد. من هرگز کسی را ملاقات نکرده ام که بهترین تلاش خود را کرده اما به هر چه دست زده شکست خورده است. چنین چیزی ممکن نیست.
در ظرف تقریبا دو سال حضور ما در بازار جهانی، ما کاملا درک کرده ایم که هرکاری بکنیم، هر چه بگوییم، هر چه بیشتر و سریعتر بپردازیم، به هر سختی تلاش کنیم، به هر خوبی برنامه ریزی کنیم، زندگی هرگز بی عیب نیست. ما هرگزشرکت صد در صد مناسب برای همه نخواهیم بود. ما همیشه مسائل جدیدی خواهیم داشت، زیرا دنیا متغیر است. در بعضی از مناطق، دنیا روز بروز یکپارچه تر میشود، اماهمزمان در مناطق دیگر مرز ها و دیوار های جدید به وجود می آید. ما هر گز نمیتوانیم همه اشخاص را به دلیل اینکه SwissCash یک چهارچوب عظیم مالی جهانی است راضی کنیم. با همه اینها، ما تعهد میکنیم که بهترین تلاش خود را به دنیا عرضه کنیم.
سال گذشته من به شما قول دادم که 2006 سال ترقی SwissCashخواهد بود، وحرفم کاملا درست بود. من همچنین قول یک فرآورده مالی جدید برای SwissCash تا سا ل 2007 دادم ودر دسامبر 2006 پدیده ذخیره بازارسهام (EMF ) شروع به کار کرد. من قول دادم که هریک از شما که در اول دسامبر لا اقل 10000 سهم در پدیده ذخیره بازارسهام (EMF ) نداشته باشید پشیمان خواهید شد، و تا این زمان این حرفم نیز درست بود. بسیاری منتظر خرید سهام درپدیده ذخیره بازارسهام (EMF ) هستند. من اکنون به شما قول میدهم که پدیده ذخیره بازارسهام (EMF ) پروژه مالی حتی بزرگتر از برنامه سرمایه گذاری (SIP) خواهد بود و سال 2007 شاهد آن است.
در آخرین جلسه من با تیم های مدیریت SwissCash و ذخیره دوجانبه سویسی ( Swiss Mutual Fund) قبل از کریسمس، ما دستیابی به سه هدف بسیار مهم را برای سال 2007 شناسایی کردیم:
1. ادامه تکامل SwissCash به عنوان یک مارک جهانی؛
2. چند گونگی کردن سکوی مالی SwissCash با تولید چندین فرآورده مالی جدید؛ و
3. توسعه راه حلهای پرداختی SwissCash که از عهده همه نیازهای مردم از مناطق و طبقات مختلف برآید.
با من همراهی کنید، این تیم را حمایت کنید تا SwissCash را بی رقیب نماییم. به امید آنکه همه تصمیمات سال نو شما اجرا شود. به خاطر داشته باشید که میتوانید با SwissCash خانواده ای سالم، ثروتمند و دارای آینده موفق، بسازید. همواره با افتخار، سربلندی و درستکاری پیش بروید.
من بار دیگر، از یکایک شما برای حمایت و فهم شما در سال 2006 تشکر میکنم و به همه کسانی که هم گام با ما، با دید، هدف، و عزم مجدد وارد سا ل 2007 میشوند تبریک میگویم.
با فروتنی در خدمت شما، همیشه و در همه موارد،
مایکل مانسفیلد و همه تیم مدیریت SwissCash و ذخیره دوجانبه سویسی ( Swiss Mutual Fund)

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
خب بد نیست در جواب دوستان ترجمه پیام مدر مالی شرکت رو به مناسبت آغاز سومین سال کاریش که تقریبن 2 هفته پیش داد براتون بذارم . تصمیم با خودتون.
دوست عزیز گلدن و پاکس میکسم برای تولشون پیام زیاد میدادن
اوووه پاکس میکس که قرابود برای سال 2007 بپیونده با سازمان نمیدونم چیچی
یه سری تقدیر نامه و ... هم قاب کرده بودن زده بودن تو سایتشو
گلدن استار آدرس دفتر و شماره تلفن هم داشت
خلاصه اینکه من میدونم شما حرف کسی رو گوش نمیدی تا تجربه نکنی باورت نمیشه
امیدوارم اون موقعی که این سایت قصد بالا کشیدن پولارو میکنه شما پولی توش نداشته باشی
اینم بدون اگه ما اومدیم اینجا حرفی زدیم فقط برای خودت گفتیم که یه جوون ایرانی چرا باید گول اینارو بخوره و سرمایشو از دست بده
الکی که کاربر فعال درآمد اینترنتی نشدیم
حتما یه چیز میدونیم
خلاصه من شکی ندارم که روزی کلاهبرداری میکنه ولی بازم میگم امیدوارم اون روز شما توش سرمایه ای نداشته باشی
موفق باشی

h53067

Registered User
لایک‌ها
0
مگه ایگلد هنوز کار میکنه؟
30ifk3k_th.gif
براي ايگولد كه با *** مشكلي نداريم
ولي تا جايي كه من ميدونم اين سايتي كه ايشون معرفي كردن ايگولدي نيست واز سال 2005 كار ميكنه
و اين پلن 25% رو هم تازگيا گذاشته
به نظر من كه بزودي مثل گلدن استار اسكم ميكنه:f34r:
"يكي از بچه ها تحت تاثير اين تبليغات 10000 دلار تو اين سايت تو پلن قبليش گذاشته بود و ميخاست كه 20000 دلار هم در پلن جديد بذاره كه منصرفش كرديم!":p

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
براي ايگولد كه با *** مشكلي نداريم
ولي تا جايي كه من ميدونم اين سايتي كه ايشون معرفي كردن ايگولدي نيست واز سال 2005 كار ميكنه
و اين پلن 25% رو هم تازگيا گذاشته
به نظر من كه بزودي مثل گلدن استار اسكم ميكنه:f34r:
"يكي از بچه ها تحت تاثير اين تبليغات 10000 دلار تو اين سايت تو پلن قبليش گذاشته بود و ميخاست كه 20000 دلار هم در پلن جديد بذاره كه منصرفش كرديم!":p
کار خوبی کردی
چجوری از گلوشون میره پایین؟

h53067

Registered User
لایک‌ها
0
کار خوبی کردی
چجوری از گلوشون میره پایین؟

اينو نميدونم ولي بيشتر از اينا كسايي كه واسه اينا تبليغ ميكنن مقصر هستن همين دوست ما تو يه شركت تو تهران تو اين سايت عضو شده و اونقدر از اين سايت تعريف كردن وگفتن حتي چند تا بانك پولشون رو تضمين ميكنه طرف هم بيخبر از اصل جريان برده 10000 تا تو اين سايت گذاشته و تا حالا تقريبا به 20 درصد پولش رسيده:wacko:

alireza_123

Registered User
لایک‌ها
10
دوستان شرکت swisscash یک شرکت سرمایه گذاری هست که در زمینه های :

بزرگ تجاری و فاینانس در سراسر دنیا می باشد. از جمله بازارهای بورس سراسر دنیا، خریدهای عمده زمینهای کشاورزی با بازده بالا، خرید و فروش عمده املاک و مستقلات، شهرک سازی، سرویس های بروکری در بازار فارکس، حسابهای ویژه تراست و امنیتی در سویس فعالیت میکنه .

خود شرکت Swiss Mutual Fund یکی از قسمتهاش به عنوان بروکر کار میکنه که اگه بخواهید فارکس کار کنید میتونید با این بروکر که افتتاح مینیش حداقل 2000$ باشه کار کنید.محض اطلاع گفتم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا