برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

R3ND

Registered User
لایک‌ها
122
سلام علیکم
همه ی عطرها فقط همونایی هست که تو صفحه اول نوشتین ؟
مثلا از برند هایی مثل مارلی و آمواژ یا تام فورد چند مل اسانس دارین ؟ میشه اسماشونو بگین بی زحمت به همراه قیمت برای هر گرم ؟
با تشکر برادر

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87
سلام علیکم
همه ی عطرها فقط همونایی هست که تو صفحه اول نوشتین ؟
مثلا از برند هایی مثل مارلی و آمواژ یا تام فورد چند مل اسانس دارین ؟ میشه اسماشونو بگین بی زحمت به همراه قیمت برای هر گرم ؟
با تشکر برادر
هم کارهای آمواج رو ازشون گرفتم هم یه نمونه از مارلی (پگاسوس) که قیمت و کیفیتش عالی بود البته خودشون گفتند که کیفیت آمواج رفلکشنشون پایین هست ولی از نظر من که تست پخش و موندگاری گرفتم قابل قبول بود

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
هم کارهای آمواج رو ازشون گرفتم هم یه نمونه از مارلی (پگاسوس) که قیمت و کیفیتش عالی بود البته خودشون گفتند که کیفیت آمواج رفلکشنشون پایین هست ولی از نظر من که تست پخش و موندگاری گرفتم قابل قبول بود
رفلکشن رو در ترکیب با اینترلود بسیار خوب می بینم. هم چنین در کنار نرولی پورتوفینو .
به نظرم میاد نرولی دست عطرسازها رو خیلی باز میگذاره برای استفاده در کنار عطرای دیگه. میدونم که آرش در مورد دیورهوم اینتنس هم همین نظر رو داره

Mahdispn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
سلام
بله کیتی که در اون سایت ایارنی گذاشته شده همان برند آمریکایی 180 دلاری هست که می فرمایید.
من فعلا قصد تهییه اون کیت یا هر کیت دیگه ای رو از خارج ندارم و دارم اسانس های تولید داخل(سنتی و شرکتی) رو تست می کنم، تهییه کیت رو موکول کردم به مسافرت یا بعد از آن چون سفارش چنین اجناسی تا جایی که می دانم دردسر بسیار دارد.

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87
سلام
بله کیتی که در اون سایت ایارنی گذاشته شده همان برند آمریکایی 180 دلاری هست که می فرمایید.
من فعلا قصد تهییه اون کیت یا هر کیت دیگه ای رو از خارج ندارم و دارم اسانس های تولید داخل(سنتی و شرکتی) رو تست می کنم، تهییه کیت رو موکول کردم به مسافرت یا بعد از آن چون سفارش چنین اجناسی تا جایی که می دانم دردسر بسیار دارد.
برادر اين اسانس هاى سنتى و شركتى داخلى رو از كجا تهيه ميكنى؟راغب شدم امتحانشون كنم

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87
چند مورد آمواژ دارین ؟ و چند مورد مارلی ؟ قیمتا رو بگین لطفا
ايشون دنبال كارهاى خاص و نزديك به ادكلن هستند.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام
سلام؛
مهدی جان شبیه همون کیت خارجی ساختن؟ کیفیتها تو چه مایه ایه؟ یه عکس میتونی بندازی ازش؟ قیمت چنده؟ لطفا تا همینجا هر چی رو تجربه کردی بنویس برامون که همه منتظریم!

Mahdispn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
95
مجدد سلام
خبر های خوبی ندارم فعلا!
دو دسته عصاره رو تا الان تست کردم، دسته اول تصفیه شدند و بوی ندارند، حتی چند نوع روغن یاس مطمئن با قیمت بالا هم تست کردم که از عمد بی بو شده بودند، علت آن هم استفاده آن ها غیر از مصارف عطریست. یک سازنده به من گفت با این غلظت اگر بوی یاس در روغن رو نگیرند اصلا برای مصرف(حجم بالا برای ماساژ و نرم کنندگی پوست) قابل استفاده نیستند.
دسته دوم هم اسانس های هستند که برای بخور دادن تهییه شدند، بوی این دسته بسیار افراطی و غلیظ بود و شاید برای مصرف در عطرسازی خیلی مناسب نباشد.
اما چند مورد دیگر هم هست که باید تست کنم و خیلی امیدوارم به پیدا کردن چیزی درخور استاندارد های دوستان عطرباز.
در پناه خدا

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
باسلام آقا رضا @دل آهنگ سفارش ویژه دارم براتوون با کلی زحمت ، برادر 50 گرم نرولی پورتوفینیو خالص خالص براموون کنار بگذارید مثل همیشه عالی و خالص بدون هیچ فیکساتوری ، گری وتیور توون جون میده برای تکمیل هر عطر دیگه ای برای خرید بعد حتماباید تووی لیستم باشه ، آقا رضا تستر میخوام یاسمپل حداقل 1 تا 2 گرمی از وان میلیون اینتنس ، آکوادی جیو ، دلارتنا ، رالف لورن ، ایفوریا ، پگاسوس ، بوگارت ، رفلکشن ، و دو سه تا کاری که معتادشوون شدی منتظرم داداش قیمت و غیره اعلام شود

Last edited:

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
آقارضا @دل آهنگ این پشن و گرید آیریش شما زنهای فامیل رو دیوونه کرده ، به آبجیموون دادیم اینقدر دوستش داره که میگه رفیقاش خیلی طرفداراین بووش شدن ، از ترس اینکه مبادا از تک بودن و خاص بودن بیفته میگه خیلیها دنبال اسم این عطرا هستند آبجیموون میگه به دوستام اسماشوون رو نگفتم دارن حسودی میکنند میگه اینطوری لذتش بیشتره ، آقا رضا راستش دنبال. دو تاسمپل 1 تا 2 گرمی از گرید اونتوس البته تکش و بدون ترکیب با اس ایکس بلک و یکی هم سمپل از ویکیتووس

Last edited:

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
مجدد سلام
خبر های خوبی ندارم فعلا!
دو دسته عصاره رو تا الان تست کردم، دسته اول تصفیه شدند و بوی ندارند، حتی چند نوع روغن یاس مطمئن با قیمت بالا هم تست کردم که از عمد بی بو شده بودند، علت آن هم استفاده آن ها غیر از مصارف عطریست. یک سازنده به من گفت با این غلظت اگر بوی یاس در روغن رو نگیرند اصلا برای مصرف(حجم بالا برای ماساژ و نرم کنندگی پوست) قابل استفاده نیستند.
دسته دوم هم اسانس های هستند که برای بخور دادن تهییه شدند، بوی این دسته بسیار افراطی و غلیظ بود و شاید برای مصرف در عطرسازی خیلی مناسب نباشد.
اما چند مورد دیگر هم هست که باید تست کنم و خیلی امیدوارم به پیدا کردن چیزی درخور استاندارد های دوستان عطرباز.
در پناه خدا
******** آقا مهدی @Mahdispn سلام برادر جان منهم خیلی تووی اون مجموعه کیت 36 تایی آمریکایی ،که برای فروش گذاشتند فکر کنم امپریال پرفیوم بود مجموعشوون ، آقا دو سه تا از روغنها و کدهای اوون مجموعه رو بنظرم جالب اوومد ، بد نیست یه امتحان روشون داشته باشی چون میدونم شامه شما زمان میخواد تا نظر نهاییش رو بده که دقیقا نظرتوون هموونی هست که باید باشه ، پیشنهادم اون 2 یا 3 روغن. بادام سوخته و چوب و خاک و خزه بلوط و بهار نارنجه ، یدونه هم دود و سبزی درختان و چوب جنگلی هم تووی مجموعشوون فکرکنم بود متاسفانه کدهاشوون الان یادم نیست

Last edited:

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
آقارضا @دل آهنگ دقیقا نت اول توسکان لدر رو با نت اول رفلکشن ارزیابی کنید ببینید شامتوون چی ارزیابی میکنه از چرم و زعفران دو تا کار ؟ کدوم زعفران و چرمش تازه تر و دلپذیر تر هست ؟ قدرت پخش و موندگاری کدوم سرتره ؟ تست پخش و موندگاری اگه ازشوون دارید ممنون میشویم اگه ارائه بدهید

Last edited:

bghgtc

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
87
آقارضا @دل آهنگ دقیقا نت اول توسکان لدر رو با نت اول رفلکشن ارزیابی کنید ببینید شامتوون چی ارزیابی میکنه از چرم و زعفران دو تا کار ؟ کدوم زعفران و چرمش تازه تر و دلپذیر تر هست ؟ قدرت پخش و موندگاری کدوم سرتره ؟ تست پخش و موندگاری اگه ازشوون دارید ممنون میشویم اگه ارائه بدهید
وقت بخير
دوست خوبم تا جايى كه حافظه ياريم ميكنه رفلكشن هيچ بوى چرم و زعفرونى توش نداره
ولى تركيبشون با هم خيلى عالى ميشه

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
یاوه گویی موقوف!
خط مشی من همیشه دوری جستن از حاشیه ها و صرفا بررسی عطرها بوده در اینجا
...بازارچه عطر انجمن P.T حسن مهمی که داره اینه که همه به همدیگه دسترسی دارن و همه از نظرات هم مطلع میشن. بابک یا دیگر دوستان؛ به عنوان خریدار امکان داره از هر فروشگاهی خرید کنن و خیلی عادیه که در خصوص خریدهاشون مقایسه کنن و کامنت بنویسن. در خصوص کامنت منتشر شده؛ ایشون چند جا با لطف و محبت و بزرگواری از من و عطرهام (مشخصا از گری وتیور و نرولی پورتوفینوی بنده که در مقایسه با بالاترین گری وتیور همکار عبارت "فاصله در حد سال نوری" و "قیاس برکه و اقیانوس" استفاده شده) یاد کرده و به صورت کلی اختلاف عطرهایی که از ایشون گرفته با عطرهای منو در حد "از زیر زمین تا بیرون کهکشان راه شیری" دیده.
از بابک جان سپاسگزارم . باقی موارد در کامنت ایشون مربوط به خود بابک و شخص فروشنده میشه ؛ اما اگه کسی نظر منو بخواد در این مورد بدونه؛ راه حلی که بابک در آخر کامنت (عکس شماره 4) داده؛ به نظرم راه حل مناسبی برای موضوعه.

با درود خدمت تمامی دوستان؛
لطفا اجازه بفرمایید تاپیک به روال عادی خود برگردد و اگر هم به واسطه قفل بودن تاپیک همکاری که از ایشان شکایت دارید؛ امکان ثبت نظرتان وجود ندارد؛ موضوع را با مدیریت محترم انجمن طرح کنید. متاسفانه در این خصوص کاری از بنده ساخته نیست جز ابراز همدردی.
بنده امکانی برای حذف و یا ویرایش پست دوستان ندارم ؛ لذا درخواست می کنم صرفا در خصوص عطر مطلب بنویسید .

ارادتمند شما؛
رضا
با پوزش از خوانندگان محترم و اعضای پاتوق بخاطر لحن یادداشت.
تو بازار ما نخ فروشها؛ رویه ای هست که (درست یا غلط شو کار ندارم) باربرها و نخ فروشها هیچ سلام و علیکی بین شون رد و بدل نمیشه. هم باربرها حریم خودشون رو می شناسن (و فقط با افرادی در حد و اندازه خودشون صحبت می کنن) هم نخ فروشها.
این دفعه اول و آخریه که کلاسم رو ندیده می گیرم و بهت جواب میدم.
تاپیکت رو قفل می کنی و نظرات مشتریهاتو حذف می کنی بجای جواب دادن؛ بندگان خدا میان اینجا نظرشون رو می نویسن؛ بعد میگی از من خط می گیرن؟ آقایان مخدومی و بابک عزیز؛ نه بچه کوچولو هستن که فریب بخورن؛ نه قراره در ازای نظراتشون صله بگیرن از من!
آقای مخدومی تحویل بگیر برادر! شما الان شدی نیو یوزر! خوبه هنوز دهها پستت در سابقه تاپیک همکار وجود داره؛ که با یک سرچ ساده نام کاربری سابقت "فردید" ؛ همش در دسترسه. بابک هم که از سال 2008 عضو انجمنه و خود جنابعالی در امتیاز بازارچه براش نوشتی ایشون از دوستان و همکاران عزیزتون هستن!
هر مطلبی هر جا نوشتن؛ با هر کس صحبت کردن؛ هر تصمیمی که داشتن و دارن به خودشون مربوطه و به عنوان افرادی عاقل و بالغ اختیار خودشون رو دارن. من فقط مسئولیت نوشته های خودم رو به عهده دارم.
عزیزان پاتوق؛ مجدد درخواست می کنم غیر از بررسی عطرها مطلب دیگه ای اینجا ننویسین ؛ این یک پست رو هم از طرف من نادیده بگیرین.
متشکرم.

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
وقت بخير
دوست خوبم تا جايى كه حافظه ياريم ميكنه رفلكشن هيچ بوى چرم و زعفرونى توش نداره
ولى تركيبشون با هم خيلى عالى ميشه
******* آقارضا @دل آهنگ معذرت اشتباه شد. منظورم اسپایس بمب بود

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
صفحات تایپیک رو مرور میکردم متوجه شدم در خصوص توسکان لدر و پورتوفینیو آقا رضا. یک مقدار کم لطفی شده. بیشتر باید ازشوون تعریف می شد و امتیاز بالا به این دوکار واقعا جا داره ، من که مجنون توسکان لدر و نرولی پورتوفینیو هستم و قبلا خرید بالا و تست نمونه های دیگه از این دو تا کار داشتم ،بدون کوچکترین تعارفی اعلام میکنم چون شخصیت رک و صریح اللهجه ای دارم آقایان اگر بالا دست این دوتا کار آقارضا بقول معروف تووی گرید ها ، جایی گیر آوردید بنده از هر کاری ( البته یک کار و نه بیشتر. ) که تووی مجموعه اسانسهای آقا رضا دوست داشتید براتوون سمپل ، خرید میزنم ، البته باید بیارید و حضوری با این دو تا کار آقا رضا تست و مقایسه کنیم. واقعا که لذت بردم از کیفیت بالا در تمامی زمینه ها از این دوتا کار ، این مطلب رو از شخصی مثل بنده حقیر میخوونید که از این دوتا کار جاهای دیگه گرمی بالای 3000 تومان پول داده بابتشوون ، اما آقارضای بزرگوار به هموون سود کم قانع هستند و برای این دوتا کار قیمتی کمتر از 3000 تومان گذاشتند ، اگه کسی انتظار داره اسانس بگیره با این قیمت معقولانه و منصفانه و مثلا یک هفته موندگاری و پخش ازشوون انتظار داره بگم که آقا ادکلن این دوتا کار نهایت رنج بین 4 تا 12 ساعت براش ثبت شده ، میگی نه برو تحقیق کن. ، این مطلب رو هم بگم براتوون همیشه گران خریدن خوب خریدن نیست و بهتر خریدن نیست ، غافل نشیداز این ترفند که بعضی فروشنده ها برای فقط کلاس دادن به جنس شوون قیمت بالا میزارن روی جنس تا خریدار فکر کنه که آره پس این جنس عالیه که گرونه ، این باور به نظر من باور اشتباه و خیلی جاها غلط است

مخدومی مهندس

Registered User
لایک‌ها
485
یاوه گویی موقوف!

با پوزش از خوانندگان محترم و اعضای پاتوق بخاطر لحن یادداشت.
تو بازار ما نخ فروشها؛ رویه ای هست که (درست یا غلط شو کار ندارم) باربرها و نخ فروشها هیچ سلام و علیکی بین شون رد و بدل نمیشه. هم باربرها حریم خودشون رو می شناسن (و فقط با افرادی در حد و اندازه خودشون صحبت می کنن) هم نخ فروشها.
این دفعه اول و آخریه که کلاسم رو ندیده می گیرم و بهت جواب میدم.
تاپیکت رو قفل می کنی و نظرات مشتریهاتو حذف می کنی بجای جواب دادن؛ بندگان خدا میان اینجا نظرشون رو می نویسن؛ بعد میگی از من خط می گیرن؟ آقایان مخدومی و بابک عزیز؛ نه بچه کوچولو هستن که فریب بخورن؛ نه قراره در ازای نظراتشون صله بگیرن از من!
آقای مخدومی تحویل بگیر برادر! شما الان شدی نیو یوزر! خوبه هنوز دهها پستت در سابقه تاپیک همکار وجود داره؛ که با یک سرچ ساده نام کاربری سابقت "فردید" ؛ همش در دسترسه. بابک هم که از سال 2008 عضو انجمنه و خود جنابعالی در امتیاز بازارچه براش نوشتی ایشون از دوستان و همکاران عزیزتون هستن!
هر مطلبی هر جا نوشتن؛ با هر کس صحبت کردن؛ هر تصمیمی که داشتن و دارن به خودشون مربوطه و به عنوان افرادی عاقل و بالغ اختیار خودشون رو دارن. من فقط مسئولیت نوشته های خودم رو به عهده دارم.
عزیزان پاتوق؛ مجدد درخواست می کنم غیر از بررسی عطرها مطلب دیگه ای اینجا ننویسین ؛ این یک پست رو هم از طرف من نادیده بگیرین.
متشکرم.
******* دوستان گرامی و آقا رضا @ دل آهنگ بنده بالای 35 سال سن دارم و بیش از 10 سال درگیر مقوله عطر واسانس و ادکلن هستم ، اهل تحقیق و بررسی عمیق تووی این مقوله هستم ، بیش از 2 ماه هست که فقط اکثر تایپیکهای اسانس و پرفیوم رو سر میزنم و بررسی میکنم و این تایپیک شما رو هم که اصلی ترین تایپیک تووی نشانه های اینترنتی بنده هست همیشه و همه شب زیر نظر دارم و موشکافانه بررسی میکنم ، نیاز به تعریف و تمجید از این تایپیک و مجموعه دوستان و مجموعه اسانس های این تایپیک نیست فقط کافیست یک نظر به عدم سانسور حقایق و انتقادها دراین تایپیک بشه تا هر ناظر و کاربری متوجه بشود که اینجا اعتماد و صداقت بر هر چیز دیگری ارجحیت دارد ، بعضی تایپیکها بنده و شغل اصلی بنده را خوب خوب میدانند که چیست که معذورم اینجا بازگو کنم ، اما به آقا رضای عزیز در خصوصی اعلام میکنم که کارم چی هست که باعث شده بعضیها نگذارند نظراتم در تایپیکشان تووی زمینه انتقادی ، بماند و باینکه بیش از 4 نامه در خصوصی براشون فرستادم و درخواست جواب کردم اینقدر شهامت نداشتند که جوابم را بدهند و از خودشوون دفاع کنند حتی دریغ از یک خط و یطر مختصر جواب ، / پس بچه نیستم و جوان دم دمی مجاز هم نیستم که کسی بخواهد راه رو بهم نشون بدهد و یا بهم خط بدهد ، خودم پر واضح میدانم حسن و قبح هر کاری رو ، پس نیاز نیست برای استرداد حق ضایع شده ام از کسی مدد بخوام و کمک بگیرم ، خدایا تو شاهد باش تنها چیزی که باعث شد بنده تووی این تایپیک بیام و نظر بدهم و خرید داشته باشم همین فضای دوستانه و تخصصی و بالاتر از همه اعتماد و صداقت و انتقاد پذیری بوده ، العیاذ بالله دنبال آبرو بردن و رسوا کردن کسی هم نبوده و نیستم. فقط به بعضی تایپیکها اعلام کردم که آقا در کارتوون تجدید نظر کنید معامله هاتوون رو شفاف سازی کنید ،به انتقاد دوستان و کاربران گوش بدهید ، صداقت و اعتماد رو بر پول و جیفه دنیا ، ترجیح بدهید و در مجموعتوون نگذارید اعتماد و صداقت. لکه دار بشه ، همین همین همین ، آقا رضا و این مجموعه صادقانه و اعتمادیه ، باعث شدند من و امثال من که روزگاری چشم بسته تعاریف و تمجیدها داشتیم ، خودمون رو در ورطه امتحان سایر همکاران اسانس وپرفیوم فروش بندازیم و موجب شد که از میان دهها تایپیک اسانسی در پرشین تولز ، این تایپیک آقا رضای هادی با پروفایل دل آهنگ. رو باافتخار انتخاب کنیم و لذت بلریم از حضور دراین جمع مصفا و صادق ، بنده رسما اعلام میکنم که دیگر هیچ نقدی در مورد هیچ شخصی از سایر تایپیکها نخواهم کرد و اونها رو به وجدان خودشوون ارجاع میدهم ، همین و والسلام. ، آقا رضا @ دل هنگ و دوستان و برادران و هم تایپیکیهای ارجمند. پوزش و جسارت بنده رو به لطف و بزرگواری خودتوون ببخشید و حلال کنید ******** از این لحظه به بعد فقط فقط فقط در مقوله اسانس ها و عطرهای این مجموعه سخن خواهیم گفت و به هیچ مجموعه و تایپیکی ،طبق دستور آقارضاهادی @دل آهنگ ، کاری نداریم. دوست دار شما سروران محترم. مخدومی. معروف به پروفایل ( فردید. ). مخلص

بالا