برگزیده های پرشین تولز

درخواست معرفی و راهنمایی برای خرید بازی

amindead

Registered User
لایک‌ها
171
اگر سیستم خوبی دارید پشنهاد میکنم ۲ Total War Rome البته نسخه ویرایش شده تهیه کن تا مشکلات بازی نداشته
اگر حوصله بازی به این عظمت نداری قلعه 2 تازه دوبله فارسی شده توسط دارینویس میتوانی تهیه کنی و ساعت با زبان فارسی آن لذت ببری البته ۲ Total War Rome هم فارسی هست
نسخه های فارسی سالم هستند بازی نکنم وسط بازی گیر کنه؟

talood

Registered User
لایک‌ها
78
نسخه های فارسی سالم هستند بازی نکنم وسط بازی گیر کنه؟
نسخه های فارسی دیگه به صورت فیزیکی نیست شما باید بازی تهیه کنید اکانت از سایت دارینویس بخری و فایل صدا و تصویری فارسی به صورت اتوماتیک روی بازی دانلود میکند و بازی فارسی میشود موفق باشی

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
تاپيكي خوبي ميشه فكر كنم ! منم با اجازه افتفاح ميكنم !

يه بازي باحال ميخوام مه اين رو لپتاپ راحت بالا بياد . P4 2.8 با 256mb رم ! VGA هم از ram كم ميشه ! يعني اگه VGA رو بذارم 32 رم ميشه 224 ! تا 128 هم جا داره ! چه بازي هايي ميتونم نصب كنم ؟!
Max Payne خیلی عالیه

mohammad-pt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام
دوستان بین 4 تا بازی گیر کردم ممنون میشم راهنمایی کنید

1-دراگون ایج : چون نقش آفرینی هست نسبت بهش دودل شدم، آخه حوصله دیالوگ گوش دادن و حرف زدن ندارم اهل استراتژی هم نیستم!

2-شادو آو موردور : این یکی بنظرم خوبه فقط میخوام بدونم بنظرتون نسبت به 3تای دیگه ارزشش بیشتر هست یا نه؟

3-ایفاموس : این یکی خیلی خیلی شبیه بازی prototype هست که اصلا نتونستم با اون ارتباط برقرار کنم، با شبیه پروتوتایپ بودن موافقید؟

4- فارکرای4 : این یکی هم فکر کنم باید رفت تو جنگل علف و گیاه و پوست حیوانات جمع کرد (فارکرای قبلی که اینجوری بود) واسه همین شده گزینه آخر

amin_fasayi

Registered User
لایک‌ها
383
سلام
دوستان بین 4 تا بازی گیر کردم ممنون میشم راهنمایی کنید

1-دراگون ایج : چون نقش آفرینی هست نسبت بهش دودل شدم، آخه حوصله دیالوگ گوش دادن و حرف زدن ندارم اهل استراتژی هم نیستم!

2-شادو آو موردور : این یکی بنظرم خوبه فقط میخوام بدونم بنظرتون نسبت به 3تای دیگه ارزشش بیشتر هست یا نه؟

3-ایفاموس : این یکی خیلی خیلی شبیه بازی prototype هست که اصلا نتونستم با اون ارتباط برقرار کنم، با شبیه پروتوتایپ بودن موافقید؟

4- فارکرای4 : این یکی هم فکر کنم باید رفت تو جنگل علف و گیاه و پوست حیوانات جمع کرد (فارکرای قبلی که اینجوری بود) واسه همین شده گزینه آخر
گزینه ۲ بهترینه

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
ممنون امین جان
دوستان در مورد گزینه یک لطفا نظر بدن، ارزش داره؟ 70 ساعت گیم پلی داره
گزینه ی دوم هم از لحاظ سبک و ساختار کلی با گزینه ی اولی تفاوت زیادی نداره، منم مثل امین جان گزینه ی دوم رو بیشتر می پسندم.
و اینکه اگر قراره برای بازی هزینه زیادی کنی، بهتره همون گزینه ی دوم رو انتخاب بکنی، حداقل خود من سلیقم طوریه که دوست دارم بازی رو از ابتدای سری بازی کنم، مخصوصا اگر سبکش نقش آفرینی و دارای داستان باشه، دراگن ایج بازی جالبی هست، مخصوصا با وجود اینکه سبک بازی رو تو آخرین ورژن، یه جورایی شبیه اسکایریم کردن، ولی من باز هم گزینه ی دوم رو ترجیح میدم.

idnavmooknedr

Registered User
لایک‌ها
1,859
دوستان بازی های Devil May Cry رو چطوری پیر بیارم بازی کنم
هم 1 هم 2 هم 3 !
3 برای PC فقط لیمیتد ادیشن هستش
1 و 2 و 3 برای پلی استیشن 2 اومده (یرای PSP هم اومده)
شبیه سازی نیست برای PS2 به PC ؟
نمیشه بازیاشو گیر آورد؟

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
دوستان بازی های Devil May Cry رو چطوری پیر بیارم بازی کنم
هم 1 هم 2 هم 3 !
3 برای PC فقط لیمیتد ادیشن هستش
1 و 2 و 3 برای پلی استیشن 2 اومده (یرای PSP هم اومده)
شبیه سازی نیست برای PS2 به PC ؟
نمیشه بازیاشو گیر آورد؟
http://www.emuparadise.me/Sony_Playstation_2_ISOs/Devil_May_Cry_(USA)/150483
دو تا ورژن دیگه رو هم میتونی تو این وبسایت پیدا کنی، شبیه ساز رو هم اگر صفحه رو اسکرول کنی می تونی پیداش کنی و دانلود کنی.
لینک های این وبسایت مستقیم نیست ولی اگه اینترنت خوبی داشته باشی، نباید مشکلی داشته باشی.

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
http://www.emuparadise.me/Sony_Playstation_2_ISOs/Devil_May_Cry_(USA)/150483
دو تا ورژن دیگه رو هم میتونی تو این وبسایت پیدا کنی، شبیه ساز رو هم اگر صفحه رو اسکرول کنی می تونی پیداش کنی و دانلود کنی.
لینک های این وبسایت مستقیم نیست ولی اگه اینترنت خوبی داشته باشی، نباید مشکلی داشته باشی.
بهترین سایت romhustler.net هست که لینک های عالی و پرسرعتی داره.emuparadise به درد نمیخوره

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام دوستان
برای بچه 11 ساله میخوام کادو بخرم -- بنظرم کنسول بیشتر بدردش میخوره اما میخوام کلا حداکثر حداکثر 100 هزار بشه
با این پول کم چی بخرم بهتره؟
مثلا سگا پرشین رنگی - ps1 ریفر ( از اینا که بدنه نو انداختن روش و جعبه تم ps4 دارن ) - یا کنسول دستی امپراطور ؟؟؟

http://emprator.ir/fa/product/show/277/کنسول بازی PSP EM-7900 امپراطور

http://empratorjapan.com/کنسول-بازی-بیسیم-em-7900b-امپراطور.html

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
سلام دوستان
برای بچه 11 ساله میخوام کادو بخرم -- بنظرم کنسول بیشتر بدردش میخوره اما میخوام کلا حداکثر حداکثر 100 هزار بشه
با این پول کم چی بخرم بهتره؟
مثلا سگا پرشین رنگی - ps1 ریفر ( از اینا که بدنه نو انداختن روش و جعبه تم ps4 دارن ) - یا کنسول دستی امپراطور ؟؟؟

http://emprator.ir/fa/product/show/277/کنسول بازی PSP EM-7900 امپراطور

http://empratorjapan.com/کنسول-بازی-بیسیم-em-7900b-امپراطور.html
دوست عزیز‌آقا احسان با ۱۰۰هزار بهتره کادو نخری
اگه برای این اقای ۱۱ ساله میخوای کادو بخری به نظرم آرشیو بازی کامپیوتر بخر که بهتره(البته اگه PC داره)
چون فک نکنم کسی با امپراطور بازی کنهo_O

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوست عزیز‌آقا احسان با ۱۰۰هزار بهتره کادو نخری
اگه برای این اقای ۱۱ ساله میخوای کادو بخری به نظرم آرشیو بازی کامپیوتر بخر که بهتره(البته اگه PC داره)
چون فک نکنم کسی با امپراطور بازی کنهo_O

آقا شما پولداری دست به جیبی :D:D:D من مثل شما پولدار نیستم کارگرم نگهبانم :p:p:p:p
در ضمن برای کسی که میخوام کادو بخرم میدونم بقیه یه ظرف ایرانی فوق 20 هزاری میخرن میدن به مادرش اما من میخوام برای خود طرف کادو بخرم
همین 100 هزارم زیاد دارم دست و دل بازی نشون میدم

کمک خواستم نه سرکوفت زدن :general304::general304::general304::general304::general304::general304::p:D;)

sina 893

Registered User
لایک‌ها
200
آقا شما پولداری دست به جیبی :D:D:D من مثل شما پولدار نیستم کارگرم نگهبانم :p:p:p:p
در ضمن برای کسی که میخوام کادو بخرم میدونم بقیه یه ظرف ایرانی فوق 20 هزاری میخرن میدن به مادرش اما من میخوام برای خود طرف کادو بخرم
همین 100 هزارم زیاد دارم دست و دل بازی نشون میدم

کمک خواستم نه سرکوفت زدن :general304::general304::general304::general304::general304::general304::p:D;)
دوست عزیز من کجا دست به جیبم:eek:من فقط گفتم با این پول میتونید یه آرشیو بازی PC در حد ۴۰ تا بازی بخرید که واقعا بهتر از یه کنسول امپراطور هست دوست خوبم
به هرحال این پیشنهاد من بود هرجور صلاح میدونیo_O

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام
دوستان من بازی به سبک بازگشت به قلعه ولفنشتاین میخواستم
مثل اون باشه.ساده ولی جذاب
بازیهای وارهد دیدم ولی خوشم نیومد
میشه چند نمونه پیشنهاد بدیدلطفا
ممنونم

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
سلام
دوستان من بازی به سبک بازگشت به قلعه ولفنشتاین میخواستم
مثل اون باشه.ساده ولی جذاب
بازیهای وارهد دیدم ولی خوشم نیومد
میشه چند نمونه پیشنهاد بدیدلطفا
ممنونم
Wolfenstein: The New Order
Metro 2033
Metro Last Light

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
جایی رو سراغ دارید ارزون بتونم بخرم اینترنتی
ترجیحا تهران
شرمنده جای خاصی رو نمیشناسم
ولی بهترین کار اینه که یه هارد اکسترنال ببرین دیتاشو براتون بریزن و یا اینکه از بچه های بازارچه ی اینجا بازی رو تهیه کنین.

بالا