برگزیده های پرشین تولز

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
شبکه تبلیغات پاپ نتورک با قابلیت های متفاوت شروع به کار کرد.

برخی از ویژگی‌ها
- پاپ نتورک حداکثر 15 درصد از پرداختی تبلیغ دهندگان را برای خود کنار می گذارد و 85 درصد مابقی، به عنوان درآمد، جوایز، طرح‌های ویژه و... به وبمسترها میرسد
- با معرفی وبمسترها، 7 درصد از درآمدی که کسب می کنند به پنل شما اضافه می شود! (واضح است که چیزی از درآمد وبمستر کم نمی شود)
- با معرفی تبلیغ دهندگان، 7 درصد از پرداختی آنها به پنل شما اضافه می شود! (واضح است که چیزی از موجودی تبلیغ دهنده کم نمی شود)
- تبلیغات بنری، متنی، پاپ آپ و... همگی فقط با گذاشتن یک کد هوشمند در سایت شما نمایش داده می شود (قابلیت تنظیم اینکه کدام موارد در سایت شما نمایش داده شود وجود دارد)
- امکان درج تبلیغات جدید و پربازدهی مانند "تبلیغ به شکل پیام گوشه صفحه" - "تبلیغ به شکل پیام هشدار دهنده" - "بنرها و متن های ثابت" و...

طرح وفاداری
صاحبان سایت‌ها در صورتی که بطور مداوم و به مدت حداقل یکماه با ما کار کنند، 3 درصد از درآمدی که کسب کرده اند را به عنوان جایزه (درآمد اضافی) دریافت می‌نمایند.
در صورت همکاری مداوم حداقل به مدت 3 ماه، به میزان 5 درصد از درآمدشان به موجودی حساب‌شان افزوده می‌شود.
همچنین شما با تکمیل چک‌لیست‌ها در صفحه "بهترین همکار" به میزان 1.5 درصد از درآمدتان را نیز به عنوان جایزه دریافت می‌نمایید.
شرط دریافت جایزه وفاداری این است که در طول یک ماه، همکاری با ما بیش از 2 روز پشت‌سرهم و جمعا بیش از 3 روز متوقف نگردد. همینطور میزان ترافیک بیش از 50 درصد افت نکند.
قابل ذکر است که سیستم همه موارد فوق را بصورت اتوماتیک در نظر می گیرد.
پس همکاری خود را با شروط ذکر شده با ما ادامه دهید تا جایزه وفاداری را دریافت کنید.

سیستم پاپ نتورک از کجا آمده است؟
پاپ نتورک ورژن فارسی سایت popunder.net است که 8 سال سابقه تبلیغات اینترنتی را دارد.
شبکه های تبلیغات بین المللی گروه ما با بیش از 500,000 سایت ثبت شده و روزانه 40 میلیون بازدیدکننده از سرتاسر دنیا:
http://popunder.net/
http://traffic.ru/
http://ad.or.ru/
http://teasermedia.net/en/

درآمد وبمسترها چقدر خواهد بود
نرخ ثابتی وجود ندارد و درآمد هر سایت متغیر خواهد بود
برای اینکه بتوانید تخمین بزنید درآمد شما تقریبا چقدر خواهد شد، می توانید "کد بررسی درآمد" را در سایت خود قرار دهید.
با گذاشتن این کد، هیچ تبلیغاتی در سایت شما نمایش داده نمی شود و فقط شما میتوانید پتانسیل درآمدزایی سایت تان را در شبکه پاپ نتورک بسنجید.

تقلب
هسته این سیستم از سال 2007 همواره در حال بهبود بوده و ما با مدیریت چندین شبکه تبلیغات، دقیقا می دانیم که چطور جلوی تقلب ها را بگیریم. بنابراین هزینه ای که برای تبلیغات می پردازید بدست متقلبان هدر نخواهد رفت.

گزینه های هدفمندی
هدفمندی براساس منطقه جغرافیایی، نوع مرورگر، براساس زمان، دسته بندی و بودجه
قابلیت هدفمندی مجدد (retargeting)

همین الان می توانید کمپین تبلیغاتی خود را ایجاد کنید و یا برای کسب درآمد، سایت خود را ثبت نموده و کد آنرا در سایت خود قرار دهید.
سایر اخبار سیستم در همین تاپیک اعلام می شود
عضویت در سیستم

پی نوشت: زیرمجموعه گیری را فراموش نکنید.
7 درصد از درامد وبمسترها و 7 درصد از پرداختی تبلیغ دهندگانی که معرفی کرده اید را بدست آورید.

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
کسب در آمد از نمایش بنر هم دارید؟
بله، در صورتی که تبلیغ دهندگان آگهی خودشون رو براساس نمایش هم تنظیم کرده باشند، صرفا با نمایش بنر هم میتونید درآمد کسب کنید.

alikka

Registered User
لایک‌ها
226
مبهمه سیستمتون
الان کد بنر رو از کجا باید برداریم؟
کجای سایت بزاریم؟
الان یه کد هوشمند هست
که میزارم روی سایت هیچ چیزی نشون نمی ده

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
مبهمه سیستمتون
الان کد بنر رو از کجا باید برداریم؟
کجای سایت بزاریم؟
الان یه کد هوشمند هست
که میزارم روی سایت هیچ چیزی نشون نمی ده

در بخش دریافت کد، بدون اینکه کاری انجام بدید کد هوشمند رو کپی کنید و در فوتر سایت قبل از تگ </body> قرار بدید
با گذاشتن کد هوشمند در سایت، همه نوع تبلیغات در سایت شما نشون داده میشه
مگر اینکه در لیست سایت ها، روی لینک ویرایش کلیک کنید، روی دکمه افزودنی ها کلیک کنید و در بخش انواع تبلیغات، فرمت تبلیغات موردنظرتون رو فعال یا غیرفعال کنید

alikka

Registered User
لایک‌ها
226
در بخش دریافت کد، بدون اینکه کاری انجام بدید کد هوشمند رو کپی کنید و در فوتر سایت قبل از تگ </body> قرار بدید
با گذاشتن کد هوشمند در سایت، همه نوع تبلیغات در سایت شما نشون داده میشه
مگر اینکه در لیست سایت ها، روی لینک ویرایش کلیک کنید، روی دکمه افزودنی ها کلیک کنید و در بخش انواع تبلیغات، فرمت تبلیغات موردنظرتون رو فعال یا غیرفعال کنید

من کد رو قبل از ویرایش گذاشتم
پاپ باکس و پاپ آپ باز میشه
اما بنری نشون نمیده.
بعد که ویرایش کردم فقط بنر نشون بده
کد رو که گذاشتم بنری نیومد روی سایت
نمیدونم شاید ایراد از سایت منه

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
من کد رو قبل از ویرایش گذاشتم
پاپ باکس و پاپ آپ باز میشه
اما بنری نشون نمیده.
بعد که ویرایش کردم فقط بنر نشون بده
کد رو که گذاشتم بنری نیومد روی سایت
نمیدونم شاید ایراد از سایت منه
اگه کد رو درست گذاشتید ایراد از سایت شما نیست
ممکنه بنری مرتبط با موضوع سایت شما وجود نداشته باشه یا اینکه تنظیمات کمپین موردنظر به نحوی باشه که بنرها برای هرشخصی که تبلیغات رو دیده نمایش داده نشه
برای درامد بیشتر توصیه میکنم همه گزینه ها رو در فرمت تبلیغات فعال بذارید

phoenix1368

Registered User
لایک‌ها
653
شما گفتید مدیر این وبسایت هستید یک فایل به نام پرشین تولز داخل هاست اپلود کنید
من با مدیر این سایت اشنا هستم و اصلا شما را نمیشناسه و گفت هر شخصی از سمت ما پیامی بده کلاهبردار است
صرفا جهت بررسی

لینک شما هم یک لینک رفرال گیری هست
اگر واقعا مدیر هست اپلود یک فایل ساده مفید اثبات خواهد کرد
من هم اسکریپت popcash را خریداری کردم اگر سایت راه بندازم یعنی نماینده Popcash هستم؟

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
شما گفتید مدیر این وبسایت هستید یک فایل به نام پرشین تولز داخل هاست اپلود کنید
من با مدیر این سایت اشنا هستم و اصلا شما را نمیشناسه و گفت هر شخصی از سمت ما پیامی بده کلاهبردار است
صرفا جهت بررسی

لینک شما هم یک لینک رفرال گیری هست
اگر واقعا مدیر هست اپلود یک فایل ساده مفید اثبات خواهد کرد
من هم اسکریپت popcash را خریداری کردم اگر سایت راه بندازم یعنی نماینده Popcash هستم؟

مدیر سایت؟
من نمی بینم جایی گفته باشم مدیر popunder.net هستم. پاپ نتورک توسط تیم popunder.net راه اندازی شده و من هم جزوی از این تیم هستم. وظیفه من در popnetwork پشتیبانی فارسی، پرداخت درآمدهای ریالی و... هست.
اگه با دقت بخونید متوجه میشید.
بله، لینک ارائه شده لینک رفرال هست چون میخوایم عضویت هایی که از این تاپیک انجام میشه رو رصد کنیم.
در صفحات داخلی سایت، در ستون کناری میتونید لینک این تاپیک رو مشاهده کنید: http://popnetwork.ir/main/srules/

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
سقف برداشت چقدره؟
سایت با 20 هزار ایپی حدودا چقدر شمارش میندازه؟

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
سقف برداشت چقدره؟
سایت با 20 هزار ایپی حدودا چقدر شمارش میندازه؟
منظورتون حداقل برداشت هست؟
حداقل برداشت 10 هزارتومانه
بستگی به بازدیدکننده های سایتتون داره، بهتره کد رو مدتی در سایتتون قرار بدید
یا میتونید ابتدا از کد بررسی درآمد استفاده کنید . برای اینکار بعد از ثبت سایت به قسمت دریافت کد برید و روی لینک کدبررسی درآمد در زیر کادر دریافت کدکلیک کنید تا کدبررسی درآمد به شما نشون داده بشه.
وقتی کدبررسی درآمد رو گذاشتید، هیچ تبلیغاتی توی سایتتون نمایش داده نمیشه اما متوجه میشید بصورت تخمینی چه درآمدی بدست میارید

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
پس از حدود 3 ماه از راه اندازی سیستم، الکسای پاپ نتورک 1332 ایران و 146000 جهانی شد
پاپ نتورک در حال رسیدن به لیست سایتهای زیر 1000 ایران...

ورود به سایت

تبلیغات با قیمت استثنایی برای آگهی دهندگان

1 - تبلیغات ارزان پاپ آپ که در پاپ نتورک به اسم کلیک‌آندر میتونید سفارش بدید - قیمت از 17736 ریال به بالا به ازای ارسال هر 1000 بازدید به سایت شما!
2 - بازدیدکننده از موبایل - قیمت از 17736 ریال به بالا به ازای ارسال هر 1000 بازدید به سایت شما!

قیمت تبلیغات زیر از 102586 ریال به بالا به ازای هر 1000 کلیک روی تبلیغ شما
یا 5140 ریال به ازای هر 1000 نمایش آگهی!

3 - تبلیغ پیام گوشه صفحه که به شکل پیام Skype به بازدیدکننده نمایش داده میشه (فقط امکان سفارش تبلیغات کلیکی)
4 - بنر گوشه صفحه که بازدیدکننده بنر رو بعد از اسکرول صفحه بصورت اسلاید مشاهده میکنه (امکان سفارش تبلیغات کلیکی یا پرداخت به ازای نمایش)
5 - بنر در بالای صفحات سایت‌ها قرار میگیره با اندازه دلخواه شما ( 800x110, 728x90, 720x200, 600x200, 600x100, 600x90, 468x60) (امکان سفارش تبلیغات کلیکی یا پرداخت به ازای نمایش)
6 - تبلیغ متنی بالای صفحات سایت‌ها با فونت بزرگ و برجسته Tahoma (فقط امکان سفارش تبلیغات کلیکی)
7 - تبلیغ متنی پایین صفحات سایت‌ها با فونت بزرگ و برجسته Tahoma (فقط امکان سفارش تبلیغات کلیکی)
8 - بنر در پایین صفحات بصورت ثابت با اندازه دلخواه شما (امکان سفارش تبلیغات کلیکی یا پرداخت به ازای نمایش)
9 - تبلیغ به شکل پیام هشدار دهنده (فقط امکان سفارش تبلیغات کلیکی)

نمونه تبلیغات در این صفحه قابل مشاهده است: http://example.popnetwork.ir/

سریعترین راه برای دریافت بازدیدکننده، تبلیغ نوع 9 و نوع 1 می‌باشد که در سریعترین زمان ممکن به شما تحویل می گردد.
بازدیدهای شما کاملا ایرانی خواهند بود

بازدیدهای چندمیلیونی برای سایت های انگلیسی زبان هم موجوده. امکان پرداخت ریالی، هدف مندی بازدیدکننده از کشورهای مختلف، زمان بندی بازدید و... وجود داره. (اطلاعات بیشتر و سفارش در پ.خ)

پی نوشت: زیرمجموعه گیری را فراموش نکنید.
7 درصد از درامد وبمسترها و 7 درصد از پرداختی تبلیغ دهندگانی که معرفی کردید رو بدست بیارید. اگر اگهی دهنده هستید درآمدی که از زیرمجموعه هایتان بدست آوردید را فقط میتوانید صرف خرید تبلیغات کنید اما اگر نمایش دهنده هستید، درآمد از زیرمجموعه هایتان به حساب بانکی شما واریز می شود.
حداقل برداشت 10000 تومان - واریز در صورت درخواست، هر سه شنبه

ورود به سایت

توجه:
قیمت تبلیغات ممکن است افزایش یابد.

Last edited:

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
سایت خوبیه شمارش خوبی هم داره و پرداختی منظم

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
پرداخت این هفته نیز انجام شد
مزایای وبمسترهایی که سایت پربازدید دارند و با پاپ نتورک همکاری می کنند: پرداخت درآمد 24 ساعت پس از درخواست برداشت + نرخ پرداخت بالاتر

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
انواع مختلف تبلیغات در پاپ نتورک رو در این صفحه میتونید تست کنید
http://example.popnetwork.ir/
برای نمایش بعضی از تبلیغات نیاز هست داخل صفحه کلیک کنید

persianm

Registered User
لایک‌ها
199

haftir

Registered User
لایک‌ها
470
همکاری مجازی در ایران امکان پذیر نیست . چون نه میشه مالکیت سایت رو اشتراکی به ثبت رسوند وتجربه نشون داده سایتی که برا خودت نباشه براش زحمت نمیکشی .
و راهکار
اگه پارکینگی انباری مغازه یی که مال خودت باشه رو اوکی کن بگرد دنبال همشهری و اشنا با این محیط و البته بیکار و قانعشون کنی که پول مول خبری نیست تا سودهی که خیلی سخت گیر ممیاد چنین افرادی . بعد استارت کن ایشالا موفق میشی

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
همکاری مجازی در ایران امکان پذیر نیست . چون نه میشه مالکیت سایت رو اشتراکی به ثبت رسوند وتجربه نشون داده سایتی که برا خودت نباشه براش زحمت نمیکشی .
و راهکار
اگه پارکینگی انباری مغازه یی که مال خودت باشه رو اوکی کن بگرد دنبال همشهری و اشنا با این محیط و البته بیکار و قانعشون کنی که پول مول خبری نیست تا سودهی که خیلی سخت گیر ممیاد چنین افرادی . بعد استارت کن ایشالا موفق میشی

ممنون از پیشنهاد شما دوست گرامی

بالا