برگزیده های پرشین تولز

nowinidea

Registered User
لایک‌ها
77
با سلام
در مدتی که در سایت فعالیت دارم خیلی از عزیزان درخواست فعالیتی اینترنتی را از بنده داشتند که خدمتشان معرفی کنم.خب مدتی است که در تدارک مقدمات چنین فعالیتی هستم که پس از انجام آن بتوان از این طریق در چندین جهت بهره برداری لازم را کرد و ضمنا نه تبلیغات کلیکی است نه موارد مشابه و پیش بینی خودم موفقیت بالایی برای آن متصور است.
لازم بذکر است که برخلاف چند ایده اخیری که خدمت معرفی کردم هم زمان برای آن محدود است هم افراد/ و انگیزه و تلاش بالایی را نیاز دارد (البته نه زمان زیاد!)
پس خواهشمندم افرادی که فاکتورهای لازم را ندارند اقدام به فعالیت نکنند تا این فرصت از افراد واجد شرایط مشابه گرفته نشود.(باسپاس)
ضمنا برای انجام آن افراد باید تسلط نسبی به اینترنت داشته باشند.
شروع این فعالیت از اپلیکیشن تلگرام خواهد بود (تلگرا م هم بر روی گوشی قابل نصب است هم بر روی کامپیوتر و لپتاپ.پس اگر گوشی شما قابلیت نصب این اپلیکیشن را ندارد نگران نباشید) و بعد از توسعه بصورت سایت مجزا و فضاهای دیگر هم قابل گسترش خواهد بود و برنامه ریزی شده است.
لطفا برای اطلاعات بیشتر و توضیحات تکمیلی و همچنین فرستادن لینک اختصاصی برای شما از طریق ایمیل من [email protected] مکاتبه کنید (در قسمت subject یا موضوع ایده اینترنتی مدیریت شهری بنویسید) یا از طریق پیام خصوصی سایت درخواستتان را اعلام کنید.

*ضمنا رشته تحصیلی-تخصص- و همچنین محل سکونت خود را هم در پیام ارسالیتان قید بفرمایید.

*مکاتبات ایمیلی سریعتر پاسخ داده خواهد شد.

#God Of War#

Registered User
لایک‌ها
73
سلام ... پ.خ دادم خدمتتون دوست عزیزم.

nowinidea

Registered User
لایک‌ها
77
نمیشه بیشتر توضیح بدی؟

بله البته.بهمین علت هم راه های ارتباطی را خدمتتان عرض کردم.
از طرفی هم اگر قصدتان جدی نیست نه وقت بنده را بگیرید نه خودتان.
ضمنا دوستانی که بعد از ارایه توضیحات هیچ پیامی مبنی بر هیچ واکنشی نشان نمیدهند بدانند اجازه دارند فعالیت نکنند اما اجازه این را ندارند که یا خودشان بکار بگیرند (بهر شکلی)یا به دیگران معرفی کنند چون از طرفی نه رضایتی در انجام آن است به این شکل نه موفقیتی کسب خواهند داشت (به چندین علت و ابزار و دانش و تجربه).این یک فعالیت گروهی است و سوای آینده خوب و درآمدزایی آن هدف خدمت به دیگران و اشتغال و بهره مندی برای همه افرادی که نیازمند کار و منبع درآمدی هستند.
و یکی از مهمترین شرایط و اولویتهای کارهای گروهی برای بنده صداقت و سلامت کاری است.

*مخاطب این پست کل بازدیدکنندگان این تاپیک بود.لذا جسارتی به شخص خاصی نبود.
آرزوی توفیق روزافزون برای همگان

nowinidea

Registered User
لایک‌ها
77
عززان از طریق لینک تلگرام بنده هم میتونید پیام بفرستید اما قبل از پیام 15 استیکر ارسال کنید.

nowinidea

Registered User
لایک‌ها
77
ضمنا دوستان بدانند اگر قرار بود با تبلیغات از آینده واقعی کار برای دوستان شرح بگویم مطمین باشید عزیزان بر سر مشارکت برای آن از یکدیگر سبقت میگرفتند!
ولی بنده اعتقاد من هدف و انگیزه باید در فرد باشد نه ایجاد شود با تبلیغات...

nowinidea

Registered User
لایک‌ها
77
ایمیل ارسال شد خدمتتون

با سلام
توضیحات ارسال شد.
دوستان لطفا در ایمیل ارسالی شهر محل سکونتشان را هم قید کنند تا از بودن ظرفیت اطمینان حاصل کنند قبل از ارسال توضیحات
باسپاس

بالا