برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد از Dailymotion!

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
سلام
قبلا تاپیک کسب درآمد از یوتیوبو گذاشتم و دوستان زیادی علاقه نشون دادن، به همین دلیل تصمیم گرفتم آموزش دیلی موشنو هم بزارم!
اگه دیلی موشنو نمیشناسید، یه سایته مثل یوتیوب!
نکته: تو این روش کسب درامد مستقیمه و فروش اکانت مرسوم نیست!
روشای دریافت وجه: پی پال، حساب بانکی بین المللی، ماسترکارت!(پی پالو بررسی نکردم دقیق و نمیدونم که آیا دسترسی به اکانت میخاد یا فقط ایمیل و اطلاعات!) و مینیمم پرداخت 100دلاره و هر سی روز اتوماتیک پرداخت میکنه!(فک کنم وسطای ماه)
برای شروع اول میرید به سایت دیلی موشن و با گوگل پلاس یا فیســبــوک ثبت نام میکنید و یه کانال میسازید! بعد از ساخت اکانت، میرید به تنظیمات کانال! کمی پایین برید نوشته Enable Monetization! روش کلیک میکنید و یه صفحه باز میشه! تیکشو میزنید و رو I Agree کلیک میکنید!
تا اینجا مرحله اول تمومه!! الان کانال آماده ی کسب درامده! حالا باید ویدیو بزارید! سعی کنید خودتون فیلم بسازید ولی اگه نمیتونید، میتونید از فیلمای یوتیوبم کپی کنید و آپلودش کنید! البته اونایی که کپی رایت ندارن و بازدید و لایک خیلی کمی دارن!(البته من پیشنهاد میکنم که خودتون بسازید!) برای دانلود و رفع موارد کپی رایت دار یوتیوب از این سایت استفاده کنید!
برای شروع حداقل 3تا ویدیو بزارید و سعی کنید هر 2 روز حداقل یکی اضافه کنید! سعی کنید 5 6 دقیقه باشن هر کدوم!(شنیدم بیشتر از 6دقیقه کاربردی نداره!)
برای شروع کسب درآمد باید اینو بدونید که دیلی موشن به بازدید پولی نمیده؛ به دقیقه های دیده شده پول میده!(که یعنی فعلا سرویسایی مث hitleap و حتی 22hits کاربردی براش نداره!)
دوتا از سایتایی که مورد تاییده رو معرفی میکنم:
اول Websyndicـه که تازگیا شمارش گر 300ثانیه ای رو هم اضافه کرده و و فعلا تنها چیزیه که من استفاده میکنم! کارش با مرورگره و البته برای اینکه پیوسته کار کنه باید روزی چندبار چک بشه! البته یه imacro هست که پیوسته راش میندازه ولی اگه سرعت نتش کم باشه سایشون آی پیشو فیلتر میکنه با این روش!
نکته: باید موقع اضافه کردن لینکا، hide ref یا random refـو نیک بزنید! که خوشبختانه پوینت اضافه ای مصرف نمیکنه! Unique IPـم داره که نیازی نیست! چون دیلی موشن اهمیتی نمیده! همینطور پیشنهاد میکنم بازدید در ساعتشو روی 100بزارید!(برای اطمینان، وگرنه فک نکنم خیلی اهمیت بدن!)
و دوم Traffichiveـه که البته من نتونستم خیلی باهاش کار کنم ولی میگن CPMـشون در حد 4 و خورده ای دلاره!!(از وقتی کار باهاشو شروع کردم یه مدت سروراشون خوابید ولی ظاهرا فعلا درسته!) البته کمی دردسرم داره! Net 4. و کروم باید نصب باشه تا برنامشون کار کنه!

واضحه که هر چی vps بیشتری ران کنید، درامد بیشتری خواهید داشت! من فقط روی یه vps سایت اولو ران کردم(البته نتونستم 24ساعته ران نگه ش دارم بخاطر هنگای فایرفاکس!) و تا الان(10روز از ساخت کانال) حدود 8دلار درامد داشتم!(البته حدود 10روزیه که قسمت آنالیز درامدشون قاطیه و منم حدود 10000 دقیقه بازدید فرستادم که همشو نشمورده!!) حواستون باشه که حداقل در آن واحد 2 3تا ویدیو رو از نظر بازدید فرستادن باید پوشش بدید!

CPM من با 10تا فیلم یه دیقه ای:
nnbuid9u23nn9vxd6k9g.png

میبینید که کسب درامد از دیلی موشن خیلی آسونتر از یوتیوبه و تنها مشکلی که داره مینیمم برداشتشه که 100دلاره! البته اونم اگه حداقل 5تا vps ران کنید چندان به چشم نمیاد!

محاسبات برای Websyndic: به ازای هر آی پی 4608پوینت در روز! اگه ویدیو 6دقیقه ای یا حدودش باشه، با زمان 300ثانیه، به ازای هر بازدید 20پوینت مصرف میکنه و برای 100بازدید 2000پوینت میخاد! یعنی در بدترین حالت، هر vps حدود 220 بازدید در روز میفرسته! میشه حدودا 1دلار در روز به ازای هر vps!(برای اطمینان بیشتر، این مبلع تقسیم بر دو میکنیم تا خیلی خوشبینانه نباشه!!)

محاسبات برای trafichive: روزانه 1008دقیقه برای هر آی پی! اگه برای هر ویدیو 300ثانیه بازدید بفرستیم، حدود 200بازدید در روز میشه! حدودا 1دلار در روز به ازای هر vps!(که البته مث قبلی برای کشتن حس خوشبینی تقسیم بر دوش میکنیم!!)

کمترین تشکری که میتونید از من بکنید، استفاده از لینکاییه که بالا گذاشتم!(در صورتی که قبلا ثبت نام نکردید!)
لینکای بدون refـم میزارم که اگه کسی خواست، تشکر نکنه!!:general211:
websyndic.com
traffichive.com

امیدوارم کمکی کرده باشم! اگه سوالی داشتید یا قسمتی رو اشتباه گفتم یا... خوشحال میشم نظراتتونو ببینم!

Last edited:

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
چقدر طول میکشه تا ویدئوها تائید بشن ؟

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
چقدر طول میکشه تا ویدئوها تائید بشن ؟
تاییدی نداره! آپلود که کردید اطلاعاتی مثل موضوعش و ... رو انجام میدید و در آخر اون بالا نوشته publish و با زدنش ویدیو منتشر میشه!

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
درآمد رو به چی دریافت کنیم؟ حساب بین المملی؟ مسترکارت چجوریاست؟ برای ما ایرانیها کاربرد داره؟

Last edited:

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
درآمد رو به چی دریافت کنیم؟ حساب بین المللی؟ مسترکارت چجوریاست؟ برای ما ایرانیها کاربرد داره؟
اینا هزینه هاشون بالاست! اگه از قبل و برای کارای دیگه نداشته باشید، فقط پیپال بدرد میخوره!(وریفای پیپال با مدارکو در حد 150تومن میشه گیر آورد ولی برای مثلا ماسترکارت بالای 400 500 هزینه شه!!)

nnet00

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سایت دیلی موشن مشکلی با آی پی ایرانی نداره؟

garlic

Registered User
لایک‌ها
64
مشكل تو برداشتش هست ميخواهيد از چه طريق برداشت كنيد؟

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
مشكل تو برداشتش هست ميخواهيد از چه طريق برداشت كنيد؟
برداشت که با پیپال ساده ست! امتحان نکردم ولی ممکنه بشه فقط ایمیل و مشخصات پیپالو وارد کنی و اغلب صرافیای اینترنتی قبول میکنن!

garlic

Registered User
لایک‌ها
64
برداشت که با پیپال ساده ست! امتحان نکردم ولی ممکنه بشه فقط ایمیل و مشخصات پیپالو وارد کنی و اغلب صرافیای اینترنتی قبول میکنن!

يعني ميشه وقتي 100 دلار مثلا رسيد ادرس پي پال كسي ديگه بهش داد و برداشت انجام داد ؟
پس ما صبر ميكنيم تا شما برداشت كنيد اگر مشكلي نبود ما هم دست به كار بشيم.
تشكر

mmafj

Registered User
لایک‌ها
36
@Masood1996 مرسی بابت آموزش
vps به صرفه از کجا تهیه میشه کرد؟ با چه مشخصاتی؟

FALLPRODUCTION

Registered User
لایک‌ها
62
با یک اکانت پیپل نمیشه 2تا حساب دیلی موشن رو کش اوت کرد ( بلاک میشه )
پیشنهاد من اینه که به مقدار کافی پول دربیارید و یک اکانت پیپل خریداری کنید و ادامه ی ماجرا

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
@Masood1996 مرسی بابت آموزش
vps به صرفه از کجا تهیه میشه کرد؟ با چه مشخصاتی؟
اگه فقط برای سایتای تبادل ترافیک میخاید، فعلا نخرید! جایی رو میشناسم که فقط سرور برای اینجور سایتا میده و عملا دسترسی به سرور نیست ولی تا دوتا سایت 24 ساعته کار میکنه و بدون دردسر به اکانتمون پوینت اضافه میشه!(22hit و websyndicـو دارن فعلا! فقط اول باید امتحانش کنم! قیمتشم در حد 10 11 تومنه!

mmafj

Registered User
لایک‌ها
36
با یک اکانت پیپل نمیشه 2تا حساب دیلی موشن رو کش اوت کرد ( بلاک میشه )
پیشنهاد من اینه که به مقدار کافی پول دربیارید و یک اکانت پیپل خریداری کنید و ادامه ی ماجرا
حتی اگه ایمیلها فرق داشته باشه؟ ظاهرا 6 تا ایمیل میشه به پیپل اضافه کرد

FALLPRODUCTION

Registered User
لایک‌ها
62

با اجازه استارتر
اولا" خیلی بی انصافیه که کار ایشون رو با یک مترجم یکی بدونید !!!!
دوما" ...... ( بیخیال :D:D:D )
این هم ترجمه خدمت شما ( دست و پا شکسته ترجمه میکنم )
----> به سایت های تبادل ترافیک به اختصار میگن TE

برای افزایش درامد تو این روش راه های زیر رو پیشنهاد داده

1- شما برای شروع به 15 الی 20 عدد ویدیو تو کانالتون نیاز دارین و بهتره هفته ای 1 - 2 تا ویدیو بهش اضافه کنید
2- ساختن چند کانال به شما کمک میکنه درامدتون بیشتر بشه ( برای هز 9 کانال 1 عدد اکانت پیپل هم نیازه که تو مورد 5 دلیلشو میگم )
3- بهتره ویدیو ها از 4 الی 10 دقیقه باشه ( بیشتر سایت های TE از 60 الی 180 ثانیه رو قبول میکنن و بیشتر از 10 دقیقه ویدیو کار بیهودس )
4- اگر چند کانال ( حساب ) دیلیموشن دارین بهتره برای مدیریت و ورود به هر کدوم از وی پی اس جداگانه استفاده کنید
5- میتونید برای هر اکانت پیپل 9 تا ایمیل تعریف کنید و در این صورت برای هر 9 عدد کانال 1 اکانت پیپل لازمه
6- موزد 6 رو که استارتر لطف کردن کامل گفتن ( اینکه دیلی موشن به تعداد بازدید پولی نمیده بلکه به مقدار زمان دیده شدن ویدیو ها پول میده در نتیجه hitleap به دردش نمیخوره )
7- Websyndic تا 90 ثانیه و Traffichive تا 180 ثانیه برای هر بار بازدید ویدیو میتونه بازدید کننده بفرسته و در مورد 22hits نمیدونم .
هرچی زمان بازدید بیشتر باشه بهتره . من خودم از Traffichive استفاده میکتم و تایم بازدید رو بین 100 الی 180 ثانیه تنظیم کردم .
8- اگر بتونید لینک ویدیو رو تو 2 الی 3 سایت TE اد کنید درامدتون بیشتر میشه
9- در مورد ویدیو های دارای کپی رایت گفته و اینکه سعی کنید ویدیو هایی که قرار میدین از ویدیو های پر بازدید و معروف تو یوتیوب نباشه

امیدوارم به دردتون بخوره

Last edited:

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
با اجازه استارتر
اولا" خیلی بی انصافیه که کار ایشون رو با یک مترجم یکی بدونید !!!!
دوما" ...... ( بیخیال :D:D:D )
این هم ترجمه خدمت شما ( دست و پا شکسته ترجمه میکنم )
----> به سایت های تبادل ترافیک به اختصار میگن TE

برای افزایش درامد تو این روش راه های زیر رو پیشنهاد داده

1- شما برای شروع به 15 الی 20 عدد ویدیو تو کانالتون نیاز دارین و بهتره هفته ای 1 - 2 تا ویدیو بهش اضافه کنید
2- ساختن چند کانال به شما کمک میکنه درامدتون بیشتر بشه ( برای هز 9 کانال 1 عدد اکانت پیپل هم نیازه که تو مورد 5 دلیلشو میگم )
3- بهتره ویدیو ها از 4 الی 10 دقیقه باشه ( بیشتر سایت های TE از 60 الی 180 ثانیه رو قبول میکنن و بیشتر از 10 دقیقه ویدیو کار بیهودس )
4- اگر چند کانال ( حساب ) دیلیموشن دارین بهتره برای مدیریت و ورود به هر کدوم از وی پی اس جداگانه استفاده کنید
5- میتونید برای هر اکانت پیپل 9 تا ایمیل تعریف کنید و در این صورت برای هر 9 عدد کانال 1 اکانت پیپل لازمه
6- موزد 6 رو که استارتر لطف کردن کامل گفتن ( اینکه دیلی موشن به تعداد بازدید پولی نمیده بلکه به مقدار زمان دیده شدن ویدیو ها پول میده در نتیجه hitleap به دردش نمیخوره )
7- Websyndic تا 90 ثانیه و Traffichive تا 180 ثانیه برای هر بار بازدید ویدیو میتونه بازدید کننده بفرسته و در مورد 22hits نمیدونم .
هرچی زمان بازدید بیشتر باشه بهتره . من خودم از Traffichive استفاده میکتم و تایم بازدید رو بین 100 الی 180 ثانیه تنظیم کردم .
8- اگر بتونید لینک ویدیو رو تو 2 الی 3 سایت TE اد کنید درامدتون بیشتر میشه
9- در مورد ویدیو های دارای کپی رایت گفته و اینکه سعی کنید ویدیو هایی که قرار میدین از ویدیو های پر بازدید و معروف تو یوتیوب نباشه

امیدوارم به دردتون بخوره
ممنون بابت ترجمه!
این آموزش میشه گفت کمی قدیمی شده!!
1- هر باره که ویدیو اضافه میکنید تا چند روز CPM میره بالا! و کلا 2-3 روز یه ویدیو بهتره تا هفته ای یکی!
2- امتحانش نکردم ولی حداقل برای ما دردسره!! با یکی هم میشه درامد خوبی بدست آورد!
3- درسته ولی من با ویدیوی یه دیقه ای، CPM 3.5دلارم گرفتم!(تو تصویر پست اول هست!) CPM ویدیو 6دیقه ای هم برای من 4دلار و خورده ای بود!
6- این موردو گفتم ولی تازگیا بهش شک کردم! اگه به یقین تبدیل شد اعلام میکنم!
7-websyndic تا 300ثانیه شمارش داره! تازه اضافه شده! 22hitsـم تا 180 میشماره!

saeedof

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
میزان درامدش چقدره؟ هر 1000 دقیقه بازدید چقدر درامد داره ؟

Masood1996

Registered User
لایک‌ها
180
میزان درامدش چقدره؟ هر 1000 دقیقه بازدید چقدر درامد داره ؟
بستگی به ip و شرایط داره! تو اون سایتایی که معرفی کردم اغلب آی پیا مال آمریکاست که در نتیجه بهترین CPMـو میده!
اگه بازدید یه دیقه ای تنظیم باشه، بفرض که 200تاشم نشماره میشه 800 بازدید که از 1.5تا 3.5 دلار میشه فک کنم!(2-5 دلار برای هر هزار بازدید!)

بالا