برگزیده های پرشین تولز

...بازم ادامش بدم آیا؟؟؟...

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
سلام بچه ها قبلا باهاتون بابت اخذ نمایندگی اینترنت صحبت کرده بودم تو این تایپیک :

http://forum.persiantools.com/threads/نمایندگی-فروش-اینترنت.678876/

من از مرداد تاحالا ریسلر صبانت شدم و تا الان حدود 91 یوزر جذب کردم .

سود دهی هم به اینصورته بابت تمدید و فروش 10 درصد بعد از کسر مالیات مثلا یه یکساله 40 تومنی که میفروشم حدودا سود من میشه 3000 تومن و کانفیگ مودم هم کلش واسه خودم ( 15 تومن)

دفتری که من اجاره کردم اجارش ماهی 250 هستش و ماهی هم 50 تومن هزینه قبوضم میشه
مشکلی که هستش سودش خیلی خیلی کمه و اصلا به صرفه نیست و اصلا نمیشه روش حساب کرد و مرداد تا الان فقط ضرر دادم وقتی اجاره و قبوض را کم کردم از اونور هم این نماینده اصلی صبانت اصلا تبلیغی نمیکنه و من خودم تو دیوار و آشناها تبلیغ میکنم دیوار روزی 2000 تومن آگهی بالا میارم و چون دفتر من مرکز شهره همه فکر میکنن نماینده اصلی منم و نمیدونن ریسلر هستم تنها حسن اینکار این بوده که آشنا تو هر صنفی زیاد پیدا کردم و چهار نفرم 2 تا مهندس مهندس به ریشمون بستن و اینکه از بیکاری در اومدم یکی بهمون گفت شغلت چیه یه چیزی دارم بگم که شرکت فلان دارم الان فقط سودی که کم و بیش دارم مودم به قیمت عمده میام ارزونتر جاهای دیگه تو کل یزد میفروشم مثلا مودمی که تو بازار میفروشن 70 تومن من همش 5000 تومن سود روش میکنم میفروشم 65 تومن ( 60 تومن میخرم ) و کم کم معروف شدم تو سطح شهر هرکی مودم میخواد میاد از من میخره چون دیدم تک بعدی بودن فایده نداره که فقط اینترنت بفروشم درخواست نمایندگی رایتل و ایرانسل هم دادم و فرماشم فرستادم و قطعی شده نزدیکمم نمایندگی رایتل و ایرانسل نیست فقط 2 طرف دفترم مغازه موبایل فروشی هستش که فقط تو کار فروش موبایلن و اینکه تو ماه اسفند پنلشو بهم میدن همچنین چون دفترم نزدیک بیمارستان هستش و تو این چند ماه فهمیدم افرادی که میرن این بیمارستان به شدت نیاز به کپی دارن یه پرینتر هم خریدم و یه تبلیغ جزئی کردم کسی که کپی میخواد کپی واسش میگیرم ولی چون خیلی ها نمیدونن کجا کپی هستش خیلی مشتریشو ندارم شاید روزی یکی دو تا نزدیکمم تا یه خیابون اونور تر کپی و پرینت نیست در صورتی که هنوز اگه یه بنر مثلا بزنم در بیمارستان روزی 20.30 هزار تومان فقط از کپی سود میاد واسم

حالا سوال اصلیم اینه فروردین امسال مهلت اجاره یکساله دفتر سر میاد به نظرتون یه سال دیگه هم تمدید کنم با شرابطی که گفتم ( اضافه کردن : نمایندگی رایتل.ایرانسل.کپی) یا دفتر را پس بدم ؟

خلاصه تر اینکه این 6 ماه که هیچی آیا به نظرتون امکانش هستش با اضافه کردن نمایندگی رایتل.ایرانسل و کپی تو اسفند ماه با شرایطی که گفتم دفتر در ماههای آینده به سود دهی برسه و در کنار اینکه هزینه ها در بیاد اجاره و قبوض یه درآمدی هم واسه خودم داشته باشه به عنوان شغل دوم

اینم بگم شرکتم ثبت رسمی شده به عنوان شرکت کامپیوتری فعال در زمینه اینترنت آذرماه تهران نمایشگاه الکامپ با 2 تا از شرکتای ارائه دهنده اینترنت صحبتایی داشتم و به احتمال 50 درصد اونور عید نمایندگی انحصاری یکیشون را بگیرم یعنی نمایندگی کل استان یزد من باشم و ریسلر جذب کنم و این حرفا و اگه نمایندگی کل تونستم بگیرم باید یه دفتر جدید بگیرم و این دفتر را با نصف اجاره و نصف هزینه ها قرار شده بدم یکی از اقوامم که کار کنه و سود نصف نصف

نظرتون چیه من چیکار کنم بهتره ؟

totti4007

Registered User
لایک‌ها
151
همین که فعالی کار میکنی ذهنت تو کاره خداروشکر... نگران نباش کم کم خوب میشه

sergio7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
6 ماه خاکشو خوردی تجربه به دست اوردی ، الان تازه میخوای یه تکونی بخوری ، حیفه بیخیالش بشی
هر کاری حداقل یکی دو سال وقت میخواد تا بفهمی میشه دووم آورد یا نه ، ولی کار خدماتی تعطیل بشو نیست ، سعی کن تبلیغ بکنی و امید داشته باشی

Alexia.Dunham

Registered User
لایک‌ها
55
معمولا هر کاری 1 سال اولش ضرره
الان دیگه داری وارد میشی حیفه ولش کنی
با این توضیحاتت تمدید کن
میتونی شرکت اینترنتیتو هم عوض کنی یه جا بگیر که تبلیغات خوب کنه و پول خوب بده

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
6 ماه خاکشو خوردی تجربه به دست اوردی ، الان تازه میخوای یه تکونی بخوری ، حیفه بیخیالش بشی
هر کاری حداقل یکی دو سال وقت میخواد تا بفهمی میشه دووم آورد یا نه ، ولی کار خدماتی تعطیل بشو نیست ، سعی کن تبلیغ بکنی و امید داشته باشی
خداروشکر اجارش خیلی نیست البته بازم فروردین مشخص میشه اگه طرف یهو خدای ناکرده اجاره تخیلی نزاره

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
معمولا هر کاری 1 سال اولش ضرره
الان دیگه داری وارد میشی حیفه ولش کنی
با این توضیحاتت تمدید کن
میتونی شرکت اینترنتیتو هم عوض کنی یه جا بگیر که تبلیغات خوب کنه و پول خوب بده

این شرکت سودش کمه ولی سرعتشو قطع وصلیش خوبه مشتری کم و بیش داره و مهم تر از همه پورت هاش تو یزد خالیه هنوز پر نشده

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
هرکاری حداقل یکسال بدون سود حتی با ضرر هست مخصوصا اوضاع فعلی بازار شما سعی کن یکسال دیگه هم ادامه بدی بعد تصمیم بگیری با شرایط جدید که گفتی حتما اوضاعت بهتر میشه در سال آینده برای کپی هم بیشتر تبلیغات بکن

Farshad_99_1

Registered User
لایک‌ها
185
یکساله 40 هزار تومن؟ مگر کاربران اکثرا ماهیانه اشتراکشون رو تمدید نمیکنن
اگر بتونید در کنارش کارتون رو توی زمینه شبکه گسترش بدید مثل نصب و راه اندازی شبکه یا شما که در کار فروش مودم موفق بودید بتونید در زمینه دوربین های امنیتی مدار بسته هم تبلیغ و بازاریابی کنید.

007saeed

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
3,202
خوب حالا که داری یکم میگیری خودتو میخوای بیخیال بشی - به خاطر یه مدت کم که ضرر کردی؟-
همه کارها همینطوره
یه مدت بگذره میشی منبع اصلی و همه میشناسنت و خوب خودتو میگیری و جا باز میکنی.
فقط مطمئن باش که مغازه رو سال بعد نباید عوض کنی. چون اگه عوض کنی دیگه تمومه و باز روز از نو روزی از نو

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
هرکاری حداقل یکسال بدون سود حتی با ضرر هست مخصوصا اوضاع فعلی بازار شما سعی کن یکسال دیگه هم ادامه بدی بعد تصمیم بگیری با شرایط جدید که گفتی حتما اوضاعت بهتر میشه در سال آینده برای کپی هم بیشتر تبلیغات بکن
به جز این کارایی که گفتم دیگه چه کارایی مد نظرته که با شرایطی که گفتم میشه انجامش داد

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
یکساله 40 هزار تومن؟ مگر کاربران اکثرا ماهیانه اشتراکشون رو تمدید نمیکنن
اگر بتونید در کنارش کارتون رو توی زمینه شبکه گسترش بدید مثل نصب و راه اندازی شبکه یا شما که در کار فروش مودم موفق بودید بتونید در زمینه دوربین های امنیتی مدار بسته هم تبلیغ و بازاریابی کنید.

نه اشتراک تمدیدی نامحدوده .من فقط طرحهای ویژه را میفروشم .بابت دوربین مداربسته هم برنامه هایی دارم که اونور عید میخوام به کارم اضافه کنم

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
خوب حالا که داری یکم میگیری خودتو میخوای بیخیال بشی - به خاطر یه مدت کم که ضرر کردی؟-
همه کارها همینطوره
یه مدت بگذره میشی منبع اصلی و همه میشناسنت و خوب خودتو میگیری و جا باز میکنی.
فقط مطمئن باش که مغازه رو سال بعد نباید عوض کنی. چون اگه عوض کنی دیگه تمومه و باز روز از نو روزی از نو

مغازه نیست دفتر هستش طبقه بالا .نه 90 درصد خیالم راحته که تمدید میکنه

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
با مسئول اون بیمارستان یا بانکهای اطراف صحبت کنید شما رو برای کپی معرفی کنن.همون دوربین مداربسته متصل به اینترنت رو راه اندازی کنید

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
با مسئول اون بیمارستان یا بانکهای اطراف صحبت کنید شما رو برای کپی معرفی کنن.همون دوربین مداربسته متصل به اینترنت رو راه اندازی کنید
قرار شده چند تا بنر درست کنم و بزنم در بیمارستان و بانکها واسه کپی چطوره؟

farzad.r

Registered User
لایک‌ها
281
دوست عزیز من اهل الکی روحیه دادن نیستم. اما منم با دوستان موافقم و به نظر میاد آینده فعالیت شما به جاهای خوبی میرسه
تک کاری و تک بعدی بودن هیچوقت سود ده نیست. مگر اینکه اون تک کار دارای مشتریای زیادی باشه و نیاز مشتریا دائمی باشه
شما اغلب کسبها رو ببینی، فروش برخی اجنساس براشون سود حداقلی داره. اما همین اجنساس باعث میشن مشتری سمت شما جذب بشه و اجناسی ازت بخرن که سود بهتری داره....

احتمالا شما در ادامه کارت بر میخوری به نیازهای دیگه ای از مشتری ها .... با توجه به اینکه الان از سود کارت راضی نیستی، حواست باشه نیازهای جدید رو خوب بررسی کنی. اول قولی نده
اگر دیدی نیاز جدید مشتری سوددهی خوبی داره و مشتری داره، اونم به خدمات و محصولاتت اضافه کن. اصلا پیش خودت نگو چند شغله شدم.
وقتی شما میای دفتر و مغازه مستقل میزنی و میشی رئیس خودت، دیگه هیچ محدودیتی برای خود نباید بزاری و فقط انجام کار سودده مد نظرت باشه
بازم میگم نیازهای مشتریا رو خوب توجه کن. خیلی وقتها قرار نیست خودت همه خواسته مشتریا رو انجام بدی. الان کلی آدم تو شهر میشناسی. میتونی با برخی همکار بشی و رو پیدا کردن مشتری ازشون پورسانت بگیری و ...

خلاصه من شخصا نظرم اینه که شما جای پای خودتو باز کردی. دیگه هر اقدامی میکنی، صرفا باید برای سود بیشتر باشه. خدمات جانبی مرتبط با IT زیاده و بر اساس توان و وقت خودت و سودی که کارهای مختلف دارن، امیدوارم بتونی به سوددهی مقبولی برسی.... با صبر و هوشمندی

استارتر

Registered User
لایک‌ها
195
اینکه میگی یک ساله سودی نداده واسم وضعیت شرکت یکی از دوستان اینطور بود :
3 سال اول 3 میلیون درامد
10 سال اول درامد 20 میلیون تومان
(درامد سه سال اولش یک پنجم درامد یه کارگر هم نبوده در زمان خودش)
الان اون شرکت بزرگترین شرکت در زمینه پلیمر در ایرانه و درامد خیلی بالا
این شخص واقعا صبر خیلی زیادی داشته
درخت بامبو رو نگا کن چطور رشد میکنه
اگه واقعا میبینی امکان پیشرفت داری و اینده خوبی میبینی واسش ادامه بده

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
دوست عزیز من اهل الکی روحیه دادن نیستم. اما منم با دوستان موافقم و به نظر میاد آینده فعالیت شما به جاهای خوبی میرسه
تک کاری و تک بعدی بودن هیچوقت سود ده نیست. مگر اینکه اون تک کار دارای مشتریای زیادی باشه و نیاز مشتریا دائمی باشه
شما اغلب کسبها رو ببینی، فروش برخی اجنساس براشون سود حداقلی داره. اما همین اجنساس باعث میشن مشتری سمت شما جذب بشه و اجناسی ازت بخرن که سود بهتری داره....

احتمالا شما در ادامه کارت بر میخوری به نیازهای دیگه ای از مشتری ها .... با توجه به اینکه الان از سود کارت راضی نیستی، حواست باشه نیازهای جدید رو خوب بررسی کنی. اول قولی نده
اگر دیدی نیاز جدید مشتری سوددهی خوبی داره و مشتری داره، اونم به خدمات و محصولاتت اضافه کن. اصلا پیش خودت نگو چند شغله شدم.
وقتی شما میای دفتر و مغازه مستقل میزنی و میشی رئیس خودت، دیگه هیچ محدودیتی برای خود نباید بزاری و فقط انجام کار سودده مد نظرت باشه
بازم میگم نیازهای مشتریا رو خوب توجه کن. خیلی وقتها قرار نیست خودت همه خواسته مشتریا رو انجام بدی. الان کلی آدم تو شهر میشناسی. میتونی با برخی همکار بشی و رو پیدا کردن مشتری ازشون پورسانت بگیری و ...

خلاصه من شخصا نظرم اینه که شما جای پای خودتو باز کردی. دیگه هر اقدامی میکنی، صرفا باید برای سود بیشتر باشه. خدمات جانبی مرتبط با IT زیاده و بر اساس توان و وقت خودت و سودی که کارهای مختلف دارن، امیدوارم بتونی به سوددهی مقبولی برسی.... با صبر و هوشمندی

======
اینو تجربه کردم :
الان کلی آدم تو شهر میشناسی..میتونی با برخی همکار بشی و رو پیدا کردن مشتری ازشون پورسانت بگیری و ..
======
من دارم مثلا طرف تو ایران خودرو بوده اومده اینترنت خریده بعد چند تا از همکاراشم معرفی کرده یا طرف تو کارخونه فرش بوده الی آخر
=============
حالا سوالم اینه اگه شما بودی به جز این کارهایی که من کردم دیگه چه فعالیتهایی در زمینه IT میشه انجام داد ؟

sam127

Registered User
لایک‌ها
376
اینکه میگی یک ساله سودی نداده واسم وضعیت شرکت یکی از دوستان اینطور بود :
3 سال اول 3 میلیون درامد
10 سال اول درامد 20 میلیون تومان
(درامد سه سال اولش یک پنجم درامد یه کارگر هم نبوده در زمان خودش)
الان اون شرکت بزرگترین شرکت در زمینه پلیمر در ایرانه و درامد خیلی بالا
این شخص واقعا صبر خیلی زیادی داشته
درخت بامبو رو نگا کن چطور رشد میکنه
اگه واقعا میبینی امکان پیشرفت داری و اینده خوبی میبینی واسش ادامه بده

پس شما میگی صبر کنم بازم

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
به نظر میاد بستر مناسب خیلی از فعالیت های سود ده رو ایجاد کردی
فعلا زود واسه دست کشیدن
تازه باید مانور بدی رو این کارایی که کردی
کپی رو. راه بنداز بنر بزن کپی 80٪ سود هست روزی 30 تومن کپی داشته باشی پول اجاره و هزینه جانبیت خیالت راحته
نمایندگی داری میگیری جا بیفتی جای بزرگتر کارمند میگیری شناخته تر میشی کارت میگیره
خوب کاری کردی مودم عمده اوردی جنس دیگه هم تو همین زمینه میتونی عمده بیار بشه انحصار خودت تو یزد همه بشناسنت میان پیشت
در کل از وضعیتی که تعریف کردی نوید روزای خوبی رو میدن
انگیزه داشته باش و با قدرت به کارت ادامه بده
امیدوارم بیای از موفقیت های بیشترت بگی رفیق

بالا