برگزیده های پرشین تولز

احتیاج به مدیران و کاربران فعال برای انجمن با مزایای ویژه

alionline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیز

وبسایت www.sradesign.net در پی پیشبرد برنامه های خود نیاز به مدیران و کاربران فعال برای انجمن گفتگو خود در زمینه های مختلف دارد.

شایان ذکر است که از بین این مدیران و کاربران به دو نفر از فعال ترین مدیران و یا کاربران در پایان هر ماه یک هاست با 50 مگ فضا با امکانات فوق العاده از جمله php , mysql , fantastico,sub domain, va gheyre همه به صورت نامحدود برای قدر دانی از زحمات این عزیزان اعطا خواهد شد. در ضمن لازم به ذکر است که تمامی این فضا ها از طریق شرکت هاستینگ معتبر هاستینه تقبل می شود که در زمینه امنیت حرف اول را میزند و این هاست تا 1 سال برای هر کاربر اعتبار دارد.

وهر مدیر یا کاربری که برنده جایزه هر ماه شود تا 1 ماه در مسابقه شرکت نخواهد داشت و از ماه بعد دوباره شرکت خواهد داشت لازم به ذکر است اگر 1 نفر دوبار برنده شود میتواند 50 مگابایت دوم خود را به 50 مگابایت اول خود اضاف کند یا به صورت جدا جدا استفاده کند.

برای هرگونه اطلاعات بیشتر در همینجا پیغام بگذارید و یا به من در همینجا pm بدهید.

باتشکر www.sradesign.net
فوروم : www.forum.sradesign.net

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اگه ماهی 50 میدید من میام مدیر می شم و عین پی تی که هر روز آن هستم اونجا هم آن می شم !

alionline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه عزیز فعلا نمیتونیم پولی بپردازیم اگر مایلید با شرایط بالا با ما همکاری کنید ما خوشحال میشیم.

alionline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقایون یعنی اینجا هیچ کس نیست که با ما همکاری کنه

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
ماشاالله همه كه اول فكر پولند...
ولي اين شخصآ براي من ثابت شده كه بدون زحمت و به سادگي نميتوني پولي بدست بياوري

آقا من حيف كه كار ديگه اي دارم و نميتونم زياد با كامپيوتر باشم، حتمآ با شما همكاري ميكردم
در هر حال آرزوي موفقيت دارم

webbi

Registered User
لایک‌ها
1
انتظارات خودتون را از مدیران اعلام کنید.
من نیازی به هاست ندارم ولی شاید همکاری کنم​

Penet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اوکی ! آقا من تصمیم گرفتم بیام توی فروم شما اگه خوب بود !

alionline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان و ممنون از نظرات همتون
آقايا خانم 3Power من از شما واقعا ممنونم به خاطر نظرتون و حالا که نميتونين به صورت کامل بيايد به انجمن ما هرز چندگاهي هم شما رو ببينيم براي ما نعمت. و واقعا خوشحال ميشم اگه ببينمتون.
جناب webbi من از شما هم کمال تشکر را دارم به خاطر لطفتون نسبت به ما انتظار خاصي از مديران نداريم جز فعال بودن در ضمن اين هاست رو هم قرار نيست خودمون بديم که سختمون باشه همينطور که اعلام کردم هاستينه اين هاستها رو تقبل کرده پس دادن هاست وظيفه ماست ولي اگر شما نخواستيد به نفر سوم داده خواهد شد. خوشحال ميشم هر چه زودتر در جمع کوچيک خودمون ببينمتون.
4liloft عزيز از شما هم بابت تصميمتون و صرف نظر کردن از پول سپاسگذارم و اميدوارم بتوانيم جکع کوچکمان را با همت عزيزاني چون شما بزرگ و بزرگتر کنيم. از ديدن شما هم واقعا خوشنود خواهم شد.
جناب ParsVector من از شما هم بابت نظرتون ممنونم و خداييش راه ديگري به ذهنمون نرسيد جز اين و اين هاست هم بهونه اي هست براي ديدار دوستان قديمي و جديد. شما نيز اگر راه ديگري سراغ داريد که به نظرتون درسته با ايميل من تماس بگيريد.
ايميل : [email protected]

alionline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب دوستان این بار با خبر خوش دیگری اومدیم ایندفه به دونفر از کاربران و یا مدیران انجمن که مطالب پر بازدید تری در سایت بزارند هم نفری یک اکانت *** یک ماهه نامحدود از طرف شرکت معتبر و مشهور G@ld *** تقدیم خواهد شد دیگه از این بهتر چی میخواین در ضمن برای توضیحات بیشتر در مورد اکانت های *** این شرکت به سایت www.goldvpn.ir مراجعه فرمایید.

webbi

Registered User
لایک‌ها
1
من هم آماده همکاری هستم​

alionline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای webbi شما کارتون رو توی انجمن شروع کنید

جناب K750i شما هم اگر نظر دیگری دارید بفرمایید شما ها فقط میگید اینجوری فایده نداره پس چجوری فایده داره شما بگید من هم یاد بگیرم آخه به خدا یاد ندارم.

blacklife1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنده هم اگه تمايل داشتين ميتونم كمك كنم

alionline

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
blacklife1 دوست عزیز خوشحال میشیم شما رو هم در انجمن ببینیم شما کارتون رو شروع کنید تا از بقیه عقب نمونید.

بالا