برگزیده های پرشین تولز

راه انداري كافي نت - يه راهنمايي جمع و جور مي خوام

ali_aaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من قصد راه اندازي يه كافي نت با 4 الي 5 تا سيستم را دارم.
مي خوام براي ريسيو از سرويس هاي ماهواره اي استفاده كنم.
با توجه به اينكه در شهر ما هنوز E1 راه اندازي نشده( آخه كوچيكه)
از يه خط 30 كيلو معمولي هم براي سند مي خوام استفاده كنم.

لطفا يكي در موارد زير جواب كوتاه و مفيد بده.
1- با توجه به تعداد سيستم ها و خط سند معمولي اين كار شندني هست؟
2- مي خوام دوستاني كه كافي نت دارن و دارن از سرويس هاي ماهواره براي ريسيو استفاده مي كنن بهترين و ارزانترين سرويس ماهواري را براي اين منظور به من معرفي كنن(با توجه به تعداد سيستمها.)

و اما در باره اين سئوال هم يه جواب كامل اگه لطف كنين ممنون مي شم.

1- معرفي نرم افزارهاي مورد استفاده .
2- طريقه تنظيم سرور به شكل كه بهترين كارآيي را داشته باشه.

behzad65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
جوابه سوالها به ترتيب ((البته به نظره من))
1-بله اين كار شدنيه چون فكر نكنم كه زياد سند لازم داشته باشي ((البته در حالته عادي))
2-من سرويسه NSS6 يا OpenSky W3پيشنهاد ميكنم هم قيمتش خوبه هم سرعتش براي اطلاعاته بيشتر به www.dadehnama.com برو
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-برنامه اي براي Cache مثله CacheXpress
2-با همون برنامه ي CacheXpress ميتوني همه كاري بكني و نيازي به كار كردن با ويندور سرور نيست ((البته بستگي داره كه چيكار بخواي بكني ولي در حالته عادي فكر نكنم كاري لازم باشه انجام بدي ))

ولي چون تعداده سيستم كمه و اگه از سرويسهايي كه من گفتم استفاده كني فكر نكنم نيازي به برنامه CacheXpress براي Cache داشته باشي ولي ميتوني براي Proxy Transparent از CacheXpress استفاده كني تازه اگه بخواي از سرويسه OpenSky W3 استفاده كني بازم هيچ نيازي به CacheXpress براي Proxy Transparent نداري چون ميتوني با *** Server كانكت بشي و روي سرور اين كانكت *** را Share كني تا همه كلاينت ها از ديش Recive كنن
اگه چيزي مونده بگو تا بگم
البته اينا كه گفتم نظره شخصي من براي راه اندازي كافي نت هست

khosrow4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم يه كافي نت دارم با 5 تا سيستم كه خط اينترنت رو به صورت leasd از یه isp میگیرم میخوام از دوستان خواهش کنم که منو راهنمایی کنن
1- میتونم علاوه این خط از ماهواره هم استفاده کنم - اگه میشه چه کار باید بکنم
2-چطوری میتونم سایتها رو Cache کنم آیا واسه این کار لازمه که از windows server استفاده کنم.

behzad65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از khosrow4ever :
من هم يه كافي نت دارم با 5 تا سيستم كه خط اينترنت رو به صورت leasd از یه isp میگیرم میخوام از دوستان خواهش کنم که منو راهنمایی کنن
1- میتونم علاوه این خط از ماهواره هم استفاده کنم - اگه میشه چه کار باید بکنم
2-چطوری میتونم سایتها رو Cache کنم آیا واسه این کار لازمه که از windows server استفاده کنم.

سلام
1- هر كسي اگه بخواد ميتونه از ماهواره هم استفاده كنه البته فقط يكيش(ليز يا ماهواره) براي اينكه چطوري ميتوني از ماهواره استفاده كني ميتوني به Thread هاي مربوطه مراجعه كني راجبش زياد بحث شده
2-براي Cache كردن نيازي به ويندوز سرور يا تنظيم ويندوز نيست شما بايد از برنامه هايي مثل CacheXpress,ISA,Winrout,.... استفاده كني :)

khosrow4ever

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از behzad65 :
سلام
1- هر كسي اگه بخواد ميتونه از ماهواره هم استفاده كنه البته فقط يكيش(ليز يا ماهواره) براي اينكه چطوري ميتوني از ماهواره استفاده كني ميتوني به Thread هاي مربوطه مراجعه كني راجبش زياد بحث شده
2-براي Cache كردن نيازي به ويندوز سرور يا تنظيم ويندوز نيست شما بايد از برنامه هايي مثل CacheXpress,ISA,Winrout,.... استفاده كني :)
سلام
آقا بهزاد ممنون از لطف شما كه وقت خودتو به من دادي اما هنوز روشن نشدم :blush:
1 - يعني نمي شه با خط ليز send كنم و از ماهواره recived
2 - در مورد cache از جواب شما اينطور برداشت كردم كه احتياجي به سيستم سرور تو كافي نت نيست
فقط كافي رو يكي از سيستمها CacheXpress يا ISA رو نصب كنم و بعد از وارد كردن تنظيمات كار رو شروع كنم؟
از همه اساتيد به خاطر كمكشون ممنونم

behzad65

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از khosrow4ever :
سلام
آقا بهزاد ممنون از لطف شما كه وقت خودتو به من دادي اما هنوز روشن نشدم :blush:
1 - يعني نمي شه با خط ليز send كنم و از ماهواره recived
2 - در مورد cache از جواب شما اينطور برداشت كردم كه احتياجي به سيستم سرور تو كافي نت نيست
فقط كافي رو يكي از سيستمها CacheXpress يا ISA رو نصب كنم و بعد از وارد كردن تنظيمات كار رو شروع كنم؟
از همه اساتيد به خاطر كمكشون ممنونم
1- بله ميشه با خط ليز سند كرد و با ماهواره ريسيو ولي نميشه در يه زمان هم از خط ليز و هم از ماهواره ريسيو كرد البته ميشه ولي نكني بهتره :blush:
2- بله درست برداشت كردي هيچ نيازي به سيستم سرور نداري ((البته اگه منظورتو ار سرور درست فهميده باشم)) و ميتوني با يكي از اون برنامه هايي كه نام بردم شروع به كار كني

brojak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اقا همه كار امكان پذيره

با من مكاتبه كن مشكلت حله همه مودل راه حل واست دارم Wireless , satellite

بستگي به موقت خودت داره

اگه خيلي عجله داري تماس بگير 09111436288 وقار

nldco

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان عزيز
هر كسي قصد راه اندازي isp و يا كافي نت و يا wireless و همچنين راه اندازي تجهيزات ارسال و دريافت باشه به من mail بزنه
[email protected]

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
نرم افزار مناسب رو يادت نره اميدوارم لذتشو ببري !!! (امضامو ببين) برنامه رو نصب كن مطمئن باش از هر برنامه ديگه اي بي نيازت مي كنه، اگه مشكلي هم داشتي خيلي راحت مي توني با شماره تلفني كه تو وبسايت هست تماس بگيري پشتيباني 24 ساعته دارن حتي براي اونايي كه از نسخه دمو استفاده مي كنن!!! اميدوارم مطلوب باشه. منتظر نظرت هستيم. موفق باشي دوست عزيز.

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
اقا همه كار امكان پذيره

با من مكاتبه كن مشكلت حله همه مودل راه حل واست دارم Wireless , satellite

بستگي به موقت خودت داره

اگه خيلي عجله داري تماس بگير 09111436288 وقار

با سلام به دوستان عزيز
هر كسي قصد راه اندازي isp و يا كافي نت و يا wireless و همچنين راه اندازي تجهيزات ارسال و دريافت باشه به من mail بزنه
[email protected]

نرم افزار مناسب رو يادت نره اميدوارم لذتشو ببري !!! (امضامو ببين) برنامه رو نصب كن مطمئن باش از هر برنامه ديگه اي بي نيازت مي كنه، اگه مشكلي هم داشتي خيلي راحت مي توني با شماره تلفني كه تو وبسايت هست تماس بگيري پشتيباني 24 ساعته دارن حتي براي اونايي كه از نسخه دمو استفاده مي كنن!!! اميدوارم مطلوب باشه. منتظر نظرت هستيم. موفق باشي دوست عزيز.

:blink:تبلیغات در تاپیک مردم ممنوع

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
کی داره تاپیکهای زیر خاکی رو نبش قبر میکنه ؟!!! :blink::blink::blink:

تاریخ این تاپیک مربوط به سال 2004 هست ! :wacko::wacko::wacko:

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
کی داره تاپیکهای زیر خاکی رو نبش قبر میکنه ؟!!! :blink::blink::blink: