برگزیده های پرشین تولز

آقا من چه جوري ميتونم حقم را از يه استاد عقده اي بگيرم

soloroyal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان فرض کنيد شما تو برگه امتحانتون 15 بگيرين اما استاد سر اينکه شما حاضر نيستي چاپلوسي بکني بياد و بهت بده 6

حالا من چه جوري مينونم حقمو بگيرم يعني بايد پيش کي برم

1- رئيس دانشکده فني مهندسي

2- رئيس دانشگاه

3- کميته انضباطي

البته اصلا حرف مدير گروه را هم نزنيد چون که دستشون باهم تو يه کاسه هست

اصلا ميخوام بدونم چه کسي به تخلف استادا بايد رسيدگي کنه.

البته اين مشکل من تنها نيست. طرف خيلي بي سواد و صفر کيلومتره و همه باهاش مشکل دارن چون نمره هم نميده و نفوذ هم داره (طرف يه مارمولک به معناي واقعي کلمه)

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
اگه غیبتات بیشتر از حد مجازه قانونا دستت به جایی بند نیست
البته نباید بندازه و باید حذف کنه ولی به هر حال غیبت زیاد داشته باشی هیچکس کمکت نمیکنه
در صورتای دیگه هم کمک نمیکنن اونا با هم همکارن نمیان به خاطر یه دانشجو همدیگرو خراب کنن
من یه بار با یه استاد عقده ای تازه کار مشکل داشتم رفتم تحدیدش کردم خدارو شکر کارساز بود :D
بگذریم که من روم نشد برم سر جلسه امتحان چون خجالت میکشیدم از رفتار بدم ولی به هر حال جواب داد

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان فرض کنيد شما تو برگه امتحانتون 15 بگيرين اما استاد سر اينکه شما حاضر نيستي چاپلوسي بکني بياد و بهت بده 6

حالا من چه جوري مينونم حقمو بگيرم يعني بايد پيش کي برم

1- رئيس دانشکده فني مهندسي

2- رئيس دانشگاه

3- کميته انضباطي

البته اصلا حرف مدير گروه را هم نزنيد چون که دستشون باهم تو يه کاسه هست

اصلا ميخوام بدونم چه کسي به تخلف استادا بايد رسيدگي کنه.

البته اين مشکل من تنها نيست. طرف خيلي بي سواد و صفر کيلومتره و همه باهاش مشکل دارن چون نمره هم نميده و نفوذ هم داره (طرف يه سپاهي _ يه مارمولک به معناي واقعي کلمه)

شاید اگر از رییس دانشکده بخواهی که از استاد بخواد ورقه رو دوباره صحیح کنه بشه کاری کرد . ولی معمولا کسی نمیتونه نمره استاد رو عوض کنه .

rezajo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ِه همچین مشکلی برام تو دانشگاه پیش اومد دهن استادو...

soloroyal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه غیبتات بیشتر از حد مجازه قانونا دستت به جایی بند نیست
البته نباید بندازه و باید حذف کنه ولی به هر حال غیبت زیاد داشته باشی هیچکس کمکت نمیکنه
در صورتای دیگه هم کمک نمیکنن اونا با هم همکارن نمیان به خاطر یه دانشجو همدیگرو خراب کنن
من یه بار با یه استاد عقده ای تازه کار مشکل داشتم رفتم تحدیدش کردم خدارو شکر کارساز بود :D
بگذریم که من روم نشد برم سر جلسه امتحان چون خجالت میکشیدم از رفتار بدم ولی به هر حال جواب داد
نه غيبت ندارم فقط همين جلسه پيش چون که داشت بهم توهين ميکرد و من هم نمي تونستم تحمل کنم و نمي خواستم درگير بشم از کلاس زدم بيرون و جلسه ديگه هم که جلسه آخر هست نميخوام برم.
طرف هم بعد از بيرون رفتن من جلوي اسمم.....
همه هم چون ميدونن اين طرف چه قدر کينه اي هست بهم گفتن که ميندازت و براي خودم هم مسلم شده که ميندازم.

بخدا آدم دلش ميسوزه استاده مياد کتابي رو که هم دارن از روش ميخونه و همه هم بايد اونو دوباره بنويسن و اگه ننويسي بهت گير ميده.

راستي اين رئيس دانشکده ما هم يه دکتر بسيار با فرهنگ و شعور بالا هست و هواي دانشجوها را هم خيلي داره يادم يه بار مدير گروه را به خاطر انجام ندادن کار دانشجوها شديدا ضايع کرد

soloroyal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شاید اگر از رییس دانشکده بخواهی که از استاد بخواد ورقه رو دوباره صحیح کنه بشه کاری کرد . ولی معمولا کسی نمیتونه نمره استاد رو عوض کنه .
نا اميدم کردي....

هييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي

soloroyal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر شماها تهديد جواب ميده؟

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به نظر شماها تهديد جواب ميده؟

آخه عزيز من اين چه راه حليه؟ شروين جان از شما بعيده
به نظر من بهترين راه گرفتن بهترين نمره پايان ترمه . اينطوري هيچ بهانه اي نمي مونه;)

soloroyal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه عزيز من اين چه راه حليه؟ شروين جان از شما بعيده
به نظر من بهترين راه گرفتن بهترين نمره پايان ترمه . اينطوري هيچ بهانه اي نمي مونه;)
اين درس که ميان ترم نداره

20 نمره داره که همون پايان ترمه

soloroyal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
در ضمن درس راحتي هست

و اصلا مسئله چيز ديگه اي هست

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بابا راهکار ارئه بده

شما که نگران نمرت هستی و می ترسی که نمرت کم شه

زمانی که بهت توهین کرد باید سرتو مثل یه بچه آدم می انداختی پایین و می گفتی چشم

اگه دیگ غضبت به جوش اومده بود نباید مثل دختر ها از کلاس قر می کردی می رفتی بیرون باید مثل یه مرد وای می استادی جلوی استاد و جوابشو می دادی اگه توهین کرد تو هم بهش توهین می کردی

برای من همچین مساله پیش اومد استادش یه جوان عقده ای بود من خودمو کشتم که با این یارو اصلا برخوردی نداشته باشم و حتی یک کلمه هم جوابشو ندم ولی بعضیها دعوا نکردن باهوش اجتناب ناپذیره خلاصه یه دفعه قرعه به نام ما افتاد و من یه پروژه ای بود باید انجام می دادم ناقص تحویلش داده بودم این کلی با من سره اون دعوا و توهین کرد انگار مثلا پول داده بود که من اون پروژه را براش درست کنم :lol:
بعدش گفت تو که پروژت ناقص پس بیا حداقل تخته را پاک کن
من هم موقعیت را مناسب دیدم و دعوا را سره اینکه به من چه ربطی داره مرتیکه که تخته تو را پاک کنم راه انداختم خلاصه هر چی سره پروژه به من ضد حال زده بود را سره تخته پاک کردن سرش خالی کردم اینم به من گفت از کلاس برو بیرون من هم ناسزا بهش گفتم که دلیلی نداره اینکارو بکنم و سره جام نشستم

خلاصه اون روز گذشت این استاده هم کاری به کاره ما نداشت اصلا اینگار نه اینگار که ما تو کلاسیم
آخره ترم هم منو انداخت

soloroyal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

اگه دیگ غضبت به جوش اومده بود نباید مثل دختر ها از کلاس قر می کردی می رفتی بیرون باید مثل یه مرد وای می استادی جلوی استاد و جوابشو می دادی اگه توهین کرد تو هم بهش توهین می کردی

برای من همچین مساله پیش اومد استادش یه جوان عقده ای بود من خودمو کشتم که با این یارو اصلا برخوردی نداشته باشم و حتی یک کلمه هم جوابشو ندم ولی بعضیها دعوا نکردن باهوش اجتناب ناپذیره خلاصه یه دفعه قرعه به نام ما افتاد و من یه پروژه ای بود باید انجام می دادم ناقص تحویلش داده بودم این کلی با من سره اون دعوا و توهین کرد انگار مثلا پول داده بود که من اون پروژه را براش درست کنم :lol:
من هم موقعیت را مناسب دیدم و دعوا را سره اینکه به من چه ربطی داره مرتیکه که تخته تو را پاک کنم راه انداختم خلاصه هر چی سره پروژه به من ضد حال زده بود را سره تخته پاک کردن سرش خالی کردم اینم به من گفت از کلاس برو بیرون من هم ناسزا بهش گفتم که دلیلی نداره اینکارو بکنم و سره جام نشستم

خلاصه اون روز گذشت این استاده هم کاری به کاره ما نداشت اصلا اینگار نه اینگار که ما تو کلاسیم
آخره ترم هم منو انداخت
من قهر نکردم فقط رفتم بيرون تا قضيه کش نياد چون تو چشماش کينه بود و معلوم بود تا آخر ساعت ميخواد گير بده و منم ممکن بود ....

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
ممکن بود به بگیرو ببندو زدو خورد بکشه !
مثل اینکه تنها راه ممکن که میمونه همون تهدید کردن باشه
s412.gif

shahkey

Registered User
لایک‌ها
5

آخره ترم هم منو انداخت
این همه داستان گفتی ولی آخرین جملت از کل صحبتات آموزنده تر بود!!
با استاد شوخی نکنید!!

Alireza-Metal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
البته من استاد شما رو نمیشناسم و نمیدونم چقدر ظرفیت داره - مسلما شما دانشگاه آزاد نیستی - درسته ؟!

ولی به نظر من استاد فقط خانم

ما ترم پیش یه استاد داشتیم که خانم بود - بچه ها اینقدر اذیتش میکردن که من اگه به جاش بودم دخل همه رو می آوردم - چند جلسه ای که گذشت خیلی عصبی شد - بچه ها هم همش سر کلاس تیکه بارش میکردن و هر کسی یه چیزی میگفت - دیگه پیشه پا افتاده ترین کار تو کلاسش پخش آهنگ با موبایل بود !! کلاسش شده بود مثل پارک ! هر کس هر وقت میومد هر وقت میرفت !

حالا بعدا که کار به کمیته انضباطی کشید بماند ..........

3 هفته که مونده بود به پایان ترم استاد اسامی 28 نفر از 40 نفر کسانی که حذف شده بودند به هر دلیلی رو اعلام کرد !! به همین راحتی ...

ما که شانس آوردیم همون نمره ورقه رو به ما داد - ولی بازم دمش گرم

ولی به نظرم برو باهاش صحبت کن - فکر نکنم استادتون اینقدر هم عقده ای باشه !!!

یه کاری کن که تو رو در واسی قرار بگیره - هر جوری که میتونی

موفق باشی

soloroyal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته من استاد شما رو نمیشناسم و نمیدونم چقدر ظرفیت داره - مسلما شما دانشگاه آزاد نیستی - درسته ؟!

ولی به نظر من استاد فقط خانم

ما ترم پیش یه استاد داشتیم که خانم بود - بچه ها اینقدر اذیتش میکردن که من اگه به جاش بودم دخل همه رو می آوردم - چند جلسه ای که گذشت خیلی عصبی شد - بچه ها هم همش سر کلاس تیکه بارش میکردن و هر کسی یه چیزی میگفت - دیگه پیشه پا افتاده ترین کار تو کلاسش پخش آهنگ با موبایل بود !! کلاسش شده بود مثل پارک ! هر کس هر وقت میومد هر وقت میرفت !

حالا بعدا که کار به کمیته انضباطی کشید بماند ..........

3 هفته که مونده بود به پایان ترم استاد اسامی 28 نفر از 40 نفر کسانی که حذف شده بودند به هر دلیلی رو اعلام کرد !! به همین راحتی ...

ما که شانس آوردیم همون نمره ورقه رو به ما داد - ولی بازم دمش گرم

ولی به نظرم برو باهاش صحبت کن - فکر نکنم استادتون اینقدر هم عقده ای باشه !!!

یه کاری کن که تو رو در واسی قرار بگیره - هر جوری که میتونی

موفق باشی
نميدونم چرا مملکت ما همش شده چاپلوسي و رياکاري...

اگه نخواي پاچه خواري کني هزار تا دردسر برات بوجود مياد و کارت راه نميفته...

اميدوارم روزي مملکت ما هم درست شه.

Alireza-Metal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
نميدونم چرا مملکت ما همش شده چاپلوسي و رياکاري...

اگه نخواي پاچه خواري کني هزار تا دردسر برات بوجود مياد و کارت راه نميفته...

اميدوارم روزي مملکت ما هم درست شه.

بله - متاسفانه تو این مملکت همینجوره

ولی اگه سومین باری باشه که یک درس رو بر میداری چاره ای جز این نداری :lol::lol::lol:

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
اگه من جات بودم بي خيال نمره مي شدم . استادت ماشين ‌داره ؟؟
من يه كليد ور مي داشتم يه خط قشنگ دور تا دور ماشين براش حكاكي مي كردم . :) كما اينكه اين كار رو هم كردم .

بالا