برگزیده های پرشین تولز

فروش سایت موزیک با 12-14 هزار آی پی و 80 درصد ورودی گوگل **فوری**

Enter-NeT

Registered User
لایک‌ها
26
سلام
موزیکفا
سایت موزیک هست با کمترین ریسک شیلتر شدن (اکثر سایتها در خطر شیلتر هستن و من سایت رو چند ماه قبل تاجایی که میشد پاکسازی کردم)
آمار متوسط 7 هزار ای پی هست
80 درصد ورودی سایت از گوگل هست

بک لینک کم داره و میشه با افزودن بک لینک باعث رشد سریع سایت شد
بدلیل مشغله کاری سایت با تاخیر بروز میشه که اگه بروز بودنش حل بشه و مطالب بزودی هم گذاشته بشه آمار خیلی بهتر میشه
درامد سایت هم به دلیل وقت نداشتن واسه جذب تبلیغات زیاد بالا نیست الان در حدود 700-600 هزار تومانی میشه که کسی بچسبه بهش تا یک تومن راحت میرسه
قیمت هم شاید بعضیا بگن بالا هست ولی بنظر خودم باید 7 تومن میزاشتم برا فروش چون میدونم بالاتر هم میاد
الان 5 تومن نقد میدم فقط دوستانی که واقعا قصد خرید دارن پیام بدن آمارگیر هم فعلا نمیدم درخواست نکنین چون اکثرا فقط برای امار چک کردن پیام میدن
آیدی تلگرام :
irooni66
به مشتری واقعی آمارگیر و اثبات درامد داده میشه

Last edited:

tablighchi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
اثبات درامد بفرست

mrzarhoon

Registered User
لایک‌ها
10
جسارت نباشه ولی قیمت یک سایت درآمد 6 ماه گذشته اون سایت مشخص میکنه اگر ماهی 700 تومن درآمد داشته باشه میشه 4میلیون و 200 باز هر جور دوست داشتید

Enter-NeT

Registered User
لایک‌ها
26
جسارت نباشه ولی قیمت یک سایت درآمد 6 ماه گذشته اون سایت مشخص میکنه اگر ماهی 700 تومن درآمد داشته باشه میشه 4میلیون و 200 باز هر جور دوست داشتید

درسته دقیقا همینه ولی من توضیح دادم بعلت کمبود وقت برای کار نت نمیرسم تبلیغات جذب کنم و گفتم به یک میلیون میتونه راحت برسه با این آمار تازه با یکم مرتب بروزرسانی سایت آمار بالاترم میره باز دوستان تو انجمن خودشون همگی وبمستر هستن میدونن شرایط هر سایتی به چه صورت هست و چقدر ارزش دارن . من سایتی دیدم با 9 هزار آی پی یک میلیون تومن فروخت ! یعنی اونی که خریده حتما سود کرده ؟ خداشاهده به یک ماه نرسید فیلتر شد و رفع فیلتر هم نکردن چون ورودی سایت (خودم چک کرده بودم) 90 درصد مطالب غیر مجاز بود (بهزاد لیتو یکیش) . اینا رو متاسفانه اکثر دوستان در نظر نمیگیرن و فقط به فکر سود لحظه ای هستن

sina_72

Registered User
لایک‌ها
164
دوست عزیز اگر امارتون بالای 10 هزارتا و قیمت رو هم میتونید کنار بیاید / برای بنده هزینه های سایت از جمله هزینه بک لینک ها و هزینه های هاست و آمارگیر رو پخ کنید

daiee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ببخشید توی گوگل روی چه کلماتی بالا هستین؟
مثلا دانلود آهنگی چیزی

بالا