برگزیده های پرشین تولز

تقلبی K750 !

epilot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا سلام
یکی از بچه ها اخیرا یک K750 گرفته که البته سریال چنچ هستش.
ما این گوشی رو بردیم یکی دو جا نشون دادیم گفتند که گوشی تغلبی هست چون روی گوشی (زیر باتری) ننوشته Made in China! البته این عبارت رو جعبه نوشته شده اما زیر باتری این عبارت نیستش. ضمنا به ما گفتند که اعداد روی دکمه های گوشی هم واسه تشخیص اصل یا تغلبی بودن گوشی ملاک هست که طبق تشخیص اونا گفتند که گوشی ما تغلبی هستش. خلاصه حسابی تو دل ما رو خالی کردند و کار به جایی رسید که این دوست ما تصمیم گرفته گوشی رو بفروشه (هنوز 4 روز نمیشه که خریدتش) و بگرده دنبال یک K750 اصلی.
میخواستم ببینم از دوستان کسی اطلاعی در این مورد داره؟
ضمنا رفیق ما این گوشی رو از Aladdin به قیمت 158 هزار تومان گرفته خودش هم شهرستانی هست

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
اون اعداد جهت سريال اصلی يا سريال تعويضی هست که شما سريال تعويضی خريدين و البته فعلا مشکل خاصی نخواهين داشت
اما این مورد که Made In China رو ننوشته زياد به نظر موضوع عجيبی نيست // این K750 که تهيه شده عملا با ساير K750 ها فرقی داره !؟

epilot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اون اعداد جهت سريال اصلی يا سريال تعويضی هست که شما سريال تعويضی خريدين و البته فعلا مشکل خاصی نخواهين داشت
اما این مورد که Made In China رو ننوشته زياد به نظر موضوع عجيبی نيست // این K750 که تهيه شده عملا با ساير K750 ها فرقی داره !؟

ممنون
من سریال مد نظرم نبود بلکه شیوه ی حک اعداد روی دکمه ها بود
ببینم اصلا این گوش تغلبی هم تو بازار داره یا ما رو سر کار گذاشتن؟

شما یک جای دیگه حرفی از لیبل بون گوشی زده بودید میشه واضحا بگید لیبل بودن گوشی به چه معناست؟
بازم ممنون!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
گوشی شما noname هست ...خیلی از این noname ها رو دیدم که خوب کار میکنن!!!!...گوشی مشکل خاصی خرابی چیزی نداره؟!!!...اگر سالمه و داره مثل بچه خوبا کارشو بی عیب و نقص انجام میده چرا بفروشه؟!!!...خیلی اینجوری ضرر میکنه که؟!!!...در مورد اصل یا تغلبی بودنش هم باید بگم 3 نمونه se تو بازار هست چین و مالزی و noname که هیچی راجع به کشور پشتش نزده ولی در عین حال مشکلی هم نداشتن!!!...حالا اصل یا تغلبیشو نمیدونم ولی میدونم اورجینالش مال چینه!!!

Dark Knight

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
37
شما یک جای دیگه حرفی از لیبل بون گوشی زده بودید میشه واضحا بگید لیبل بودن گوشی به چه معناست؟
بازم ممنون!

89.gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
ممنون
من سریال مد نظرم نبود بلکه شیوه ی حک اعداد روی دکمه ها بود
ببینم اصلا این گوش تغلبی هم تو بازار داره یا ما رو سر کار گذاشتن؟

بازم ممنون!

اگر دگمه هاش یا قابش تابلو هست احتمال داره refubished باشه!!!!....لیبیل هم همونطور که لینک دادن یعنی زدن برچسب پشت گوشی با اطلاعات دلخواه!!!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
من هم لینک رو چک نکردم....پست بالا رو که میزدم فکر کردم درباره همون داستان لیبل هست که قبلا گفته بودیم!!!

بالا