برگزیده های پرشین تولز

جواهری در قصر با زیرنویس فارسی ( 54 قسمت فارسی ) قابل پخش در دی وی دی پلیر ها

martial-arts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیز

سریال جواهری در قصر با زیرنویس کامل فارسی + 200 دقیقه پشت صحنه این سریال موجود می باشد

سریال جواهری در قصر با زیرنویس کامل فارسی دارای دو نسخه می باشد

1- جواهری در قصر با زیرنویس کامل فارسی ( 54 قسمت فارسی ) با پسوند MKV قابل پخش فقط در کامپیوتر حراج این سریال 6000 تومان می باشد و هزینه پست پشتاز نیز رایگان می باشد ( در ضمن این نسخه که فقط بر روی کامپیوتر کار می کند دارای 5 دی وی دی می باشد )

2- جواهری در قصر با زیرنویس کامل فارسی ( 54 قسمت فارسی ) با پسوند VOB قابل پخش در DVD Player ها ( این نسخه بیشتر به درد کسانی می خورد که مایل هستند از تلویزیون و به صورت خانوادگی مشاهده نمایند ) قیمت این نسخه از سریال که برای اولین بار من ارائه دادم ام 12000 تومان می باشد و دارای 14 دی وی دی است ( تاکید می کنم بر این که سایت هایی هستند که این سریال را به صورت دی وی دی و قابل پخش در DVD Player می فروشند اما تمام آن ها زیرنویسی که برای سریال ارائه می دهند انگلیسی می باشد و فقط نسخه کامپیوتری این سریال ( پسوند MKV ) را به صورت زیرنویس فارسی دارند و من برای اولین بار نسخه دی وی دی سریال جواهری در قصر با زیرنویس کامل فارسی قابل پخش در DVD Player ها را ارائه داده ام

برای سفارش سریال به من ایمیل بزنید تا نحوه ی خرید سریال را برایتان ارسال نمایم ( لطفا ذکر نمایید نسخه 14 دی وی دی با زیرنویس فارسی قابل پخش در DVD Player را می خواهید یا این که نسخه 5 دی وی دی با زیرنویس فارسی قابل پخش در کامپیوتر را می خواهید

ایمیل من برای سفارش: [email protected]

سایت من : www.haraj-serial.com

19.jpg

18.jpg

#Alireza

Registered User
لایک‌ها
0
زبان اصلی فیلمها چیه؟
انگلیسی یا زبانهای شرقی؟

من با پسوندهای MKV و VOB آشنایی ندارم. اگه میشه بفرمایید کیفیت این فیلمها در مقایسه با VCD و یا فرمت عادی DVD چطور است؟
منظورم رزلوشن و تعداد فریم در ثانیه است

با تشکر

martial-arts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زبان اصلی فیلمها چیه؟
انگلیسی یا زبانهای شرقی؟

من با پسوندهای MKV و VOB آشنایی ندارم. اگه میشه بفرمایید کیفیت این فیلمها در مقایسه با VCD و یا فرمت عادی DVD چطور است؟
منظورم رزلوشن و تعداد فریم در ثانیه است

با تشکر

بله زبان اصلی هستش با زیرنویس کامل فارسی ، کیفیت سریال بسیار بالاست و اصلا نمی شود با vcd مقایسش کرد رزلوشن اش هم 480*720 , 30 فریم در ثانیه می باشد ( و مقدار نسخه 5 دی وی دی آن قابل پخش در کامپیوتر 19 گیگابایت است و مقدار نسخه 14 دی وی دی قابل پخش در DVD Player ها 50 گیگابایت می باشد

soo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من یه جا این سریال رو دیدم که با فرمتی که بشه در دی وی دی پلیر های خانگی دید و با زیرنویس فارسی میفروختن ولی نوشته بود با این فرمت سریال شامل 19 دی وی دی هست ( 18 دی وی دی خود سریال و 1 دی وی دی شامل پشت صحنه ها و مزیک متن و عکس بازیگران و تم های مخصوص موبایل ) . شما گفتید که 14 دی وی دی هست کیفیت رو کم کردید یا قسمتهایی از سریال کم شده یا سانسور شده ؟

martial-arts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یه جا این سریال رو دیدم که با فرمتی که بشه در دی وی دی پلیر های خانگی دید و با زیرنویس فارسی میفروختن ولی نوشته بود با این فرمت سریال شامل 19 دی وی دی هست ( 18 دی وی دی خود سریال و 1 دی وی دی شامل پشت صحنه ها و مزیک متن و عکس بازیگران و تم های مخصوص موبایل ) . شما گفتید که 14 دی وی دی هست کیفیت رو کم کردید یا قسمتهایی از سریال کم شده یا سانسور شده ؟

دوست عزیز کیفیت به هیچ وجه دست نخرده و سریال هیچ برشی نخورده ، این سریال دارای 54 قسمت است که در هر دی وی دی 4 قسمت قرار دارد و کیفیت آن عالی می باشد ( در ضمن زیرنویس فارسی این 54 قسمت را خودم به دی وی دی تبدیل کردم با نرم افزار VSO ConvertX که نرم افراز فوق العاده ای است و 4 ساعت در یک دی وی دی تبدیل می کند بدون این که کیفیت کمترین افتی را داشته باشد

sepanta_sabeti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیز

سریال جواهری در قصر با زیرنویس کامل فارسی + 200 دقیقه پشت صحنه این سریال موجود می باشد

1- جواهری در قصر با زیرنویس کامل فارسی ( 54 قسمت فارسی ) با پسوند MKV قابل پخش فقط در کامپیوتر حراج این سریال 6000 تومان می باشد و هزینه پست پشتاز نیز رایگان می باشد ( در ضمن این نسخه که فقط بر روی کامپیوتر کار می کند دارای 5 دی وی دی می باشد )

خیلی می بخشید این سریال رو با همین مشخصات جناب Rax در بخش اشتراک بدون منفعت میده 2500 تومن.

اینم لینکش
جواهری در قصر (اشتراک بدون منفعت مجموعه جواهري در قصر) فروش با سود ممنوع

در مورد زیر نویسش هم بچه های تاپیک جواهری در قصر هم زحمت کشیدند و تمام اون 54 قسمت رو زیرنویس فارسی کردند بدون هیچ منفعتی.

اینم لینکش

دانلود زيرنويس فارسي جواهري در قصر در پست اول

martial-arts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی می بخشید این سریال رو با همین مشخصات جناب Rax در بخش اشتراک بدون منفعت میده 2500 تومن.

اینم لینکش
جواهری در قصر (اشتراک بدون منفعت مجموعه جواهري در قصر) فروش با سود ممنوع

در مورد زیر نویسش هم بچه های تاپیک جواهری در قصر هم زحمت کشیدند و تمام اون 54 قسمت رو زیرنویس فارسی کردند بدون هیچ منفعتی.

اینم لینکش

دانلود زيرنويس فارسي جواهري در قصر در پست اول

[/B]
و درضمن بیاد داشته باشید مجموعه روی DVD فقط تحویل میشه و قابل پخش در DVD-ROM روی PC هستش نه داخلDِVD Player .....

[/SIZE]

دوست عزیز اگه توجه کنید می بینید که یک فرق بزرگی بین نسخه من و نسخه پیشنهادی شما وجود دارد و آن این است که نسخه من قابل پخش در DVD Player خانگی می باشد با زیرنویس کامل فارسی ( 54 قسمت فارسی )

martial-arts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیز

2- جواهری در قصر با زیرنویس کامل فارسی ( 54 قسمت فارسی ) با پسوند VOB قابل پخش در DVD Player ها ( این نسخه بیشتر به درد کسانی می خورد که مایل هستند از تلویزیون و به صورت خانوادگی مشاهده نمایند ) قیمت این نسخه از سریال که برای اولین بار من ارائه دادم ام 12000 تومان می باشد و دارای 14 دی وی دی است ( تاکید می کنم بر این که سایت هایی هستند که این سریال را به صورت دی وی دی و قابل پخش در DVD Player می فروشند اما تمام آن ها زیرنویسی که برای سریال ارائه می دهند انگلیسی می باشد و فقط نسخه کامپیوتری این سریال ( پسوند MKV ) را به صورت زیرنویس فارسی دارند و من برای اولین بار نسخه دی وی دی سریال جواهری در قصر با زیرنویس کامل فارسی قابل پخش در DVD Player ها را ارائه داده ام

برای سفارش سریال به من ایمیل بزنید تا نحوه ی خرید سریال را برایتان ارسال نمایم ( لطفا ذکر نمایید نسخه 14 دی وی دی با زیرنویس فارسی قابل پخش در DVD Player را می خواهید یا این که نسخه 5 دی وی دی با زیرنویس فارسی قابل پخش در کامپیوتر را می خواهید

ایمیل من برای سفارش: [email protected]

سایت من : www.haraj-serial.com

19.jpg

18.jpg

در ضمن دوستانی که به دونبال 54 قسمت زیرنویس سریال جواهری در قصر ( تماما با پسوند SRT ) هستند می توانند از سایت من دانلود کنند

WWW.HARAJ-SERIAL.COM

لینک مستقیم برای دانلود :

زیرنویس فارسی سریال ( 54 قسمت با پسوند SRT ) ===> دانلود زیرنویس فارسی

زیرنویس انگلیسی سریال ( 54 قسمت با پسوند SRT ) دانلود زیرنویس انگلیسی

پسورد فایل فشرده شده : http://www.haraj-serial.com

بالا