برگزیده های پرشین تولز

طراحی وبسایت شما با حداقل هزینه - پیشنهاد ویژه

DARK FEAR

Registered User
لایک‌ها
45
به نام حضرت دوست

درود

من نیاز به طراحی سایت (فروشگاه اینترنتی) داشتم ، وقتی نرخ گرفتم، هزینه میلیونی بهم گفتن. بخاطر همین کمی تلاش کردم خودم رفتم یاد گرفتم و وبسایت خودمو هم بالا آوردم.

حالا قصد دارم به باقی دوستان هم کمک کنم. اگر نیاز به وبسایت دارید با حداقل هزینه براتون انجام میدم.. اگر امکان هزینه کردن ندارید، کاملا دوستانه و مجانی بهتون یاد میدم خودتون
وبسایت خودتون رو بالا بیارید. مطمئنا وقتی من تونستم ، شما هم میتونید. اطلاعات بیشتر

سایتی که خودم طراحی کردم:
Aromato.ir
فروشگاه عطر و اسانس آروماتو

برای دریافت مشاوره رایگان و یا سفارش طراحی، میتونید همینجا پیام بدید، یا از طریق تلگرام باهام ارتباط برقرار کنید:
09376334201

Last edited:

ashki0076

Registered User
لایک‌ها
102
سلام و درود
جناب این کاری که شما کردید رو اسمشو نمی زارن طراحی وب سایت
یه سایت رو راه انداختید که هر کس با کمترین معلومات در زمینه کامپیوتر می تونه همچین کاری رو انجام بده
طراحی وب سایت فرایندی هست که چندین نفر رو به شدت درگیر می کنه و مسلما نتیجه کار هم با این چیزی که شما بالا آوردید تفاوت هایی خواهد داشت
هر چند بعضی دوستانِ بی انصاف هم هستن که همین سایت های آماده رو با قیمت های میلیونی بالا میارن
به هر حال بهتره که به یه قشری از افراد توهین نکنید با این حرف که اگه من تونستم شما هم می تونید
بله شما هم می تونید اما این تونستن فرق ها داره با طراحی تخصصی یه وب سایت از هیچ
به هر حال خوشحالم برای اینکه خودتون تونستید از توانایی هاتون استفاده کنید و امید وارم زمینه ای بشه برای پیشرفتتون توی این زمینه
فقط یه نکته به نظرم فونت وب سایتتون رو عوض کنید ، تاثیر به سزایی داره
با تشکر
یا علی

DARK FEAR

Registered User
لایک‌ها
45
سلام و درود
جناب این کاری که شما کردید رو اسمشو نمی زارن طراحی وب سایت
یه سایت رو راه انداختید که هر کس با کمترین معلومات در زمینه کامپیوتر می تونه همچین کاری رو انجام بده
طراحی وب سایت فرایندی هست که چندین نفر رو به شدت درگیر می کنه و مسلما نتیجه کار هم با این چیزی که شما بالا آوردید تفاوت هایی خواهد داشت
هر چند بعضی دوستانِ بی انصاف هم هستن که همین سایت های آماده رو با قیمت های میلیونی بالا میارن
به هر حال بهتره که به یه قشری از افراد توهین نکنید با این حرف که اگه من تونستم شما هم می تونید
بله شما هم می تونید اما این تونستن فرق ها داره با طراحی تخصصی یه وب سایت از هیچ
به هر حال خوشحالم برای اینکه خودتون تونستید از توانایی هاتون استفاده کنید و امید وارم زمینه ای بشه برای پیشرفتتون توی این زمینه
فقط یه نکته به نظرم فونت وب سایتتون رو عوض کنید ، تاثیر به سزایی داره
با تشکر
یا علی
درود دوست عزیز
صحبت شما از جهاتی صحیح است ، حالا که بحثش شد لازمه نکته ای رو اضافه کنم. خوب شد که بحثش پیش اومد. این مطلب رو به پست اول اضافه می کنم
قبل از هر چیز اضافه کنم قصد من کسب درامد و یا معرفی خودم به عنوان طراح حرفه ای سایت نبوده وگرنه نمینوشتم حداقل هزینه ، و یا حتی آموزش رایگان، بنده
خودم رو طراح حرفه سایت نمیدونم و جسارتی هم به این قشر نمی کنم. فقط از این که دیدم بعضی دوستان بی انصاف برای کاری ساده که به قول شما هر کسی
با حداقل دانش از پس آن بر خواهد آمد، هزینه میلیونی میگیرن، با خودم گفتم به دوستانی که دنبال این موضوع هستن کمکی کرده باشم و یا رایگان بهشون
آموزش بدم و یا اگر وقت و حوصله رو نداشتن، با حداقل هزینه براشون سایت رو راه بندازم

به طور کلی و مرسوم از دو کانال میشه سایت رو طراحی کرد.
1. استفاده از دانش زبان های تحت وب مثل html , css , php و ... ( و در کنارش استفاده از نرم افزار هایی مثل dreamweaver و.. )
و در واقع طراحی حرفه ای با پنل اختصاصی. فرد طراح در واقع یک سایت رو از صفر طراحی می کنه. که محصول نهایی یک خروجی حرفه ای خواهد بود و همان طور که
شما فرمودید نیاز به همکاری چند فرد در زمینه های مختلف هست. تا نهایتا خروجی این تلاش، سایتی حرفه ای باشد. طبعا طراحی سایت از این طریق ، کار هر کسی
نیست، و هزینه نسبتا بالایی هم خواهد داشت (بعضا حتی بیش از 10 میلیون )

2. استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس. از این طریق حتی کسانی که اطلاعاتی در زمینه کد نویسی ندارند به راحتی میتونن وب سایت خودشون رو
داشته باشن. در واقع شما اینجا از یک هسته ی آماده استفاده می کنید ، یک قالب از پیش طراحی شده و افزونه های دلخواه را انتخاب کرده و به ویرایش ظاهر و اضافه کردن
محتوا می پردازید. خروجی کار هم با کمی صرف وقت ، نهایتا یک وب سایت تر و تمیز خواهد بود. البته طبیعتا نمی توان به این کار طراحی حرفه ای ، و به شخص طراح ،
طراح حرفه ای سایت گفت. از اونجا که کار چندان سختی نیست، هر کسی میتونه این کار رو انجام بده و اگر کسی هم بخواد دستمزدی بگیره، مبلغ نه چندان بالایی باید
باشه. اما همونطور که خودتون هم اشاره کردید بعضی ها برای همین هم مبالغ میلیونی میگیرن. ضمن اینکه به نظر من خروجی یک سایت وردپرس به مراتب بهتر از
کار یک فرد طراح (یوزر کد نویس) نه چندان مسلط به کار خود ، خواهد بود.

در کل هدف من کمک به دوستان علاقه مند بوده. همین امروز که این تاپیک رو ایجاد کردم ، چندین نفر پیام دادن و ابراز علاقه کردن این مطلب رو یاد بگیرن. بنده هم با
کمال میل دانسته های اندکم رو کاملا دوستانه و مجانی در اختیارشون قرار دادم، و از کار خودم احساس خوبی می کنم..! باز هم اگر کسی یا قشری احساس می کنه
این وسط توهینه بهش شده عذر خواهی می کنم. قصد من فقط کمک به بقیه ست. نه معرفی خودم به عنوان طراح حرفه ای وب و یا کم ارزش جلوه دادن کار این دوستان

راجع به فونت هم از فونت یکان استفاده کردم که خیلی مرسومه در طراحی سایت، اولین شخصی هستید که این انتقاد رو وارد کردید ، اما بسیار سپاسگذارم که منو
مورد لطف و انتقاد دلسوزانه تون قرار دادید.

موفق و موید باشید، بدرود ;)

Last edited:

learndl

کاربر فعال کار و سرمایه
لایک‌ها
3,422
طراح و برنامه نویس ..... :)

ashki0076

Registered User
لایک‌ها
102
درود دوست عزیز
صحبت شما از جهاتی صحیح است ، حالا که بحثش شد لازمه نکته ای رو اضافه کنم. خوب شد که بحثش پیش اومد. این مطلب رو به پست اول اضافه می کنم
قبل از هر چیز اضافه کنم قصد من کسب درامد و یا معرفی خودم به عنوان طراح حرفه ای سایت نبوده وگرنه نمینوشتم حداقل هزینه ، و یا حتی آموزش رایگان، بنده
خودم رو طراح حرفه سایت نمیدونم و جسارتی هم به این قشر نمی کنم. فقط از این که دیدم بعضی دوستان بی انصاف برای کاری ساده که به قول شما هر کسی
با حداقل دانش از پس آن بر خواهد آمد، هزینه میلیونی میگیرن، با خودم گفتم به دوستانی که دنبال این موضوع هستن کمکی کرده باشم و یا رایگان بهشون
آموزش بدم و یا اگر وقت و حوصله رو نداشتن، با حداقل هزینه براشون سایت رو راه بندازم

به طور کلی و مرسوم از دو کانال میشه سایت رو طراحی کرد.
1. استفاده از دانش زبان های تحت وب مثل html , css , php و ... ( و در کنارش استفاده از نرم افزار هایی مثل dreamweaver و.. )
و در واقع طراحی حرفه ای با پنل اختصاصی. فرد طراح در واقع یک سایت رو از صفر طراحی می کنه. که محصول نهایی یک خروجی حرفه ای خواهد بود و همان طور که
شما فرمودید نیاز به همکاری چند فرد در زمینه های مختلف هست. تا نهایتا خروجی این تلاش، سایتی حرفه ای باشد. طبعا طراحی سایت از این طریق ، کار هر کسی
نیست، و هزینه نسبتا بالایی هم خواهد داشت (بعضا حتی بیش از 10 میلیون )

2. استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس. از این طریق حتی کسانی که اطلاعاتی در زمینه کد نویسی ندارند به راحتی میتونن وب سایت خودشون رو
داشته باشن. در واقع شما اینجا از یک هسته ی آماده استفاده می کنید ، یک قالب از پیش طراحی شده و افزونه های دلخواه را انتخاب کرده و به ویرایش ظاهر و اضافه کردن
محتوا می پردازید. خروجی کار هم با کمی صرف وقت ، نهایتا یک وب سایت تر و تمیز خواهد بود. البته طبیعتا نمی توان به این کار طراحی حرفه ای ، و به شخص طراح ،
طراح حرفه ای سایت گفت. از اونجا که کار چندان سختی نیست، هر کسی میتونه این کار رو انجام بده و اگر کسی هم بخواد دستمزدی بگیره، مبلغ نه چندان بالایی باید
باشه. اما همونطور که خودتون هم اشاره کردید بعضی ها برای همین هم مبالغ میلیونی میگیرن. ضمن اینکه به نظر من خروجی یک سایت وردپرس به مراتب بهتر از
کار یک فرد طراح (یوزر کد نویس) نه چندان مسلط به کار خود ، خواهد بود.

در کل هدف من کمک به دوستان علاقه مند بوده. همین امروز که این تاپیک رو ایجاد کردم ، چندین نفر پیام دادن و ابراز علاقه کردن این مطلب رو یاد بگیرن. بنده هم با
کمال میل دانسته های اندکم رو کاملا دوستانه و مجانی در اختیارشون قرار دادم، و از کار خودم احساس خوبی می کنم..! باز هم اگر کسی یا قشری احساس می کنه
این وسط توهینه بهش شده عذر خواهی می کنم. قصد من فقط کمک به بقیه ست. نه معرفی خودم به عنوان طراح حرفه ای وب و یا کم ارزش جلوه دادن کار این دوستان

راجع به فونت هم از فونت یکان استفاده کردم که خیلی مرسومه در طراحی سایت، اولین شخصی هستید که این انتقاد رو وارد کردید ، اما بسیار سپاسگذارم که منو
مورد لطف و انتقاد دلسوزانه تون قرار دادید.

موفق و موید باشید، بدرود ;)

خب توضیحاتتون لزوما درست نه ولی کلیاتش خوب بود
به هر حال کم کم تو این زمینه ها پیشرفت می کنید و می فهمید حتی برای اجرای قالب روی وردپرس هم گاهی نیاز به انجام فعالیت های چند روزست
به هر حال این بحث ها اصلا مهم نیست
در مورد فونت و تایپوگرافی وب سایتتون هم تصویر ضمیمه رو مشاهده بفرمایید
یکان استفاده شده در قالب و خوب هم هست (هر چند دیگه واقعا تنوع رو از بین می برید با استفاده از یکان چون به قول خودتون خیلی مرسوم و عادی شده) اما همین یکان هم در کل قسمت ها استفاده نشده و از خانواده سیف انگلیسی توی اکثر قسمت ها استفاده کردید که اصلا خوشایند و جذاب نیست
ممکن هم هست که فونتی که استفاده کردید روی سیستم عامل مورد استفاده خودتون نصب شده باشه و به این دلیل برای بنده خوب نمایش داده نمیشه
به هر حال رسیدگی کنید بهتره چون این شکلی اصلا خوشایند نیست

فایل های ضمیمه

• atr.jpg
    atr.jpg
    121.6 KB · نمایش ها: 27
Last edited:

DARK FEAR

Registered User
لایک‌ها
45
سپاس، حتما برسی می کنم
درمورد زمان هم کاملا حق با شماست. همین وب سایتی الان میبینید شاید سه هفته طول کشید تا به اینجا رسید، البته خب بار اول بود و از صفر شروع به یادگیری کردم

starshop

Registered User
لایک‌ها
595
این بنده خدا میگه تم طراحی میکنه برنامه نویس که نیست نمونه ای هم که داده اسکریپت آمادست فقط ارنجش کرده

DARK FEAR

Registered User
لایک‌ها
45
من حتی جایی نگفتم "قالب" رو طراحی می کنم..! صراحتا گفتم از ورپرس برای ساخت وبسایت استفاده میکنم
کلا ما ایرانی ها عادت داریم برخی اخلاق ناشایست رو.. من حتی اعلام کردم حاضرم به دوستانی که علاقه دارن
به طور کاملا مجانی ، اطلاعات هرچند اندکم رو منتقل کنم و خودشون سایت رو بالا بیارن.. چند نفری هم پیام دادن
و ابراز لطف کردن.. منم براشون روند رو توضیح دادم.. من بیش از اینکه به دنبال بحث مالی و یا معرفی خودم به عنوان
"طراح سایت" باشم، دنبال این هستم که 1. تجربه کسب کنم، 2. به دوستانی که نیاز دارن، کمک کنم

persian111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
چرا بالا نمیاد؟
خیلی خوبه توش که رفتی کم کم میشی یک برنامه نویس
از همین ویرایش قالب شروع میشه
از کارتم خیلی خوشم اومد عالیه دستت درد نکنه
در کل طراحان عزیز ما واقعا در برخی مواقع قیمت نجومی میدن !
من خودم اوایل ورودم به نت 2 ملیون برای طراحی یک سایت دادم, واقعا پشیمونم در حالیکه الان با گذشت چند سال از همون بهترو طراحی میکنن با یک تا یک و نیم ملیون سرشناسا :general406: و با 400 & 500 تومن طراحای شخصی و سالار

persian111

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
من خودم اوایل ورودم به نت 2 ملیون برای طراحی یک سایت دادم, واقعا پشیمونم در حالیکه الان با گذشت چند سال از همون بهترو طراحی میکنن با یک تا یک و نیم ملیون سرشناسا :general406: و با 400 & 500 تومن طراحای شخصی و سالار

DARK FEAR

Registered User
لایک‌ها
45
سلام ، ممنون از لطفتون ;) سایت رو چک کردم مشکلی نداشت راحت بالا اومد. شاید زمانی که شما تست کردی سرور دان بوده.. واسه کاهش هزینه یه هاست ارزون انتخاب کردم فعلا
در مورد باقی حرفاتون هم ممنون از انرژی مثبتتون.. من واقعا برنامه نویس نیستم اما همینطور که گفتی کم کم آدم به این مساله وارد میشه.. اوایل فقط از یه قالب آماده استفاده می کردم
بعد کم کم ویرایش و ارنجمنت رو یاد گرفتم ، الان چند وقتی میشه به صورت خود جوش یاد گرفتم کد های css رو هم اصلاح می کنم :D
من واقعا دنبال بعد مالیش نیستم.. همین چند روز پیش یه شرکت مواد غذایی یه سفارش بم داد ، کارش تقریبا تمام شده اما هنوز راجع به مساله مالی حتی باهم صحبت هم نکردیم..!
برام مهم این بود که در حین طراحیش ، کلی چیز یاد گرفتم خودم درحدی که از سایت خودم نا امید شدم و بعد از اون پروژه مال خودمو میکوبم از نو میسازم :general107:
موفق باشید :general510:

DARK FEAR

Registered User
لایک‌ها
45
بالا