برگزیده های پرشین تولز

وقتیکه به رختخواب میرویم

rezajo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
وقتیکه به رختخواب میریم
از خودم بگم وقتیکه به رخت خواب میرم میگم سنت داره میشه 24 سال نه شغلی داری و زن هم که بهت نمیدن پس برو بمیر خیلی دلم از دست این زمونه خونه توی رختخواب با خودت میگی فردا رو چطوری بگذروینم هی روزی 3 ساعت پای اینترنت وقت تلف میکنی بچه بنشین برای کنکور کاردانی به کارشناسی بخون ولی امان از دست این شیطان ****

hyip monitoring

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وقتی به رخت خواب میرم عین مرده میفتم چون روز 17 ساعت پای اینتر نت بودم و دیگه بخوام فکرم بکنم نمی تونم .

rezajo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نظر شما اعتیاد به اینترنت چقدر میتونه ما رو از اجتماعی بودن در جامعه دور کنه

jerii

همکار بازنشسته
لایک‌ها
9,663
وقتی به رختخواب می رم به آینده ی نا معلوم به اتفاقات اون روز به کارای فردا و غم و غصه هام فکر می کنم و مقداری هم چلچراغ می خونم

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
وقتی به رختخواب میرم...
تا 10 میشمرم و به خواب عمیقی فرو میرم.نه به آینده فکر میکنم و نه به گذشته .به گذشته چون گذشته و دیگه وجود نداره به آینده چون نیومده و هنوز وجود نداره .سعی میکنم از زمان حال بهترین استفاده رو بکنم.

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
من هم هی فکر میکنم ...فقط به آینده و اینکه چکار کنم بهتر بشه؟

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
من وقتی به رختخواب میرم که خوابم میاد
اکه هم بخوام فکرهایی داشته باشم و بخوام فکر کنم میرم مشینم یه گوشه ای یا میرم بیرون و قدم میزنم و فکر می کنم

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سر آن ندارد امشب که برآید آفتابی

چه خیالها گذر کرد و گذر نکرد خوابی
. سعدی

من هم خیلی وقتها میخوام بخوابم اما صد تا فکر و خیال از سرم میگذره ولی دریغ از خواب !

mehran_f1

Registered User
لایک‌ها
0
میخوابم !
اگه هم خوابم نبرد میام پای نت !!!!

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
من متاسفانه حدود 6-7 سال هست كه به بيماري بي خوابي دچار هستم يعني معمولا خيلي دير و خيلي كم مي خوابم به خاطر همين بيشتر صبح ها مثل مرده متحرك هستم و شب ها هم تا بخوابم يا كتاب مي خونم يا اينترنت يا الكي چرت و پرت مي نويسم تازگي ها دارم شروع مي كنم كه شايد نقاشي كنم
و مهم ترين مسئله اينكه راجب كار و آينده و زن و اين مسائل خيلي نگران نيستم من مي گم اگه قراره چيزي درست بشه و قسمتت باشه اتفاق مي افته و اگه نه نمي شه
البته منظورم اين نيست كه الان صبح تا شب خونه نشتم و هيچ كاري نمي كنم نه صبح تا شب سر كارم و شب تا صبح درس و بيشتر وقت بين اين دو رو بازي و اينترنت و رفيق بازي

seeker

Registered User
لایک‌ها
1
خوشبحال من که هر جا سرمو بزارم زمین رفتم.

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
من وقتي به رختخواب ميرم پشه ها بهم حمله مي كنن اينجا خونه دانشجويه و امكانات كمه، اينو پشه ها هم فهميدن. بنابراين وقتي به رختخواب ميرم در واقع آماده نبرد ميشم. !!!

MineMoZa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
و اما حال من :
من متاسفانه اصلا به رخت خواب نمیرم ! یاد ندارم طی مدت یکی دو سه سال گذشته تو رخت خواب خوابیده باشم... معمولا یا نشستهپای سیستم یا روی صندلی راحتی توی اتاقم میخوابم...

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یکسره خواب میبینم...خوب های رنگی و سیاه سفید و با فیلتر رنگی و ...
راستی موضوعات خوابهای شما چیه؟تا حالا شده مناظری رو در خواب ببینید اما در مدتی بعد همون مناظر و حتی صدا ها رو در دنیای واقعی ببینید؟
مردم خوابند وقتی مردند بیدار میشوند(رسول الله)

semorena

Registered User
لایک‌ها
2
من انقدر طي روز ذهنم رو درگير دغدغه هاي معمولي و غير معمولي ميكنم كه ميشه گفت همه مشكلم تا قبل رفتن به رختخوابه.
اگه تا رسيدن به رختخواب سكته نكرده باشم بقيش عين خوابيدنه...
خواب هام هم عين سريال هاي شرلوك هلمزي خيلي دقيق و عجيب غريبه. تو اين موندم كه اين خواب ها از كجا ميان تو مغز من بينوا. :(

Wolfbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من وقتی میخوام بخوابم میدوم لیز میخورم رو تخت یدفه با یک حرکت دراز میکشم و اینقدر خسته ام درجا خوابم میبره

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بالا