برگزیده های پرشین تولز

سوتی!!!

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سوتی هائی که دادین رو بنویسید یک کم بخندیم

اول خودم...

تو آزمایشگاه فیزیک 1 ، بچه های گروه شیمی داشتن آزمایش میکردن ... نمیدونم چی بود ولی بخار غلیظی داشت
کمی که خلوت شد رفتم جلو تر (دقت نکرده بودم زیر هود(هواکش) دارن آزمایش میکنن و ماسک زدن) سرمو کردم تو ظرف بو کنم ببینم چیه...یک ربع به هوش آومدم...آخر هم نفهمیدم چی بود!

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
خیلی باحال بود ولی من هرچی فکر کردم دیگه تا این حد سوتی ندادم ولی فکر میکنم اگه چیزی به ذهنم رسید مینویسم

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جلسه ی اولی بود که رفته بودم تو باشگاه دانشکده...من ووشو کار میکردم ولی رفقا خبر تاسیس این مکان رو داده بودند مخ ما رو هم زدن که بیا اینجا و ... رشته ی ووشو نداشت ولی کاراته و تکواندو و کیکبوکسینگ برقرار بودند ماهم یک شب رفتیم (چون مجانی بود اکثر رزمی کارهای دانشگاه می اومدن) عده ای از بر و بچ بودند خلاصه ما و یکی از دوستان لباس پوشیدیم(هوگو و ساق بند و ...) و پریدیم به جون هم ده بزن که میزنی...تو حال و هوای خودمون بودیم که یک یارروئی اومده بود مثل مربی ها به دوستم میگفت که چیکار کنه (سن و سالی هم نداشت)
در نهایت کار به جائی رسید که خودش لباس پوشید اومد وسط با ما مبارزه کنه(به قول خودش آهسته)

آقا چشمتون روز بد نبینه ما رو جو گرفته بود یک HILLBACK (در تکواندو میگویند:تی چاگی...ضربه ی پاشنه از پشت با چرخش) گذاشتیم زیر گلوی بنده خدا ، ناکداون شد(یک چیزی تو مایه های منگی)

روز بعد فهمیدیم استاد فولکنتاکت دانشکده بوده(بدبخت چه قدر جلوی شاگرداش ضایع شده بود)!!!!

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
کنشن کم کم دارم میترسم یعنی تا این حد!!!:blink:

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کنشن کم کم دارم میترسم یعنی تا این حد!!!:blink:

کجاشو دیدی تازه!:D:f34r::f34r::f34r::f34r::f34r:

ولی جالبه انگار هیچکس غیر من تو عمرش سوتی نداده

یکی دیگه ولی مال دوستمه:
در دوره ی دبیرستان یک رفیقی داشتیم عشق ماشین بود(الان هم هست)
یک روز به کلش زد با ماشین بیاد مدرسه...سر صف بودیم (در حال چرت صبحگاهی) که یکهو صدای انهدام شیئی از خواب پراندماند(صدا در حد برخورد گلوله ی توپ بود به ماشین)همه دویدند دم در ... رفیق ما اومده بود پارک کنه ، زده بود پشت اتومبیل ناظم مدرسه(خدا بیامرزش یک انسان نمونه بود...لنگه نداشت) و فاتحه ی هردو ماشین را خونده بود ... نکته ی جوک ماجرا اینجاست که فاصله ی خونش تا مدرسه 5 تا کوچه بیشتر نبود!!!!

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
من سوتي حتما زياد داشتم ولي سعي كردم كه اونا رو فراموش كنم

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
یه سوتی هم من بگم
یادمه اولین بار بود که میرفتم آزمایشگاه..تنهایی هم رفتم(راهنمایی بودم)
یه ظرفی به من دادن گفتن پرش کن منم رفتم تا کله پرش کردم!ولی نمیدونستم کجا بذارمش واسه همین رفتم تا از پذیرش سوال کنم(نمونه ها هم دستم بود)!
خلاصه رفتم و نمونه ها رو گذاشتم جلوی یارو که داشت با کامپیوتر کار میکردکه یدفه دیدم رنگ یارو بنفش شد! همون لحظه یه زنه که اونجابود چشمش به شاهکار من افتاد و یه جیغی زد که دیوار صوتی جا به جاشد!
با این همه اتفاق وقتی مسول پذیرش اومد با خونسردی منو با نمونه هام ! راهنمایی کرد به اونجایی که باید میرفتم........

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز (در حقیقت دیروز چون ساعت 2 بامداد هست) روز بسیار موفقیّت آمیزی برای من بود، اینقدر انرژی گرفتم که اصلاً خوابم نمیبره و به هیچ کدوم از سوتی هایی که دادم نمی خوام فکر کنم. (منم بعضی وقتها مثل همـۀ مردم سوتی میدم، هیچکسی وجود نداره که توی عمرش سوتی نداده باشه مگر اینکه کر و لال بوده باشه.)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
یک بار به یک گدا پول دادم....بعد بهش گفتم دست شما درد نکنه !!!!

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
اقا یه مرد بسیار مودبی بود تویه محلمون خیلی به ما جوونا احترام می ذاشت یه روز اومد جلو و بعد از کلی سلام و احوال پرسی و تعارف وسط این تعارفات اومد گفت من کوچیک شما هستم منم گیج شدم و برگشتم بهش گفتم دست شما درد نکنه مرسی

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
اقا یه مرد بسیار مودبی بود تویه محلمون خیلی به ما جوونا احترام می ذاشت یه روز اومد جلو و بعد از کلی سلام و احوال پرسی و تعارف وسط این تعارفات اومد گفت من کوچیک شما هستم منم گیج شدم و برگشتم بهش گفتم دست شما درد نکنه مرسی

:lol::lol::lol:....یه جورایی مثل من سوتی دادی!!!

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
حالا من سر کلاس زبان بودم.
همه هم قاطی پاتی بودیم و بحث چادر و اینا شد.
من بدبخت البته بچه بودما. به جای کلمه Veil از کلمه Tent استفاده کردم .
آی ضایع شدم یه استادی هم داشتیم آنقدر خندید که من آب شدم

semorena

Registered User
لایک‌ها
2
خب من انقده سوتي دارم كه نگو
اما سعي ميكنم يكيشون رو كاملا سانسور شده بگم:
بچه هم نبودم
اوايل دوران دانشگاه قرار بود بريم كوه
منم از بين راه رفتم به بچه ها ملحق شدم
يه جايي رو كم كني بود كي از صخره ميره بالا
منم خواستم برم
شلوارم پارچه اي بود
يك قاچ بزرگ باندازه يك هندوونه...
ديگه......
حالا اين سوتي كه تموم شدني نبود...
پايين اومدن از كوه از اون سوتي دردناك تر بود.........

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
حالا من دو سه تایی از خودم و دوستان دانشگاهیم بگم،
یه بار یکی از دوستام داشت در مورد یه قضیه ناراحت کننده ای که برای دوستش اتفاق افتاده بود برای ما صحبت می کرد:
"خیلی اتفاق بدی بود؛اینقدر که بغض تو چشاش جمع شده بود...":p
یه بار به همراه سه تا از بچه ها با ماشین پدر یکی از دوستام که پسرش جلو نشسته بود و داشت از برنامه امروز باشگاه می گفت:
"بعد از اینکه خسته شدیم حسین به من گفت بریم ک*ر و شیک بخوریم"می خواست بگه حسین چقدر داهاتی هست که شیر و کیک می خواد که جلوی باباش سوتی داد،ما هم رفته بودیم پشت صندلی و دلمون رو گرفته بودیم،:lol:
یه سوتی هم از خودم،یه بار اون زمانا که جلو ماشین دو نفر سوار می شدن؛من و دوستم سوار ماشینهای ونک نوبنیاد شدیم،من وسط راه کار داشتم و پیاده شدم با دوستم خداحافطی کردم و بعد از دست دادن به دوستم،دستم رو هم برای راننده دراز کردم که با اون هم دست بدم،:wacko:

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خانه ي يكي از دوستان يك جلسه اي(بحث و گفتگوي مذهبي) بود ما هم رفتيم...جلسه از لحاظ كساني كه شركت كرده بودند در حد مجلس خبرگان بود

صاحب مجلس يك ظرف ميوه(هندوانه) آوردند خاستند دور بگيرند كه چون مسن بودند يكي از دوستان(21 ساله رشته ي عمران)
بلند شد ظرف ميوه گرفت و چرخاند ولي يادش رفت كه براي خود صاحب مجلس هم تعرف كند

بقيه اش رو اينطوري ميگم

سعيد :آقا بفرمائيد...مرسي

_بفرمائيد...

(سعيد فراموش ميكند براي آيت الله م.ب. ظرف ميوه را بگيرد)

من:سعيد براي حاج آقا نگرفتي

سعيد:اي خواهر و مادر (با صدائي متوسط و روئي سرخ)

آيت الله م.ب. آنقدر خنديد كه چپه شد

خودم انقدر خنديدم كه داشتم ميمردم...از دست اين رفيقاي جواد ما!

rsystem84

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دم غروبي تو حال خودم بودم و پياده از خيابوني رد ميشدم كه يدفعه چشمم به يه آشناي تازه وارد خورد
بهش سلام دادم و از روي عادت و حواس پرتي گفتم : صبح بخير .

ديدم يارو شاكي شد و گفت منو مسخره ميكني ؟
نزديك بود دست به يقه بشيم ولي خوب به خير گذشت .

pooyanmahdavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سابقا یه روزی که سرم حسابی توی مانیتور بود صدای آیفون اومد و منم با بی حالی گوشی رو برداشتم و گفتم کیه؟ یه آقایی یه چیزی در مورد اینکه قبض تلفنشون رو اشتباهی تو خونه ما انداختنه باشن پرسید؟ و خواست که برم دم در. منم که حواسم پرت تلفن شده بود به جای "چند لحظه صبر کنید الان میام دم در" گفتم "چند لحظه گوشی دستتون الان میام دم در!"
خوشبختانه فرصت کافی برای جمع و جور کردن ماجرا داشتم بنابراین رفتم دم در و بی مقدمه با لبخند گفتم: مگه نگفتم گوشی دستت باشه؟ پس کو؟

بالا