برگزیده های پرشین تولز

کسب درامد از کوتاه کردن لینک تا 14 $ از هر 1000 کلیک

saeedsafari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلااام
حالتون خوبه ؟ :general406:
من که عالی ام ;)
یه سایت عای میخوام بهتون معرفی کنم که با کوتاه کردن لینک و کلیک روی اون ها میتونید درامد عالی بدست بیارید

خب بریم سراغ معرفی سایت :
سایت‌های کوتاه کننده لینک یکی از راه‎های کسب درآمد حتی برای کسانیست که صاحب سایت یا وبلاگ نیستند چون می‌توان لینک‌های کوتاه شده را در شبکه‌های اجتماعی، فروم‌ها و سایر سایت‌های کاربر محور منتشر نمود.

شکل کلی کسب درآمد در اینگونه سایت‌ها به این صورت است که با کوتاه کردن یک لینک (هر لینکی) یک لینک کوتاه‌شده توسط سایت کسب درآمد به شما ارائه می‌شود که می‌‌توانید آنرا در هرجایی که می‌خواهید به اشتراک بگذارید. (البته نباید برخلاف قوانین سایت باشد)

وقتی شخصی روی آن لینک کلیک کند، به یک صفحه تبلیغاتی وارد می‌شود و پس از چندثانیه می‌تواند با کلیک روی SKIP THIS AD به لینک اصلی هدایت شود.

در این مطلب یکی از سایت‌های محبوب کسب درآمد از کوتاه کردن لینک را به شما معرفی کنم.

سایت Shortest به ازای هر 1000 کاربری که روی لینک کوتاه شده کلیک نمایند، مبلغ خاصی را به عنوان درآمد به حساب کاربری شما اضافه می‌کند. نرخ 1000 کلیک روی لینک برای آی پی کشورهای مختلف، متفاوت است. برفرض مثال برای آمریکا به ازای هر 1000 کلیک بطور متوسط حدود 14 دلار پرداخت می‌کند!

در حال حاضر برای کشور ایران، مبلغ پرداختی برای 1000 کلیک بطور متوسط کمی بیشتر از 1 دلار می‌باشد. نرخ پرداخت‌ها به ازای هر کلیک در صفحه Payout rates که لینک آن در فوتر سایت وجود دارد قابل مشاهده است.

لینک عضویت در سایت :general504:
ru_728x90.png

این سایت به وب‌مانی و پی‌پال پرداخت دارد که حداقل برداشت آن 5 دلار است و 10 هر ماه میلادی به حساب وب‌مانی شما بصورت اتوماتیک واریز می‌شود.
نکته مثبت سایت، وجود افزونه وردپرس مخصوص آن است که با نصب آن، می‌توان لینک‌های موجود در سایت وردپرسی‌تان را کوتاه کرده و از آنها درآمد کسب کنید.

همچنین امکان کوتاه کردن دسته جمعی لینک‌ها (mass Shrinker) نیز وجود دارد.

چرا از روش کوتاه کردن لینک برای کسب درآمد استفاده کنیم؟
یکی از مهم‌ترین مزایای کسب درآمد آنلاین امکان استفاده از اهرم برای پولسازی است و شما دقیقا با کسب درآمد از کوتاه کردن لینک شما چنین کاری انجام می‌دهید و اهرم می‌سازید. چطور؟

شما یکبار لینکی را کوتاه می‌کنید و در سایت‌ها و وبلاگ‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلف پست می‌کنید. روی آن لینک ممکن است ده‌ها، صدها و شاید هزاران نفر کلیک کنند. این شما نبوده‌اید که کل زحمت کلیک کردن را کشیده‌اید (مانند سایت‌های PTC یا سایت‌های سورفینگ) بلکه درآمد شما از طریق تعداد زیادی از افراد کسب شده است.

همچنین شما می‌توانید بی‌نهایت لینک کوتاه کنید و آنرا در معرض دید و کلیک شدن توسط صدها و هزاران نفر قرار دهید!

شما فقط یکبار انرژی و زمان صرف می‌کنید و لینک‌هایی پرطرفدار را در سایت‌ها و وبلاگ‌ها به اشتراک می‌گذارید.

چرا باید از سایت shortest برای کوتاه کردن لینک و کسب درآمد استفاده کنیم؟
مهمترین دلایلی که من سایت Shortest را به سایت‌های ایرانی و سایر سایت‌های خارجی ترجیح می‌دهم اینها هستند

1 – پرداخت به وب‌مانی با حداقل برداشت 5 دلار

2 – پایدار بودن سیستم به مدت طولانی (برخلاف اکثر سیستم‌های ایرانی)

3 – نرخ پرداخت متوسط به بالا و امکان کسب درآمد از بازدیدهای بین‌المللی

4 – امکانات خوب سایت (افزونه وردپرس، امکان ویرایش لینک کوتاه شده، امکان مشاهده آمار حرفه‌ای و…)

5 – و مهم‌تر از همه اینکه برای کسب درآمد بالا نیازی به زیرمجموعه‌گیری ندارید (برخلاف سایت‌های کلیکی و سورفینگ)

استراتژی کسب درآمد بالا از طریق سایت shortest برای کسانی که از لینک زیر عضو شوند ارسال می‌شود. پس از عضویت، تاریخ و ساعتی که عضو شدید را برای من به ایمیل زیر بفرستید تا توضیحات لازم را ارسال کنم. ;)
[email protected]

لینک عضویت در سایت
300x250.png

Last edited:

alirezakaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
از کجا میدونی برا امریکا 14 دلار میده ؟
تست کردی ؟
من اکثر اینا رو میبینم بیشتر 5 دلار نمیدن .

amin7s

Registered User
لایک‌ها
116
از کجا میدونی برا امریکا 14 دلار میده ؟
تست کردی ؟
من اکثر اینا رو میبینم بیشتر 5 دلار نمیدن .
تو قسمت payout rate سایتش زده برای امریکا 14 دلار میده.اسکم هم نیست چند سالیه کار میکنه و اعتبار خوبی تو سایت های کوتاه کننده لینک داره ولی کسب درآمد از این روش به شدت سخته.دو واقع بازدیدکننده ای که روی لینک کلیک میکنه باید ده ثانیه صبر کنه و بعدش skip ad رو وارد کنه که تقریبا از هر صد نفر یه نفر هم این کارو نمیکنه و لینک رو میبنده.کلا برای درآمد زایی نمیشه روش حساب کرد.

saeedsafari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تو قسمت payout rate سایتش زده برای امریکا 14 دلار میده.اسکم هم نیست چند سالیه کار میکنه و اعتبار خوبی تو سایت های کوتاه کننده لینک داره ولی کسب درآمد از این روش به شدت سخته.دو واقع بازدیدکننده ای که روی لینک کلیک میکنه باید ده ثانیه صبر کنه و بعدش skip ad رو وارد کنه که تقریبا از هر صد نفر یه نفر هم این کارو نمیکنه و لینک رو میبنده.کلا برای درآمد زایی نمیشه روش حساب کرد.

اتفاقا خوبیه این سایت اینه که فقط 5 ثانیه باید ببینی لینک رو و بعد از اون لازم نیست رو skip ad کلیک کنه. به محض تموم شدن 5 ثانیه پول رو پرداخت میکنه

amin7s

Registered User
لایک‌ها
116
والا من یه مدت کار کردم روش تعداد لینک هایی که واسم میشمرد کمتر از حدی بود که میگرفتم،فکر نمیکنم به این راحتی هر. کلیکی رو بشماره،شما تا حالا دریافتی داشتین از این سایت؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

alirezakaj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
والا من یه مدت کار کردم روش تعداد لینک هایی که واسم میشمرد کمتر از حدی بود که میگرفتم،فکر نمیکنم به این راحتی هر. کلیکی رو بشماره،شما تا حالا دریافتی داشتین از این سایت؟

پروکسی قبول نمیکنه .
بقیه هم وقتی skip ad رو ببینن حساب میکنه . اگر قبلش کنسل کنن حساب نمیشه.
لازم به کلیک روی اسکیپ اد هم نیست .
این برا اسپم دادن خوبه . باید متود ها و برنامه های دروغی بزاری تو انجمن ها که مجبور بشن ببینن و اخرش هیچی توش نباشه .
لول
البته من با یک روش دیگه کلا دورش میزنم بدون اینکه بخوام تبلیغ کنم

saeedsafari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هر ای پی 5 تا لینک رو میتونه ببینه
اون هم جدا جدا باید هر لینک رو ببینه

saeedsafari

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پروکسی قبول نمیکنه .
بقیه هم وقتی skip ad رو ببینن حساب میکنه . اگر قبلش کنسل کنن حساب نمیشه.
لازم به کلیک روی اسکیپ اد هم نیست .
این برا اسپم دادن خوبه . باید متود ها و برنامه های دروغی بزاری تو انجمن ها که مجبور بشن ببینن و اخرش هیچی توش نباشه .
لول
البته من با یک روش دیگه کلا دورش میزنم بدون اینکه بخوام تبلیغ کنم

از چه روشی استفاده میکنی ؟

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
تا وقتی سایت ایرانی هست و معتبر چرا خارجی که دسترسیم بهشون نباشه !
کسب درآمد از لینکها بصورت اختیاری
بالاترین نرخ کسب درآمد در بین سایتهای مشابه ۳۰ تومان برای هر نمایش :)
ماندگاری دائم لینکها
۱۰ درصد پاداش زیرمجموعه گیری (۱۰% درآمد زیرمجموعه شما به شما تعلق میگیره)
سرعت بالای کوتاه کرده لینک و مشاهده لینکها
بروزترین و کارآمد ترین سایت کوتاه کننده لینک
قابل استفاده در تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی
و …

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
تا وقتی سایت ایرانی هست و معتبر چرا خارجی که دسترسیم بهشون نباشه !
کسب درآمد از لینکها بصورت اختیاری
بالاترین نرخ کسب درآمد در بین سایتهای مشابه ۳۰ تومان برای هر نمایش :)
ماندگاری دائم لینکها
۱۰ درصد پاداش زیرمجموعه گیری (۱۰% درآمد زیرمجموعه شما به شما تعلق میگیره)
سرعت بالای کوتاه کرده لینک و مشاهده لینکها
بروزترین و کارآمد ترین سایت کوتاه کننده لینک
قابل استفاده در تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی
و …

برعکس میگی تا وقتی خارجی هست چرا ایرانی !

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
این سایت فقط برای امریکا رقم خوبی میده

درصورتی که اد بلاکر نداشته باشی و پاپ اپ باز بشه !

مابقی کشورهای اروپایی معمولی است

cutwin
بهتر است

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
برعکس میگی تا وقتی خارجی هست چرا ایرانی !
اتفاقا درست گفتم شما به سایت ایرانی دسترسی داری بعدشم سایت معتبره ، سایت خارجی اگه اتفاقی براش بیفته پولتو نده دستت به کجا بنده ؟
سایت ایرانی معتبر بهتره عزیزم موفق باشی

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
اتفاقا درست گفتم شما به سایت ایرانی دسترسی داری بعدشم سایت معتبره ، سایت خارجی اگه اتفاقی براش بیفته پولتو نده دستت به کجا بنده ؟
سایت ایرانی معتبر بهتره عزیزم موفق باشی

سایت خارجی از قبل بررسی میشه اسکم بودن یا خیر !
به راحتی هرچه تمام تر

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
به راحتی ؟ خخخ
باشه شما برو سایت خارجی ثبت نام کن منتظر باش اسکم شه خخخ
10ساله دارم فعالیت میکنم تو انجمن های وارز ! از همین راه کوتاه کننده لینک

شما برای 2تا کلیک شدن از سایت خودتون که یک سال هم سابقه نداره این سایت ! " با گذاشتن خخ " منطق و تجربه کاربران اینجارو زیر سوال میبرید

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
این آخرین پیامی است اینجا میگذارم جهت کمک به استارتر و دیگران

سایت های معتبری که بیش از یک سال است فعالیت میکنم و پرداخت سریع و عالی دارن

این فقط شامل محتواهایی میشود کپی رایت را رعایت نمیکنند وگرنه سایت های دیگری هم هستن که به ازای محتوای قانونی پول بهتر میدن

اما بهترین خصوصیت این سایت هایی که معرفی کردم از فایل های واریز و تورنت پشتیبانی میکند

کد:
https://cutwin.com

نظرات مردم در مورد کات وین بخوانید

کد:
https://fc.lc

iranipic

Registered User
لایک‌ها
75
این آخرین پیامی است اینجا میگذارم جهت کمک به استارتر و دیگران

سایت های معتبری که بیش از یک سال است فعالیت میکنم و پرداخت سریع و عالی دارن

این فقط شامل محتواهایی میشود کپی رایت را رعایت نمیکنند وگرنه سایت های دیگری هم هستن که به ازای محتوای قانونی پول بهتر میدن

اما بهترین خصوصیت این سایت هایی که معرفی کردم از فایل های واریز و تورنت پشتیبانی میکند

کد:
https://cutwin.com

نظرات مردم در مورد کات وین بخوانید

کد:
https://fc.lc
باشه وکیل تو خوبی خخخ

ali9479975

Registered User
لایک‌ها
384
سلااام
حالتون خوبه ؟ :general406:
من که عالی ام ;)
یه سایت عای میخوام بهتون معرفی کنم که با کوتاه کردن لینک و کلیک روی اون ها میتونید درامد عالی بدست بیارید

خب بریم سراغ معرفی سایت :
سایت‌های کوتاه کننده لینک یکی از راه‎های کسب درآمد حتی برای کسانیست که صاحب سایت یا وبلاگ نیستند چون می‌توان لینک‌های کوتاه شده را در شبکه‌های اجتماعی، فروم‌ها و سایر سایت‌های کاربر محور منتشر نمود.

شکل کلی کسب درآمد در اینگونه سایت‌ها به این صورت است که با کوتاه کردن یک لینک (هر لینکی) یک لینک کوتاه‌شده توسط سایت کسب درآمد به شما ارائه می‌شود که می‌‌توانید آنرا در هرجایی که می‌خواهید به اشتراک بگذارید. (البته نباید برخلاف قوانین سایت باشد)

وقتی شخصی روی آن لینک کلیک کند، به یک صفحه تبلیغاتی وارد می‌شود و پس از چندثانیه می‌تواند با کلیک روی SKIP THIS AD به لینک اصلی هدایت شود.

در این مطلب یکی از سایت‌های محبوب کسب درآمد از کوتاه کردن لینک را به شما معرفی کنم.

سایت Shortest به ازای هر 1000 کاربری که روی لینک کوتاه شده کلیک نمایند، مبلغ خاصی را به عنوان درآمد به حساب کاربری شما اضافه می‌کند. نرخ 1000 کلیک روی لینک برای آی پی کشورهای مختلف، متفاوت است. برفرض مثال برای آمریکا به ازای هر 1000 کلیک بطور متوسط حدود 14 دلار پرداخت می‌کند!

در حال حاضر برای کشور ایران، مبلغ پرداختی برای 1000 کلیک بطور متوسط کمی بیشتر از 1 دلار می‌باشد. نرخ پرداخت‌ها به ازای هر کلیک در صفحه Payout rates که لینک آن در فوتر سایت وجود دارد قابل مشاهده است.

لینک عضویت در سایت :general504:
ru_728x90.png

این سایت به وب‌مانی و پی‌پال پرداخت دارد که حداقل برداشت آن 5 دلار است و 10 هر ماه میلادی به حساب وب‌مانی شما بصورت اتوماتیک واریز می‌شود.
نکته مثبت سایت، وجود افزونه وردپرس مخصوص آن است که با نصب آن، می‌توان لینک‌های موجود در سایت وردپرسی‌تان را کوتاه کرده و از آنها درآمد کسب کنید.

همچنین امکان کوتاه کردن دسته جمعی لینک‌ها (mass Shrinker) نیز وجود دارد.

چرا از روش کوتاه کردن لینک برای کسب درآمد استفاده کنیم؟
یکی از مهم‌ترین مزایای کسب درآمد آنلاین امکان استفاده از اهرم برای پولسازی است و شما دقیقا با کسب درآمد از کوتاه کردن لینک شما چنین کاری انجام می‌دهید و اهرم می‌سازید. چطور؟

شما یکبار لینکی را کوتاه می‌کنید و در سایت‌ها و وبلاگ‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلف پست می‌کنید. روی آن لینک ممکن است ده‌ها، صدها و شاید هزاران نفر کلیک کنند. این شما نبوده‌اید که کل زحمت کلیک کردن را کشیده‌اید (مانند سایت‌های PTC یا سایت‌های سورفینگ) بلکه درآمد شما از طریق تعداد زیادی از افراد کسب شده است.

همچنین شما می‌توانید بی‌نهایت لینک کوتاه کنید و آنرا در معرض دید و کلیک شدن توسط صدها و هزاران نفر قرار دهید!

شما فقط یکبار انرژی و زمان صرف می‌کنید و لینک‌هایی پرطرفدار را در سایت‌ها و وبلاگ‌ها به اشتراک می‌گذارید.

چرا باید از سایت shortest برای کوتاه کردن لینک و کسب درآمد استفاده کنیم؟
مهمترین دلایلی که من سایت Shortest را به سایت‌های ایرانی و سایر سایت‌های خارجی ترجیح می‌دهم اینها هستند

1 – پرداخت به وب‌مانی با حداقل برداشت 5 دلار

2 – پایدار بودن سیستم به مدت طولانی (برخلاف اکثر سیستم‌های ایرانی)

3 – نرخ پرداخت متوسط به بالا و امکان کسب درآمد از بازدیدهای بین‌المللی

4 – امکانات خوب سایت (افزونه وردپرس، امکان ویرایش لینک کوتاه شده، امکان مشاهده آمار حرفه‌ای و…)

5 – و مهم‌تر از همه اینکه برای کسب درآمد بالا نیازی به زیرمجموعه‌گیری ندارید (برخلاف سایت‌های کلیکی و سورفینگ)

استراتژی کسب درآمد بالا از طریق سایت shortest برای کسانی که از لینک زیر عضو شوند ارسال می‌شود. پس از عضویت، تاریخ و ساعتی که عضو شدید را برای من به ایمیل زیر بفرستید تا توضیحات لازم را ارسال کنم. ;)
[email protected]

لینک عضویت در سایت
300x250.png
سلام
خسته نباشید
میشه با فیلتر شکن خوب و نایاب دورش زد ؟
یعنی ما خودمون هی ای پی عوض کنیم و هی بازدید بزنیم

بالا