برگزیده های پرشین تولز

تاکسی بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Wolfbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

میخواستم بدونم اگه یه سمند تاکسی بگیرم بدم دست کسی باهاش کار کنه چه جوریاس.

چقدر قیمت تاکسی هست. (شرایط گرفتنش رو بیخیال)

چقدر به طرف ماهیانه بدم خوبه.

اصلا تیریپه قرارداد چطوری باید باشه؟
تاکسی رو بهش اجاره بدم و بهم اجاره ماهیانه بده بهتره یا که من طرف رو اجاره کنم تاکسیم رو بدم دستش و ماهیانه بهش مزد بدم؟

تضمین و .. چطوریاس؟ چطوری تضمین میشه تاکسی منو سالم تحویلم میده و اگر خسارتی زده بود پرداخت کنه و .. جریمه و .. چطوریا میشه؟

خلاصه یه توضیح جامع میخوام و میخوام بدونم اصلا میصرفه یا نه.
درضمن همه اینا در تهران.

فرد مورد اعتماد و آشنا هم سراغ ندارم نه!

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تا زمانی که من هستم چرا سازمان تاکسی رانی ؟

من می گم برو اون راننده هرو بخر
که مجانی برات کار کنه
مثل Scarface

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
سلام

میخواستم بدونم اگه یه سمند تاکسی بگیرم بدم دست کسی باهاش کار کنه چه جوریاس.

چقدر قیمت تاکسی هست. (شرایط گرفتنش رو بیخیال)

چقدر به طرف ماهیانه بدم خوبه.

اصلا تیریپه قرارداد چطوری باید باشه؟
تاکسی رو بهش اجاره بدم و بهم اجاره ماهیانه بده بهتره یا که من طرف رو اجاره کنم تاکسیم رو بدم دستش و ماهیانه بهش مزد بدم؟

تضمین و .. چطوریاس؟ چطوری تضمین میشه تاکسی منو سالم تحویلم میده و اگر خسارتی زده بود پرداخت کنه و .. جریمه و .. چطوریا میشه؟

خلاصه یه توضیح جامع میخوام و میخوام بدونم اصلا میصرفه یا نه.
درضمن همه اینا در تهران.

فرد مورد اعتماد و آشنا هم سراغ ندارم نه!

داریوش پسرم .. تو هنوز زنده ای..!

قیمت تاکسی بستگی داره به اینکه نو بگیری دست 2 بگیری ..(شرایطش رو بی خیال یعنی چی ؟ یعنی شرایطش رو داری؟؟)

تیریپ قرار داد معمولا زبونیه!

تو که نباید پول بهش بدی... مثلا طی میکنی که ماهی 300 تومن یا بیشتر یا کمتر بیاد به تو بده بقیه ش هر چی در آورد مال خودش

یه چکی سفته ای چیزی به عنوان تضمین میگیری.. البته گفتم بیشتر زبونیه!

بله پسرم می صرفه البته باید ببینی طرفت کیه .. اول برو همه چیت رو Ok کن راننده ش هم پیدا کن بعد برو دنبال خریدن تاکسی ش!
ok?

Wolfbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
داریوش پسرم .. تو هنوز زنده ای..!

قیمت تاکسی بستگی داره به اینکه نو بگیری دست 2 بگیری ..(شرایطش رو بی خیال یعنی چی ؟ یعنی شرایطش رو داری؟؟)

تیریپ قرار داد معمولا زبونیه!

تو که نباید پول بهش بدی... مثلا طی میکنی که ماهی 300 تومن یا بیشتر یا کمتر بیاد به تو بده بقیه ش هر چی در آورد مال خودش

یه چکی سفته ای چیزی به عنوان تضمین میگیری.. البته گفتم بیشتر زبونیه!

بله پسرم می صرفه البته باید ببینی طرفت کیه .. اول برو همه چیت رو Ok کن راننده ش هم پیدا کن بعد برو دنبال خریدن تاکسی ش!
ok?
پول تاکسی و اینا مهم نیست من تا 10 میلیون مایه میتونم بذارم کنار یه سمند تاکسی نو بگیرم. سوال اینه که اصلا اینکار عاقلانس و .. ؟

راستی ایول اینم بگید که تاکسی نو بگیرم بهتره یا دست دو. نو چرا بهتره یا بدتره و ...

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پول تاکسی و اینا مهم نیست من تا 10 میلیون مایه میتونم بذارم کنار یه سمند تاکسی نو بگیرم. سوال اینه که اصلا اینکار عاقلانس و .. ؟

راستی ایول اینم بگید که تاکسی نو بگیرم بهتره یا دست دو. نو چرا بهتره یا بدتره و ...

بنظر من نیست . یه نفر با تاکسی چقدر میتونه دربیاره که خرج ماشین رو بده بعد خرج زندگیش رو از روش برداره ( اگر اندازه خرج زندگیش ندی که نمیاد کار کنه ) بعد یه چیزی هم به تو بده . فکر درد سر هاش رو کردی ؟ تصادف ؟ دزدی ماشین ؟ انواع اختلافات ؟
اگر سنت کمتر از 25 هست و متاهل هم نیستی 10 تومن رو بزار کنار با 6 ماه وقت صرف کردن و هزینه ناچیز آموزش کار تو بورس رو یاد بگیر تا آخر عمر حتی تو پیری و زمین گیری میتونی کار کنی . اگر خوب کار یاد بگیری از همین ایران تو بورس های خارجی هم میتونی کار کنی . الان اوضاع بورس ایران خوب نیست ولی با این حال کلی آدم هستند که دارند سودهای کلانی میکنند . من همیشه به عنوان یک کار جانبی بورس رو پیشنهاد میدم .

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14

حالا چرا حتما سمند؟؟ یه پیکان 70 به بالا هم همون کار رو می کنه..

ppn

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
6
البته اگه آخر ماه لاشه ی تاکسی تو بهت نده !
اون وقت می تونی ازش پول طلب کنی !

rezajo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نظرم میتونی به بجای سمند یه پراید سفید سایپا 85 بخری بشی مربی رانندگی آموزشگاه دقیقا برات ماهی 450 تومن رو با 10 ساعت آموزش میندازه
سودش خوبه

Wolfbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خب ایول منظورم همون بود که آیا حتما باید سمند بگیرم؟؟

حالا میگین تاکسی سودی نداره.

نظرتون با کامیون چیه؟ یدونه خاور

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
نه بابا تراکتور بگیر البته اگه رانندش رو گیر بیاری خیلی درآمد داره!!!
یا برو 20 تا موتور بگیر پیک موتوری بزن تازه برای 20 نفر شغل ایجاد کردی!!!

boros

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میگن 10 پیش قسطشه و ماهی 1 میلیون قسطش

حساب کن . یک خاور چقدر در میاره بعد خرج ماشین و پول راننده و یک میلیون قسط رو ازش کم کن ببین چقدر میمونه . اگر پولتو اوراق مشارکت بخری ماهی 140 تومن میره توجیبت نه درد سر داره نه ریسک .
ولی من بازم میگم برو بورس بازی یا سهامداری یاد بگیر . با ده میلیون ماهی چهار درصد ( که برای یک بورسباز نیمه حرفه ای چیزی نیست ) در بیاری میشه ماهی چهارصد هزار تومن .

Wolfbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حساب کن . یک خاور چقدر در میاره بعد خرج ماشین و پول راننده و یک میلیون قسط رو ازش کم کن ببین چقدر میمونه . اگر پولتو اوراق مشارکت بخری ماهی 140 تومن میره توجیبت نه درد سر داره نه ریسک .
ولی من بازم میگم برو بورس بازی یا سهامداری یاد بگیر . با ده میلیون ماهی چهار درصد ( که برای یک بورسباز نیمه حرفه ای چیزی نیست ) در بیاری میشه ماهی چهارصد هزار تومن .
بورس در ایران همش باند بازی و بازیچه دست بعضیاس. هربلایی دلشون بخواد سرش میارن. بورس تو ایران یعنی خودکشی مگه اینکه شانس بیاری ورقیو که اونا واسه خودشون انتخاب کردن و میخوان بالا ببرنش رو خریده باشی

mehdidj

Registered User
لایک‌ها
14
خب ایول منظورم همون بود که آیا حتما باید سمند بگیرم؟؟

حالا میگین تاکسی سودی نداره.

نظرتون با کامیون چیه؟ یدونه خاور

خداییش اگه سر کاریم بگو .. هنوز تصمیم نگرفتی؟؟

پی نوشت:
چرا اینویزیبل! آنلاین می شی؟ مرد باش پسرم....

Wolfbane

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خداییش اگه سر کاریم بگو .. هنوز تصمیم نگرفتی؟؟

پی نوشت:
چرا اینویزیبل! آنلاین می شی؟ مرد باش پسرم....
بابا سرکار چیه؟؟؟ 10 میلیون مایه دارم نمیدونم چیکار کنم.

nader4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميتوني بزاري تو بانك.
بدون هيچ درد سري سودشو بگيري لذتشو ببري:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا