برگزیده های پرشین تولز

بزرگترین سرور WoW در تهران

masterweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
سرور FaraGame اولین سرور World Of Warcraft در تهران راه اندازی شد . http://217.66.201.145
سرور دارای کمترین باگ میباشد و همه ی Instance های آن ( به جر 2 Instance در outland ) سالم و Edit شده هستند و 95 درصد کوئست ها و تلنت ها کار میکنه همچنین کلاسها دارای کمترین باگ میباشند .
Latency بسیار پایین میباشد که امکان بازی با دایال آپ در سرتاسر ایران وجود داره .
این سرور دارای مشخصات فنی بالا و پنهای باند نامحدود میباشد و دارای سیستم جوایز هفتگی و ماهانه شامل ( Mp3 Player , Flash disk , Keyboard & mouse ... ) میباشد .
پچ سرور 2.0.12 میباشد که امکان ثبت اکانت TBC و Non-TBC نیز فراهم شده
سرور کاملا مجانی هست و خواهد بود
بهتون قول میدم که این سرور یکی از بهترین سرورهای آسیا در حال حاظر میباشد
موفق باشید

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
سلام
سرور FaraGame اولین سرور World Of Warcraft در تهران راه اندازی شد . http://217.66.201.145
سرور دارای کمترین باگ میباشد و همه ی Instance های آن ( به جر 2 Instance در outland ) سالم و Edit شده هستند و 95 درصد کوئست ها و تلنت ها کار میکنه همچنین کلاسها دارای کمترین باگ میباشند .
Latency بسیار پایین میباشد که امکان بازی با دایال آپ در سرتاسر ایران وجود داره .
این سرور دارای مشخصات فنی بالا و پنهای باند نامحدود میباشد و دارای سیستم جوایز هفتگی و ماهانه شامل ( Mp3 Player , Flash disk , Keyboard & mouse ... ) میباشد .
پچ سرور 2.0.12 میباشد که امکان ثبت اکانت TBC و Non-TBC نیز فراهم شده
سرور کاملا مجانی هست و خواهد بود
بهتون قول میدم که این سرور یکی از بهترین سرورهای آسیا در حال حاظر میباشد
موفق باشید

Xp rate?
راستی ایرانی جماعت هر سروری زد 2 ماه بعد بستش.. این چند ماه قرار برپا بمونه؟:D

masterweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه به سایت یه سری بزنی خودت متوجه میشی که این سرور 2 تا اسپانسر داره هر 2 تاشم کلفت :D
مشخصات سرور رو هم ببین مشخصه که حداقل برای 2 سال این سرور برنامه داریم :cool:
xp rate هم تو صفحه اول نوشته !

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
Xp rate?
راستی ایرانی جماعت هر سروری زد 2 ماه بعد بستش.. این چند ماه قرار برپا بمونه؟:D

البته سایتو دقت نکرده بودم.. واقعا این مشخصات سروره؟ تو تهرانم هستش؟ نکنه با 1 خط 256 راه اندازی شده؟:happy:

لوگوی باتن های ثبت نام هم لود نمیشه.. موقع ثبت نام پس 3 و4حرفی تیک میخوره و تایید نمیشه..
اینم وضع مانیتور سرور:
Unable to connect to MySQL server. MySQL reported: .

لتنسی هم که قربونش برم 800-1000..:lol: فکر کنم هر کس بجز دایل اپ ندا کانکت بشه بالای 800 بشه..:happy: من هیچ سرور خارجی بالای 500 نرفته بود لفتنسیم.. این که داخلیه..:eek:

اتچ کردم وضع لتنسی رو..

فایل های ضمیمه

• 2.jpg
    2.jpg
    59.3 KB · نمایش ها: 58

masterweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
8 نفر دیگم توی سرور هستن همین الان کسی Latency شمارو نداره :)
در مورد اون Eror Mysql هم رو سایت نوشتم این وب سایت اصلی نیست وب سایت اصلی 1 تیر اینو گزاشتم برای توضیحات و ثبت اکانت.
بازم تو صفحه ی اصلی نوشتم پسورد باید شامل کاراکتر باشه ... نخوندی رفیق
اینطور که شما میگین button ها هم لود نمیشه به نظرم میباد باید از یه شرکت دیگه دایال آپ بگیری چون نه مشکل شمارو کسی داره نه Latency بالایی که شما داری مشکل از شماست شک نکن . میخوای اسکرین شات خودم و یوزر های دیگرو برات بزارم تا ببینی ؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
8 نفر دیگم توی سرور هستن همین الان کسی Latency شمارو نداره :)
در مورد اون Eror Mysql هم رو سایت نوشتم این وب سایت اصلی نیست وب سایت اصلی 1 تیر اینو گزاشتم برای توضیحات و ثبت اکانت.
بازم تو صفحه ی اصلی نوشتم پسورد باید شامل کاراکتر باشه ... نخوندی رفیق
اینطور که شما میگین button ها هم لود نمیشه به نظرم میباد باید از یه شرکت دیگه دایال آپ بگیری چون نه مشکل شمارو کسی داره نه Latency بالایی که شما داری مشکل از شماست شک نکن . میخوای اسکرین شات خودم و یوزر های دیگرو برات بزارم تا ببینی ؟

قربون دست پای بلوریت .. من 2 تا 512 خونه دارم دایل اپ میخوام چکار..:D فقط من که تست نکردم.. یه دوست دیگه با داتک دوباره تست کرد بالای 800 بود..:)

بهر حال اسپانسر کلفت دلیل بر کیفیت کاره؟ کما اینکه 100 تا سرور واسه بازیهای دیگه هم اسپانسر کلفت دارن ولی وضعشون خرابه.:D

masterweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزیزه من این اولین سرور wow نیست که من راه اندازی کردم ... فکر کنم داری اشتباه میکنی . تو این 2 روز 50 نفر تست کردن کسی بالای 200 نرفت غیر از یوزر های Asiatech ...
ای اس پی هایی که پشت NAT قرار دارن یوزر هاش شاید دچار مشکل بشن اما با Port Forwarding حل میشه قضیه . پیشنهاد میکنم با دایال آپ تست کنی مطمعن هستم خیلی بهتر جواب میگیری ... :)

عکس رو برات گذاشتم اینجا :
latency من رو ببین این 3 نفر دیگم از یه Game Net تو تبریز با اینترنت 512 Share بازی میکنن و هر 4 نفر هم یه جا هستیم :)
http://i13.tinypic.com/4mvxctz.jpg
نمیدونم از کجا سرویس میگیری و از کدوم شهری اما مشکل از شماست که حتی button هارو هم نمیتونی Load کنی !

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
ببخشيد ميشه يكم واسه ما تازه كار هم توضيح بديد كه اين يعني چه !؟:blink:

يعني از اين به بعد ميشه آنلاين بازي كنيم !؟

اگه بشه فقط براي بازي واركرفت اين امكان وجود داره !؟

ممنون ميشم اگه 1 توضيح كامل بديد
149fs531138.gif

masterweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این بازی warcraft نیست World Of Warcraft هست که فرق دارن با هم ... این بازی معروف ترین بازی آنلاین جهان به حساب میاد :) در مورد چی میخواین بدونید تا براتون توضیح بدم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
عزیزه من این اولین سرور wow نیست که من راه اندازی کردم ... فکر کنم داری اشتباه میکنی . تو این 2 روز 50 نفر تست کردن کسی بالای 200 نرفت غیر از یوزر های Asiatech ...
ای اس پی هایی که پشت NAT قرار دارن یوزر هاش شاید دچار مشکل بشن اما با Port Forwarding حل میشه قضیه . پیشنهاد میکنم با دایال آپ تست کنی مطمعن هستم خیلی بهتر جواب میگیری ... :)

عکس رو برات گذاشتم اینجا :
latency من رو ببین این 3 نفر دیگم از یه Game Net تو تبریز با اینترنت 512 Share بازی میکنن و هر 4 نفر هم یه جا هستیم :)
http://i13.tinypic.com/4mvxctz.jpg
نمیدونم از کجا سرویس میگیری و از کدوم شهری اما مشکل از شماست که حتی button هارو هم نمیتونی Load کنی !

دوست عزیز.. من کرم ندارم که وقت بزارم بگم لتنسی بالاست... بالا بودنش با من که یوزر داتک هستم و اکثرا اونایی هم که میخوان مداوم بازی کنن یوزر داتک هستن.. من مگه دیوانه ام با دایل اپ بیام وقتی سرور انور ابی بهم پینگ 300 به پایین میده ؟

شما مثلا سرورتون داخلیه ها؟ باید پینگش خوب باشه.. توش اصلا بحثی نیست.. ولی چرا خوب نیست دیگه توجیه شما منطقی نیست..

بعدشم سخت افزار سرور.... اخه وقتی کور 2 مفت شده کدوم دیوانه ای زئون انتخاب میکنه؟ وقتی قراره سرور رو خودتون ست اپ کنید بقول خودتون انلیمیتد هم پهنای باند دارید دیگه دلیل استفاده از زئون چیه؟

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
البته پینگ رو دوباره تست کردم.. با گت وی دیگه زیر 40 هستش ولی با گت وی اصلی همون 800--- حتما مشگلی هست این وسط..
127fs4680111.gif

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
این بازی warcraft نیست World Of Warcraft هست که فرق دارن با هم ... این بازی معروف ترین بازی آنلاین جهان به حساب میاد :) در مورد چی میخواین بدونید تا براتون توضیح بدم

والا ميخواستم بدونم كه چطوري ميشه بازي كرد
149fs533710.gif

آخه من هيچ اطلاعاتي در اين باره ندارم !

درضمن اين مشكلي كه جناب ركس گفتند جديه !؟

اينطور كه من فهميدم با DSL نميشه بازي كرد !‌ درسته !؟

تازه من از آسياتك استفاده ميكنم ! حالا چيكار كنم ؟
149fs531946.gif

masterweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقای رکس مشکل دیگه ای دارن همونطور که گفتم با دایال آپ هم از سرتاسر ایران میشه بازی کرد
در مورد آسیا تک مثله اینکه این روزها مشکل برخورده اما اون هم من رو سرور خودم حل میکنم و مشکلی نیست
این بازی یک فایل 4.5 گیگا بایتی احتیاج داره که میتونید از بازار تهیه کنید . بازی حالت RPG داره و در یک فضای مشترک در سرور انجام میشه . سرچ کنی بیشتر میفهمی :)

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348

والا ميخواستم بدونم كه چطوري ميشه بازي كرد
149fs533710.gif

آخه من هيچ اطلاعاتي در اين باره ندارم !

درضمن اين مشكلي كه جناب ركس گفتند جديه !؟

اينطور كه من فهميدم با DSL نميشه بازي كرد !‌ درسته !؟

تازه من از آسياتك استفاده ميكنم ! حالا چيكار كنم ؟
149fs531946.gif

نه بابا اون که جدی نیس... فعلا یه 4 گیگ اصل بازی رو دانلود کن تا بعدا در مورد لتنسی صحبت کنیم..:happy:

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
آقای رکس مشکل دیگه ای دارن همونطور که گفتم با دایال آپ هم از سرتاسر ایران میشه بازی کرد
در مورد آسیا تک مثله اینکه این روزها مشکل برخورده اما اون هم من رو سرور خودم حل میکنم و مشکلی نیست
این بازی یک فایل 4.5 گیگا بایتی احتیاج داره که میتونید از بازار تهیه کنید . بازی حالت RPG داره و در یک فضای مشترک در سرور انجام میشه . سرچ کنی بیشتر میفهمی :)

البته برای BC از 1 دی وی دی رد میشه حجم..

الفردو میخوای بزارمش جزو بخش مشارکت دی وی دیشو ارسال کنم..:happy:

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
البته برای BC از 1 دی وی دی رد میشه حجم..

الفردو میخوای بزارمش جزو بخش مشارکت دی وی دیشو ارسال کنم..:happy:

بابا مرااااااااااااام ! شرمندمون ميكني
149fs533164.gif

1 سري به آيديت بزني بد نيستا ! :lol:

kamellia64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
Button ها راست میگه جناب رکس تو صفحه ثبت نام زبان ایتالیایه فکر کنم باتن ها رو نشون نمیده . ولی وقتی زبون رو انگلیسی کردم باتن ها رو نشون داد .

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
یکی بیاد سرور quake 4 راه بیاندازه بابا ی سروری که بازی fps باشه تو ایران نداریم!همش یا CS هستش یا WW یا BF !

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,348
یکی بیاد سرور quake 4 راه بیاندازه بابا ی سروری که بازی fps باشه تو ایران نداریم!همش یا CS هستش یا WW یا BF !

من رو سیستم RTCWE:ET را انداختم... بدک نبود. تا 10 نفر میتونستن بازی کنن با لگ پاین..:D

masterweb

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Rax عزیز !
به جای اینکه بگی کدوم دیوانه از Xeon استفاده میکنه بپرس چرا از Xeon استفاده میکنی !
شرایط سرور طوری هست که در حال حاظر Apache , IIS هر دو با هم برای وب سایت و Mysql و Emulator همزمان بر روی سرور اجرا شده و هدف اصلی من راه اندازی تنها یک Realm نیست بلکه Realm های مختلف با Rate های مختلف راه اندازی میکنم ...
در ضمن سیستم Backup از دیتابیس هر ساعت 10 درصد از CPU رو برای 5 دقیقه میگیره !

بالا