برگزیده های پرشین تولز

amirswedian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
با عرض سلام و خسته نباشید
بنده کار ترجمه مقاله انجام میدم هر کلمه 15 تومان، میتونم 20 تا مقاله 1000 کلمه ای انگلیسی هر 2 هفته یک بار با ترجمه عالی بهتون تحویل بدم لطفا اگر مقدوره با بنده همکاری کنید به شدت به این پول ( برای پرداخت بیمه تامین اجتماعی و بیمه عمر ) نیاز دارم خدا خیرتون بده.
با تشکر

محمدمحمدی

Registered User
لایک‌ها
288
سلام توی شیپور و دیوار هم میتونید آگهی بزنید یا اگهی ببینید اونجا زیاد از اینا هست

amirswedian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام توی شیپور و دیوار هم میتونید آگهی بزنید یا اگهی ببینید اونجا زیاد از اینا هست
ممنون دوست گلم زدم و باز میزنم اما کسی تماس نمیگیره
راستی شما راهی سراغ ندارید بشه ماهی 100 تا 150 دلار از اینترنت درآمد داشت؟
با تشکر

محمدمحمدی

Registered User
لایک‌ها
288
ممنون دوست گلم زدم و باز میزنم اما کسی تماس نمیگیره
راستی شما راهی سراغ ندارید بشه ماهی 100 تا 150 دلار از اینترنت درآمد داشت؟
با تشکر

چرا دلار:D

باید ایده داشته باشید و پول

دوست من پول پول میاره

amirswedian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
چرا دلار:D

باید ایده داشته باشید و پول

دوست من پول پول میاره
میدونم دوست گلم باید ایده داشت باید پول داشت اما حتما راهی هست ماهی 150 دلار درآمد داشت یا معادل ریالیش تقریبا 500 هزار تومان
شما راهی سراغ دارید؟!!!!!!!!!!
نمیخوام وب سایت راه اندازی کنم یه وب سایت باشه توش کاری انجام داد و ماهی 100 تا 150 دلار درآمد داشت اگه از ترکیب چند تا وب سایت هم این مبلغ در بیاد کافیه
با تشکر

amirswedian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
شما امشب برید به این انجمن ببینید نظرتون چی هست؟

http://buxi.ir/froum
رفتم دوست گلم ولی اینا هم ظاهرا ماهی نهایت 50 تا 70 هزار تومان است - ببینید بنده به زبان انگلیسی مسلطم و کار ترجمه انجام میدم آیا وب مستری رو میشناسید که نیاز به مقاله نویس یا مترجم داشته باشه میخوام یک سال شبا ترجمه کار کنم هدفم هم ماهی 600 تا 700 هزار تومنه تا بعضی از هزینه هام رو پوشش بدم - لطفا کمک کنید.
با تشکر

محمدمحمدی

Registered User
لایک‌ها
288
رفتم دوست گلم ولی اینا هم ظاهرا ماهی نهایت 50 تا 70 هزار تومان است - ببینید بنده به زبان انگلیسی مسلطم و کار ترجمه انجام میدم آیا وب مستری رو میشناسید که نیاز به مقاله نویس یا مترجم داشته باشه میخوام یک سال شبا ترجمه کار کنم هدفم هم ماهی 600 تا 700 هزار تومنه تا بعضی از هزینه هام رو پوشش بدم - لطفا کمک کنید.
با تشکر

چند تا سایتی هم هستند که کارشون ترجمه هست به اون ها هم نگاهی بندازید

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
با تشکر
از کافی نت ها کار بگیرید و باهاشون همکاری کنید.

stanger

Registered User
لایک‌ها
125
سلام دوست عزیز این شماره منه 09016298699 یه پیام بده با کسی که کار می کنم صحبت کنم احتمالا یکی رو بخواد برای ترجمه مقالات آموزشی اندروید . کارت خوب باشه دائمی کارش .
تلگرام پیام بده

بالا