برگزیده های پرشین تولز

دلیل بن کردن آیدی wolfbane چی بوده؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
هر چند بن کردن تو این فروم از حالت نرمال خودش خارج شده و هفته ای n تا آیدی بن میشه که هیچ دلیلی برای بن شدنشون نوشته نیست، ولی من میخوام دلیل بن شدن اون آیدی رو بدونم.

کدوم مدیر و به چه جرمی این اکانت رو بن کرده؟

http://forum.persiantools.com/u59857.html

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
کسی نمی خواد جواب بده؟
69.gif

alfredo

نفر اول عکاسی با موبايل
لایک‌ها
325
هر چند بن کردن تو این فروم از حالت نرمال خودش خارج شده و هفته ای n تا آیدی بن میشه که هیچ دلیلی برای بن شدنشون نوشته نیست، ولی من میخوام دلیل بن شدن اون آیدی رو بدونم.

کدوم مدیر و به چه جرمی این اکانت رو بن کرده؟

http://forum.persiantools.com/u59857.html

تاييد ميشه !

منو هم هفته پيش بدون دليل بن كردند !
149fs534751.gif

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
مدیران برای اینکه بتونن کنترل فروم رو در دست داشته باشند یوزرهای خاطی رو بن می کنند.
مدیران ارشد و ادمین ها هم بر این روند نظارت دارند. ولی دلیلی نمی بینم که برای هر کاربر که بن می شه توضیحی ارائه بشه ، خود اون کاربر براش پیغام می ره که توش نوشته شده به چه دلیل بن شده است.

در نهایت اینکه تعداد بن شدن بالا رفته دلیلش تعداد زیاد بازدیدکننده و اعضای زیاد است که توی فروم هستند. همین امر باعث می شه که برای کنترل فروم و برقراری نظم جلوی بی نظمی و شیطنت برخی کاربران خاطی را بگیریم.

SCARFACE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
You have been banned for the following reason:
dariux

Date the ban will be lifted: 06-12-2007, 03:00 AM

این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟ یعنی به دلیل داریوکس بودن بن شدم؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چی آخه؟ کی منو بن کرده؟؟؟؟؟؟؟؟ به چه جرمی؟؟ مگه چیکار کردم جز زدنه پستای مفید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
dariux

این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟ یعنی به دلیل داریوکس بودن بن شدم؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چی آخه؟ کی منو بن کرده؟؟؟؟؟؟؟؟ به چه جرمی؟؟ مگه چیکار کردم جز زدنه پستای مفید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مدیران برای اینکه بتونن کنترل فروم رو در دست داشته باشند یوزرهای خاطی رو بن می کنند.
مدیران ارشد و ادمین ها هم بر این روند نظارت دارند. ولی دلیلی نمی بینم که برای هر کاربر که بن می شه توضیحی ارائه بشه ، خود اون کاربر براش پیغام می ره که توش نوشته شده به چه دلیل بن شده است.

در نهایت اینکه تعداد بن شدن بالا رفته دلیلش تعداد زیاد بازدیدکننده و اعضای زیاد است که توی فروم هستند. همین امر باعث می شه که برای کنترل فروم و برقراری نظم جلوی بی نظمی و شیطنت برخی کاربران خاطی را بگیریم.
یعنی ایشون به جرم این که Dariux هستن باید بن بشن؟
33tmg0h_th.gif

dariux

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
dariux

جل الخالق!!!
حالا کی بنت کرد!؟

SCARFACE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جل الخالق!!!
حالا کی بنت کرد!؟
نمیدونم

یه مرد پیدا نیست بیاد بگه کی بوده

تو این فرومی هربلایی میخوان سر کاربرا میارن فقط چون مدیر هستن. من هیچ کاری نکرده بودم خودتون شاهد بودین. ینفر با من احتمالا خصومت شخصی داره هثی آی دیهامو بن میکنه. حالا من کاربرم اون مدیر، من دادمو به کی بگم؟؟؟

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
اون موقعی که بن شدی یکی یه تاپیک زده بود با عکسای س! ک! س! ی ولی تا ساعت 9:30 تاپیکش سر جاش بود!
چرا به جای بن کردن صاحب اون تاپیک اومدن و صاف گیر دادن به تو!؟

SCARFACE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اون موقعی که بن شدی یکی یه تاپیک زده بود با عکسای س! ک! س! ی ولی تا ساعت 9:30 تاپیکش سر جاش بود!
من یه تاپیک داشتم بنام مخابرات خیلی نامردی کچلم کردی و .. ازین حرفا

اون الان نیست دیگه

توی اون اومده بود پست س.ک.س.ی زده بود؟؟ الان اون تاپیکم دیگه نیست. اینم یکی دیگه از دسته گل هاشونه. بجای پاک کردن پست خاطی و بن کردن کاربر خاطی میان تاپیک منو پاک میکنن و منو بن میکنن. عجب!!!

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3

اون الان نیست دیگه

توی اون اومده بود پست س.ک.س.ی زده بود؟؟ الان اون تاپیکم دیگه نیست. اینم یکی دیگه از دسته گل هاشونه. بجای پاک کردن پست خاطی و بن کردن کاربر خاطی میان تاپیک منو پاک میکنن و منو بن میکنن. عجب!!!
بابا بیخیال. اصلاً معلوم نیست کی به کیه اینجا...
اون کسی که اون تاپیکو زد حتی بن هم نشد!
http://forum.persiantools.com/u22100.html
ولی داریوش که هیچ کار بدی نکرد بن شد...

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
خداییش این مدت از داریوش جز پست مفید ندیدم ،

توضیح دادن اینکه یه کاربر چرا بن شده به نظر من خیلی مفیده ! مدیرا باید توضیح بدن ! اینجا که دیکتاتوری نیست !

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4

اون الان نیست دیگه

چه تشخیص درستی :rolleyes::lol: تاپیکش اتفاقا باید میرفت به علم و دانش به خاطر طرز ساختن E-Bomb (بی شوخی)
عیب نداره همه جا تر و خشک با هم میسوزن شما به نهضتت ادامه بده;) همه میدونن اشتباهی بن شدین

SCARFACE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه تشخیص درستی :rolleyes::lol: تاپیکش اتفاقا باید میرفت به علم و دانش به خاطر طرز ساختن E-Bomb (بی شوخی)
عیب نداره همه جا تر و خشک با هم میسوزن شما به نهضتت ادامه بده;) همه میدونن اشتباهی بن شدین
توی دلیل بن شدن نگفتن ساخت e-bomb!!! بعدم اگر یکم دقت میکردی میدیدی که اون فقط شوخی بود و ماها هیچکدوم توان ساخت همچون بمبی رو نداریم!! 190 میلیون تومن کی داره آخه؟؟؟؟؟؟

تو دلیل بن نوشته چون خودم هستم بن شدم. نمیدونم یعنی من موجود خطرناکی هستم آیا؟؟ نکنه بن لادن هستم؟؟

درکل از حمایتت ممنونم دوست عزیز

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
چرا یاشار الان من دیدم که بن شده !
تازه الان بن شد. اون موقع که تاپیکش پاک شد من سرچ زدم دیدم آیدیش هنوز آزاده...
تو دلیل بن نوشته چون خودم هستم بن شدم. نمیدونم یعنی من موجود خطرناکی هستم آیا؟؟ نکنه بن لادن هستم؟؟
127fs1004613.gif

SCARFACE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خداییش این مدت از داریوش جز پست مفید ندیدم ،

توضیح دادن اینکه یه کاربر چرا بن شده به نظر من خیلی مفیده ! مدیرا باید توضیح بدن ! اینجا که دیکتاتوری نیست !
تازه میخواستم فعال فرهنگ و هنر بشما!!! سرمو زیر آب کردن باز

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426

اون الان نیست دیگه

نه !تو تاپیکی که alibaba زده بود (شما هم دوست داشتین اینجا باشین)که توش عکس ژاپنی بود....
خودت هم اون تو گفته بودی که تاپیکش بی محتواس!

خلاصه انگار یکی باهات بد جوری لجه!

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شما مفسد فی الارض شناخته شدی و حکم تیرت صادر شده
هر جا هم که هویتت آشکار بشه حکم صادره را اجرا می کنند

SCARFACE

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه !تو تاپیکی که alibaba زده بود (شما هم دوست داشتین اینجا باشین)که توش عکس ژاپنی بود....
خودت هم اون تو گفته بودی که تاپیکش بی محتواس!

خلاصه انگار یکی باهات بد جوری لجه!
آها الان یادم اومد.

خب یعنی چی یعنی اونا فکر کردن اون منم؟؟؟؟؟؟؟؟/ عجب!!

من وقتی آی دی خودمو دارم باهاش دارم فعالیت آروم میکنم تو پیتی مرض دارم برم یه آی دی دیگه بردارم اونم مال سال 2005!! بیام باهاش عکس س.ک.س.ی بذارم؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا