برگزیده های پرشین تولز

ثبت مستقیم دومین با کتنرل ادمین

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
سلام
می‌خواستم بدونم که چه طوری می‌شه یک دومین رو بدون واسطه و مستقیم ثبت کرد به طوری‌که همه‌ی کنترلش دست خودت باشه؟ در حقیقت می‌خواهم بدون این‌که ریسلری جایی رو بگیرم مستقیم دومین خودم رو ترنسفر کنم روی پتلی که همه‌ی کنترلش دست خودم باشه آیا راهی وجود داره یا نه؟
مثلا تو onlinenic یا godady و ...

اگر هم بدون ریسلر شدن نمی‌شه همچین کاری کرد شما کدوم dnshosting رو پیشنهاد می‌کنید برای ریسلر شدن

در هر دو حالت مراحلشم توضیح بدهدید یا این‌که اگر نکته‌ی خاصی باید رعایت بشه هم بگویید ممنون

در مورد داشتن کارت اعتباری هم مشکلی وجود نداره دارمش

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام

والا چند تا شرکت هستند که بدون داشتن ریسلری می تونید ازشون دامین بگیرید.
فکر می کنم مقرون به صرفه ترینشون Godaddy است. یا Gandi.net

onlinenic و بسیاری دیگه فقط با رسیلری دامین می فروشن که برای اینکار هم همیشه باید اولش یه مبلغی رو بریزید به حسابشون مثلا برای آنلاین نیک حداقل 100 دلار است.

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
شما با Gandi.net یا Godaddy تا حالا کار کردید و اگر آره می‌تونید یک مقایسه‌ای انجام بدید که کدومشون خدماتشون بهتره، مثلا این گوددی تا فهمید IP من از ایران یکسری مزخرفات نوشت که سرور دان هستش و ... بعد من همون لحظه Ip رو عوض کردم دیدم که کار می‌کنه ناکس! می‌خواهم بر اساس تجربه‌ای که دارید ببینم کدومشون با شرایط ما بهتره؟ و فراملی کار می‌کنه یعنی تحریم و ... توش نیست و خلاصه خیالت راحته که نا از این ور تحت فشار باشی و نه از اون ور

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
enom.com چطور؟ که خودتون نمایندگیش رو دارید در وقایسه با بقیه

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
شما با Gandi.net یا Godaddy تا حالا کار کردید و اگر آره می‌تونید یک مقایسه‌ای انجام بدید که کدومشون خدماتشون بهتره، مثلا این گوددی تا فهمید IP من از ایران یکسری مزخرفات نوشت که سرور دان هستش و ... بعد من همون لحظه Ip رو عوض کردم دیدم که کار می‌کنه ناکس! می‌خواهم بر اساس تجربه‌ای که دارید ببینم کدومشون با شرایط ما بهتره؟ و فراملی کار می‌کنه یعنی تحریم و ... توش نیست و خلاصه خیالت راحته که نا از این ور تحت فشار باشی و نه از اون ور
خوب Godaddy کلا سایتش از داخل ایران نمیاد. رسما هم اعلام کرده به ایرانی ها سرویس نمی ده.
ولی ما باهاشون کارکردیم چندین دامین هم اونجا داریم و تا حالا مشکلی هم نداشتیم. سرویسش خوبه ولی با این اوصاف شاید ریسک باشه خرید ازشون.
Gandi یک شرکت فرانسوی است و خوب با ایرانی ها اصلا مشکلی نداره ولی مشکلش اینه که بشدت سرویس مزخرفی داره ، کنترل پنلش کاملا گنگ و استفاده ازش سخته. چون فرانسویا روی زبانشون حساسند اصولا ساپورت به انگلیسی به زور می دن.

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
enom.com چطور؟ که خودتون نمایندگیش رو دارید در وقایسه با بقیه
Enom تقریبا می تونم بگم بهترین شرکتیه که می تونید باهاش کار کنید. درسته که Base آمریکایی داره ولی با ایرانی ها تا به حال مشکلی نداشته به جز یک مورد که اون هم دلیلش کلاهبرداری شرکت ایرانی بوده که از کردیت های تقلبی استفاده می کرده. کنترل پنل عالیی داره و سرویس و ساپورتشون خوبه.
فقط مشکلش اینه تا اونجایی که یادمه دامین رو تکی نمی فروشه و باید حتما ریسلر بشید اون زمان هم برای ریسلر شدن یادمه 600 دلار باید واریز می کردید به حسابشون. الان رو نمی دونم. ضمنا قیمت دامین هاش گرونتر از بقیه جاهاست.

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
توي اين شركت‌ها كه نام بردي ثبت دومين به صورت Private هم هست؟
سوال ديگه اينكه اگر به صورت ريسلري دومين ثبت بشه آيا اين امكان هست كه اطلاعات ثبت كننده‌ي يا هومن ربيسلر وجود نداشته باشه توي دايركتوري هاي who is و كسي نتونه ردگيري كنه و براي ريسلر دردسر درست كنه؟

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
Namecheap چطور مي‌شناسيش؟

mohammad ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رجیستر فلای از بزرگترین شرکت های ثبت کننده های دامنه بود که تونست خیلی زود مجوز از آیکان بگیره و به عنوان یه رجیسترار عمل کنه ، ایرانی های زیادی هم باهاش کار میکردن و فکر نکنم مشکلی باهاش داشته می بودند!

پیش رفتش هم بخواطر خدماتی بود که بصورت مجانی بعد از ثبت دامنه به صاحب دامنه میداد بود.

اما پس از گذشت کمتر از یک سال از دریافت مجوز ، بدون هیچ توضیحی آیکان مجوزش رو باطل کرد و چند روز پیش هم دو میلیون! دامنه ای که تو این یه سال ثبت کرده بود به گوددی ترانسفر شدن و احتمالا بزودی خیلی از سایت های ایرانی میپره.

خودم اتفاقا میخواستم چند تا دامنه پیششون ثبت کنم که بعد از این لغو مجوز بیخیالش شدم و حالا هم میخوام پیش پرشین تولز ثبت کنم ، البته اگه اسم خودشون رو به عنوان رسیلر ثبت نکنن ( مثلا با دریافت هزینه بیشتر ) خیلی بهتر هست! شاید هم آدرس دوستام که خارج از ایران هستن رو بدم و پیش گوددی ثبت کنم.

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
ممنون از توضیحت ولی الان هم رجیسترفلای کار دومین ثبت می‌کنه‌ ها

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
آقا من دنبال یک راهی می‌گردم که دومین ام رو بتونم private ثبت کنم و مسقیم و اگر هم نه ریسلری که این کار رو برای من می‌کنه اسمش نباشه توی دومین که براش دردسری بشه و از طرفی کنترل کامل دومی دست خود من باشه شما چه راهی رو پیشنهاد می‌کنید؟

یعنی مجبورم برم تو کار ریسلری؟!! واقعا؟

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
estdomians.com این چطور؟

ای بابا چه سوت و کور شده این‌جا ها 4- 5 سال پیش که ما جوون‌تر بودیم هر پست رو تو 2 دقیق جواب می‌دادیم !!

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
شما می تونید توی Enom بگیرید و درخواست دامین whois protection کنید.
اینجوری اسم ریسلر هم نمی مونه هیچ جا !

registerfly الان دیگه به عنوان ریسلر عمل می کنه ولی خیلی از دامین هاش هم اومد توی Enom نمی دونم چه مشکلی براشون پیش اومد ولی جای مطمئنی نیست.

weblogger

Registered User
لایک‌ها
6
رفتم دیدم بخشیش اومده توی enom و بیشترش رفته godady

تو enom بدون ریسلر شدن مگه ثبت میکنه!!

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
نه ثبت نمی کنه !

دامین هایی هم که اومد توی enom رو خود کاربرها منتقل کردند به حسابهای ریسلر های دیگه ، چند تایی از ایرانی ها منتقل کردن به پنل ما !

بالا