برگزیده های پرشین تولز

www.yahoostory.com

sian3m

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
for $ale
500,000
toman

bismoot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آقا دومين رو نگاه دار،قشنگه،من خودم از ياهو دومين داشتم/اوّلش شکايت ميکنن،امّا نميتونن ازت بگيرنش ول بعدا برو تو sedo ثبت کن/اونجا خوب ميتونی بفروشيش

Nima Amini

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
آقا دومين رو نگاه دار،قشنگه،من خودم از ياهو دومين داشتم/اوّلش شکايت ميکنن،امّا نميتونن ازت بگيرنش ول بعدا برو تو sedo ثبت کن/اونجا خوب ميتونی بفروشيش
تایید میشه. منم این مدلی داشتم!

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
نه هیچ وقت یاهو همچین دامین را نمی گیرد خیالتان راحت باشد

هزاران ترکیب با یاهو می شود درست کرد

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
البته به نظر من اين جور نام‌هاي مرتبط به شركتهاي ديگه خيلي هم نامهاي خوبي نميتونند باشند، مثلآ Yahoo! ديگه هرچه معروفه و بزرگه براي خودش، ديگه لزومي نداره هر چي دومين ثبت ميكنيم بياييم از آن استفاده كنيم، مگر اينكه يك نام خاصي باشه كه ارزش داشته باشه.

pooyanmahdavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
yahoo4esf.com را چند وقت پیش مسدود کردند

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32

سلام خوبين دومين جان يه سرچ كني چند تا تايپيك مياد در مورد ياهو و گوگل مرسي

دوستان عزيز درسته ميشه با ياهوو هزار تا تركيب درست كرد اما اين دومين فرق داره استري يا فروشگاه يه دومين توپه كه اين جور دومين هارا ياهو ميگيره همينطوريشو واي به حالي كه روش يه خورده بازديد هم بياد ديگه حتما ميگيره ديدين كه دومين yahoo4esf.com كه چندان جالب هم نيست ياهو مسدود كرده بازم اگه يه سرچ كنيد مطالب زايدي مياد مرسي

سربلند باشيد و ايراني ... :blush:

jasoosk

Registered User
لایک‌ها
3

دوستان عزيز درسته ميشه با ياهوو هزار تا تركيب درست كرد اما اين دومين فرق داره استري يا فروشگاه يه دومين توپه كه اين جور دومين هارا ياهو ميگيره همينطوريشو واي به حالي كه روش يه خورده بازديد هم بياد ديگه حتما ميگيره ديدين كه دومين yahoo4esf.com كه چندان جالب هم نيست ياهو مسدود كرده بازم اگه يه سرچ كنيد مطالب زايدي مياد مرسي

قابل ذکره که این story به معنی داستان هست نه فروشگاه ...
فروشگاه : Store هست.

ولی دومین زیبایی هست در کل.

pooyanmahdavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته در مورد این یاهو برای اصفهان یک مشکلی که وجود داشت کپی برداری از نمای یاهو بود و اگر برای اولین بار می دیدیش فکر می کردی یک شعبه یاهو برای این شهره! حتی آیکانهایی به میل و مسنجر داشت!!!!! که به صفحات دردست بازسازی منتهی می شدن و بعد که لینک درباره ما را کلیک می کردی می دیدی مدیرانش اصفهانی هستن. به نظر می رسه بیشتر مشکل با این ابهام ظاهری بود.:wacko:

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
سلام. ممنون ولی به قول رستم با yahoo هزار تا ترکیب میشه درست کرد، کافیه یه دیکشنری بگذاری جلوت :)
بعد از کی تا حالا story شده فروشگاه شمشاد جان :D:blush:

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
البته در مورد این یاهو برای اصفهان یک مشکلی که وجود داشت کپی برداری از نمای یاهو بود و اگر برای اولین بار می دیدیش فکر می کردی یک شعبه یاهو برای این شهره! حتی آیکانهایی به میل و مسنجر داشت!!!!! که به صفحات دردست بازسازی منتهی می شدن و بعد که لینک درباره ما را کلیک می کردی می دیدی مدیرانش اصفهانی هستن. به نظر می رسه بیشتر مشکل با این ابهام ظاهری بود.:wacko:
بله این یه دلیل محکمه پسند برای یاهو می تونست باشه ;)

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
شرمنده من فروشگاه را با داستان عوضي گرفتم از همه عذز ميخوام اما بازم دومين را ميگيره استري هم دومين خوبيه و بي معني هم باشه هيت بخوره ميگيره موفق باشيد

بالا