برگزیده های پرشین تولز

یک میلیون تومان مژدگانی برای کسی که از این کلاهبردار اطلاعی داشته باشد

hf1302

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حسین خیرکوش یه شرکت بازرگانی تاسیس کرده و با آگهی روزنامه اقدام به جذب سرمایه و دادن سود مشارکت کرده بود.

ضمانتهای او چک و سفته بود.

چک که ادعا میشد مربوط به خانومشه امضا شده بود و فقط مبلغ رو می نوشت

بعدا معلوم شد آدرس صاحب چک قلابی است و معرف را هم از بین مشتریها انتخاب کرده.

سفته هم فقط به درد توقیف مال میخوره و اگه آدرسی از اون نداشته باشی به درد نمی خوره

این آقا از من 15 میلیون تومان گرفته البته من تنها نیستم. شاید جمع کلاهبرداریش از 100 میلیون تومتنم بیشتر باشه ولی جایزه تایین شده از طرف من یک میلیون تومنه.

لطفا اگر اطلاعی از این شخص دارید با من تماس بگیرید.
شاید جایزه یک میلیون تومنی گیر شما بیاد

اینم عکسش
http://www.panoramio.com/photo/2203413

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
ببينم سركاري هست
چند وقت پيش هم يادمه همين عكس رو با همون نقشه ي كنارش ديدم ولي اون موقع اين يارو رو گم شده اعلام كرده بودن

topoloo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه این یه میلیون تومن قضیش جدیه از زیره زمینم شده پیداش میکنم
223.gif

عجب ادمای وی وجدانین هااااا

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,258
ببينم سركاري هست
چند وقت پيش هم يادمه همين عكس رو با همون نقشه ي كنارش ديدم ولي اون موقع اين يارو رو گم شده اعلام كرده بودن

این رو هم باید توی تاپیک 101 راه برای ذله کردن دیگران بگیم!!
آدم یکی رو که باهاش لجه یه عکس ازش گیر میاره توی 100 تا فروم می ذاره که این کلاه برداره و شماره موبایل خودش رو هم میده که اگه ازش اطلاعات دارید بگبد و یک میلیون جایزه بگیرید.
البته بهترین راه برای کرم ریختن با شماره موبایل طرف نیست، من راههای بهترش رو هم بلدم. ;)

hf1302

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این رو هم باید توی تاپیک 101 راه برای ذله کردن دیگران بگیم!!
آدم یکی رو که باهاش لجه یه عکس ازش گیر میاره توی 100 تا فروم می ذاره که این کلاه برداره و شماره موبایل خودش رو هم میده که اگه ازش اطلاعات دارید بگبد و یک میلیون جایزه بگیرید.
البته بهترین راه برای کرم ریختن با شماره موبایل طرف نیست، من راههای بهترش رو هم بلدم. ;)

یعنی به نظز شما انقدر جامعه سالمی داریم که تعداد آدمای کلاهبردار کمه یا بنده خیلی بیکارم
عزیزم اگه در مورد شماره موبایل شک داری چرا زنگ نمیزنی تا مطمئن شی چون این قضیه کاملا جدیه.
در ثانی اگه طرف مثبت قضیه رو ببینی من اجازه ندادم تا کسا دیگه گول این آقای شیادو بخورند.

بالا