برگزیده های پرشین تولز

ثبت نام گرین کارت امریکا لاتاری

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
ثبت نام امسال بی نهایت راحت شده بود من برای خودم و پدرم ثبت نام کردم جفتش با هم با کراپ کردن عکس ها و وارد کردن اطلاعات و ذخیره پرینت نهایی 5 دقیقه هم نشد. چقدر خوبه کسانی که شرایط مهاجرت ندارند بیهوده ثبت نام نکنن و شانس یک نفر دیگه رو کم نکنن

کسی که شرایط ایده آل داشته باشه که نمیره گرین کارت ثبت نام کنه , راحت با ثبت شرکت - سرمایه گذاری و ........... میره
یکی از دوستا خودم 100 میلیون خرج کرد 4 ماهه رفت
بدبخت بیچاره ها دنبال لاتاری ( بخت آزمایی و قرعه کشی و قمار ) هستن یکیشونم خود من :p:D
لاتاری مثل این میمونه به بچه ها ورامین بگن بینتون قرعه کشی میکنیم چند نفرتون برین یکی از بهترین کشور ها دنیا :p

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
یاد منم بده ثبت نام کنم :general105:

mamad_j_k

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,222
کسی که شرایط ایده آل داشته باشه که نمیره گرین کارت ثبت نام کنه , راحت با ثبت شرکت - سرمایه گذاری و ........... میره
بدبخت بیچاره ها دنبال لاتاری ( بخت آزمایی و قرعه کشی و قمار ) هستن یکیشونم خود من :p:D
لاتاری مثل این میمونه به بچه ها ورامین بگن بینتون قرعه کشی میکنیم چند نفرتون برین یکی از بهترین کشور ها دنیا :p
شرایط ایده ال لزوما به معنی پول زیاد نیست. خیلی ها که ثبت نام می کنند و اسمشون انتخاب میشه اصلا شرایط رفتن ندارند در حالیکه خیلی هاشون مشکل مالی ندارن. وقتی اسمشون در میاد تازه با این واقعیت ها روبرو میشن که آیا اصلا میتونن از خانواده و پدر و مادر و خواهر و برادرشون دل بکنند و برن؟ آیا تحمل غربت در امریکا که زندگی به ماشینی ترین شکل خودشون جریان داره را دارند؟ و خیلی مسائل دیگه. حتی اگر کسی با لاتاری بره امریکا باید برنامه داشته باشه. نمیشه اسمت در بیاد تازه به این فکر بیافتی که میخوای بری یا نه. من دوستم 5 سال پیش اسمش در اومد. اینجا یه آس و پاس بود اونجا هم رفته تو Hope ارکانزاس (مثل ایرانشهر در ایران) تو یه اقامتگاه موقت با یه هم اتاقی مکزیکی زندگی میکنه و بدبخت تر از وقتی هست که ایران بوده چهارتا کلمه انگلیسی هم یاد نگرفته بعد 5 سال. این یعنی تباه کردن زندگی خودش

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
ثبت نام امسال بی نهایت راحت شده بود من برای خودم و پدرم ثبت نام کردم جفتش با هم با کراپ کردن عکس ها و وارد کردن اطلاعات و ذخیره پرینت نهایی 5 دقیقه هم نشد. چقدر خوبه کسانی که شرایط مهاجرت ندارند بیهوده ثبت نام نکنن و شانس یک نفر دیگه رو کم نکنن
باهاتون موافقم والا ثبت نام شده بچه بازی به نظرم باید یکم ثبت انم سخت میکردن و شرایطشون سخت تر باشه تا هرکسی نیاد ثبت نام نکنه انگار لپ لپ میخوان بخرن!!

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
شرایط ایده ال لزوما به معنی پول زیاد نیست. خیلی ها که ثبت نام می کنند و اسمشون انتخاب میشه اصلا شرایط رفتن ندارند در حالیکه خیلی هاشون مشکل مالی ندارن. وقتی اسمشون در میاد تازه با این واقعیت ها روبرو میشن که آیا اصلا میتونن از خانواده و پدر و مادر و خواهر و برادرشون دل بکنند و برن؟ آیا تحمل غربت در امریکا که زندگی به ماشینی ترین شکل خودشون جریان داره را دارند؟ و خیلی مسائل دیگه. حتی اگر کسی با لاتاری بره امریکا باید برنامه داشته باشه. نمیشه اسمت در بیاد تازه به این فکر بیافتی که میخوای بری یا نه. من دوستم 5 سال پیش اسمش در اومد. اینجا یه آس و پاس بود اونجا هم رفته تو Hope ارکانزاس (مثل ایرانشهر در ایران) تو یه اقامتگاه موقت با یه هم اتاقی مکزیکی زندگی میکنه و بدبخت تر از وقتی هست که ایران بوده چهارتا کلمه انگلیسی هم یاد نگرفته بعد 5 سال. این یعنی تباه کردن زندگی خودش

بله با شما موافقم , اما بر عکسشم هست من سال 84 یکی میشناختم بی پول بی کار و ....... که حتی اوام و همسایه ها میخواستن پول جور کنن یه پراید براش بخرن بره مسافرکشی کنه ( دیگه ازشون اطلاعی نداشتم )
تا سال 86 رفتم خدمت - وقتی از آموزشی برگشتم از یکی شنیدم که ایشون گرین کارت ثبت نام کرد - هم خودش هم خانومش
خانومش برنده شده و کارا رو کردن رفتن و زندگی نرمالی دارن
زندگی زود میگذره قدر زندگی رو بدونید

PER$IA

Registered User
لایک‌ها
812
کاش ثبت نام پولی بود
اونوقت میدیدیم هر بقالی یا هر کافی نتی جرات میکرد بزنه ثبت نام لاتاری یا نه

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983
کاش ثبت نام پولی بود
اونوقت میدیدیم هر بقالی یا هر کافی نتی جرات میکرد بزنه ثبت نام لاتاری یا نه
بله کاش لااقل هزار تومن بود ۵۰ درصد ملت منصرف میشدن
چرا عزیز چنتا از اشناها شرایط ایده ال هم داشتن ولی از لاتری اقدام کردن

ضمنا فکر میکنم از کل ایرانی ها که حدود ۵۵۰۰ ویزا میدن اخرش فقط ۲۵۰۰ تا ۲۸۰۰ ویزا ارائه میشه یعنی نصف قبول شده ها سفارتم نمیرن

و از کل مهاجران کانادا و آمریکا فقط ۳۰ درصد دووم میارن و بقیه برمیگردن
یاد منم بده ثبت نام کنم :general105:

از نور چشمان بعدا پذیرایی میشود

ارسال شده از ۱۱۰۰ توسط چنگیزتالک

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
میتوانید مطالعه نمایید در مطلب زیر
ثبت نام لاتاری 2018
شماها هم نمودید خودتونو! اخه 40 هزار تومن پول چی میگیرید! الکی پست های انجمن هم کوت میکنید لینک سایت خودتون میدین. من برای خودم، برای پدرم، برای خواهرم ثبت نام کردم کلهم اجمعین با گرفتن عکس جلوی یه دیوار سفید و کراپ کردن و تبدیل تاریخ های شمسی به میلادی و وارد کردن اطلاعات تو سایت همش رو هم 15 دقیقه نشد. بعد شما برای هر ثبت نام 40 هزار تومن میگیرید. هر کدومش 5دقیقه هم کار نیست! واقعا که!

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
بله با شما موافقم , اما بر عکسشم هست من سال 84 یکی میشناختم بی پول بی کار و ....... که حتی اوام و همسایه ها میخواستن پول جور کنن یه پراید براش بخرن بره مسافرکشی کنه ( دیگه ازشون اطلاعی نداشتم )
تا سال 86 رفتم خدمت - وقتی از آموزشی برگشتم از یکی شنیدم که ایشون گرین کارت ثبت نام کرد - هم خودش هم خانومش
خانومش برنده شده و کارا رو کردن رفتن و زندگی نرمالی دارن
زندگی زود میگذره قدر زندگی رو بدونید
خوب واقعا هم میخواستن
خیلیا همون اول جا میزنن خیلیم میرن امریکا بعد میبینن واسشون سفره پهن نکردن یا زبان حالیشون نی برمبگردن دست از پا درازتر

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
فاتحه این هم خونده شد.
همونطور که حتماً در خبرها خوندید و شنیدید ، طبق اعلام دونالد ترامپ ، رییس جمهور منتخب آمریکا ، امسال سال آخر برگزاری قرعه کشی ویزای گوناگونی یا همون لاتاری خودمون بود و از سال دیگه ، به درخواست ایشون ، این برنامه لغو خواهد شد . به این ترتیب مهاجرت به سرزمین فرصت ها و آرزو ها برای خیلی از افراد ، دست نیافتنی تر از پیش خواهد شد.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,983

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
امسال کسی پیگیر ثبت نام بوده؟

sys_co2

Registered User
لایک‌ها
4,798
مثل اینکه امسال ثبت نام بدون پاسپورته و نیازی بهش نیست
و این موضوع باعث میشه که کلی متقاضی بصورت یلخی و شیری شیری ثبت نام انجام بدهند و
شانس برنده شدن رو به شدددت پایین بیارن.
پارسال ثبت نام کردم و در نیومد ،
امسال با توجه به وضعیتی که توضیح دادم ، پیگیرش نشدم ....

.XERXES.

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
5,994
ثبت نام امسال یه جور از سر وا کردن برای دولت بایدن بود چون اولویتش الان اوکراینی ها،افغانستانی ها و پناهجویان 72 ملت که رسیدن به مرز مکزیک، هست.
وضع اقتصادی هم به هم ریخته، قضیه ایران هم خارج از کنترل شده و فعلا هیچ گزینه مشخصی ندارن.

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,545
آغا سایتش وا نمیشه
چیکار کونیم

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,545
آغا امروز تا کی ثبتنامه؟ یا تموم شد؟

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,545
ثبت نام امسال یه جور از سر وا کردن برای دولت بایدن بود چون اولویتش الان اوکراینی ها،افغانستانی ها و پناهجویان 72 ملت که رسیدن به مرز مکزیک، هست.
وضع اقتصادی هم به هم ریخته، قضیه ایران هم خارج از کنترل شده و فعلا هیچ گزینه مشخصی ندارن.
نه عزیز این جای خودشه ظرفیتش.
اوکراینیها و افغانستانیها به اندازه پذیرش شدن، پناهجویان 72 ملت تو مرز مکزیکم همیشه بودن فوقش ببرن کمپ از اونجا بی سر صدا دیپورت میکنن همون امریکای مرکزی و جنوبی که ازشون اومدن.

بالا