برگزیده های پرشین تولز

مشاوره تبلیغاتی برای سایت فروشگاهی

aylarsms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من یه سایت فروشگاهی برای فروش آنلاین غذا راه اندازی کردم تا الان هم چندتا کترینگ و فست فود تو منوی مربوط به غذا دارم
فقط چندتا مشکل و در آخر هم منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم
برای مشاوره و جذب کترینگ ها و یا فست فود ها که مراجعه میکنم از ایده من برای فروش بیشتر محصولاتشون و همچنین تبلیغاتشون موافق هستن ولی حاضر به همکاری بامن نیستن در چرایی این موضوع موندم ؟؟؟؟
برای تبلیغات سایت با هزینه کمتر چه ایده ای دارید ؟

تاریخچه :
حدود دو سال پیش به فکرم رسید حالا که همه چی تو فروشگاهای اینترنتی میشه فروخت چرا غذا نفروشیم ؟!!
یه تحقیقی تو اینترنت کردم دیدم سایت زود فود قبلا این ایده رو عملیاتی کرده
تو شهر خودم ( اورمیه ) گشتم دیدم نیست با کمی تاخیر به دلیل مشغله کاری بیرون از نت این ایده رو راکد گذاشتم تا چند ماه پیش که دیگه فول تایم روش کار کردم
یه سایت زدم rsashop.ir رو سئوش کار کردم و شروع کردم به جذب کترینگ ها و فست فودها ، بعد از چندین بار تماس تلفنی و حضوری موفق شدم یه چندتایی رو جذب کنم و محصولاتشون رو رو سایت بیارم
الان برای ادامه کارم هم در مورد جذب و هم در مورد فروش آنلاین ایده تبلیغاتی میخوام با هزینه کم
ناگفته نمونه این سومین فروشگاه اینترنتی من هستش رو اون دوتای دیگه که تبلیغ کردم اصلا بازخوردی نداشتم از شهر خودم ولی خدا رو شکر از شهرهای دیگه خرید دارم

iranexplorer.net

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,151
برای اون قسمت سوالتون که "چرا همکاری نمیکنند" دو تا دلیل بزرگ وجود داره:
تـــــنبلی و راحت طلبی: نیاز به توضیح نداره همه ایرانی ها ذاتا راحت طلب هستند و حاضر نیستند برای افزایش درآمد تلاش بیشتری کنند. حتی حاضر نیستند به خودشون زحمت بدن از کالاشون عکس بگیرن و در اختیار شما قرار بدن. اما حاضرن ساعتها در تلگرام صبر کنند تا یک کلیپ خنده دار یا یک عکس خفن رو تماشا کنند و شر هم بکنند.
دلیل دوم هم اینه: چرا اون سود کنه؟؟؟ فقط من باید سود کنم! طرف با خودش میگه چرا سایته بیاد در کنار من سود کنه؟ زحمت اصلی و سرمایه مال منه این از راه اومده میخواد کار منو بدزده و شریک سود من بشه؟؟؟ عمراً بذارم !!!

ممکنه در ظاهر به شما روی خوش نشون بدن اما در دلشون همین حرفا رو میزنن.
برای همین هم کسب و کارهای این چنینی که قراره با تامین کننده همکاری کنه در ایران ضعیف هستند. در ثانی همه در کارشون دقیق و وقت شناس و صادق نیستند که این خودش مشکل سازه.

درباره بخش دوم به نظر من هنوزم آگهی در روزنانه برای کار شما جواب بیشتر میده تا آنلاین!

aylarsms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای اون قسمت سوالتون که "چرا همکاری نمیکنند" دو تا دلیل بزرگ وجود داره:
تـــــنبلی و راحت طلبی: نیاز به توضیح نداره همه ایرانی ها ذاتا راحت طلب هستند و حاضر نیستند برای افزایش درآمد تلاش بیشتری کنند. حتی حاضر نیستند به خودشون زحمت بدن از کالاشون عکس بگیرن و در اختیار شما قرار بدن. اما حاضرن ساعتها در تلگرام صبر کنند تا یک کلیپ خنده دار یا یک عکس خفن رو تماشا کنند و شر هم بکنند.
دلیل دوم هم اینه: چرا اون سود کنه؟؟؟ فقط من باید سود کنم! طرف با خودش میگه چرا سایته بیاد در کنار من سود کنه؟ زحمت اصلی و سرمایه مال منه این از راه اومده میخواد کار منو بدزده و شریک سود من بشه؟؟؟ عمراً بذارم !!!

ممکنه در ظاهر به شما روی خوش نشون بدن اما در دلشون همین حرفا رو میزنن.
برای همین هم کسب و کارهای این چنینی که قراره با تامین کننده همکاری کنه در ایران ضعیف هستند. در ثانی همه در کارشون دقیق و وقت شناس و صادق نیستند که این خودش مشکل سازه.

درباره بخش دوم به نظر من هنوزم آگهی در روزنانه برای کار شما جواب بیشتر میده تا آنلاین!

تشکر میکنم از وقتی که برای پاسخ گویی گذاشتین
من عادت دارم قبل از انجام هر کاری اون عمل در در یه اشل کوچک امتحان میکنم اگه جواب گرفتم بزرگش میکنم
قبل از اینکه هزینه کنم برای تبلیغ تو آگهی نامه یا روزنامه حدود 500 عدد تراکت خودم آماده کردم طراحی تراکت هم خیلی ساده بود متن هایی که بولد بود و زیاد به چشم میومد :
خرید آنلاین غذا از بهترین رستوران ها ، کترینک ها - فست فودها و تخفیف 5 درصدی کلیه ی محصولات سایت در صورت خرید آنلاین - تلفن سفارشات بدون تخفیف و چندتا هم QRCODE مربوط به سایت و شبکه های اجتماعی ( آخرین پست شبکه های اجتماعی هم کدهای تخفیف بود )
تو پاساژ ها و مغازه های پر رفت و آمد شهر پخش کردم
دریغ از یه تماس و حتی عضویت در شبکه های اجتماعی
الان هم فکر میکنم اگه تو آگهی نامه یا روزنامه تبلیغ بدم تاثیری نداره دنبال یه ایده ی دیگه هستم

aylarsms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز تبلیغ شما اشتباه بوده
فروشگاه غذا تو ارومیه سئو کردی؟
شما باید کارت ویزیت پخش کنی یا تبلیغ تلویزیونی

چرا اشتباه بوده ؟
منظورتون از سئو چی هستش ؟
با کارت ویزیت موافقم ولی تیز تلویزیونی هزینش خیلی بالاست ( برای هر ثانیه 60 هزار تومن میخوان )

adea1371

Registered User
لایک‌ها
217
اخه کی می اید مثلا تو گوگل سرچ کنه خرید پیتزا
تو تهران شاید سرچ بشه ولی ارومیه هرگز

aylarsms

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخه کی می اید مثلا تو گوگل سرچ کنه خرید پیتزا
تو تهران شاید سرچ بشه ولی ارومیه هرگز

منم نمیخوام با جستجو تو اینترنت کسی غذا بخره
میخوام سایت رو تبلیغ کنم که از سایت خرید کنن
البته ناگفته نمونه سئو خود فروشگاه تو گوگل خوب هستش
کلماتی مثل فروشگاه رسا و رس فود تو پیج اول گوگل هستن
فست فود الو برگر که هم با ما داره همکاری میکنه تا پیج دوم گوگل بالا آوردم و به زودی میاد رو پیج یک عبارت الو برگر رو جستجو کن

بالا