برگزیده های پرشین تولز

یه کم ذوق داشته باشید

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
من نمیدونم جسارتا چرا مدیرای اینجا اصلا ذوق ندارن و اصلا در جهت تشویق کاربرا کاری انجام نمیدن؟البته در جهت تنبیه یه سری کارا انجام میدنا:D
مثلا بیان تعیین کنن هر ماه بهترین تاپیک چی بوده فعالترین کاربر کی بوده فعالترین تاپیک چی بوده مفیدترین پست چی بوده کلا از این برنامه ها دیگه!بعد بیان به عنوان تشویق تعداد پست اضافه کنن یا کارت قرمز طرفو پاک کنن یا حالا هر کار دیگه ای.یا مثلا یه عنوان کاربریو به مسابقه بذارن یا از این جور چیزا دیگه.
این یه پیشنهاد که میتونه هرگز عملی نشه فقط خواستم یه چیزی گفته باشم .:hmm:
نزنید بابا نزنید
tomato2.gif

IronSteelMetal

کاربر فعال هنرهای ترسیمی
کاربر فعال
لایک‌ها
329
فکر خوبیه. از قدیم و ندیم گفتن تشویق بهتر از تنبیه است. می بینید که تنبیه فقط باعث میشه آدمها کینه ای و لج باز بشن.

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29

IronSteelMetal

کاربر فعال هنرهای ترسیمی
کاربر فعال
لایک‌ها
329
دقیقا!نمونش تو پی تی زیاده!

منظور منم همین بود. با جوونای مردم باید با مهر و عطوفت رفتار کرد نه قهر و خشونت. این به نفع همه است.:D
تو که اینقدر پیشنهاد میدی بیا یه پیشنهادم بده بگو چی کار کنیم اینایی که گرفتار قهر مدیران شدن دست از کینه بردارن اینو جدی گفتم:)

ma_christian

Registered User
لایک‌ها
2
پیشنهادهای خوبی هست. امید که مدیران ارشد سایت با بعضی از آنها موافقت کنند.

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
منظور منم همین بود. با جوونای مردم باید با مهر و عطوفت رفتار کرد نه قهر و خشونت. این به نفع همه است.:D
تو که اینقدر پیشنهاد میدی بیا یه پیشنهادم بده بگو چی کار کنیم اینایی که گرفتار قهر مدیران شدن دست از کینه بردارن اینو جدی گفتم:)

اینو کاریش نمیشه کرد:D

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
من مدت ها است كه به اين موضوع انديشيده ام .

برنامه هايي هم براي آن دارم .

فعلا قصد دارم در بخش خودم اجرا كنم . فعلا دارم قوانين و مواردش را تدوين مي كنم تا در زمان اجرا مشكلي پيش نيايد و سعي كنيم عدالت هم اجرا شود .

براي همه بخشها به صورت كلي هم بايد ادمين هاي سايت نظر بدهند و راهكار اجرايي آنرا مشخص كنند .

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
دوباره جسارتا مدیرا باید به ادمینا بگن دیگه!:D

این کار قبلآ شده!
پیشنهادش رو بارها مطرح کردم!
اما خب کارهای دیگری در اولیوت کار ادمینهای محترم بوده که آنها در حال انجام هست!
امیدوارم به زودی به این موضوع هم رسیدگی شود!

من این موضوع رو از ماهها قبل مطرح کرده ام!
در بخش فرهنگ و هنر و در قسمت اطلاعیه بخش هم!
هر چند وقت یکبار از کاربران فعال هر بخش تشکر کرده ام!
میتوانید در آنجا چک کنید!

کلآ ایده خوبی هست اما بعضی از قسمتهای آن قابل اجرا نیست!
مثلآ انتخاب مفیدترین پست کاره بسیار مشکلی هست! ;)

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
مرسی ممنون از همه ی مدیران که توجه میکنند.:)

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من مدت ها است كه به اين موضوع انديشيده ام .

برنامه هايي هم براي آن دارم .

فعلا قصد دارم در بخش خودم اجرا كنم . فعلا دارم قوانين و مواردش را تدوين مي كنم تا در زمان اجرا مشكلي پيش نيايد و سعي كنيم عدالت هم اجرا شود .

براي همه بخشها به صورت كلي هم بايد ادمين هاي سايت نظر بدهند و راهكار اجرايي آنرا مشخص كنند .

اولین برنامتون چیه؟ دادن وام بلاعوض :D ;)

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
اولین برنامتون چیه؟ دادن وام بلاعوض :D ;)
نه وحيد جان

در ذهن دارم هدايايي در نظر بگيرم براي مثلا با اخلاق ترين كاربر كه در بخش خودم فعال است .

اين مي تواند انگيزه ايجاد كند براي كاربران كه دست از كل كل و لجبازي با همديگر و همچنين مديران بر دارند . به مرور زمان اين در ذهن نهادينه مي شود و بدون تشويق هم فرد مي آموزد كه راهي بهتر از لجبازي و . . . وجود دارد براي حل مشكلات پيش آمده .

شايد هم موفق نباشم اما دوست دارم آزمودنش را تجربه كنم .

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
بنده هم قبلا پیشنهاداتی دادم برای اینکار که خودم متاسفانه نرسیدم پیگیری کنم . امیدورام با همفکری دوستان به نتایج جالبی برسیم

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
مرسی ممنون از همه ی مدیران که توجه میکنند.:)

به نظر من هم خیلی جالب خواهد بود که مدیران کاربران فعال و با اخلاق و کسانی که دوستان را در مسائل مختلف راهنمایی میکنند مورد تشویق قرار دهند ... :)

این لیلا خانم رو هم به خاطر تاپیک های رنگارنگ و متفاوت و جالب مورد تشویق قرار بدهید ! ;)

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
در ذهن دارم هدايايي در نظر بگيرم براي مثلا با اخلاق ترين كاربر كه در بخش خودم فعال است .
اين مي تواند انگيزه ايجاد كند براي كاربران كه دست از كل كل و لجبازي با همديگر و همچنين مديران بر دارند . به مرور زمان اين در ذهن نهادينه مي شود و بدون تشويق هم فرد مي آموزد كه راهي بهتر از لجبازي و . . . وجود دارد براي حل مشكلات پيش آمده .
بهروز جان بهترین راه همین است :)

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
به نظر من هم خیلی جالب خواهد بود که مدیران کاربران فعال و با اخلاق و کسانی که دوستان را در مسائل مختلف راهنمایی میکنند مورد تشویق قرار دهند ... :)

این لیلا خانم رو هم به خاطر تاپیک های رنگارنگ و متفاوت و جالب مورد تشویق قرار بدهید ! ;)

کاش محمو مدیر بود!
biggrin.gif

مرسی همیشه به من لطف داری!

Golzarion

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
8
من این موضوع رو از ماهها قبل مطرح کرده ام!
در بخش فرهنگ و هنر و در قسمت اطلاعیه بخش هم!
هر چند وقت یکبار از کاربران فعال هر بخش تشکر کرده ام!
میتوانید در آنجا چک کنید!

کلآ ایده خوبی هست اما بعضی از قسمتهای آن قابل اجرا نیست!
مثلآ انتخاب مفیدترین پست کاره بسیار مشکلی هست! ;)

شايد هم موفق نباشم اما دوست دارم آزمودنش را تجربه كنم .

در حال حاضر بخش فرهنگ و هنر نسبت به سایر بخشهای سایت با استقبال خیلی بیشتری مواجه شده و نه تنها پر بازدید کننده ترین بخش هست بلکه به نظرم با کیفیت ترین بخش هم هست و بسیاری از کاربران خوب فروم در این قسمت حضور بیشتری دارند و همین طور روز به روز شاهد تخصصی تر شدن و ارتقاء مطالب ارائه شده هستیم . صرف نظر از همه اینها فضای صمیمی تری هم در این بخش وجود داره .....

شاید علتهای زیادی وجود داشته باشه .... اما به نظرم یک دلیلش " خوش ذوق " بودن مدیران این بخش هست . همین دو پست اخیر تنها نشانه گوشه ای از انگیزه قوی مدیران آن برای آزمودن و تجربه های جدید و همین طور توجهی هست که به نظرات سایر کاربران میشه .

نمی دونم چرا احساس می کنم مدیران این بخش ( اگه اشتباه نکنم همه 5 مدیر فعال در بخش فرهنگ و هنر ) تلاش زیادی می کنند که روابط صمیمی تری با کاربران داشته باشند حتی شگفت زده ام که انگار سعی می کنند کاربران رو به بخش خودشون جذب کنند !! و همین طور سعی در هدایت کاربران و تقسیم کار دارند . _ درست برعکس بخش .... که احساس می کنیم مدیران آن قسمت سعی در کنترل کاربران دارند و مثل ناظم ها ی مدرسه های قدیم ترجیح می دهند کاربر خطاکار رو فلک کنند !! ( اصلا موضوع ایجاد صمیمیت مطرح نیست و انگار برای حفظ نظم دستپاچگی وجود داره )

شاید این حرفها کلی گویی به نظر برسه . به خاطر همین مجبورم چند مثال بزنم :

بارها از دوستانم شنیدم که علی آقا براشون پی ام فرستاده و ضمن تشویق آنها به حضور فعال تر در مورد تغییرات مختلف در تاپیکها ازشون نظر خواسته .( مقایسه کنید با قسمتهایی که امکان مطرح کردن موضوعات در پی ام با مدیر وجود نداره و اصولا به پی ام ها جواب درستی داده نمیشه _ ضمن اینکه گستردگی کار مدیران رو نمیشه انکار کرد ولی به تجربه ثابت شده خیلی وقتها اگه مسایلی علنی مطرح نشوند سوء تفاهم ها کمتر ایجاد میشه ) در بخش انیمیشن در تاپیک " معرفی جدید ترین و قدیمی ترین انیمیشن های دنیا " بارها به صورت علنی مدیر این قسمت با همه کاربران مشورت می کنند و شاهد تقسیم وظایف بین کاربران برای ارائه مطالب و تاپیکهای مختلف هستیم .
بارها دیدم که در قسمت " دلیل ادیت یک پست " نوشته شده : ادیت شد _ به دستور ملکه /رئیس . .... یعنی با کوچکترین اشاره یا نظر مدیر این قسمت کاربران پستهای خودشون رو ادیت می کنند و جهت دهی و مدیریت صحیح و فوق العاده قوی این بخش کاملا مشخص هست ( مقایسه کنید با بخشهایی که دائما شاهد درگیری و گاه لج بازی مدیران و کاربران هستیم .... مقایسه کنید با تاپیکی که پستهای کاربران پاک می شوند و فقط جوابهای مقتدرانه مدیر عزیز آن بخش باقی می مانند ! و هزاران مثال دیگه )

در همین دفتر مدیر فرهنگ و هنر مباحث و مشکلات زیادی مطرح شده .... اخیرا درخواست تغییر نام یک تاپیک مطرح شده بود و کاربر بخش اصرار داشت که حتما نظر مدیر بخش رو بدونه و نام تاپیک صرفا با مساعدت نظر ایشون تغییر کنه . ( مقایسه کنید با بخشی که یک تاپیک پاک میشه و چندین بار مجددا کاربران همون تاپیک رو ایجاد می کنند تا در نهایت با اخطار و بن شدن کاربر ماجرا خاتمه پیدا می کنه !! )

با توجه به گسترش بخش فرهنگ و هنر قطعا مشکلات بیشتری هم در این بخش به وجود اومده .... اما عکس العمل ها ی مدیران هم همیشه منطقی تر و صحیح تر بوده !

هر چه قدر هم که همه دلایل بالا رو نا دیده بگیریم فکر کنم دیگه نمیشه تفاوت دیدگاه مدیران این بخش با سایر قسمتها و همین طور پیشرفت بخش فرهنگ و هنر رو انکار کرد !

خوبه اگه از تجربه های این بخش برای سایر قسمتها هم استفاده بشه . البته همه اینها صرفا نظرات شخصی هست و چه بسا که اشتباهات زیادی هم وجود داشته باشه .....

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
فکر کنم من باید حرفمو در مورد مدیران فرهنگو هنر پس بگیرم!:blush:
امیدوارم بقیه ی مدیرا هم با ذوق بشند:happy:

linghuchong

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2
... در بخش انیمیشن در تاپیک " معرفی جدید ترین و قدیمی ترین انیمیشن های دنیا " بارها به صورت علنی مدیر این قسمت با همه کاربران مشورت می کنند و شاهد تقسیم وظایف بین کاربران برای ارائه مطالب و تاپیکهای مختلف هستیم .
بارها دیدم که در قسمت " دلیل ادیت یک پست " نوشته شده : ادیت شد _ به دستور ملکه /رئیس . .... یعنی با کوچکترین اشاره یا نظر مدیر این قسمت کاربران پستهای خودشون رو ادیت می کنند ...

من فقط ميتونم بگم که همه بچه ها به من لطف دارن :happy: و مسلما بدون همکاری همه کاربرهای خوب و عزيز اون بخش امکان چنين پيشرفتی نبود.:)

همفکری، تبادل نظر و صميميت عامل اصلی پيشرفت هر بخش ميتونه باشه. :happy:

بالا