برگزیده های پرشین تولز

چقدر از مرگ میترسید؟

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
در اینجا میزانه ترسه خودتون رو در رابطه با مرگ بنوسید:eek: تا شاید همگی از خواب بیدار شیم.

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
زندگی همش یه بازیه
مرگ که ترس نداره !

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
اصلا از مرگ نمیترسم ، چون مث خواب میمونه فقط توش خواب نمیبینی ، مرگ زیادم بد نیست

justice sword

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از مرگ نمیترسم فقط بخاطر خانواده ام ازش بدم میاد، اگر من بمیرم بسیاری هستند که ناراحت میشوند. اگر هیچ خویشاوندی نداشتم مرگ بهتری داشتم

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
شروین کجاست بیاد بگه من از مرگ نمیترسم تازه همه رو هم میکشم!؟

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
آدم خیلی باید مومن باشه تا بتونه ادعا کنه از مرگ نمیترسه باید به یه چیزی اونور اعتقاد داشته باشی و بدونی بهش میرسی تا ترس از مرگ برات معنی نداشته باشه اگه به دنیای بعد از مرگ اعتقاد نداشته باشی که باید خیلی زندگیت رو دوست داشته باشی و از مرگ بترسی ولی در کل من از مرگ خیلی نمیترسم !

justice sword

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آدم خیلی باید مومن باشه تا بتونه ادعا کنه از مرگ نمیترسه باید به یه چیزی اونور اعتقاد داشته باشی و بدونی بهش میرسی تا ترس از مرگ برات معنی نداشته باشه اگه به دنیای بعد از مرگ اعتقاد نداشته باشی که باید خیلی زندگیت رو دوست داشته باشی و از مرگ بترسی ولی در کل من از مرگ خیلی نمیترسم !
من به زندگی پس از مرگ نه ایمان دارم نه ردش میکنم. واقعا چیزی نمیدونم و تصمیمی دربارش ندارم. فقط میدونم یک چیزی یا کسی مارو آفریده. حالا چه تصمیمی برای ما گرفته نمیدونم. گرچه اگر اونور خبری هم نباشه بازم چیزی رو از دست نمیدم وقتی بمیرم. چه فرقی میکنه چطوری زندگی کنم و بعد بمیرم وقتی که درنهایت میمیرم و نابود میشم؟

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
دوست من

ربطی به ایمان نداره .

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
هر كس بگه از مرگ نترسه واقعا آدم بي مخي هست ( جدي مي گم به كسي بر نخوره ) آخه همين ترس هاست كه عامل ترمز تو بعضي از جاهاي زندگي مي شن و اگه اين ترس نباشه آدم ديگه خودشو نمي تونه كنترل كنه
مثلا من فردا برم بيرون با يه چاقو ( خوب امكانات كمه اسلحه ندارم ) بيوفتم به جون مردم يه تعداد رو بكشم حالا كه چي آخرش مي خوان منو بكشن ديگه
ترس از مرگ چنان زياده كه من خيلي ادعا مي كنم از اين دنيا چيزي ندارم و خيلي بهش نچسبيدم و برام فرقي نداره
ولي هر بار به اين موضوع فكر مي كنم ( كه انصافن خيلي فكر مي كنم تا حالا هم 2-3 كتاب راجب روانشناسي مرگ يا يك كتاب راجب بيماري هايي كه مي دونستن مي ميرن خوندم ) از ترس يه لحظه تمام تنم سرد مي شه و يخ مي زنه چون تمام صحنه رو سعي مي كنم مجسم كنم خانواده ام دوستام كارهايي كه كردم و كارهايي كه نكردم

پ.ن:
با اين وجود من خودمو مرد مرده اسم گذاشتم بعد از اون همه مطالعه
چون مي بينم مردن راحت ترين كاره

pastgirls

Registered User
لایک‌ها
9
اول و آخرش میمیریم پس باید به خودمون بقبولونیم که نترسیم (کارهای خوب )

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
من هميشه از تغيير ترس و وحشت داشتم. اولين روزهايي كه بعد از تابستان به خوابگاه ميرفتم، اولين روزهايي كه از دانشگاه بر ميگشتم اصفهان، همه ترسناك و اغلب دلتنگ كننده بودند. مرگ بزرگترين تغيير در زندگي به طرزي كه با آن خو گرفته ايم هست و به همين خاطر وحشتناك. هيچ كاريش هم نميشه كرد.

justice sword

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من ترس از مرگ برای خیلی از آدمها بخاطر دردش هست نه عواقب بعدیش

reza395

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
هرکی که ادعا می کند از مرگ نمی ترسد دروغ می گوید یا خیلی خر شانس هست

چون این بدین معنی هست که اگه شما از وسط خیابون دارید رد می شید و یک ماشین با سرعت زیاد طرفتون میاد اگر شما از مرگ نترسید این زحمت را به خودتان نمی دهید که از جلوی ماشین بپرید کنار ولی زیر ماشین له می شید یا اون ماشین یه جوری با بد بختی خودشو می کشه کنار و شما را رد می کنه که می شه خر شانسی

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,272
یادش به خیر موقعی که زلزله تهران اومد از خونه اومدیم بیرون و رفتیم توی پارک نزدیک خونه!
خیلی برام جالب بود! هر کسی رو که می دیدیم رنگ به چهره اش نبود!! حتی خیلی از خانم ها داشتند از ترس گریه می کردند!!
فرداش رفتیم دانشگاه و با بچه ها صحبت کردیم، بدون استثنا همه می گفتند:
"من که نترسیدم!" :blink:
"من از این چیزها بترسم؟ عمرا!" :blink: :blink:
"خیلی باحال بود آدم می لرزید!!" :blink::blink::blink:
...
:lol:

خلاصه که نترسیدن از مرگ به این راحتی ها نیست! باید باهاش مواجه بشید تا ببینید واقعا می ترسید یا نه.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
شروین کجاست بیاد بگه من از مرگ نمیترسم تازه همه رو هم میکشم!؟
اینجام
میدونستم تو این تاپیک یکی سراغ منو میگیره
نمیترسم چون واقعا احساس میکنم دنیای اصلی اونجاس درستی و غلطی تفکرم رو کاری ندارم ولی به این دلیل نمیترسم بلکه منتظرشم
ولی کسی رو نمیکشم
من کی گفتم کسی رو میکشم؟

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
یادش به خیر موقعی که زلزله تهران اومد از خونه اومدیم بیرون و رفتیم توی پارک نزدیک خونه!
خیلی برام جالب بود! هر کسی رو که می دیدیم رنگ به چهره اش نبود!! حتی خیلی از خانم ها داشتند از ترس گریه می کردند!!
فرداش رفتیم دانشگاه و با بچه ها صحبت کردیم، بدون استثنا همه می گفتند:
"من که نترسیدم!" :blink:
"من از این چیزها بترسم؟ عمرا!" :blink: :blink:
"خیلی باحال بود آدم می لرزید!!" :blink::blink::blink:
...
:lol:

خلاصه که نترسیدن از مرگ به این راحتی ها نیست! باید باهاش مواجه بشید تا ببینید واقعا می ترسید یا نه.
حالا باورت میشه تو اون لحظه منو پسر عموم داشتیم فیفا 2004 بازی میکردیم
انقدر بازی هیجانی شده بود هیچکدوم بلند نشدیم خواهرم کامپیوترو ریست کرد دیگه پاشدیم رفتیم
ولی 1 دقیقه رفتیم بیرون همه برگشتیم خونه
یادمه تا 2 هفته همسایه ها تو حیاط بساط پهن میکردن :D
ما هم بهشون میخندیدم

Dariush

Registered User
لایک‌ها
4
اینجام
میدونستم تو این تاپیک یکی سراغ منو میگیره
نمیترسم چون واقعا احساس میکنم دنیای اصلی اونجاس درستی و غلطی تفکرم رو کاری ندارم ولی به این دلیل نمیترسم بلکه منتظرشم
ولی کسی رو نمیکشم
من کی گفتم کسی رو میکشم؟

راستش من شما رو به عنوان یک آدم جنگ طلب میشناسم برای همین امیدوارم شانس بیاری و دستت به خون کسی آلوده نشه.
البته بعضی نترسیدنها هم از سر ندانستنهاست.

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
راستش من شما رو به عنوان یک آدم جنگ طلب میشناسم برای همین امیدوارم شانس بیاری و دستت به خون کسی آلوده نشه.
البته بعضی نترسیدنها هم از سر ندانستنهاست.
خب شما منو به این صفت میشناسی ولی این باعث نمیشه که من واقعا چنین آدمی باشم
سر اون تاپیک این حس تو شما درست شد
اونجا من هزار بار گفتم من از جنگ متنفرم ولی اگه بشه میرم همینو بس
ولی شما نخواستید بفهمید من چی میگم
اتفاقا منم با جمله آخرتون موافقم و خواستم همین الان بیام همینو بگم
هر نترسیدنی از شجاعت نیست
چون احتیاط شرط عقله

بالا