برگزیده های پرشین تولز

دی900 خریدم یه مشکل دارم لطفا راهنمایی کنین

God.Father

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان

دوسنان اگر میتونن به من کمک کنن ممنون میشم

من چند روز پیش ( 17/3/86 ) رفتم یه گوشی دی 900 از نمایندگی توی خیابون جمهوری با گارانتی پارس قائم گرفتم

توی جعبه فکر میکنم همه چیز بود : شارزر . هدست با سیم . کابل خروجی تلویزیون . usb . و چندتا دفترچه که یه دفترچه راهنما فارسی هم گذاشت روش .

سریال روی جعبه گوشی با زیر باتری ر توی خود گوشی هم یکی هست . البته با زدن کد #06#* سریال اومد

من این گوشیو یا مموری 1 گیگایایت خریدم 360 نومن . البته بگم منشی تلفن و منو فارسی هم کار میکرد .

اولا میخواستم بدونم با قیمت خوبی خریدم ؟

و بعد اینکه وقتی داشتم میخریدم فروشنده گفت فعلا با سیم کارتهای ایرانسل و تالیا میتونین باهاش کار کنین پرسیدم چرا مگه رجیستر نشده > گفت چرا شده سریالشم اصلی هست ولی مخابرات هنوز نبرده روی شبکه و حداکثر تا آخر همین ماه شرکت پارش قائم تعهد داده که 0912 هم راه میفته

حالا به نظرت این مشکل بر طرف میشه یا اینکه نه ؟ یعنی الان همه دی900ها با سریال اصلی اینطورین ؟

واقعا ممنون میشم کمکم کنی آخه خیلی نگرانم که نره روی شبکه گوشی رو دستم بمونه

شاد و سلامت باشین :eek:

God.Father

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی واسه دی900 کاور یا قاب نیست ؟

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
سلام به همه دوستان

دوسنان اگر میتونن به من کمک کنن ممنون میشم

من چند روز پیش ( 17/3/86 ) رفتم یه گوشی دی 900 از نمایندگی توی خیابون جمهوری با گارانتی پارس قائم گرفتم

توی جعبه فکر میکنم همه چیز بود : شارزر . هدست با سیم . کابل خروجی تلویزیون . usb . و چندتا دفترچه که یه دفترچه راهنما فارسی هم گذاشت روش .

سریال روی جعبه گوشی با زیر باتری ر توی خود گوشی هم یکی هست . البته با زدن کد #06#* سریال اومد

من این گوشیو یا مموری 1 گیگایایت خریدم 360 نومن . البته بگم منشی تلفن و منو فارسی هم کار میکرد .

اولا میخواستم بدونم با قیمت خوبی خریدم ؟

و بعد اینکه وقتی داشتم میخریدم فروشنده گفت فعلا با سیم کارتهای ایرانسل و تالیا میتونین باهاش کار کنین پرسیدم چرا مگه رجیستر نشده > گفت چرا شده سریالشم اصلی هست ولی مخابرات هنوز نبرده روی شبکه و حداکثر تا آخر همین ماه شرکت پارش قائم تعهد داده که 0912 هم راه میفته

حالا به نظرت این مشکل بر طرف میشه یا اینکه نه ؟ یعنی الان همه دی900ها با سریال اصلی اینطورین ؟

واقعا ممنون میشم کمکم کنی آخه خیلی نگرانم که نره روی شبکه گوشی رو دستم بمونه

شاد و سلامت باشین :eek:
متاسفانه گاهی این مشکل با گوشیای گارانتی دار بوجود میاد!
شرکت گوشی رو وارد کرده و تعرفه اش رو هم داده ولی مخابرات هنوز رجیستر نکرده..حالا چرا شو نمیدونم
ugly_confused2.gif

ممکنه بیشتر هم طول بکشه ولی چون پارس قائمه باید درست کنه.
s2220.gif

بالا