برگزیده های پرشین تولز

World Of Warcraft (Burning Crusade)

o2matador

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اولین سرور ایرانی burning crusade راه اندازی شد
برای اتصال به سرور
http://titantbc.tk/

sanyax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ای ول چه عجب یک سرور وورد با لتنسی پایین راه افتاد خیلی باحاله...باگم که امرن ما که پیدا نکردیم

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
چه تبلیغی وای
بابا همون طور که گفتم تو سرور Emu سر کاری

o2matador

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این سرور emu نیست mangos
کاملا متفاوت با emu
نیازی هم به تبلیغ اضافه یا گزاشتن template سنگین نمیبینم
کسی که world باز باشه میتونه تفاوت رو تشخیص بده

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
عزیز من ، من 1 سال تو GGS بازی کردم و حدود 6 ماه هم تو RAPGAME هر دو تا هم نابود شد و من هم هر بار کلی شاکی می شدم از نظر من اونها فقط یه تمرین بود چون الان دارم تو سرور اصل BLIZZARD بازی می کنم و خیلی هم راضی هستم اون موقع تو به من می گی اطلاع نداری
در باره ی بازی دارم و می دونم بازی تو سرور غیر اصل وقت تلف کردن هست
راستی اگه خواستی برو سایت اصلی WOW کنار سایت یه قسمت هست که 10 روز مجانی و امتحانی می گذاره یه اکانت درست کنی و بازی کنی البته تقریبا هیچ امکاناتی بهت نمی ده ولی حداقل می تونی سرور اصل رو ببینی
من که بعد از دیدنش دیگه نتونستم منتظر بمونم یکی از رفیق هام گفت که یه جا می تونی بازی اصل رو بخری و هم گیم کارت رفتم اونجا و بازی رو خریدم و الانم با خیلی از بچه های دیگه ی ایرانی داریم بازی می کنیم

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
عزیز من ، من 1 سال تو GGS بازی کردم و حدود 6 ماه هم تو RAPGAME هر دو تا هم نابود شد و من هم هر بار کلی شاکی می شدم از نظر من اونها فقط یه تمرین بود چون الان دارم تو سرور اصل BLIZZARD بازی می کنم و خیلی هم راضی هستم اون موقع تو به من می گی اطلاع نداری
در باره ی بازی دارم و می دونم بازی تو سرور غیر اصل وقت تلف کردن هست
راستی اگه خواستی برو سایت اصلی WOW کنار سایت یه قسمت هست که 10 روز مجانی و امتحانی می گذاره یه اکانت درست کنی و بازی کنی البته تقریبا هیچ امکاناتی بهت نمی ده ولی حداقل می تونی سرور اصل رو ببینی
من که بعد از دیدنش دیگه نتونستم منتظر بمونم یکی از رفیق هام گفت که یه جا می تونی بازی اصل رو بخری و هم گیم کارت رفتم اونجا و بازی رو خریدم و الانم با خیلی از بچه های دیگه ی ایرانی داریم بازی می کنیم
تو سرور Rapgame با چه كاراكترهايي بودي؟ 6 ماه آخر اومدي رپ يا قديمي بودي؟
گيم كارت از كجا ميخري و با چه قيمتي؟
ممنون
باي

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
توي Rap من 2 تا كراكتر داشتم Crysaor ( شمشير طلايي ) و Typheos ( آخرين فرزند گايا و پدر كاميرا )‌ فكر كنم اسم هر دو رو هم اشتباه نوشتم آخه براي خيلي وقت پيشه

گيم كارت رو قبلا از گيم نت كاكتوس مي گرفتم ولي الان گيم نت جمع شده يكي از دوستام نه تنها رفيق صاحب گيم نت هست بلكه همسايه شون هم هست و اتفاقا اون هم بازي مي كنه من پول رو به اون مي دم كه برام بگيره ولي بقيه از يه سايت كه براي اعضاي قديمي گيم نت كاكتوس هست مي خرن اگه بخواي آدرسشو مي گيرم و مي نويسم
قيمت گيم كارت هم 2000 بيشتر از قيمت اصلي يعني 39000 تومان در هر دو ماه مي شه

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
راستي من تو سرور اصلي اين اسم ها رو عمرا نمي گذارم اونجا براي اينكه ثابت كنم ايراني هستم و براي ايراني هاي ديگه تابلو باشم اسم كراكتر هام Vahshat و Zedehl و جديدا Nefrat هست

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
در مورد رپ واسه اون پرسيدم چون من هم انجا زياد وقت تلف كردم. دو تا كاراكتر 60 داشتم: eSNAKE و BASTANI .
حدودا تا يه ماه ديگه هم حتما ميرم Blizz ولي سرور اروپا (شما US هستي؟ ) منتظر تموم شدن امتحانات و گيم كارت هستم كه به احتمال زياد از دبي واسم ميرسه ولي اگه نشد ظاهرا انتخاب بعدي من دوست شماست ;)

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
آره من US هستم چون بیشتر دوستام و بچه هایی که می شناختم اونجا بودن و بیشترشون هم هورد بودن و البته من هم دوستداشتم هورد باشم
من خودم آخر این هفته گیم کارت می گیرم آخه منم 1 ماه بود که بازی نمی کردم به خاطر امتحان ها برای من که تا 2 هفته ی دیگه تموم می شه راحت می شم
ولی بهت بگم سرور اصل تو US هست و اونجا باگ های کمتری داره اگه بدونی سرور اروپا همیشه 1 هفته بعد از آمریکا Up Date می شه که همین نشون می ده سرور اصلی همون US هست اگه برای لتنسی می خوای بری اروپا بهت بگم که فرقی نداره در هر حال

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
من هم خيليها رو ميشناسم كه اروپا بازي ميكنن، latency هم شك دارم US بهتر باشه، درسته زياد فرقي نداره ولي هميشه سرورهاي Battlenet در مورد همه بازيها اروپا Delay كمتري داشته.
من هم كه طبق معمول هميشه ميخوام Alliance باشم.

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
من می گم که لتنسی فرقی نداره و سرور اروپا سرور مثل سرور آمریکا نیست
مثلا نمی دونم چرا همیشه پچ های اروپا از آمریکا بیشتر ؟
و همیشه اروپا بعد از آمریکا پچ می شه ؟
realm های سرور آمریکا بیشتر از اروپا هست ؟

البته بزرگ ترین مشکل سرور اروپا ساعت هاش که شب ما روز اونها می شه
که البته برای من این مسئله یه مزیت هست چون من فقط شب ها وقت بازی دارم و کل روز وقتم پر هست

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
در مورد اكثر بازيها هم همينطور هست كه ورژن اروپا هميشه ديرتر ريليز ميشه در مورد پچ هم حق با شماست هميشه US زودتر و كاملتر مياد.

شما ساعت اروپا منظورتون بود يا آمريكا؟!

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
در صورت نیاز می تونید تماس بگیرید:

Gamecard EU 60Days: 34,000toman
Gamecard US 60Days: 31,000toman
Burning Crusade EU: 41,000toman
Burning Crusade US: 43,000toman
WOW Standard EU: 27,000toman
WOW Standard US: 23,000toman

تحویل فوری -
شماره تماس 0913.115.1721

همچنین حدود 30 title گیم دیگه هم موجود است...

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
منظورم وقت سرور US هست راستی بعد از یه گشت کوچیک تونستم GameCart رو به قیمت 34 تومن هم پیدا کنم ( البته این دوستمون هم پست بالا همین قیمت رو داده ولی خوب من یه مغازه رو می گم که چون خریدم و امتحان کردم و مطمئن بود گفتم )

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
ميشه مغازه رو معرفي كني؟
راستي مگه گيم كارت US و UK فرق ميكنه؟

ReD3ath++

کاربر فعال
لایک‌ها
7
ميشه مغازه رو معرفي كني؟
راستي مگه گيم كارت US و UK فرق ميكنه؟

آره فرق میکنه و قیمت Gamecard US هم 3 تومان ارزان تره...
خواستید میتونید pM بدید... در خدمت هستم...

ReD3ath++

کاربر فعال
لایک‌ها
7
منظورم وقت سرور US هست راستی بعد از یه گشت کوچیک تونستم GameCart رو به قیمت 34 تومن هم پیدا کنم ( البته این دوستمون هم پست بالا همین قیمت رو داده ولی خوب من یه مغازه رو می گم که چون خریدم و امتحان کردم و مطمئن بود گفتم )

به هر حال دوست عزیز اون مغازه که می فرمایید هم از همکاران فروش ما هستند ...
منم بالاخره اینجا تو PersianTools از سال 2004 عضو هستم و بالای 800 تا پست داشتم و با یه گشت تو فروم می بینید که فعالیتهای اقتصادی هم که دارم اینجا همه سالم و بدون feedback منفی انجام شده... :)

به هرحال در خدمت هستم... مرسی.

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به هر حال دوست عزیز اون مغازه که می فرمایید هم از همکاران فروش ما هستند ...
منم بالاخره اینجا تو PersianTools از سال 2004 عضو هستم و بالای 800 تا پست داشتم و با یه گشت تو فروم می بینید که فعالیتهای اقتصادی هم که دارم اینجا همه سالم و بدون feedback منفی انجام شده... :)

به هرحال در خدمت هستم... مرسی.

منم به عنوان یه کاربر نسبتا قدیمی :rolleyes: قویا تایید میکنم ، ایشون کارشون درسته و بسیار هم خوش قول هستند من همیشه همون روزی که خواستم کارت رو گرفتم :happy:
در ضمن اگر میخواین WoW بازی کنید اصلا با سرور کرک وقتتون رو تلف نکنید، اصلش کلا یه چیز دیگست ;)

بالا