برگزیده های پرشین تولز

دوست دارید چگونه با دنیا خداحافظی کنید!!!!!!!!!!

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بنویسید که:

دوست دارید لحظات پایانی عمرتون چه جوری باشه و چگونه بمیرید !
در ضمن اگر کسی وصیت نامه ای هم داره بزاره!!!:eek::p:blink::lol:

بنویسید که کلی خنده و تفریح داره و منم پیشگوئی کنم!
از خودم شروع میکنم:

من دوست دارم مثل رابرت دنیرو در لحظات پایانی فیلم هیت(HEAT) بمیرم(توپه ، نه؟)

justice sword

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست دارم توی یک جای تمیز بمیرم و دست و پام هم باز باشه (فضای کافی هم موجود باشه) تا راحت دست و پا بزنم و جون بدم. از جون دادن روی خاک طوری که پوزم بخاک کشیده شده و دهنم پر از خاک هست متنفرم. از غرق شدن هم همینطور. در کل مرگ دراثر جراحت در یک جای تمیز (به پشت بیوفتم روی آسفالت) یا یک سطح چوبی رو خیلی بیشتر ترجیح میدم. ولی فکرشو بکنید تیر بخورید بعد بیوفتید توی یک جوب پر از لجن و پوزتون بره تو لجن

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
با کراکیه تو تلوزیون مصاحبه میکرد
میگفت میدونی جنازه کراکی هارو بهشت زهرا نمیشوره؟
گفت من وقتی مردم دیگه مردم جنازمو بندازین جلو سگ :D

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست دارم توی یک جای تمیز بمیرم و دست و پام هم باز باشه (فضای کافی هم موجود باشه) تا راحت دست و پا بزنم و جون بدم. از جون دادن روی خاک طوری که پوزم بخاک کشیده شده و دهنم پر از خاک هست متنفرم. از غرق شدن هم همینطور. در کل مرگ دراثر جراحت در یک جای تمیز (به پشت بیوفتم روی آسفالت) یا یک سطح چوبی رو خیلی بیشتر ترجیح میدم. ولی فکرشو بکنید تیر بخورید بعد بیوفتید توی یک جوب پر از لجن و پوزتون بره تو لجن
:eek::p:blink:

بنا بر افکار شما و پیشگوئی های اینجانب شما از پشت مورد اثابت گلوله قرار خواهید گرفت و در استخر می افتید که کثیف هم نیست، کلی هم جادارد که دست و پا بزنید و تر وتمیز ازین دنیا رخت خواهید بست!

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمیدونم چرا دوست دارم قبل از مردنم 3 ماه تو کما باشم

یحتمل ضربه ای کوچک(مثل برخورد ته ماهی تابه با کله ی مبارک!) شما را به کما خواهد برد و پس از سه سال بهوش می آئید و میفهمید که نمرده اید پس از مرخص شدن از بیمارستان زیر ماشین میروید بعد میمیرید:wacko::lol:

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
یحتمل ضربه ای کوچک(مثل برخورد ته ماهی تابه با کله ی مبارک!) شما را به کما خواهد برد و پس از سه سال بهوش می آئید و میفهمید که نمرده اید پس از مرخص شدن از بیمارستان زیر ماشین میروید بعد میمیرید:wacko::lol:
نه ضربه ماهی تابه کلاس نداره
دوست دارم در حالی که دارم دارم از دانشگاه تو اتوبان کرج با 150 تا میام لاستیک بترکونم و برم تو گارد ریل و ....
قشنگه نه؟
105.gif

آخرشم اعضای بدونمو اهدا کنن به بقیه البته اگه چیزی ازشون مونده بود

justice sword

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:eek::p:blink:

بنا بر افکار شما و پیشگوئی های اینجانب شما از پشت مورد اثابت گلوله قرار خواهید گرفت و در استخر می افتید که کثیف هم نیست، کلی هم جادارد که دست و پا بزنید و تر وتمیز ازین دنیا رخت خواهید بست!
نه استخر دوست ندارم. جای خشک و گرم میخوام. تیر به سرم هم نخوره

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه ضربه ماهی تابه کلاس نداره
دوست دارم در حالی که دارم دارم از دانشگاه تو اتوبان کرج با 150 تا میام لاستیک بترکونم و برم تو گارد ریل و ....
قشنگه نه؟
105.gif

آخرشم اعضای بدونمو اهدا کنن به بقیه البته اگه چیزی ازشون مونده بود

(این حرفها چیه انشاالله که هزار سال زنده باشید دوست من)

مجددا پیشگوئی میکنیییییییییییم!

شما در حین رانندگی قصد سبقت گرفتن از یک ماشین مشکوک را دارید...به محض اینکه به ماشین مذبور میرسید و به قول پلیسهای اف بی ای موازی میکنید ، سرنشین عقب با مسلسل (ترجیحا مدل های یوزی یا مک) به ماشین شما شلیک میکند و در این بین که شما سوراخ سوراخ شده اید یک گلوله هم به لاستیک ماشینتان اصابت کرده و ملاق میکنید ، راست میروید توی یک کامیون بعد همه ی اتوبان منفجر میشود و همچنین ماشین مشکوک و سرنشینانش تبدیل به خاکستر میشوند

این خیلی باکلاس تره

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
(این حرفها چیه انشاالله که هزار سال زنده باشید دوست من)

مجددا پیشگوئی میکنیییییییییییم!

شما در حین رانندگی قصد سبقت گرفتن از یک ماشین مشکوک را دارید...به محض اینکه به ماشین مذبور میرسید و به قول پلیسهای اف بی ای موازی میکنید ، سرنشین عقب با مسلسل (ترجیحا مدل های یوزی یا مک) به ماشین شما شلیک میکند و در این بین که شما سوراخ سوراخ شده اید یک گلوله هم به لاستیک ماشینتان اصابت کرده و ملاق میکنید ، راست میروید توی یک کامیون بعد همه ی اتوبان منفجر میشود و همچنین ماشین مشکوک و سرنشینانش تبدیل به خاکستر میشوند

این خیلی باکلاس تره
اینم خوبه
ولی اینجوری نمیتونن اعضامو اهدا کنن که

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه استخر دوست ندارم. جای خشک و گرم میخوام. تیر به سرم هم نخوره

(انشاالله 100 سال دیگر در کمال صحت و سلامتی بمانید)

والا کار را سخت کردید

شما در تابستان وسط زمین فوتبال با یک نفر قرار ملاقات خواهید داشت...پس از اتمام ملاقات(مثلا معامله پلوتونیم!!!)

یک تک تیرنداز که در محلی در بین سکوهای تماشاچیان مخفی شده به شما تیراندازی میکند
ابتدا پایتان را مورد اصابت قرار میدهد ، شما برروی زمین میافتید و همینجور غلت میزنید...(مثلا سه چهار دور عرض زمین فوتبال غلت میزنید!!!) ، تا سیر غلت شوید

از قضا پس از شلیک اول گلنگدن اسلحه قفل میکند پس شما فرصت کافی برای غلط زدن خواهید داشت
پس از رفع گیر یک گلوله در قلب نازنینتان میفرستد تا روحتان به واسطه ی حرارت آن گلوله جان و رمقی گیرد و به پرواز در آید:blink:

همینطوری خوبه! آره

justice sword

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
(انشاالله 100 سال دیگر در کمال صحت و سلامتی بمانید)

والا کار را سخت کردید

شما در تابستان وسط زمین فوتبال با یک نفر قرار ملاقات خواهید داشت...پس از اتمام ملاقات(مثلا معامله پلوتونیم!!!)

یک تک تیرنداز که در محلی در بین سکوهای تماشاچیان مخفی شده به شما تیراندازی میکند
ابتدا پایتان را مورد اصابت قرار میدهد ، شما برروی زمین میافتید و همینجور غلت میزنید...(مثلا سه چهار دور عرض زمین فوتبال غلت میزنید!!!) ، تا سیر غلت شوید

از قضا پس از شلیک اول گلنگدن اسلحه قفل میکند پس شما فرصت کافی برای غلط زدن خواهید داشت
پس از رفع گیر یک گلوله در قلب نازنینتان میفرستد تا روحتان به واسطه ی حرارت آن گلوله جان و رمقی گیرد و به پرواز در آید:blink:

همینطوری خوبه! آره
عالی بود! به این میگن مرگ دلنواز

maryam2810

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینکه اصلا نمیرم ... یعنی توی زمان حیات من قیامت بشه !!!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
دوست دارم در حالی که به کارتون بیوس و بات هد قاه قاه میخندم بمیرم چه جوریش مهم نیست!!!!....وصیت میکنم بعد از مردنم همتون بیوس و بات هد ببینید و قاه قاه بخندید و فاتحه ای برای من بخوانید !!!!

daneshsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من دوست دارم در تلاویو در حالیکه همسر اسراییلی من بهم لبخند میزنه از دنیا برم

daneshsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من دوست دارم در تلاویو در حالیکه همسر اسراییلی من بهم توی رختخواب لبخند میزنه از دنیا برم
یه روزی سی پی یو اینلا خودمو باز کردم دیدم زیرش شده ساخت اسراییل کلی شاد شدم

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست دارم در حالی که به کارتون بیوس و بات هد قاه قاه میخندم بمیرم چه جوریش مهم نیست!!!!....وصیت میکنم بعد از مردنم همتون بیوس و بات هد ببینید و قاه قاه بخندید و فاتحه ای برای من بخوانید !!!!

:eek:شما در حال نگاه کردن کارتون مذبور خواهید بود که یادتان میرود زیر قابلمه را خاموش کنید...همینجور یک ریز میخندید
تا محتویات قابلمه(مثلا شیر!) سر رفته و روی گاز میریزد و گاز را خاموش میکند در اثر نشت گاز و جرقه های موتور یخچال منزل شما منفجر شده و ...:eek:

روز بد در جراید عکس جسد نیمه سوخته ی کسی را چاپ خواهند کرد که لبخند ملیحی به لب دارد و ...:lol:

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دوست دارم در تلاویو در حالیکه همسر اسراییلی من بهم لبخند میزنه از دنیا برم

شما در اتاق کنار همسر اسرائیلیتان نشسته اید و همینطور بهم لبخند میزنید که ناگاه یکی از موشک های کاتیوشا گروه مقاومت حماس از پنجره وارد خانه تان میشود و درست می افتد کنار شما...اما منفجر نمیشود(به علت نقص در کلاهک جنگی) شما به واسطه ی ترسیدن تا سرحد مرگ سکته میکنید و میمیرید:blink:

Graveworm

Registered User
لایک‌ها
12
بیاین دعا کنیم جوری بمیریم که به هیچ وجه بقیه رو زجر ندیم...

هر وقت که نوبتمون شد، در یک لحظه، جون بکنیم بریم.
دیگران گناهی نکردند که اسیر ما بشند..

رفتن به کما، سکته زدن و فلج شدن، نا توان شدن .. سرطان، ایدز و ...
اینها به نظر من بدترین مدل مرگ هستند. جدا از اینکه خود آدم روزی 1000 بار آرزوی مرگ میکنه، اطرافیانش و خونوادش رو خیلی زجر میده، اذیتشون میکنه ..
اونا گناهی ندارن بشینن به پای ما و ..

ای خدا، وقتی قرار بود تموم شه، تو 1 ثانیه همه چی رو تموم کن ..

TIKTAZ

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دوست دارم توی استخر پر از آب بمیرم در حالیکه کف استخر دراز کشیدم چشمام داره بیرون از آب استخر رو میبینه

بالا