برگزیده های پرشین تولز

یک نامه از طرف خدا

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
امروز صبح که از خواب بيدار شدي،نگاهت مي کردم؛و اميدوار بودم که با من حرف بزني،حتي براي چند
کلمه،نظرم را بپرسي يا براي اتفاق خوبي که ديروز در زندگي ات افتاد،از من تشکر کني.
اما متوجه شدم که خيلي مشغولي،مشغول انتخاب لباسي که مي خواستي بپوشي.
وقتي داشتي اين طرف و آن طرف مي دويدي تا حاضر شوي فکر مي کردم چند دقيقه اي وقت داري که
بايستي و به من بگويي:سلام؛اما تو خيلي مشغول بودي.يک بار مجبور شدي منتظر بشوي و براي مدت يک ربع
کاري نداشتي جز آنکه روي يک صندلي بنشيني. بعد ديدمت که از جا پريدي.خيال کردم مي خواهي با من صحبت
کني؛اما به طرف تلفن دويدي و در عوض به دوستت تلفن کردي تا از آخرين شايعات باخبر شوي. تمام روز با
صبوري منتظر بودم.با اونهمه کارهاي مختلف گمان مي کنم که اصلاً وقت نداشتي با من حرف بزني.متوجه شدم
قبل از نهار هي دور و برت را نگاه مي کني،شايد چون خجالت مي کشيدي که با من حرف بزني،سرت را به
سوي من خم نکردي. تو به خانه رفتي و به نظر مي رسيد که هنوز خيلي کارها براي انجام دادن داري.بعد از انجام
دادن چند کار،تلويزيون را روشن کردي.نمي دانم تلويزيون را دوست داري يا نه؟ در آن چيزهاي زيادي نشان مي
دهند و تو هر روز مدت زيادي از روزت را جلوي آن مي گذراني؛ در حالي که درباره هيچ چيز فکر نمي کني و فقط
از برنامه هايش لذت مي بري...باز هم صبورانه انتظارت را کشيدم و تو در حالي که تلويزيون را نگاه
مي کردي،شام خوردي؛ و باز هم با من صحبت نکردي. موقع خواب...،فکر مي کنم خيلي خسته بودي. بعد از
آن که به اعضاي خوانواده ات شب به خير گفتي ، به رختخواب رفتي و فوراً به خواب رفتي.
اشکالي ندارد.احتمالاً متوجه نشدي که من هميشه در کنارت و براي کمک به تو آماده ام. من صبورم،بيش از آنچه تو
فکرش را مي کني.حتي دلم مي خواهد يادت بدهم که تو چطور با ديگران صبور باشي.من آنقدر دوستت دارم که هر
روز منتظرت هستم.منتظر يک سر تکان دادن،دعا،فکر،يا گوشه اي از قلبت که متشکر باشد. خيلي سخت است که
يک مکالمه يک طرفه داشته باشي.خوب،من باز هم منتظرت هستم؛سراسر پر از عشق تو...به اميد آنکه شايد امروز
کمي هم به من وقت بدهي. آيا وقت داري که اين را براي کس ديگري هم بفرستي؟ اگر نه،عيبي ندارد،مي فهمم و هنوز
هم دوستت دارم.
روز خوبي داشته باشي...
دوست و دوستدارت:خدا
برگرفته از گروه ايران عشق​

leylax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
29
خیلی زیبا و ظریف!
مرسی سبحان!
چطوری راستی اینورا نمیای دیگه!

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
کنکور داره :-s
زیاد نمونده ایشالا که میترکونه
خوب میخونی یا نه؟

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوست عزیز واقعا زیبا بود خیلی ظریف و با عشق کامل بود
می دونی دلم رو لرزوند ته دلم یهویی تهی شد نمی دونم انگار فشارم هم کمی افتاد
می دونی ما انسانها از خیلی چیزها غافلیم
جبران هم نمیشه کرد
واقعا خدا کیه؟

hamid_strategis

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پس چرا از این نامه ها واسه من نمیاد :(

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باریکلا...آفرین

در ضمن دوست عزیز برای شما هم می آید هر روز سه مرتبه :
اذان صبح ، ظهر ، شب

یک وضو بگیرید از خدا تشکر کنید(در وقع به خودتان احترام گذاشته اید)

یا حق

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یک نفرم با این کار به سمت خدا برگرده من خیلی خوشحال میشم !
کی گفته نمیشه جبران کرد ؟ همیشه موقعیت های جدید پیش میاد گذشته گذشتس اما تو با عمل خوبی که الان میکنی گذشتتم پاک میکنی ! زندگی یعنی شکار لحظه ها !
اینو خواهرم برام فرستاد !توی وب لاگمم گذاشتم !
http://360.yahoo.com/sobhan_tahani

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
اما در مورد کنکور ! خیلی ناراحتم هیچی نخوندم ! شاید برای این که رشته مورد علاقم برم بره سال دیگه اگر رفت سال دیگه 100% تک رقمی هستم ! از خدمتم معافم اما باید آموزشی رو برم ! الان کلی تجربه دارم برای کنکور اما وقت ندارم ! من نتیجم رو بعد از کنکور میگم و بدونبد من این نتیجه رو فقط با 3 4 هفته درس خوندن به دست آوردم !

Alireza-Metal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
واقعا زیبا و تاثیر گزاره

قربونت بشم خدا جونم

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
اما در مورد کنکور ! خیلی ناراحتم هیچی نخوندم ! شاید برای این که رشته مورد علاقم برم بره سال دیگه اگر رفت سال دیگه 100% تک رقمی هستم ! از خدمتم معافم اما باید آموزشی رو برم ! الان کلی تجربه دارم برای کنکور اما وقت ندارم ! من نتیجم رو بعد از کنکور میگم و بدونبد من این نتیجه رو فقط با 3 4 هفته درس خوندن به دست آوردم !

منم کنکور دارم اما اصلا حتی به یه کتاب هم نگاه نکردم....

عجب چیز مذخرفیه این کنکور:(

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
امروز صبح که از خواب بيدار شدي،نگاهت مي کردم؛و اميدوار بودم که با من حرف بزني،حتي براي چند
کلمه،نظرم را بپرسي يا براي اتفاق خوبي که ديروز در زندگي ات افتاد،از من تشکر کني.
اما متوجه شدم که خيلي مشغولي،مشغول انتخاب لباسي که مي خواستي بپوشي.
وقتي داشتي اين طرف و آن طرف مي دويدي تا حاضر شوي فکر مي کردم چند دقيقه اي وقت داري که
بايستي و به من بگويي:سلام؛اما تو خيلي مشغول بودي.يک بار مجبور شدي منتظر بشوي و براي مدت يک ربع
کاري نداشتي جز آنکه روي يک صندلي بنشيني. بعد ديدمت که از جا پريدي.خيال کردم مي خواهي با من صحبت
کني؛اما به طرف تلفن دويدي و در عوض به دوستت تلفن کردي تا از آخرين شايعات باخبر شوي. تمام روز با
صبوري منتظر بودم.با اونهمه کارهاي مختلف گمان مي کنم که اصلاً وقت نداشتي با من حرف بزني.متوجه شدم
قبل از نهار هي دور و برت را نگاه مي کني،شايد چون خجالت مي کشيدي که با من حرف بزني،سرت را به
سوي من خم نکردي. تو به خانه رفتي و به نظر مي رسيد که هنوز خيلي کارها براي انجام دادن داري.بعد از انجام
دادن چند کار،تلويزيون را روشن کردي.نمي دانم تلويزيون را دوست داري يا نه؟ در آن چيزهاي زيادي نشان مي
دهند و تو هر روز مدت زيادي از روزت را جلوي آن مي گذراني؛ در حالي که درباره هيچ چيز فکر نمي کني و فقط
از برنامه هايش لذت مي بري...باز هم صبورانه انتظارت را کشيدم و تو در حالي که تلويزيون را نگاه
مي کردي،شام خوردي؛ و باز هم با من صحبت نکردي. موقع خواب...،فکر مي کنم خيلي خسته بودي. بعد از
آن که به اعضاي خوانواده ات شب به خير گفتي ، به رختخواب رفتي و فوراً به خواب رفتي.
اشکالي ندارد.احتمالاً متوجه نشدي که من هميشه در کنارت و براي کمک به تو آماده ام. من صبورم،بيش از آنچه تو
فکرش را مي کني.حتي دلم مي خواهد يادت بدهم که تو چطور با ديگران صبور باشي.من آنقدر دوستت دارم که هر
روز منتظرت هستم.منتظر يک سر تکان دادن،دعا،فکر،يا گوشه اي از قلبت که متشکر باشد. خيلي سخت است که
يک مکالمه يک طرفه داشته باشي.خوب،من باز هم منتظرت هستم؛سراسر پر از عشق تو...به اميد آنکه شايد امروز
کمي هم به من وقت بدهي. آيا وقت داري که اين را براي کس ديگري هم بفرستي؟ اگر نه،عيبي ندارد،مي فهمم و هنوز
هم دوستت دارم.
روز خوبي داشته باشي...

دوست و دوستدارت:خدا
برگرفته از گروه ايران عشق​
البته فكر نميكنم به اين غلظت باشه. خدا به اندازه كافي بنده شكر گزار داره كه معطل همچين آدمي نمونه!:happy:
بهر حال قشنگ بود.

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
البته فكر نميكنم به اين غلظت باشه. خدا به اندازه كافي بنده شكر گزار داره كه معطل همچين آدمي نمونه!:happy:
بهر حال قشنگ بود.
مطمئن باش خدا معطل ما نیست ! خدا واقعا ما رو دوست داره اگر از عشقش به خودمون بفهمیم از درد عشق در جا جون میدیم ! اما فقط کافیه ما توی دلمون واقعا از ته دل بخواهیم !اگر بخوای خودش دستت رو میگیره و میبره به سمت خودش
فقط کافیه استارت رو بزنی و بسپری به خودش
کاش این نامه تاثیری عمیق تر از احساسات داشته باشه !کاش توی افکار و اعمال و رفتارمون هم تاثیر بگذاره !
یا حق;)

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
مطمئن باش خدا معطل ما نیست ! خدا واقعا ما رو دوست داره اگر از عشقش به خودمون بفهمیم از درد عشق در جا جون میدیم ! اما فقط کافیه ما توی دلمون واقعا از ته دل بخواهیم !اگر بخوای خودش دستت رو میگیره و میبره به سمت خودش
فقط کافیه استارت رو بزنی و بسپری به خودش
کاش این نامه تاثیری عمیق تر از احساسات داشته باشه !کاش توی افکار و اعمال و رفتارمون هم تاثیر بگذاره !
یا حق;)
بله، خدا بندگانش را دوست دارد اما آن دسته اي را كه جزو "ان ما شاكرا" هستند نه "ان ما كفورا"، آنهايي را كه "انعمت عليهم" هستند نه "مغضوب عليهم".
اگر اين گونه نبود سرنوشت اقوام هود و نوح و فرعون و لوط را در قرآن براي عبرت بندگانش متذكر نميشد.
به ياد داشته باشيد رحمت خدا هرگز كفر را توجيه نميكند!

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
حتی اگر کفار هم از عشق خدا بفهمن دیونش میشن همونطوری که روایت دازیم که حضرت علی برای اون یارو کافر توضیح میده که آخرش کافر در جا جون میده وقتی حقایق رو میفهمه ! چون ظرفیتش پایین بوده ! خدا همه رو دوست داره به همه فرصت توبه و برگشت رو داده ! اما همه توفیق این کار رو ندارن و اون دنیا خدا ازشون عصبانی که میگه من کلی به شما فرصت دادم شمام قبول نکردید پس حالا بچشید !

بالا