برگزیده های پرشین تولز

یک سوال مهم در ارتباط با تلفن بیسیم

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
سلام دوستان

نمیدونم درست تاپیک دادم یا نه اما لطفا اگر کسی اطلاع داره کمکم کنه

هزینه تلفن خونه و موبایل من بعلت استفاده بیرویه ازموبایل و تلفن هردوره بالای 500-600 :( هزار تومان میشه

نمیدونم چکار کنم نه میتونم کمش کنم نه اینکه قطع بشه

البته من فقط به یک نفر زنگ میزنم اونم تو یه شهر دوره که حداکثر 550 Km با مکان من فاصله داره البته مشغله شغلی هم طوری هست که ایجاب میکنه زیاد با تلفن صحبت کنم

از دوستان محترم تقاضای کمک دارم

آیا راهی هست که بشه از شر این هزینه ها برامد

در همین مورد من یهو فکرم به تلفن بیسیم افتاد . یادمه که یه جا خوندم بعضی هاش بردش تا 180 Km هم میرسه

آیا بیسیم قویتری هست که بردش بالای 600 km باشه یا راهی دیگه دوستان اگر سراغ دارند بهم بگن

مثلا بیسیم یا ماهوارهای نمیدونم بچه هایی که سررشته دارن یا علی که خیلی به کمکتون محتاجیم ;);)

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
مربوط به این بخش نمیشه :)
سیستم برد بالا هم دردسر میشه براتون.
به نظر من ارزونترین حالت در ایران استفاده از برنامه های چت هست مثل همین یاهو مسنجر خودمون یا skype

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
مربوط به این بخش نمیشه :)
سیستم برد بالا هم دردسر میشه براتون.
به نظر من ارزونترین حالت در ایران استفاده از برنامه های چت هست مثل همین یاهو مسنجر خودمون یا skype
مربوط به کدوم بخش میشه

بعد دردسر چی داره ؟

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به چند بخش میتونه مربوط بشه از جمله کامپیوتر یا بخش الکترونیک هم همینطور به هر صورت ... دقیق نمیدونم چه مصافتی ولی سیستم های بیسیم برد بالا مجاز نیستند ! 8 - 9 کیلومتر هم برد بالا محسوب میشه چه برسه به بردی که شما مد نظرتون هست.
با این وجود اگر هم بخرید سیستم های چت خیلی ارزونتر تموم میشه تا هر نوع سیستم بیسیم دیگه ای. فقط هزینه ی خط تلفن میاد که اون هم داخل شهریه!

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
به چند بخش میتونه مربوط بشه از جمله کامپیوتر یا بخش الکترونیک هم همینطور به هر صورت ... دقیق نمیدونم چه مصافتی ولی سیستم های بیسیم برد بالا مجاز نیستند ! 8 - 9 کیلومتر هم برد بالا محسوب میشه چه برسه به بردی که شما مد نظرتون هست.
با این وجود اگر هم بخرید سیستم های چت خیلی ارزونتر تموم میشه تا هر نوع سیستم بیسیم دیگه ای. فقط هزینه ی خط تلفن میاد که اون هم داخل شهریه!
امکان چت وجود ندارد عزیز من فقط میخوام ببینیم بیسیم با چنین بردی وجود داره یا نه !

mohsen++

Registered User
لایک‌ها
4
تلفن بی سیم با چنین بردی(600Km ) که مد نظر شماست وجود نداره
اگر هم به چنین بردی در manual تلفن های بی سیم برخوردید مطمئنا برد free to air یا همون برد مستقیم بوده که بدلیل انحنای زمین و وجود موانع با فرکانسهای مورد استفاده در تلفنهای بیسیم عملی نمیشه
در ضمن برد بالا تر از 500 متر و نصب آنتن خارجی برای تلفن بی سیم ممنوعه
مساله دیگه اینه که با افزایش برد تلفن بیسم توان تشعشعی و مصرف باتری اون هم بالا میره و از حالت یک دستگاه جمع و جور خارج میشه

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
تلفن بی سیم با چنین بردی(600Km ) که مد نظر شماست وجود نداره
اگر هم به چنین بردی در manual تلفن های بی سیم برخوردید مطمئنا برد free to air یا همون برد مستقیم بوده که بدلیل انحنای زمین و وجود موانع با فرکانسهای مورد استفاده در تلفنهای بیسیم عملی نمیشه
در ضمن برد بالا تر از 500 متر و نصب آنتن خارجی برای تلفن بی سیم ممنوعه
مساله دیگه اینه که با افزایش برد تلفن بیسم توان تشعشعی و مصرف باتری اون هم بالا میره و از حالت یک دستگاه جمع و جور خارج میشه
یعنی چنین دستگاهی با برد 600 km وجود نداره

آیا شما راه حل بهتری سراغ دارید

Ahuramazda134

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
یه را حل: هر دوتاتون از ایرانسل استفاده کنین:cool::)
در ضمن تبریک به خاطر نامزدی:blush:

s-t-t

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب این دوست مون پیشنهاد خوبی داد(استفاده از ایرانسل) اما این راه حل فقط برای زمانی خوبه که هر دو در جایی باشید که ایرانسل آنتن بده

یه راه حل هم من دارم هر دوی شما تلفن ثابت دارین خوب هر دو از تلفن بیسیم استفاده کنید بعد از این گوشی برای تماس با هم استفاده کنید مشروط بر اینکه فاصله شما ونامزدتون با تلفن زیاد نباشه همین گوشی ها که 10 کیلومتر بردشه مناسبه

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
خوب این دوست مون پیشنهاد خوبی داد(استفاده از ایرانسل) اما این راه حل فقط برای زمانی خوبه که هر دو در جایی باشید که ایرانسل آنتن بده

یه راه حل هم من دارم هر دوی شما تلفن ثابت دارین خوب هر دو از تلفن بیسیم استفاده کنید بعد از این گوشی برای تماس با هم استفاده کنید مشروط بر اینکه فاصله شما ونامزدتون با تلفن زیاد نباشه همین گوشی ها که 10 کیلومتر بردشه مناسبه
ایرانسل ----- چرا این پیشنهاد رو میدین

MOBARAKbad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر زورت خيلي زياده و ميتوني از عهده دولت بر بيايي برو شركت مخابرات اداره تنظيم مقررارت راديويي و بعد نيروي انتظامي و بعد وزارت اطلاعات بعد كه تونستي از اينا مجوز بگيري اونوقت ميري دو دستگاه فرستنده گيرنده مركزي 150 وات ميخري و يكسري تجهيزات جانبي بعد دو تا دكل 60 متري
127fs2361263.gif
يكي روي پشت بام خونه خودت و يك دكل 60 متري هم روي پشت بام خونه نفره مقابلت نصب ميكني تا اينجا حدودا 10 ميليون برات آب خورده
2zqdf8w.gif
بعد دو دستگاه فرستنده گيرنده واكي تاكي با برد كوتاه هم ميخري و مركزت ( خونه ) را به دستگاه فون پچ مجهز ميكني اونوقت ديگه راحت شروع كن هرچي دلت ميخواد صحبت كن
girl_witch.gif
و فقط ساليانه مبلغ 500 هزار تومان بابت امتياز به مخابرات پرداخت ميكني.
خيلي طولاني شد آخه پسر نونت نبود آبت نبود رفتي از اون سر ايران زن گرفتي كه روزي دو ساعت با موبايل صحبت كني تو كه مخابرات را آباد كردي ما كه هردوره 100 تومان مياد ميخوان ما را از خونه بندازن بيرون
126fs4147532.gif
بابا تو ديگه كي هستي
2lxe53l.gif

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
اگر زورت خيلي زياده و ميتوني از عهده دولت بر بيايي برو شركت مخابرات اداره تنظيم مقررارت راديويي و بعد نيروي انتظامي و بعد وزارت اطلاعات بعد كه تونستي از اينا مجوز بگيري اونوقت ميري دو دستگاه فرستنده گيرنده مركزي 150 وات ميخري و يكسري تجهيزات جانبي بعد دو تا دكل 60 متري
127fs2361263.gif
يكي روي پشت بام خونه خودت و يك دكل 60 متري هم روي پشت بام خونه نفره مقابلت نصب ميكني تا اينجا حدودا 10 ميليون برات آب خورده
2zqdf8w.gif
بعد دو دستگاه فرستنده گيرنده واكي تاكي با برد كوتاه هم ميخري و مركزت ( خونه ) را به دستگاه فون پچ مجهز ميكني اونوقت ديگه راحت شروع كن هرچي دلت ميخواد صحبت كن
girl_witch.gif
خيلي طولاني شد آخه پسر نونت نبود آبت نبود رفتي از اون سر ايران زن گرفتي كه روزي دو ساعت با موبايل صحبت كني تو كه مخابرات را آباد كردي ما كه هردوره 100 تومان مياد ميخوان ما را از خونه بندازن بيرون
126fs4147532.gif
بابا تو ديگه كي هستي
2lxe53l.gif

:lol::lol::lol: فکر خوبیه :wacko:

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
فکر کنم کارت با این تلفنهای آی پی درست بشه. نمی دونم تو ایران هست یا نه. هزینه اون فقط اینه که هر دو طرف خط ADSL داشنه باشن. (بدون نیاز به کامپیوتر ) بعد گوشی های مخصوص این کار رو یه خط تلفن وصل می کنی و صحبت می کنی. (فکر کنم تو جمهوری دیدم )البته رو آنتن هم زیاد تبلیغش رو می کرد.

saeed fm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
127fs2361263.gif
2zqdf8w.gif
girl_witch.gif
126fs4147532.gif
بابا تو ديگه كي هستي
2lxe53l.gif

این مجوز رو میشه گرفت ؟ البته نه برای تلفن ، برای ایستگاه خصوصی

kamran190

Registered User
لایک‌ها
1
فکر کنم کارت با این تلفنهای آی پی درست بشه. نمی دونم تو ایران هست یا نه. هزینه اون فقط اینه که هر دو طرف خط ADSL داشنه باشن. (بدون نیاز به کامپیوتر ) بعد گوشی های مخصوص این کار رو یه خط تلفن وصل می کنی و صحبت می کنی. (فکر کنم تو جمهوری دیدم )البته رو آنتن هم زیاد تبلیغش رو می کرد.
تلفن ای پی !!! بچه ها تلفن ای پی چیه !! توضیحات میخوام plz
mobarakabad va saeed fm لطفا شما که وارد ترید توضیح بدید

ضمنا از سارا جونم تشکر میکنم

arashkhan

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
7
آرخ من هم تو ماهواره دیدم تبلیغ می کنه. اگه اشتباه نکنم به نام GL IP phone بود. البته باید همیشه یه شارژی به شرکت سازنده اش بدی.

saeed fm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
البته همچین دستگاه ارتباطی هست و احتیاجی به دکل و... نداره و بردی در حدود 2000 کیلومتر(دو هزار کیلومتر) هم داره( تقریبا تمام ایران) قدرتش هم 100 وات هست و از امواج HF استفاده میشه ، هزینه شارژ هم نداره

ولی نه تو ایران پیدا میشه ، نه مجوز استفادش داده میشه ؛ فقط محض اطلاع گفتم

tkavosh

Registered User
لایک‌ها
71
از کارت تلفن های هک شده استفاده کنید البته اگر حوصله باجه های تلفن و ایستادن طولانی مدت جلوی باجه تلفن را دارید

بالا