برگزیده های پرشین تولز

دیشب توی خواب چی دیدی؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
سلام دوستان

اینجا برای اون هست که خوابهایی رو که میبینیم اینجا تعریف کنیم

برای اولین پست

من دیشب توی خواب دیدم جلوی دانشگاه یکی از رفیقهای دوران ابتدایی که با هم همیشه دعوا داشتیم رو دیدم...اون تا منو دید اومد جلو میخواست حمله کنه ....منم تا به من رسید دستشو گرفتم و انگشت سبابه دست راستشو با تمام قدرت گاز گرفتم طوری که صدای خورد شدن استخونشو شنیدم ......بعد شروع کردم به فرار کردن اونم دنبالم بود دهانم پر از خون بود هی در حین دویدن خونها رو بیرون میریختم ...دیگه بقیشو یادم نمیاد ...یا شاید هم بیدار شدم دقیق یادم نیست!!!!:wacko::wacko:

شما دیشب چه خوابی دیدین؟!!!

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
آخه خواب هم تاپیک داره
من تا این سن رسیدم اصلا یادم نمی آید خواب دیده باشم نه رویا و نه کابوس
آخه من یه جور مشکل کم خونی و در عین حال غلیظ بودن خون دارم !!!!
به همین خاطر خوابیدن برام درد سر هست یعنی نمی تونم راحت بخوابم تو 24 ساعت تقریبا من 4 ساعت می خوابم بقیه اش رو مجبورم به اصرار خانواده رو تخت دراز بکشم به سقف تو اتاق تاریک نگاه کنم تا زمان خوابم برسه وقتی که صبح بیدار می شم ( با صدا توپ تا حالا هیچ ساعتی نتونسته من رو بیدار کنه ) هیچی از خوابم یادم نیست

erroring

Registered User
لایک‌ها
2

Last edited:

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
مشکل من ریشه های بسیاری داره من به خاطر کم خونی لاغر هستم و به خاطر همین لاغری معاف سربازی
به خاطر کم خونی و کم ورزش کردن و تحرک کم به مشکل غلظت خون دچارم و باید هر چند وقت یک بار خون بدم ( کی میده )
به خاطر غلظت خون زیاد و باز ورزش نکردن کم کم تو این سن کم آرتروز هم داره اضافه می شه
کلا ناقصیم داره زیاد می شه

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
از خدا که پنهون نیس از شما چه پنهون!:D

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا حالا شده در خواب مناظری رو ببینید و بعدها در عالم واقع همون مناظر و حوادث و حتی صداها رو مجددا ببینید؟

در ضمن شب ها در حین خواب دیدن مواظب بختک باشید
!!!:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
تا حالا شده در خواب مناظری رو ببینید و بعدها در عالم واقع همون مناظر و حوادث و حتی صداها رو مجددا ببینید؟

در ضمن شب ها در حین خواب دیدن مواظب بختک باشید

آره واسه من پیش اومده ولی خیلی کم.....البته بختک هم زاده توهماته توجیه علمی داره...وقتی طوری میخوابی که خون کافی به مغز نمیرسه این اتفاق میافته....ولی من که با همین حالت به قول شما بختک خیلی حال میکنم!!!!

aminjooon2005

Registered User
لایک‌ها
6
یکی این بختک رو توضیح بده واسه ما یعنی چی؟

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آره واسه من پیش اومده ولی خیلی کم.....البته بختک هم زاده توهماته توجیه علمی داره...وقتی طوری میخوابی که خون کافی به مغز نمیرسه این اتفاق میافته....ولی من که با همین حالت به قول شما بختک خیلی حال میکنم!!!!

والا فکر نکنم ربطی به رسیدن خون به مغز داشته باشه!!!شنیده بودیم از استرس ممکنه ایجاد شه ولی به نظر من و خیلی های دیگه علت های دیگری داره:hmm:

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یکی این بختک رو توضیح بده واسه ما یعنی چی؟

همون جونور سیاهی که در خواب میاد دنبالت و وقتی نزدیکت میشه ضربان قلبت بالا میره و تنفس شما سخت میشه ، همینطور نمیتونید خوب فرار کنید!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
همون جونور سیاهی که در خواب میاد دنبالت و وقتی نزدیکت میشه ضربان قلبت بالا میره و تنفس شما سخت میشه ، همینطور نمیتونید خوب فرار کنید!

این چرت و پرتها چیه؟!!!...جونور کدومه؟!!!...ولی من خیلی با این حالت حال میکنم!!!!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
یعنی شما تا بحال در خواب آن موجود سیاه را که دنبال آدم می افتد را ندیده ای!!!؟؟؟

نه ندیدم....اصلا بیخیال...حتما هست!!!....از بحث اصلی خارج شدیم....یعنی هیچ کس دیشب خواب ندیده بیاد تعریف کنه؟!!!

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
مشکل من ریشه های بسیاری داره من به خاطر کم خونی لاغر هستم و به خاطر همین لاغری معاف سربازی
به خاطر کم خونی و کم ورزش کردن و تحرک کم به مشکل غلظت خون دچارم و باید هر چند وقت یک بار خون بدم ( کی میده )
به خاطر غلظت خون زیاد و باز ورزش نکردن کم کم تو این سن کم آرتروز هم داره اضافه می شه
کلا ناقصیم داره زیاد می شه

اميدوارم هرچه زودتر حالت خوب بشه، اما من لاغر نيستم اما خوابم خيلي سبكه يه صداي كوچيك باعث ميشه بيدار بشم. نميدونم علتش چيه.:wacko:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
آقا باز دیشب ما خواب دیدیم....خواب دیدم یه جایی قبول شده بودم نمیدونم کجا بود و واسه چی بود در درونم عروسی بود(با ادبیش این میشه!!!...لول) ...خلاصه گفتن توی روزنامه اسمها و شهرهایی که قبول شدین هست با یکی از رفقا رفتیم روزنامه خریدیم هی نیگاه میکردیم ....یک دفعه رفیقم گفت ایناهاش اسمتو واسه بوشهر زدن (آخرش هم نفهمیدیم کنکور بود استخدامی بود !!!)...خیلی ضد حال بود هی با خودم میگفتم باید برم تو شرجی و گرما......

....دو حالت داره یا اصلا اینجا هیچ کس خواب نمیبینه یا خوابهای اونجوری میبینین(احتمالا درصد کفیت اینجا بالاست...لول!!!)...بیاین خوابهاتونو اینجا تعریف کنید دیگه!!!

Adagio

Registered User
لایک‌ها
4
سلام
البته من هنوز پستهاي قبليو نخوندم چون خواب خودم يادم ميره!
احتمالأ هر روز صبح اينجا رو اپديت ميكنم چون بخاطر شخصيت برجسته اي كه دارم از خواب ديدن بخصوص كابوس ديدن چيزي كم نميارم.
بيشتر خوابهاي من نزديك صبح و بيدار شدنه و بايد بگم كه معمولأ همين تصويرهاي وحشتناك بيگانه وار هستند كه باعث بيدار شدن من ميشن و چه بيداري اي! شايد بيداري من در روز مستحق ديدن اين خوابها در شب باشه.
مثلأ امروز
بيشتر خوابم تو يه سايت ساختموني بود ( با اينكه من همچين كاري ندارم. اصلأ كاري ندارم!) توجه يه كارگرو به بالاي سرمون جلب كردم و ديديم كه توي ارتفاع خيلي زياد دو تا تير استوانه اي شكل خيلي عظيم رو دارن بوسيله بازوهاي دو روبات بهم از مركز متصل ميكنند. اين دو تير در قسمت اتصالشون كاسه اي داشتن كه بهم چفت ميشد. مقياس چيزي كه داشتيم بالاي سرمون ميديديم چيزي بود در حد سكوهاي نفتي .افرادي كه داشتن بازوها رو هدايت ميكردن شروع كردن به بازيگوشي و پرت كردن لوله هاي به اون گنده گي براي هم. لوله ها بالاي سر ما تو ارتفاع زياد اينور و اونور ميپريد و توي دست روبات هابالا و پايين ميرفت. خيلي ساده فكر كردم اگه اينها ول بشه بايد كدوم طرف بدوييم و اصلا فرصت فرار داريم يا نه. اين فكرم و عجيب بودن اين مكان ناراحت كننده ترين قسمت خوابم بود چون بعدأ كه سقوط اتفاق افتاد فقط يه ماشين زير لوله له شد. ادامه خواب هم جالب بود چون سركارگر رو ميديم كه با متصدي روبات جروبحث ميكرد .بهش ميگفت تو خودت سازنده اين سيستم هستي و اون يه اختراع شبه زنده ست و نبايد ازين كارا بكني. ديگه سرنونو درد نميارم. خدانگهدار تا خواب بعد!​

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
بيشتر خوابم تو يه سايت ساختموني بود ( با اينكه من همچين كاري ندارم. اصلأ كاري ندارم!) توجه يه كارگرو به بالاي سرمون جلب كردم و ديديم كه توي ارتفاع خيلي زياد دو تا تير استوانه اي شكل خيلي عظيم رو دارن بوسيله بازوهاي دو روبات بهم از مركز متصل ميكنند. اين دو تير در قسمت اتصالشون كاسه اي داشتن كه بهم چفت ميشد. مقياس چيزي كه داشتيم بالاي سرمون ميديديم چيزي بود در حد سكوهاي نفتي .افرادي كه داشتن بازوها رو هدايت ميكردن شروع كردن به بازيگوشي و پرت كردن لوله هاي به اون گنده گي براي هم. لوله ها بالاي سر ما تو ارتفاع زياد اينور و اونور ميپريد و توي دست روبات هابالا و پايين ميرفت. خيلي ساده فكر كردم اگه اينها ول بشه بايد كدوم طرف بدوييم و اصلا فرصت فرار داريم يا نه. اين فكرم و عجيب بودن اين مكان ناراحت كننده ترين قسمت خوابم بود چون بعدأ كه سقوط اتفاق افتاد فقط يه ماشين زير لوله له شد. ادامه خواب هم جالب بود چون سركارگر رو ميديم كه با متصدي روبات جروبحث ميكرد .بهش ميگفت تو خودت سازنده اين سيستم هستي و اون يه اختراع شبه زنده ست و نبايد ازين كارا بكني. ديگه سرنونو درد نميارم. خدانگهدار تا خواب بعد!

that was cooooooooooooool

اییول تاپیک مرده ما رو زنده کردی...من هم خواب میبینم ولی وقتی از اینجا استقبال نشد منم حسشو نداشتم بیام اینجا خوابامو تعریف کنم!!!...حالا که شما هستی منم تعریف میکنم!!!

خواب دیدم شدم مشاور و لیریک نویس هنری amy lee خواننده گروه evanscense ...خلاصه که یک جشن بود توش هم همش آدمهای مهم ولی من نمیشناختمشون...لول....اونجا از نظرات من خیلی استقبال شد مخصوصا توسط amy خیلی خوشحال بودم!!!...تا اینکه از خواب بیدار شدم فهمیدم دیرم شده واسه رفتن سر کار!!!!...ولی یکی از بهترین خوابهایی بود که توی عمرم دیده بودم!!!

بالا