برگزیده های پرشین تولز

به من اسکول در ترکوندن QTEK s200 کمک کنید!

ocarina3

Guest
لایک‌ها
0
سلام و خسته نباشید
امروز ساعت 12 از خوب ناز بیدار شدم که دیدم دایم اومده خونه و تلپ شده
بعد یه جعبه دستش بود (فهمیدم باز بدبختی شروع شد)
خلاصه اینکه یه ppc QTEK s200 اورده که براش به قول خودش بترکونم!! بازی ، و نرم افزار ، فیلم و آهنگ...
خلاصه اینکه زورم به دایم نمیرسه که بپیچونمش! از طرفی هم کاملاً با ppc ها نا آشنا هستم
خالا کسایی که دارن و کار کردن لطف کنن به من کمک کنن و بگن که
چطوری میشه تو اینا نرم افزار نصب کرد؟ نکات مهمش چیه؟ چه فرمت های ویدیویی رو ساپورت میکنه.. و ....؟؟
پیشاپیش از همکاریتون ممنون

MohsenID

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
سلام و خسته نباشید
امروز ساعت 12 از خوب ناز بیدار شدم که دیدم دایم اومده خونه و تلپ شده
بعد یه جعبه دستش بود (فهمیدم باز بدبختی شروع شد)
خلاصه اینکه یه ppc QTEK s200 اورده که براش به قول خودش بترکونم!! بازی ، و نرم افزار ، فیلم و آهنگ...
خلاصه اینکه زورم به دایم نمیرسه که بپیچونمش! از طرفی هم کاملاً با ppc ها نا آشنا هستم
خالا کسایی که دارن و کار کردن لطف کنن به من کمک کنن و بگن که
چطوری میشه تو اینا نرم افزار نصب کرد؟ نکات مهمش چیه؟ چه فرمت های ویدیویی رو ساپورت میکنه.. و ....؟؟
پیشاپیش از همکاریتون ممنون

دوست عزيز چون قبلاً با PPC کار نکردی خيلی ساده بهت ميگم ;)
شما تو قسمت نرم افزار ميتونيد انواع نرم افزار هارو دانلود کنيد فقط توجه کن که برنامه هايی که پسوند EXE دارن رو بايد از طريق کامپيوتر نصب کنی (البته قبلش بايد برنامه Active Sync رو نصب کرده باشی) و فايل های با پسوند CAB رو بايد اول تو PPC بريزی بعد از تو خود گوشی نصب کنی :wacko:
در مورد نصبش هم بايد بگم که وقتی شما مثلاً فايل کب رو تو PPC ريختيد بايد از طريق يه فايل اکسپلورر اون رو باز کنيد,بعدش ازتون ميپرسه که برنامه رو تو مموری داخلی گوشی نصب کنه يا تو مموری کارت که بعد از اينکه يکيشو انتخاب کرديد برنامه نصب ميشه به همين راحتی :lol:

در مورد اينکه چه فرمت هايی را ساپورت ميکنه بايد بگم که شما با نصب نرم افزار های جانبی مثل CorePlayer ميتونيد تقريباً بيشتر فرمت هايی که تو PC باهاش سرو کار داريد رو باز کنيد :D

ديگه ببخشيد اگه بد توضيح دادم ;)

bahrain

Pocket PC کاربر فعال موبایل و
کاربر فعال
لایک‌ها
15
بابا ترسونديم : فكر كردم داده دستت و شما هم خرابش كردي !

ken

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خالا کسایی که دارن و کار کردن لطف کنن به من کمک کنن و بگن که...
روش مموری هست؟ بدون مموری با فضای ROM خودش که فک نکنم بشه درست و حسابی ترکوند!!
بعدش هم توصیه میشه الکی startup (ودر نتیجه RAM) رو با برنامه های بیخودی خفه نکنی. حتماً هم یکی دو تا برنامه مدیریت حافظه و storage تو لیستت بذار. اینجا و اینجا رو هم یه نیگا بنداز.

موفق باشی

بالا