برگزیده های پرشین تولز

درخواست معرفی هاست خارجی

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام و درود
من در پی ایجاد سایت ماتریکسی هستم و تقریبا اماده هستش اسکریپتم و موارد مربوط به اون و منتها چون از سراسر دنیا ورودی خواهد داشت دنبال هاست خارجی معتبر میگردم که مشکل پرداخت هزینه نداشته باشه
هاست های آمریکایی مثل godaddy ، inmotionhosting و 1and1 رو بررسی کردم که این آخری امکانات خوبی رو با قیمت خیلی مناسب ارائه میده ولی مشکل من پرداخت هزینه هستش که ویزا کارت و یا پیپال میخواد و یا اینکه شماره تماس آمریکایی نیاز هست
ممنون میشم هاستی خارجی و معتبر رو با شرایط آسان پرداخت رو معرفی کنید.
با سپاس

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
درود

خب چه ربطی داشت درسته که بازدید کننده هاتون از کل دنیاست شما هم از همین هاستینگ های ایرانی سرور امریکا بگیرید! فرقی نداره.
خودتون شخصا اقدام کنید از هاستینگای خارجی ریسکش بالاست نمیارزه.

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
درود

خب چه ربطی داشت درسته که بازدید کننده هاتون از کل دنیاست شما هم از همین هاستینگ های ایرانی سرور امریکا بگیرید! فرقی نداره.
خودتون شخصا اقدام کنید از هاستینگای خارجی ریسکش بالاست نمیارزه.

درود و سپاس
این درست ولی مسئله این هستش که همون پلن ها رو که هاستینگ خارجی با همه امکاناتش از قبیل ssl و غیره ارائه میده هاستینگ های ایرانی با سرور اون کشور به قیمت خیلی بالایی ارائه میکنند

در این مورد کدوم هاستینگ ایرانی رو میتونید معرفی کنید؟

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
تو هاستینگای خارجی هم تقریبا همین اشفته بازار مثل هاستینگای ایرانی هست! انتخاب برای ما ایرانی ها سخته گول پلن های پوچ هاستینگای خارجی رو نخورین.
در مورد ایرانی ها من با پارس پک چند سالی کار کردم خوب بوده (قیمتش گرونه ولی نسبت به کیفیت و خدماتش میارزه)
الان هم مدتیه با وب داده کار میکنم هر دو خوب بودن و مشکلی نداشتن.

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
تو هاستینگای خارجی هم تقریبا همین اشفته بازار مثل هاستینگای ایرانی هست! انتخاب برای ما ایرانی ها سخته گول پلن های پوچ هاستینگای خارجی رو نخورین.
در مورد ایرانی ها من با پارس پک چند سالی کار کردم خوب بوده (قیمتش گرونه ولی نسبت به کیفیت و خدماتش میارزه)
الان هم مدتیه با وب داده کار میکنم هر دو خوب بودن و مشکلی نداشتن.

قبول دارم صحبتتون رو و با چندین هاست معتبر آمریکایی هم تماس گرفتم و پلن ها رو بررسی کردم و حتی یکی از این معتبرترینشون الان چند روزه پولم رو بلوکه کرده و نمیده و دغدغه من این هستش چون سایت ماتریکسی هستش فردا روز هاست ایرانی نیاد اینو به هر بهانه ای بلوکه کنه و در ثانی چون بازدید کننده و ورودی از سراسر دنیا خواهد بود هاست ایرانی از لحاظ پربازدید شدنش در آینده اذیت نکنه
و البته چون اسکریپت هستش و باید نصب بشه نیاز به مولفه هایی مثل cron job و غیره رو داره که باید هاست ساپورت کنه و البته cpanel باشه که پارس پک دایرکت هستش

ممنون که وقت میذارید

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
به هر حال هاستینگ خارجی توصیه نمیشه چون معتبراشون طبق قوانین کلا یا با ایرانی کار نمیکنن یا قوانین خیلی سختی دارن مابقی هم که با ایرانی کار میکنن در واقع دارن زیر ابی میرن وقوانینو دور میزنن که معتبر نیستن. تازه اتفاقا خارجیا بیشتر به مسائل کپی رایت و ... گیر میدن
هاست نگیر چون با توجه به موضوع سایت و .. امکان مواجه شدن با مشکلات هاستینگ هست یه vps بگیر که هم هرچی دوست داری نصب کنی هم خیلی راحت تره.

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
به هر حال هاستینگ خارجی توصیه نمیشه چون معتبراشون طبق قوانین کلا یا با ایرانی کار نمیکنن یا قوانین خیلی سختی دارن مابقی هم که با ایرانی کار میکنن در واقع دارن زیر ابی میرن وقوانینو دور میزنن که معتبر نیستن. تازه اتفاقا خارجیا بیشتر به مسائل کپی رایت و ... گیر میدن
هاست نگیر چون با توجه به موضوع سایت و .. امکان مواجه شدن با مشکلات هاستینگ هست یه vps بگیر که هم هرچی دوست داری نصب کنی هم خیلی راحت تره.

لامصب vps هم گرون در میاد اخه با توجه به اینکه در اول کار هنوز بازدیدی در کار نیست و شاید دو ماهی زمان ببره تا بازدید بره بالا با این حال vps رو کدوم شرکت رو توصیه میکنید؟

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
لامصب vps هم گرون در میاد اخه با توجه به اینکه در اول کار هنوز بازدیدی در کار نیست و شاید دو ماهی زمان ببره تا بازدید بره بالا با این حال vps رو کدوم شرکت رو توصیه میکنید؟
دیگه همینجوری خب :)
vps المان هارد ssd از وب داده دارم کیفیتش خوبه مدیریتش هم تقریبا با خودشونه.

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دیگه همینجوری خب :)
vps المان هارد ssd از وب داده دارم کیفیتش خوبه مدیریتش هم تقریبا با خودشونه.

بازم ممنون از وقتی که گذاشتید و باید بررسی کاملی بکنم این هاست شد داستانی برام هشت تومن هزینه طراحی اسکریپت و برنامه نویسی اش شده که سایت نمونه و بی رقیب بیاد بالا و حالا این هاست شده مکافات و چون اول کار هم هستش vps میدونم که هزینه اضافی خواهد بود که هیچ استفاده ای هم از مزایای اون نخواهد شد ..
دوست گرامی موفق باشید و سپاس.

zafarian

Registered User
لایک‌ها
112
بیا اصلا رو vps خودم سایتتو میزبانی کنم :D
موفق باشید.

hastimahdi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
بیا اصلا رو vps خودم سایتتو میزبانی کنم :D
موفق باشید.

حتما بررسی میکنم این پیشنهاد رو و امیدوارم در چند روز آینده سورپرایز بزرگی برای ایرانیای عزیز داشته باشیم
سپاس

بالا